Duch

Matriks czy...?

77 postów w tym temacie

Dobra ja swoje ty swoje. Nie bede juz pisać bo to nie ma sensu. Zastosuj tylko to co piszesz tez do siebie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dniem i Nocą ,jestem tego świadomy ,ale myślałem że chociaż ty mnie zrozumiesz Szepcvząca,Vivien,Jaga wiedźmo ,Szepcie,chciałem się poprostu otworzyć,bo nie mam gdzie,na ezoforum mnie zawiesili za bycie miłym ,ale zinterprtetowali inaczej mnie ,pozawieszali mnie wszędzie,to co byś czuła na moim miejscu,bo na grzeczności i umizgi to mnie narazie nie stać ,wybacz,ale nie dolewaj oliwy do ognia,bo ten się śmieje kto się śmieje ostyatni, zapłacą wszyscy cwaniaki ,którzy mi na nerwach grali, ohhh .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pit, zrob moze taka prosta medytacje z czakra podstawy - oczyszczanie, dobre uziemienie (zakotwiczenie) - i "przeladuj" przez nia wszystkie kolory teczy plus brazowy (kasztan) na koniec (wazne)

moze Ci sie spodoba, a przydac sie moze

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Baghera takie bajki to dobre ,dla dzieci,a mnie potrzebny ktoś kto mnie sensownie wysłucha ,i zrozumie,ja już dawno mam za sobą 7 czakr i dalsze spirytualne,więc proszę cię nie piszcie do mnie głupot , i nie zapominajcie kto tak naprawdę podniósł was w rozwoju.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

swoj rozwoj zawdzieczam glownie sobie, jesli juz

nie masz czakr za soba, tylko rozchwiane masz te czakry

a "pracą u podstaw" nikt nie powinien gardzic... to "sol ziemi", tu jestesmy - tu sie urodzilismy i tu umrzemy

jesli wylacznie bedziesz uciekal w sfery ducha, skonczy sie to schizofrenia albo czyms pdobnym

a nie spelnisz swego zadania na ziemi wten sposob - po to trzeba dostrzegac innych ludzi wokol siebie i realny swiat

z pewnoscia mowienie, ze spotka innych za cos kara nie swiadczy o wysokim stopniu rozwoju

- jesli juz, to powinienes jako ten - wg Ciebie - na wyzszym poziomie - to czuc wspołistnienie z innymi, glebokie zrozumienie dla sciezek innych i ich postaw, ich problemow

a nie wytykac, ze jestes ponad kims

Twoje posty to jedno wielkie wołanie o pomoc i uwage

->a z innej polki - polecam 9 oczyszczajacych oddechow, moze cos Cie wytrąci z tego stanu...

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra Mitomani i Fantaści,bo napisałem już Szeptowi że mnie obecnie nie stać na głupoty i miłe słówka ,nie piszcie do mnie głupot ,to ja będę spokojniejszy,to przez was taki jestem ,tak chcecie,a Ja Jestem Piotr ukochany uczeń Jezusa,Ja Jestem Światłością Świata.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dniem i Nocą ,jestem tego świadomy ,ale myślałem że chociaż ty mnie zrozumiesz Szepcvząca,Vivien,Jaga wiedźmo ,Szepcie,chciałem się poprostu otworzyć,bo nie mam gdzie,na ezoforum mnie zawiesili za bycie miłym ,ale zinterprtetowali inaczej mnie ,pozawieszali mnie wszędzie,to co byś czuła na moim miejscu,bo na grzeczności i umizgi to mnie narazie nie stać ,wybacz,ale nie dolewaj oliwy do ognia,bo ten się śmieje kto się śmieje ostyatni, zapłacą wszyscy cwaniaki ,którzy mi na nerwach grali, ohhh .

Przede wszystkim nie wywalaj mi tu wszystkich moich dotychczasowych nicków bno tego zwyczajnie nie lubię. Nie ejstem Vivien ani Jagą, to juz moja pzreszłość, która nie była idealna ale nie wstydzę się o swoich błedach mówić głosno. Zamknęłam ja za soba i idę dalej do pzrodu. Mam imię i nick, który wiele o mnie teraz mówi.

Po drugie wiem co bym czułą na twoim miejscu, potrafie byc empatką. Ale w Twoich postów bije tylko jedno: Ja na moim miejscu, ja wyjątkowy, ja pokrzywdzony, ja doskonały, ja niezrozumiany, ja wielki, ja skrzywdzony itd. A gdzie Twoja empatia? nie jestes pępekiem swiata ani kikim bardziej wyjątkowym od innych. Czasem tzreba siebie zostawić i skierować spojrzenie na swiat, ludzi, zobaczyc coś wiecej w nich niz tylko agresje, hałasujące dzieci itd.

