Gość Sok ze skał

Test podatności na opętanie

38 postów w tym temacie

Określ w skali od 0 do 5 cechy, które zostaną tu wymienione. Jeśli uważasz, że nie masz którejś z nich, napisz "0". Gdy któraś jest bardzo silna, napisz "5".

Najpierw odpowiedz, a dopiero potem czytaj interpretację!

1. Jestem podatny na sugestie i wpływy innych

2. Mam słabą wolę,

3. Nigdy nie mogę się zdecydować,

4. Najczęściej nie wiem, czego chcę i o co mi chodzi,

5. Nikt mnie nie rozumie, czuje się odrzucony,

6. Muszę się poświęcać, bo mam tu misję do spełnienia,

7. Nie myślę o przyszłości, ale się jej boję,

8. Moje myśli są rozbiegane, nie potrafię skoncentrować uwagi,

9. Mam wręcz chorobliwą ciekawość różnych nowinek,

10. "Pożeram" wszelkie informacje, szczególnie te, o niezwykłych zjawiskach,

11. Silnie reaguję na bodźce docierające z otoczenia,

12. Natychmiast wyczuwam nastrój otoczenia,

13. Moje samopoczucie i emocje wahają się w zależności od otoczenia,

14. Wczuwam się w innych, wiem, co czują i co myślą,

15. Mam zdolności telepatyczne,

16. Mam bujną wyobraźnię połączoną z emocjonalnością,

17. Ukrywam głęboko poczucie winy lub niegodności,

18. Nie doceniam siebie, powinienem być lepszy, ładniejszy,

19. Nienawidzę siebie lub swojego wyglądu,

20. Czuję, że życie mnie nudzi, nudzi praca (nauka),

21. Brak mi celów życiowych,

22. Bywam w depresji,

23. Bywam tak niespokojny lub wściekły, że nie mogę z sobą wytrzymać,

24. Mam poczucie bezsensu życia, pracy, działania,

25. Ciągle słyszę jakieś głosy, które dają mi instrukcje, mówią, co się gdzie zdarzy,

26. Słyszę głosy, które ze mnie szydzą, naśmiewają się, dokuczają mi, jestem przez nie prześladowany lub inwigilowany,

27. Duchy pomagają mi, lub służą,

28. Lubię "odlatywać" używając alkoholu, narkotyków lub psychotropów,

29. Jestem świetnym medium,

30. Czuję, że coś lub ktoś przeze mnie mówi,

31. Moje ciało nie należy do mnie, lecz do istoty "nie z tego świata",

32. Widzę lub wyczuwam duchy,

33. Boję się duchów, a jednocześnie fascynują mnie rzeczy niezwykłe,

34. Dla mocy i wiedzy uczyniłbym wszystko,

35. Świat pozagrobowy ciekawi mnie bardziej od życia,

36. Rozwój duchowy jest dla mnie oderwaniem od rzeczywistości,

37. Utrzymuję kontakt z duchami bądź kosmitami,

38. Ludzie są okropni, a życie mnie przeraża,

39. Nie chce mi się żyć,

40. Mam myśli lub skłonności samobójcze,

41. Fascynuje mnie eksterioryzacja (wychodzenie poza ciało),

42. Słucham dołującej muzyki, czytam dołujące teksty,

43. Uwielbiam oglądać horrory,

44. Jestem nałogowcem,

45. Życie jest dla mnie przystankiem w drodze do Domu Ojca Niebieskiego,

46. Odmawiam często modlitwy za zmarłych,

47. Często uczestniczę w pogrzebach,

48. Żyję w tym świecie, ale czuję, że powinienem żyć gdzie indziej,

49. Chciałbym żyć w innym wymiarze.

Interpretacja psychotestu:

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś "0", lub "1", możesz spać spokojnie. "Złe" trzyma się od ciebie z daleka. Jesteś niepodatny na wpływy astralne, prawdopodobnie też niewrażliwy na zmiany nastroju otoczenia oraz na hipnozę. Trudno cię "przerobić" czy "przykroić" do własnych oczekiwań. Zapewne też ci, którzy chcieliby widzieć w tobie osobę naiwną, srodze się zawiodą. Jeśli przy tym potrafiłbyś nawiązać kontakt z duchami, byłbyś świetnym egzorcystą!

