toja

Do Kasandry

7 postów w tym temacie

Czy w tym roku pojawi się na mojej drodze ten właściwy facet, czy tez nadal będę sama?

Edytowane przez toja
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś się pojawi. Trochę jakby nieśmiały osobnik ale dacie radę.

Ha,ha. A w czym damy radę? A tak poważnie to napisz coś więcej, np kiedy ten facet się pojawi, kim będzie, okoliczności poznania, no i czy to będzie przejściowa znajomość czy coś poważniejszego?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpowiedziałam na twoje pytanie ;p Jak chciałaś więcej było zadać więcej pytań od razu haha

Jak będę miała chwilę czasu to dodam ;p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpowiedziałam na twoje pytanie ;p Jak chciałaś więcej było zadać więcej pytań od razu haha

Jak będę miała chwilę czasu to dodam ;p

Dzięki za optymistyczną wróżbę!! Poczekam cierpliwie.... Chciałabym oczywiście wiedzieć wszystko, tylko też trochę nieśmiała jestem i przy pierwszym poście na tym forum nie chciałam za bardzo się rozpisywać, by mnie od razu nie wyrzucili (heheh). Będę wdzięczna za wszystko co napiszesz w tym temacie.... :roza:

Ps. Chciałabym ułożyc sobie życie i miec dziecko, ale jakoś ciągle trafiam na niewłaściwych facetów...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poznasz go pod koniec roku. Najprawdopodobniej nastąpi to w pracy. Nowej pracy lub na jakimś szkoleniu. Rozglądaj się uważnie, bo możesz go przegapić. Może być trochę młodszy od Ciebie. Na początku będziecie się brać do siebie, jak do jeża, nawet zwątpienie widać, ale się nie poddawajcie. Tak jakby widać tu obawy czy strach przed związkiem, wynikające z poprzednich doświadczeń. Dogadacie się. To uczucie dosłownie doda Tobie skrzydeł. Powodzenia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poznasz go pod koniec roku. Najprawdopodobniej nastąpi to w pracy. Nowej pracy lub na jakimś szkoleniu. Rozglądaj się uważnie, bo możesz go przegapić. Może być trochę młodszy od Ciebie. Na początku będziecie się brać do siebie, jak do jeża, nawet zwątpienie widać, ale się nie poddawajcie. Tak jakby widać tu obawy czy strach przed związkiem, wynikające z poprzednich doświadczeń. Dogadacie się. To uczucie dosłownie doda Tobie skrzydeł. Powodzenia.

Dzięki Kasandro!! :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.