Tanino

Powróże z Tarota

Moje Wróżby   2 głosy

  1. 1. Czy wró?ba si? sprawdzi?a ?


Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

20 postów w tym temacie

Siema

W ramach nauki powróze z Tarota.

Pytania można zadawać tutaj albo na priva.

GG raczej odpada ;)

Postaram się jak najszybcie odpowiedzieć ;)

Pozdrawiam ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja poproszę o finansach mi tu wszystko wyśpiewać moich. thumbsup.gif W tym roku. biggrin.gif Kiedy się mogę milionów spodziewać ? lol2.gif

A co tam , dorzucę uczucia. _slonko.gif O zdrowiu nic wiedzieć nie chce. vood.gif Czekam.

Edytowane przez Kasandra
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez dołacze sie do prosby

kasia 07.01.69

Najblizsza przyszlosc-praca i finanse

dzieki z gory

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oki sorrki za zwłoke ale powoli odpisze. Troche mnie nie było w miedzy czasie inne zajęcia. Przepraszam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez dołacze sie do prosby

kasia 07.01.69

Najblizsza przyszlosc-praca i finanse

dzieki z gory

W tym miesiącu z pracy bedziesz mieć radość. Lecz jeśli chodzi o kase to będziesz się zmagać i walczyć o nią.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja tez poprosze:) a ja na sprawy uczuciowe i finansowe:)na przełomie 2 mies.

Alicja 1978.06.25

Nie wiem czy jesteś w związku ale masz szanse na kogoś wartościowego. Za to z kasą kulawo będzie i to bardzo, wydatki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też poprosze o rozkład na sprawy uczuciowe Monika 25,11,1992 :)

Słuchaj może bardziej sprecyzuj bo to bardzo ogólnikowo i innych też by prosił o konkret ;)

A swoją drogą narazie to jakieś takie krzywe związki u ciebie jak by na lekkich kłamstwach budowane. A jeśli szukasz kogoś to weź się do pracy nad tym ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja mam pytanko: Czy w kwietniu lub maju spotkam się z panem X i jeśli tak czy to spotkanie zmieni coś w naszych relacjach?? Dane na prive-z góry dzięki:)P.S. Potem chętnie zweryfikuję.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja mam pytanko: Czy w kwietniu lub maju spotkam się z panem X i jeśli tak czy to spotkanie zmieni coś w naszych relacjach?? Dane na prive-z góry dzięki:)P.S. Potem chętnie zweryfikuję.

Słuchaj odpowiedz poszła na priva ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie mam takie pytanie czy zmienię miejsce zamieszkania w niedalekiej przyszłości i czy są mi pisane wyjazdy za granicę.Karina ur. 20.03.1979. Dziękuje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie mam takie pytanie czy zmienię miejsce zamieszkania w niedalekiej przyszłości i czy są mi pisane wyjazdy za granicę.Karina ur. 20.03.1979. Dziękuje.

Odpowiem nie po kolei jeśli chodzi o wyjazdy jak się uprzesz to zawsze możesz jechać, lecz nie polecam bardzo by to blado wyglądało.

Jeśli natomiast chodzi o za mieszkanie to jeśli powalczysz to zmienisz, lecz też to wygląda tak że to nie będzie dobra decyzja.

Wygląda twoja sytuacja tak jak by to nie był dobry okres na podejmowanie większych decyzji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam! Chcialabym sie zapytac czy czeka mnie przyszlosc z ktoryms z tych dwoch panow? Dane wysylam na priv. Dziekuje i pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam! Chcialabym sie zapytac czy czeka mnie przyszlosc z ktoryms z tych dwoch panow? Dane wysylam na priv. Dziekuje i pozdrawiam:)

anuluje pytanie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja mam pytanko: Czy w kwietniu lub maju spotkam się z panem X i jeśli tak czy to spotkanie zmieni coś w naszych relacjach?? Dane na prive-z góry dzięki:)P.S. Potem chętnie zweryfikuję.

Weryfikacja. Nie sprawdziło się-jeszcze kwiecień się nie skończył a już się spotkaliśmy. I raczej to spotkanie przywołało wspomnienia więc jest szansa na zmianę relacji:) pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozstałam sie z chlopakiem Radosław(02.03.1979)>Ja bardzo gokochami nie

wyobrazam sobie zycia bez niego. Nie wiem co dalej...

k mnie obecnie postrzega Radek. Jakie aktualnie budze w nim

emocje lub ewentualnie uczucia również w świetle rozstania?

Agnieszka 20.04.1981

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozstałam sie z chlopakiem Radosław(02.03.1979)>Ja bardzo gokochami nie

wyobrazam sobie zycia bez niego. Nie wiem co dalej...

k mnie obecnie postrzega Radek. Jakie aktualnie budze w nim

emocje lub ewentualnie uczucia również w świetle rozstania?

Agnieszka 20.04.1981

Przypominam punkt regulaminu:

8. Kiedy Pytającemu została udzielona jedna odpowiedź, kolejne osoby nie powinny już rozkładać kart (wróżyć) a tym samym udzielać odpowiedzi na zadane pytanie. Pamiętajmy, że jedno pytanie - jedna odpowiedź.

Zatem zadałaś pytanie to samo w trzech wątkach, albo decydujesz się na czekanie aż ktoś Ci odpisze w Twoim wątku albo wybierasz tutaj wróżącego a zreszty wróżących rezygnujesz. Nie wolno pytać wielu osób o to samo w kartach.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.