Tarot a KARMA

Gość alathea
Przez Gość alathea na Rozkłady Kart Tarota,
rozklad "Karma" za Chrzanowską("Tarot a karma"), cała talia -----1---S---2 --9----8---7---6 -----3---4---5-----10-11 s - sygnifikator 1,2 - najstarsze, nieprzepracowane zobowiązania karmiczne 3,4,5 - pozostałe zobowiązania karmiczne 9,8,7,6 - sposób, w jaki należy przepracowac karmę 10,11 - nauka, jaka należy wynieść ========================================================================================== rozkład "Poprzednie wcielenie" cała talia (źródło j.w.) -----11------10------9------12 --8---S------------------7 ------6--5--4--3--2----------1 s - sygnifikator 1 - wpływy starszych wcieleń niż ostatnie 2,3 - to, co przewija się pzrez większośc wcieleń 4,5,6 - warunkioraz okolicznośći życia w poprzednim wcielenie 7 - najważniejszy problem przeniesiony z poprzedniego wcielenia 8 - sposoby i możliwości jego rozwiązania obecnie 9,10,11 - to, co przeznaczone, nieuniknione w tym zyciu 12 - prwadopodobne przyszłe wcielenie ten rozkład bardzo lubię ========================================================================================== rozklad "Brama życia" cała talia (źródło j.w.) -------------------------------3-------4 ----------------------------2-----S-------5 ------------------------1-------------------6 ------------------------7---------13--------10 ------------------------8--------------------11 ------------------------9--------------------12 s - sygnifikator karty 1-6 - karma: 1,2 - co przynoszę z pzreszłości ze swoją karmą 3,4 - misja życiowa, cel, z ktorym przyszedłem na świat 5,6 - karma, która tworzę na przyszlość karty 7-9 - przeszkody, które należy pokonać: 7 - w sferze intelektualnej 8 - w sferze duchowej 9 - w sferze materialnej karty 10-12 - pomoc, ktorą mozna wykorzystac: 10 - w sferze duchowej 11 - w sferze intelektualnej 12 - w serze materialnej 13 - mój potencjał lub moje słabości
  • 3 odpowiedzi