Złośniczka

Czy do siebie pasujemy?:)

9 postów w tym temacie

Najpierw połączy ich żarliwa namiętność. Oba znaki są bardzo zmysłowe, ich noce stanowczo nie służą tylko do spania, a partner, który jest w stanie dorównać im temperamentem erotycznym wydaje się na wagę złota. Dobra i tolerancyjna Świnka patrzy na wady Konia z pobłażaniem. Nie drażni jej ani jego słomiany zapał, ani dziecięce upodobanie do popisów w gronie przyjaciół. Najważniejsze, że wspólnie świetnie się rozumieją, a w swoim towarzystwie wybornie bawią. Koń rzadko bywa domatorem, ale za to potrafi docenić organizacyjne talenty Świnki, która dba o ich wspólny dom i prowadzi go na wysokim poziomie. Razem mogą też wiele wspólnie podróżować, a w średnim wieku na pewno zamarzy się im domek na wsi, bo oba znaki przepadają za naturą. Konflikty w ich związku często dotyczą pieniędzy. Koń bywa nadmiernie rozrzutny, co denerwuje praktyczną Świnkę. Natomiast witalny rumak nie zawsze godzi z niezależną naturą Świnki, a także bywa mocno zazdrosny o jej przyjaciół, którym wrażliwa partnerka poświęca sporo wolnego czasu i okazuje wiele czułej serdeczności.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a kto pasuje do szczura?

Najlepszym partnerem, aby uwić bezpieczne gniazdko we dwoje, jest Bawół. Także jego towarzystwo w interesach zapewni Ci powodzenie.

Bystrością umysłu i erotycznym apetytem ujmie Cię figlarna Małpa.

Unikaj natomiast bliskich związków z Koniem, bo według chińskich wyroczni ten związek naznaczony jest klęską.

Sam zwiejesz od Koguta, bo to napuszone indywiduum doprowadza Cię do szewskiej pasji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam a jak wygląda związek tygrysa(mój)i smoka?

To może być pod każdym względem niezwykła para. Pełni witalności, szlachetni idealiści, podejmują wspólnie wiele przedsięwzięć i odważnie rzucają się na głęboką wodę, także dlatego, że pragną zmienić świat na lepsze. Mogą ich połączyć wspólne idee, silne przekonania religijne lub społeczne. Ta para wspaniale się wspiera w trudnych chwilach wspólnej wędrówki przez życie. Mimo, że oba znaki oznaczają się silnymi charakterami i zawsze dążą do dominacji nad partnerem, w tym związku nie dochodzi do otwartej rywalizacji. Partnerzy oprócz tego, że bardzo się kochają, wraz z upływem czasu stają się wiernymi przyjaciółmi i to głęboka przyjaźń chroni ich przed niszczącą walką o władzę. Smok jest bardziej praktyczny w życiu codziennym, Tygrys posiada wiele wrodzonej mądrości, dzięki której jego rady bywają bezcenne. Ta para potrafi też żyć na co dzień w sposób wielce niekonwencjonalny. Ich wspólne życie bywa pasjonujące, prowadzone jest z wielkim rozmachem. Jedyny zgrzyt stanowią sprawy finansowe, czasami konto i lodówka świecą pustką. Oba znaki są rozrzutne oraz kiepsko sobie radzą w sprawach urzędowych, ale i też mają niesamowite szczęście do zarabiania pieniędzy, toteż w końcu wychodzą na swoje.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje za poświęcony czas.Troszkę mnie połechtało i podbudowało.Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.