nula

proszę o pomoc w interpretacji

22 postów w tym temacie

Bardzo proszę o interpretacje. Z góry dzięuję

------2-----1

------4-----3

7-----6-----5

10----9----8

13---12---11

------ 10 trefl ---- 8 kier (czerwone serce)

------10 kier ----- 9 kier odwrócone

as pik odwrócony ----- walet karo ----- dama pik

8 pik ----- 10 karo ----król trefl

król kier ----- 8 karo ---- 10 pik

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bardzo proszę o interpretacje. Z góry dzięuję

------ 10 trefl ---- 8 kier (czerwone serce)

------10 kier ----- 9 kier odwrócone

as pik odwrócony ----- walet karo ----- dama pik

8 pik ----- 10 karo ----król trefl

król kier ----- 8 karo ---- 10 pik

1)nieodległa przeszłośc-> kłopot z powodu romansu, źle ulokowane uczucia, (masz blond włosy?)

2)co dzieje się w aktualnej sprawie->wielkie słowa o miłości, cudne chwile z tą osobą, prezent dla tej osoby, również zapowiedź małych pieniążków i radośc z nich, oznacza spokój w miłości i równowagę w związku.

3)obrazują najbliższą przyszłośc->szanse na wszelkie wyjście z kłopotów urzędowych, ale masz wokół siebie wiele nieżyczliwych osób, które przysparzają Ci przeszkód.

4)nieprzewidziane przeszkody, które napotkasz w realizacji swojego celu-> niewielkie kłopoty, ukryte smutki, rozczarowania, wywołane postawą otoczenia, w pracy mały zysk, premia/ pochwała.

5)odpowiedz na konkretne pytanie-> wygrane postępowanie sądowe/administracyjne, dokumenty potwierdzające szczęśliwą zmianę. Dla mężczyzny który jest blisko Ciebie, możliwe że będą jakieś pieniążki.

Podsumowanie:

zapowiedź zakończenia kłopotów, spełnienie marzeń, planów, konkretnych życzeń, przeważnie dot. pieniędzy, przedmiotów, interesów opartych na pieniążkach. Nim do tego dojdzie, będą po drodze kłopoty.

Możliwe kłopoty miłosne, schorzenia narządów płciowych lub kłopoty z seksem. Możliwe że kłopoty w pracy spowodowane przez nieżyczliwe osoby, możliwa podróż służbowa.

Szkoda, że nie napisałaś pytania...bo tak bardziej konkretnie bym powiedziała. Ale jak dla mnie sprawa rozbija się o faceta i o kase.

Pozdrawiam :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję :D

Tak, jestem blondynką: )

Nie chodziło o faceta, chodziło o sprawy stricte urzędowe, konkretnie o to, czy uda mi się pozytywnie dla mnie rozwiązać sprawy sądowe (nie dotyczy to rozwodu - nie jestem męzatką :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nigdzie nie napisałam, że jesteś mężatką... aczkolwiek w rozkładzie wyszło, że będzie facet lub że jest, ale wszystko pomiędzy wami będzie dobrze...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie ma faceta, przynajmniej nic mi o tym niewiadomo :D

zależało mi na odpowiedzi na pytanie, o ktorym wspomnialam :D

przyznaję, ze chcialam zapytac o konkretnego faceta, ale obawiam sie ze bede musiala poczekac, chyba nie mozna tak duzo pytac kart za jednym razem, tzn mam na mysli to, czy moge zrobic np. jutro rozklad na inne pytanie?

Z tego co wnioskuje, sprawy urzedowe zakoncza sie pomyslnie czyli dla mnie ok ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nula, wszystko powinno potoczyc się dobrze, ale są możliwe kłopoty po drodze...

spokojnie, możesz zrobic dziś rozkład również, ważne by nie nadużywac kart...

Pozdrawiam serdecznie :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy mogłabym prosić o interpretację?

Pytanie dotyczyło uczuć, czy mam szansę stworzyć szczęśliwy związek z pewną osobą ?

------ 9 karo -- dama pik

------- 10 kier -- 8 pik

as kier odwrócony -- król pik -- dama karo

as pik -- walet karo -- dama kier

siedem trefl odwrócone -- siedem kier odwrócone -- walet kier

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy mogłabym prosić o interpretację?

Pytanie dotyczyło uczuć, czy mam szansę stworzyć szczęśliwy związek z pewną osobą ?