Jeśli przeważają oceny "2" i "3" (bez obecności "5"), wówczas możesz się uważać za normalnego człowieka, który mógłby paść ofiarą ataku astralnego tylko w wyjątkowych okolicznościach - np. szok czy wypadek. Jeśli masz zdolności parapsychiczne, albo rozwijasz się duchowo, możesz się czuć bezpiecznie i spokojnie korzystać ze swych zdolności. Po szkoleniu prawdopodobnie mógłbyś zostać egzorcystą, uzdrowicielem lub psychoterapeutą.

Jeśli uzyskałeś przewagę ocen "4" i "5", powinieneś szczególnie uważać. Im więcej "piątek", tym większe ryzyko opętania lub uzależnienia od wpływów innych osób. Przewaga "piątek" powinna cię skłonić do poszukiwania pomocy znającego się na rzeczy psychoterapeuty, a być może i egzorcysty.

Twoje bezpieczeństwo jest zagrożone, jeżeli ocenę wyższą niż "1", przypisałeś pytaniom z punktów: 6, 19, od 20 do 31, od 35 do 40, od 46 do 49. Im wyższa średnia ocen z tych punktów, tym poważniejsze niebezpieczeństwo ci zagraża. A może nawet jesteś już opętany? Zwróć się natychmiast o pomoc do egzorcysty!

http://www.cudownyportal.pl/article.php?article_id=19

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tez nie,test może być tak ułożony że zawsze Ci wyjdzie że jesteś opętany tylko po to by ktoś mógł na Tobie zarobić"pomagając" Ci ;)

Wyszło mi 101 :) z przewagą 2 i 5 gdybym najpierw przeczytał że ważne są konkretne pytania i ich punktacja to nie kasował bym notatnika po podliczeniu punktów :D Teraz nie wiem co i jak ale mam swoje sposoby na wykrycie opętania,czuję się zdrowy jak...coś zdrowego ;)

Przewaga "piątek" powinna cię skłonić do poszukiwania pomocy znającego się na rzeczy psychoterapeuty

O właśnie,tzw fachowy okultysta który najpierw Cię opęta a potem uzdrowi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm, patrząc na powyższy post stwierdzam, że może coś w tym teście jest :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szep,nie mów że aż tak jesteś podatna na sugestię.Przecież te wszystkie objawy pasują do wielu różnych przyczyn.Większość ludzi źle się czuje,zła dieta,konserwanty w jedzeniu,przepracowanie,mało snu = omamy słuchowe.Są inne,skuteczniejsze sposoby na wykrycie opętania niż jakiś test pomyślany chyba głównie na przyciągnięcie klienteli :D

16. Mam bujną wyobraźnię połączoną z emocjonalnością-SATAN!!;) Muzyk zazwyczaj jest emocjonalny i ma wyobraźnię.

Cały ten test(moim zdaniem) jest testem nie na opętanie tylko testem podatności na sugestię testu.

Mam 101 pkt,powinienem już dzwonić do autora i umawiać się na spotkanie oraz wiadomo ustalać wysokość honorarium,bo czas mi będzie poświęcał.

Nie boję się,ład panuje we wszechświecie,Wszystko jest Jedno,wszystko się ze sobą wiąże i przenika.

Nawet jeśli jestem opętany to co?Nie wolno? :) ;) Mamy demokrację. XD ;)

Żeby spać spokojnie powinienem zdobyć ile...do 30 pkt.

Hmmm,czyli tylko jakiś nudziarz szaraczek apatyczny z minimalnymi potrzebami do szczęścia może się czuć bezpiecznie po wykonaniu testu ;)

Ktoś kto sobie żyje,konsumuje,pracuje by mieć za co konsumować,niczego specjalnie nie przeżywa,nie ma pasji...jest szczęśliwy bo ma pracę po której może zasnąć zmęczony.

Edytowane przez Sok ze skał
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Soczku czytaj ze zrozumieniem. Radek się kapnął co miałam na mysli, a Ty nie?

Odniosłam się do tych 2 i 5 w Twoich odpowiedziach i zaleceń wizyty u speca od psyche :)

Nie traktuje takich testów poważnie. :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja i poważnie?:>...tiaaa :) Nie kapnąłem się bo jestem zakochany tak?Mam zaburzoną percepcję XD muszę se strzelić medytejszyn.