Jelsi potzrebujesz pomocy napisz o tym i popros. I tyle.

Baghera takie bajki to dobre ,dla dzieci,a mnie potrzebny ktoś kto mnie sensownie wysłucha ,i zrozumie,ja już dawno mam za sobą 7 czakr i dalsze spirytualne,więc proszę cię nie piszcie do mnie głupot , i nie zapominajcie kto tak naprawdę podniósł was w rozwoju.

Kto ans podniósł w rozwoju?

(...)

->a z innej polki - polecam 9 oczyszczajacych oddechow, moze cos Cie wytrąci z tego stanu...

A mozesz o tym napisac coś wiecej? Jestem zainteresowana ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pit - to zaloz swoj blog i tam sie wyzywaj

piszesz - to chcemy Ci pomoc, zwroc uwage - ze sie staramy i docen to

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

napisze w energetyce lub buddyzmie - to z ksiazki Tenzin Wangyal Rinpocze (ogolnie bardzo polecam - wcale nie trzeba byc buddysta - duzo o zywiolach!)

"Leczenie forma, energia i swiatlem"

poszukam, mam chyba gdzies tez skopiowane rysunki

dzis wrzuce

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

napisze w energetyce lub buddyzmie - to z ksiazki Tenzin Wangyal Rinpocze (ogolnie bardzo polecam - wcale nie trzeba byc buddysta - duzo o zywiolach!)

"Leczenie forma, energia i swiatlem"

poszukam, mam chyba gdzies tez skopiowane rysunki

dzis wrzuce

o to czekam niecierpliwie. Mam też coś Rinpocze w domu, ale lata temu czytalam ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj fanatycy jedni ,bo inaczej już nie umię ,dawajcie tu jeszcze cwaniaków z ezoforum ,to chętnię się policzę za te denerwowanie mnie i zawieszanie,Szepcie piszesz że to już przeszłość ,tylko widzisz dla mnie również,taki Egoizm nie przystoi damie,zrozum drugiego ,to i on ciebie zrozumie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj fanatycy jedni ,bo inaczej już nie umię ,dawajcie tu jeszcze cwaniaków z ezoforum ,to chętnię się policzę za te denerwowanie mnie i zawieszanie,Szepcie piszesz że to już przeszłość ,tylko widzisz dla mnie również,taki Egoizm nie przystoi damie,zrozum drugiego ,to i on ciebie zrozumie.

Mistyk ok, ale odpowiedz na jedno tylko pytanie: czy ty rozumiesz i czujesz innych?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i jakim cudem oswiecony moze sie denerwowac...

a poza tym - czego Mistyku chcesz/oczekujesz - miejsca na piedestale, na ołtarzu?

jaki jest wedlug cel Twoich postow o tym, ze jestes niezrozumiany i na wyzszym poziomie

wypowiadaj sie nie obrazajac innych, to elementarne podstawy wspolzycia miedzyludzkiego -szacunek dla innych

czy uwazasz, ze np. Dalaj Lama nie ma szacunku dla innych ludzi oraz stworzen?

jak siebie umiejscawiasz w tej sytuacji ze swoimi grozbami i brakiem zrozumienia innych ludzi

gdzie Twoja empatia - ona sie konczy na przezywaniu bolu wlasnego/Twojego istnienia - ale nie o takie cierpienie, jesli juz, buddystom chodzilo

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem twoim najgorszym koszmarem Bagheero .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak czytam to wszystko, siedzę cicho.

Ale temat był inny, niż "O wszystkich doskonałościach i nie Mistyka"

Kochani po co to wszystko, Mistyk się totalnie pogubił.

Ja to widzę, Wy widzicie, ale dopóki, On będzie w takim stanie, nic do niego nie trafi.

A będzie tylko jeszcze gorzej.

Mistyk, proszę przeczytaj uważnie jeszcze raz swoje i dziewczyn wypowiedzi, ufam, że gdzieś tam jeszcze jest Darek.

Wracając do matrixa, żyjemy w iluzjii, jednej wielkiej ułudzuie.

Świat jest taki jakie nasze wnętrze, dla nas może być on dobry, dla innych już nie koniecznie będzie taki.

Więc kochane ludki, spokoju, miłości, radości i samych pięknych scen.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk ja cie bardzo proszę, skończ z takimi tekstami, obrażaniem innych itp. Jesteś fajny chłop, wiec po co Ci waran? Robisz to po to by potem skarzyc sie na jeszcze innym forum jak cie to krzywdzą banami i waranami?

