Gość Sok ze skał

XV Ogólnomazowieckie Spotkanie Rodzimowiercze 15.I.2011 Warszawa

1 post w tym temacie

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodzimowierców oraz osoby szczególnie mocno ceniące rodzimą wiarę i kulturę na Ogólnomazowieckie Spotkanie Rodzimowiercze organizowane w dniu 15.I.2011 r. (godz. 18.00). Spotkanie poświęcone będzie omówieniu projektów ogolnorodzimowierczych planowanych w pierwszym kwartale 2011 roku.

Głównym tematem spotkania będzie organizacja przyszłorocznego stołecznego marszu promującego rodzimą wiarę i kulturę oraz dalszej formy kampanii informacyjnej Poganie Jednym Głosem (dotyczącej kwestii wyznaniowej w przyszłorocznym ogólnopolskim spisie powszechnym).

Wszystkich chcących czynnie włączyć się w realizacje tychże projektów, jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu (obecność nie wiąże się z koniecznością przynależności do jakiegokolwiek związku lub grupy)... W związku jednak z dość ograniczoną liczbą miejsc zwracamy się z uprzejmą prośbą o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności przez nasz dział KONTAKT (w odpowiedzi na co podamy szczegóły lokalizacji OSRu).

http://www.rkp.w.activ.pl/index.php?option=com_events&task=view_detail&agid=3

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.