------ 9 karo -- dama pik

------- 10 kier -- 8 pik

as kier odwrócony -- król pik -- dama karo

as pik -- walet karo -- dama kier

siedem trefl odwrócone -- siedem kier odwrócone -- walet kier

czy to jest rozkład na konkretne pytanie?

jeśli chodzi o uczucia proponuję bardziej ten rozkład http://www.ezodar.pl/viewtopic.php?f=211&t=20

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie poprosze o pomoc w interpretacji :)

Tym razem wykonalam wlasciwy rozklad, zgodnie z instrukcją xD

(4) 7 kier ------------------------------------------------ -------------(5) walet kier

(6) 7 pik odwrócone -- (1) 10 trefl -- (2) 9 karo -- (3) król pik -- (7) 8 pik

(8) król kier ----------------------------------------------------------- (9) 9 trefl odwrócona

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest w rozkładzie mowa o tym, ze żyjesz złudzeniami, i nie dostrzegasz prawdziwej przyjaźni, która jest obok Ciebie. Mężczyzna ten mam jasne włosy, może złozyc ci interesującą propozycję. Może miec to miejsce w przeciągu miesiąca. jest to facet silny, szlachetny, czuły. Może liczyc na trwałą przyjaźń, ale też i na coś więcej. Równie dobrze to może byc zbieg okoliczności który będzie sprzyjał twojej przyjaźni lub miłości. Spełnienie planów. Obecnie owy pan ma jakieś smutki, rozczarowania. Wszystko ułoży się pomyślnie dla niego.

Wszystkie twoje zmartwienia rozwiążą się po twojej myśli, ale będziesz musiała z czegoś zrezygnowac, bądź przełozyc swoje plany na okres późniejszy.Pomoc życzliwego urzędnika.

Jak dla mnie nie masz co liczyc na coś więcej z tym panem. Jest to złudne. Jeśli otworzysz się, to poznasz/dostrzeżesz kogoś ze swojego otoczenia, kto bardzo chętnie szedł by z tobą ramię w ramię. Spotkasz się z nim w wyniku przypadku.

Obecnie tak naprawdę twoja głowę zaprzątają sprawy innej rangi... to co wyszło w czorajszym rozkładzie.

Pozdrawiam,

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poprosze o pomoc w interpretacji

Krol karo + As trefl odwrocony + Dama trefl

9 pik + As karo + Dama pik Dama kier 9 trefl + Dama karo + Walet pik + 10 kier

As kier + 9 kier odwrocone + Walet karo

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pokazują mi się dwie osoby, mężczyzna oraz koleżanka, przyjaciółka. Nad mężczyzną- może to byc ktoś z rodziny zbierają się czarne chmury, kłopoty dla niego. Odnośnie kobiety- pojawi się w twoim życiu niespodziewanie dawna koleżanka, możliwe że przyjaciółka z dawnych lat. Zachowaj jednak ostrożnośc, możliwe że obie będziecie maiały problemy zagrożenie niebezpieczeństwem.

Problemy twoje, to jakieś złośliwości i kłótnie.

W domu atmosfera bardzo miła, możliwe jakieś plany romantyczne duże szanse, na ich zrealizowanie. Co do niespodzianek, rzecz przedstawia się następująco: zapowiedz spotkania, które zostanie przekazane wiadomością listowną, ktoś z bliska. Musisz uważac, ponieważ pojawia sie paskudne plotki i oszczerstwa oraz pomówienia, ale istnieje możliwośc wyjścia z tego, możliwe że poprzez wyjazd się oczyścisz. Uważaj zbliża się niebezpieczeństwo. co się wydarzy- wychodzą złudne nadzieje w związku z tym romansem, to romans będzie chwilowe. Jeśli jesteś w związu to zapowiedz, kłótni, fatalnie rozwijającej się sytuacji uczuciowej.

Podsumowanie:

Karty pokazują wokół ciebie podstępne intrygi, których nie sposób unniknąc. Jesteś obecnie rozdrażniona, małe kłopoty ciebie nurtują, a twoje plany napotkają przeszkody.

PPozdrawaim

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ruach, mogę prosić o pomoc w interpretacji? Treść pytania znasz.

Rozkład na jedno pytanie:

9 kier Dama karo

Król karo As pik odwrócony

10 kier 10 trefl Król kier

Dama pik Walet pik 10 pik

9 pik odwrócone Walet kier Walet karo

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

karty pokazują komplikację spraw urzędowych,nawet krach, co spowoduje wyczerpanie emocjonalne, ale należy byc dobrej myśli.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozłożyłam karty.

Wróżba, którą można wykonać tylko raz w roku...

Miesiąc: 10 karo

Dzień: 9 pik , 9 kier, As karo, K trefl, 10 kier, D pik, D karo

Rok: K karo , 9 trefl, 10 trefl, 9 karo

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozkład nr 2 - uzupełnienie

Miesiąc: D trefl

Dzień: 10 trefl , D karo, D pik, 9 pik, K pik, 9 karo, 10 pik

Rok: K trefl , 10 kier, K karo, 10 karo

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozłożyłam karty.

