_Domi_

Waga urodzona w roku Smoka

1 post w tym temacie

Waga urodzona w roku Smoka

Wagi są urodzonymi manipulantami. Smoki mają skłonność do podejrzliwości. Wagi poszukują równowagi we wszystkich dziedzinach. Smoki chcą być widziane i słyszane. Ani Wagi, ani Smoki nie należą do osób specjalnie małomównych. Ich związek jest burzliwy. Lecz pomimo tak hałaśliwej natury potrafią zapewnić sobie niezwykły los. Ci ludzie nie są byle kim.

Wiele Wag, ponieważ są z natury dyskretne i dążą do równowagi, potrafi schować swoje "ja" do kieszeni - choćby po to, aby nie czynić zamieszania. Lecz oto wchodzi na scenę ekscytujący Smok. Jest krzykliwy i przekonany,, że wszystko wie. Chce współzawodniczyć i chce wygrać. Mam wrażenie, że w tym znaku Waga poświęca wiele energii na przekonanie gadatliwego Smoka, aby się wycofał do swej kryjówki. I - jeśli znasz jednego z tych olbrzymów, zrozumiesz, co chcę powiedzieć - nieczęsto jej się to udaje.

Smok urodzony pod znakiem Wagi odnosi sukces w życiu. Skądkolwiek pochodzi, możesz być pewny, że nie zagrzeje miejsca na stacji "odjazd". On zna sens powiedzenia: "Otrzymuje się od życia to, co się mu daje". Sam współtworzy swoje sukcesy, kieruje swoim życiem i nie boi się narazić dumy, aby osiągnąć cel.

Człowiek spod tego znaku wiele tworzy, zaś tę twórczość należy właściwie zinterpretować. Łączy w sobie rozeznanie z energią, idealizm z tupetem, gadatliwość z chełpliwością. Czasem jest go "trochę za dużo". Lecz to nie szkodzi. Wagi Smoki zabierają nas na bajeczne wyprawy do swoich wymyślonych i ekscytujących światów. Wyróżnia je jedno: zupełnie bezkarnie mogą schlebiać samym sobie. Życie toczy się wyłącznie na ich użytek i dla ich przyjemności. Nie dbają o nic i nie mają skrupułów sięgając po to, czego potrzebują. "Ego" Wag Smoków nabiera imponującego kształtu.

Nigdy nie rezygnują. Nie są to ludzie w rodzaju ponurych i poświęcających się pracusiów. O nie! Są błyskotliwi, a nawet fanatyczni. I kiedy mówię, że oni "nie rezygnują", to znaczy, iż po prostu nie dopuszczają sprzeciwu. Dla nich opozycja nie istnieje. Przeszkody niemal same usuwają się przed nimi. Można zapytać - czy to czary? I odpowiadam - tak, to czary. W ich osobowości istnieje jakaś aktywna magia. Waga Smok to egocentryk, raczej obojętny na potrzeby innych czy tendencje na rynku. Lecz w zagadkowy sposób wie, co zrobić, aby być zaakceptowaną i sprzedać swój towar. Opiera się na intuicji - i wygrywa.

Jej osobowość funkcjonuje bez zarzutu, gdy jest w centrum uwagi. Dopóki reflektory są nań skierowane, nie ma problemu. Jest ekspansywna, bawi, naśladuje, puszy się i zieje ogniem - dopóki jej słuchacie. Waga Smok potrafi być miła, sentymentalna i czuła, kiedy jej "ego" jest zadowolone. Ale uwaga. Nie dopuść, by podejrzewała, że właśnie zamierzasz odejść. Kiedy się ją krzywdzi, może stać się naprawdę niebezpieczna.

Miłość

Życie miłosne Wagi Smoka jest mozaiką wzlotów i upadków aż do dnia, w którym po licznych doświadczeniach spotka partnera swoich marzeń. Powinnaś wiedzieć, że w jednej osobie musi znaleźć całe audytorium. Dom służy jej za miejsce prób. Namiętność jest dlań ważna, lecz pochlebstwo może jeszcze ważniejsze. Lubi być adorowana. Wszystko, co nie jest co najmniej hołdem, pozostawia ją obojętną.

Jeżeli chcesz zatrzymać przy sobie na całe życie jedną z tych wyjątkowych istot, będziesz miał co robić. To pewne, że nie wydasz wiele na zorganizowanie wolnego czasu. Telewizor, radio, wideo czy stereo nie będą potrzebne. Waga Smok wystarczy za całe przedstawienie. Twoje zadanie? Być rozsądnym za dwoje. Nie pozwalaj jej zbytnio ryzykować. Gdy nie chce cię słuchać, spróbuj dotknąć ją w czułe miejsce. O ile wiem, to jedyny sposób powściągania żądań tego uwodzicielskiego potwora.

Związki z innymi znakami

Wago Smoku, będą cię pociągać Szczury urodzone pod znakiem Bliźniąt, Lwa, Strzelca lub Wodnika. Łatwo się zgodzisz z Bliźniętami, Lwami i Wodnikami Małpami. Związek z Lwami i Strzelcami Kogutami będzie dla ciebie korzystny, podobnie jak z urodziwymi Lwami Wężami. Nie wiąż się na dłużej z Rakami i Koziorożcami Zającami i Psami. Cokolwiek by się działo, nie związuj się z Rakiem Bawołem.

Dom i rodzina

Wygląd Wagi Smoka nie rzuci cię na kolana. Lecz otacza się ona pięknymi przedmiotami, dokładnie wie, jak chce urządzić dom, jak chce się ubierać i jak pokazać się światu. Ponieważ lubi robić wrażenie na innych, może zdecyduje się na umeblowanie egzotyczne lub oryginalne. Ale jakiekolwiek będzie, ma służyć podniesieniu prestiżu Wagi Smoka.

Ludzie urodzeni pod tym znakiem są dobrymi rodzicami. Lubią, gdy dzieci szanują ich i podziwiają. Ponieważ mają wysokie mniemanie o sobie i za wszelką cenę pragną błyszczeć, czasem jest im trudno zrozumieć młodych. Źle reagują na sprzeciw. A kto sprzeciwia się bardziej niż młodzież? Z przyczyn zawodowych wiele Wag Smoków woli nie zakładać rodziny. Często nie mają dzieci.

Zawód

To w tej dziedzinie Waga Smok błyszczy całym swoim blaskiem. Swój zawód lubi bardziej niż cokolwiek na świecie. Tu właśnie jej magia i rozmach mają największe pole do popisu. W pracy, czy będzie to sklep czy restauracja, program telewizyjny czy stół montażowy - gdy zjawia się Smok ciągnąc za sobą Wagę - podnoszą się kurtyny, aby odsłonić wielkiego, jedynego, we własnej osobie... zróbcie miejsce, poddani: oto Król!

W roli podwładnego nie wytrzyma zbyt długo. Cierpliwość i skrupulatność nie są jej mocną stroną. Ale jako szef będzie raczej serdeczna i życzliwa. Z niezmiennym entuzjazmem traktuje siebie, swoje plany i swoją wizję świata. Nie jest złośliwa. Nie jest surowa. Pragnie jednak, aby wszystko szło po jej myśli. Należy stwierdzić, że jej pomysły są zawsze najlepsze, prawda?

Zajęcia odpowiadające Wagom Smokom: gwiazda telewizyjna, generał, przedsiębiorca, osoba publiczna, polityk, pilot, handlowiec, muzyk.

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.