Przestrzegaj regulaminu a gwarantuję ci ze u ans nikt nie będzie cię banował. Ale szanuj innych uzytkowników, nawet jeśli w twoich oczach to maluczcy, zagubieni, nieoświeceni czy faryzeuszowaci. To ich prawo i wolna wola. Uszanuj innych to otrzymasz szacunek od innych

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Auruś ,dzięki twojej aurze jak twój nick ,już mi lepiej ,widzisz wcale się nie pogubiłem ,ja czułem gniew całym sobą ,tak jak by mi kto przy mojej Aurze majstrował,lub moim biopolu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem twoim najgorszym koszmarem Bagheero .

o rany... uspokoj sie :D

- swiat jest tez piekny, naprawde

Auro i Szepcie - :)

koniec offtopu z mojej strony - sorki, ze taki przydlugi :p

Edytowane przez Bagheera
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A słyszałaś Szept o czymś takim jak ,że na szacunek to trzeba sobie zasłużyć,ja swój zdobywałem w pocie i krwi ,wy koniecznie chcecie mi przypisać coś ,czego u mnie nie ma,ja cały czas czuję ,ale waszą negatywną energię ,która mnie rozrywa od środka . w każdej chwili mogę wejść w astral jako szaman i zobaczymy ,mądrale,straszyć to umiecie .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk, nikt cię nie straszy. Po prostu uspokój się. I nie wchodż w astral, to nie jest dobre miejsce. Zresztą tam niewiele zobaczysz. Astral to nie swiat duchowy.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyba wiem lepiej Szept,Astral czy świat duchowy jak zwał tak zwał ,lecz jako Szaman wieczny duchem i ciałem nieraz odbywałem podróże do świata duchów.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk na Twoim miejscu unikałabym internetu. Oderwij oczy od monitora bo sprawiasz wrażenie jakbyś tworzył swoją osobowość wirtualna (alter ego) i Cie przerasta. Kłopotów tutaj nie rozwiążesz, choroby nie uleczysz.. Szczęścia tu nie szukaj. Wszyscy tutaj ludzie są po to by się wymienić doświadczeniem informacja porozmawiać, jak narazie Ty szukasz słuchaczy ludzi którzy będą karmić Twoje Ego..

Nikogo nie obchodzi że jesteś super szamanem bez czakr. przepraszam ale ktoś to musiał powiedzieć, a jeżeli wkurza Cię to hmm chyba czas się nad sobą zastanowić...

P.S pewnie odbierzesz moje słowa jako negatywną energię. Więc mówię z góry nie ma wobec Ciebie negatywnej energii mówię to co widzę, myślę że moze Ci to pomóc. jeśli czujesz negatywną energie to zapewniam, pochodzi ona z Twojego wnętrza, frustracja ego które nie może się nakarmić.

pozdrawiam. Miłych lotów

Edytowane przez Obserwatorium
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyba wiem lepiej Szept,Astral czy świat duchowy jak zwał tak zwał ,lecz jako Szaman wieczny duchem i ciałem nieraz odbywałem podróże do świata duchów.

A ja skad mam wiedzieć czy ty wiesz lepiej czy nie?

Ja wiem, ze swiat astralny i duchowy to nie to samo ;)

W astralnym zamieszkuja nizsze duchy w duchowym np anioły ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nomenklatura sanskrycka

1. poziom fizyczny (materialny)

2. poziom eteryczny

3. poziom astralny

4. poziom mentalny niższy mental

5. poziom mentalny wyższy manas

6. poziomy duchowe buddhi

7. atma

"3.Poziom astralny

Jest to sfera wrażeniowa. Tu odbywa się tworzenie wrażeń jako reakcji na bodźce. Formą złożoną wrażeń i reakcji są emocje.

Sfera astralna jest bardzo bogata w przeróżne formy, które są materializacją emocji.

Przebywają tu również ciała astralne ludzi. Są tu najgorsze potwory i demony, wampiry energetyczne, ciała astralne ludzi i zwierząt w różnym stopniu rozkładu, tzw. duchy, zmaterializowane emocje w postaci, czarnych chmur, noży mieczy i innej broni. Całe mnóstwo astralnych śmieci i istot nie najwyższego autoramentu.

Z formami astralnymi spotykamy się, na co dzień. Większość ludzi nie ma pojęcia, że to się dzieje. Obecność istot astralnych objawia się różnymi dziwnymi zjawiskami (stukanie, przesuwnie, inne dźwięki). Czasami nasze złe samopoczucie jest spowodowane ich ingerencją. Np. nagłe osłabienie, nagły ból, który przechodzi w łagodniejszy, ale przewlekły, złe nastroje a nawet stany depresyjne, napady agresji.

