Gość Gość

proszę o interpretację

2 posty w tym temacie

to ja proszę o pomoc w interpretacji:

dziesiątka pik krol pik dama pik as pik

jak dla mnie ta para się zle kojarzy, czyzby poroblemy w sprawach urzędowych ? czy pomoc w tych problemach od strony jakies pary ?

interesuje mnie równiez interpretacja wasza odnosnie dziesiątki pik i dziewiątki kier (O). Jak dla mnie to wyprawa - moze nie koniecznie dobra ? czy w tym wypadku interpretowac 9 (0)?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziesiątka pik krol pik dama pik as pik

podróż, sprawa urzędowa załatwiana w podróży, oddalenie się od problemów zawodowych. Starsza para ludzi, możliwe że rodzice, i problemy w załatwianiu tychże spraw lub podjęcie ważnej decyzji, pomoc urzędnika w załatwianiu soraw,dot. to starszej kobiety, możliwe że matki, i tu istotne jest jak był położony as, ja zakładam że prosto, w zawiązku z tym sprawa potoczy się pomyślnie, patrząc inaczej jeszcze możliwe są problemy zdrowotne...ale to też zależy od innych kart które były w rozkładzie

interesuje mnie równiez interpretacja wasza odnosnie dziesiątki pik i dziewiątki kier (O). Jak dla mnie to wyprawa - moze nie koniecznie dobra ? czy w tym wypadku interpretowac 9 (0)?

jak dla mnie to podróż która będzie szczęśliwa, może ona byc z ukochaną osobą lub randka gdzieś indziej niż miejsce zamieszkania i tu również jest lub postanowienia dotyczące spraw urzędowych lub miłosnych. Jednak trzeba zachować czujnośc i byc ostrożnym, oraz od osoby której wróżysz będzie zależało czy raodśc zmieni się w szczęście.

Ty wiesz, że ja interpretuje całkiem inaczej niż Ty :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.