Wróżba, którą można wykonać tylko raz w roku...

Miesiąc: 10 karo

Dzień: 9 pik , 9 kier, As karo, K trefl, 10 kier, D pik, D karo

Rok: K karo , 9 trefl, 10 trefl, 9 karo

karty pokazują: wybawienie z kłopotów materialnych, kart 10 karo mówi o tym wszystkim co jest związane ze sprawami materialnymi, jest to również karta optymizmu. Możliwe wyjazdy,krótkie i nie gdzieś daleko. We wszelkich sprawch będziesz miec oparcie w postaci mężczyzny, może to byc ktoś z rodziny: brat, ojciec, kuzyn.

Możliwe jest również jakiś romans, a kto wie co z tego wyniknie... Możliwe jakieś rozczarowania odnośnie kwoty jakiej się spodziewasz przy rozwiązaniu spraw, lub duże zmartwienie z powodu prezentu.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozkład nr 2 - uzupełnienie

Miesiąc: D trefl

Dzień: 10 trefl , D karo, D pik, 9 pik, K pik, 9 karo, 10 pik

Rok: K trefl , 10 kier, K karo, 10 karo

w tym rozkładzie widac pracę dodatkową oprócz tej głównej...relacje zachodzące pomiędzy Tobą a jakaś kobietą (matka, kuzynka lub szefowa z pracy). Widac również krótkotrwałą chorobę, na tle emocjonalnym. Ponieważ mogą zostac pokrzyżowane Twoje plany, przez osoby trzecie, wszelkie nadzieje legną w gruzach. Karty sugeuja również nieprzyjemne spotkanie, na które najlepiej by było jakbyś nie poszła, spotkanie może odbyc się w urzędzie.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozkład dla osób będących w przełomowym momencie życia:

Po potasowaniu kart i przełożeniu kart na trzy kupki na spodzie były: 10 karo, 9 karo, W kier

Potem wybrałam 15 kart, znów potasowałam, przełożyłam i rozłożyłam. Jeśli zrobiłam coś nie tak, proszę o korektę :)

W trefl

W kier K kier, K pik

A trefl odwr. 9 karo, D karo, !0 kier, W karo

As karo, K karo 9 trefl, As pik, W pik, K trefl

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozkład na jedno pytanie:

W pik, W kier

W karo, 10 pik

As pik odwr., 10 karo, K karo

As kier odwr, W trefl, 10 trefl

9 karo, K trefl, K kier

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozkład dla osób będących w przełomowym momencie życia:

Po potasowaniu kart i przełożeniu kart na trzy kupki na spodzie były: 10 karo, 9 karo, W kier

Potem wybrałam 15 kart, znów potasowałam, przełożyłam i rozłożyłam. Jeśli zrobiłam coś nie tak, proszę o korektę :D

W trefl

W kier K kier, K pik

A trefl odwr. 9 karo, D karo, !0 kier, W karo

As karo, K karo 9 trefl, As pik, W pik, K trefl

karty które wypadły podczas tasowania mówią o pieniążkach od jakiegoś faceta. Natomiast sam rozkład pokazuje, żew przeszłości miałaś do czynienia ze starszym mężczyzną na stanowisku wysokim, nie wykluczone, że to osoba pełniąca funkcje publiczne, urzędowe. Obecnie skupiasz się na pieniązkach, co prawda będzie to kwota nie oszałamiająca, ale jednak ... koło ciebie jest szansa na miłośc, nawet małżeństwo. Jeśli masz jakieś plany, to problem może stanowic praca, a w sprawch urzędowych mogą pojawic się komplikacje, mimo, że teraz nic nie wskazuje na to. Może okazac się, że dowiesz się czegoś o mężczyźnie lub od jakiegoś krewnego coś. Natomiast przyszłośc pokazuje, że zrealizują się twoje plany, zamierzenia, ale musisz uważac by nie ulec groźbom ze strony innych lub ktoś może grozic, bliskiej tobie osobie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozkład na jedno pytanie:

W pik, W kier

W karo, 10 pik

As pik odwr., 10 karo, K karo

As kier odwr, W trefl, 10 trefl

9 karo, K trefl, K kier

widac kłopoty z dziecmi w przeszłości. Natomiast obecnie zapowiada się podróż, i mogą podczs niej byc kłopoty... dostaneisz pieniążkl za pracę, możliwe nawet docenienie Ciebie, i jakaś nagroda. Jako [przeszkodę widac, zmartwienia i choroby. A joko odpowiedz uzyskujesz: pochwałę w pracy. Szef podchodzi do ciebie poważnie i solidnie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.