Nie znaczy to jednak, że wszystkie nasze niedomagania spowodowane są obcymi formami astralnymi. Najczęściej, niestety, atakują nas nasze własne formy i przyczyn złego samopoczucia należy przede wszystkim szukać w sobie. Istnieje zresztą nieprzekraczalna zasada synchronizacji. Jeżeli obca forma nie ma odpowiednika w naszej własnej to nie może się podłączyć. Najlepszą gwarancją astralnego bezpieczeństwa jest czystość psychiki, czyli brak w swojej własnej konstrukcji elementów destrukcyjnych. Jeśli człowiek jest czystą miłością to jest niedostępny dla form astralnych.

Realność tych wszystkich form czasami bywa wątpliwa. Lecz, jak wszystko we wszechświecie, jest w tym samym stopniu realne, co nie realne.

Są w astralu również całkiem przyjemne istoty. Zamieszkują one rejony o wyższych wibracjach. Chętnie pomagają ludziom wcielonym. Bywają tu również istoty wyższe chcące nawiązać kontakt z materią.

Astral to gęsto zamieszkała sfera, w której panują stosunki czasami dużo gorsze niż w świecie materialnym. Pokazują się tam najgorsze instynkty ludzi, które na ziemi można zakamuflować. Tam wszystko widać jak na dłoni.

Do poziomu tego sięgają zwierzęta wyższe."

"6. Poziom duchowy

Temin ten obejmuje właściwie dwa poziomy - buddhiczny - atmiczny

Poziom buddhiczny jest już sferą interkosmiczną. Dla niego wszelkie systemy przekonań są tylko lokalnymi wariantami rzeczywistości. Tu istnieje tylko wibracja miłości uniwersalnej, czyli totalnej tolerancji. ( Patrz Poziomy Świadomości - poziom 7)

Sfera ta zawiera w sobie cały wszechświat objawiony. Nie ma tu jednak żadnych obrazów. Jest tylko miłość. Obrazy są aż dwa "piętra" niżej. Świadomość przebywającą tutaj nie obchodzą już zależności i zabawy ze światów niższych. Za to dla tych światów ta sfera jest kompletną abstrakcją, w żaden sposób nie do pojęcia i nie do uchwycenia.

Świadomość, która w całości osiągnęła poziom buddhi nie inkarnuje się już w materię."

http://www.ezoteryka-terapia-trojmiasto.pl/poziomy_bytu2.html

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też ciekawa koncepcja astralu ale jak coś proponuje dyskusje pzrenieść do teamtu o świecie astralnym a juz taki jest na forum.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Soku o , i tu jest temat którego jestem pewien na ,podstawie mojego wieloletniego doświadczenia w rozwoju wielu ścieżek duchowych stwierdzam że,Schizofrenicy są osobami w których wszystkie te poziomy mieszają się ,i mogą być mylnie brani za osoby które faktycznie wyższy poziom osiągnęły ,oni poprostu jak ośmiornica mackami skradną osobie na wyższym, poziomie daną energię i podadzą dalej przekazem telepatycznym wszelkie doświadczenia i wiedzę ,wiem to ponieważ mieszkam z bratem chorym na schizofrenię ,i regularnie czuję jak ktoś mnie podejrzewa o niższy poziom (czego nie rozumiałem,co jest naturalne ,ponieważ nie może człowiek na niższym poziomie zrozumieć ,człowieka ,który jest na wyższym, poziomie.),a przecież dawno uzyskałem poziom Przyczynowy czy też Atmiczny.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę że schizofrenik to ktoś kto nie ma kontroli nad poruszaniem się w światach

nie wie kiedy jest w świecie fizycznym a kiedy w astralnym i pozostałych

bo nikt go nie nauczył poruszania się w tych światach

a ze strachu przed tym czego doświadcza(bo tego nie rozumie)popada w silne nerwice i depresje.

Takie mam przeczucie,że tak to może wyglądać,pewnie dlatego lekarze nie są w stanie ustalić przyczyny choroby

bo nie ma choroby :D są tylko efekty uboczne braku kontroli nad wycieczkami do innych światów

i one właśnie(te efekty uboczne)są już konkretną nerwicą lub depresją itp

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewności nie mam czy dobrze,równie dobrze schizofrenik może się błąkać wyłącznie w astralu

a że astral jest pełen wszystkiego to i ogłupieć można w tym chaosie,z nadmiaru...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.