Wracając do testu,oczywiście że opętanie jest możliwe,nie mówię że nie,tyle tylko że jako osoba zainteresowana magią i szeroko pojętym okultyzmem(a nie tylko gazetowymi wróżbami i horoszkopami sms'owymi)staram się ciągle badać swój stan i kiedy coś lub ktoś zaczyna się do mnie dobierać...odcinam się od tego jak umiem :offtopic: gdy nie umiem,mam ludzi od tych spraw :D

Ostatnio zrobiłem"COŚ"(nie sam,aż taki kozak nie jestem)po czym opętać może mnie chyba tylko sam stwórca :_magic1_: oraz inne pomniejsze bóstwa jeśli im na to pozwolę a nie zamiaruję tego robić.Mam się pod kontrolą że tak powiem.

Nie traktuje takich testów poważnie.

Dokładnie,ciekawostka i tyle :its_jus: Zrobić można ale panikować nie wolno.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a to Radek nie powinien sie domyśleć:D?

poczekaj Soku ja też podlicze swe punkty i??? KURDE MAM TYLE SAMO CO TY... a chciałem być bardziej...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D To jest to,test pomyślany jest tak by każdy pasjonat okultyzmu przestraszył się okultyzmu i odnalazł w sobie miłość do wędkarstwa tudzież ryb łowienia :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chociażby jedna z wielu metod dywinacji ale nie samemu sobie,tylko ktoś inny powinien to zrobić.

Chyba najprostsze i najszybsze z możliwych rozwiązań.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm,skoro pytałeś wielu osób i żadna nie widzi klątwy/demona tzn że sobie ją/go wmawiasz.Czasem tak się zdarza.

Zrób sobie jakiś prosty ryt oczyszczający,usyp trochę soli w rogach domu,jakiś solny heksagram pod wyrkiem,zapal świecę z intencją odpowiednią i obserwuj.Jak zaczną pierony walić znaczy się ze coś jest na rzeczy ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko,ja nie mówię o soli jako remedium na wszystko tylko raczej podałem prosty ryt jako tester.Niech zrobi i obserwuje co się wydarzy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ewentualnie ja coś z tą sola źle zrobilem... ale wątpie żeby rozsypywanie soli było cięzkim zajęciem^^

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym z cukrem uważał bo się lepi...mrówki wabi...ogólnie Candymany wzywa...to nie jest bezpieczna glukoza...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy oznak opętania.Cooo,spać się chce,pozom cukieracha we krwi spada?:roza:

Ostrożeń jest lepszy niż wszelkie słodkie stworzenie.Wystarczy się w nim wykąpać i cukier nie będzie potrzebny,no chyba że ktoś bardzo lubi :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeświadczenie o wpływie klątwy zawsze wzmocni jej działanie.

Ochroni przeświadczenie o ochronie.

Stąd czy to świeca, czy cukier, czy sól, czy czosnek pod poduszką,

silne przeświadczenie poczynienia działań przeciw urokowi,

pozwoli się mu przeciwstawić.

Najlepiej magowi jednak przeciwstawiać innego maga :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, żebym się czepiał, ale dlaczego wszyscy chcą miotać magami, wiedźmami i innymi praktykującymi, a o pogadaniu z Szefem na górze nikt nie pamięta? :p Ja tam wolę w kwestiach ochrony zwracać się bezpośrednio do najwyższej instancji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale którym szefem i na jakiej górze?

Mój Szef nie dość, że sam magię stosuje, to jeszcze w jej stosowaniu pomaga... i nie tylko on...

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja Szefowa z kolei by mi sama w cztery litery nakopała, że sobie sam z prostą klątwą nie umiem poradzić :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moja kierowniczka ma coś dziwnego: w momencie gdy wchodzi do pracy, zaczyna panować grobowa atmosfera, wszyscy robią się smutni a ona chodzi i wyżywa się psychicznie na pracownikach. Gdy popatrzy tym swoim "złym" wzrokiem często bywa, że osoba na którą padnie spojrzenie wypuszcza coś z rąk i tłucze to na mak.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapewne teoretycznie możliwe, żeby być jednocześnie wampirem i psychopompą, ale ja jakoś tego nie widzę. Możesz, Mistyku napisać, skąd to podejrzenie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.