maya_s

prośba i pomoc w interpretacji

2 posty w tym temacie

witam.czy moglyby mi ktos zinterpretowac moj rozklad kart.jestem dopiero na poczatku nauki,dla mnie jesto jeszcze troche za skomplikowane.

pierwszy rzad:

Krol pik(odwrocony)-As trefl(owrocony)-walet karo-dama trefl-9trefl(odrocona)-9karo-10karo-10pik

drugi rzad:

As kier-krol trefl-walet trefl(odwrocony)-9kier(odwrocona)-As karo-walet kier-krol karo-dama karo

trzeci rzad:

9pik(odwrocona)-10trefl-As pik-walet pik(odwrocony)-krol kier-dama kier-10kier-dama pik(odwrocona)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
witam.czy moglyby mi ktos zinterpretowac moj rozklad kart.jestem dopiero na poczatku nauki,dla mnie jesto jeszcze troche za skomplikowane.

pierwszy rzad:

Krol pik(odwrocony)-As trefl(owrocony)-walet karo-dama trefl-9trefl(odrocona)-9karo-10karo-10pik

kłopot, nerwy w związku ze sprawami urzędowymi, plany na przyszłośc nie wypalą, ale są szanse dla kobiety na odwrócenie się tych kłopotów, zmartwień (ja bardziej obstawiam kłopoty finansowe), pieniążki wysłane z drogi

drugi rzad:

As kier-krol trefl-walet trefl(odwrocony)-9kier(odwrocona)-As karo-walet kier-krol karo-dama karo

praca wykonywana w domu, zapowiedź perspektyw zawodowych. Jeśli jesteś w związku to wszystko zapowiada się dobrze, będzie ten związek kwitł.wiadmosci o mężczyźnie młodym, ma to związek z twoimi planami/marzeniami, zapowiedz spotkania.

trzeci rzad:

9pik(odwrocona)-10trefl-As pik-walet pik(odwrocony)-krol kier-dama kier-10kier-dama pik(odwrocona)

zapowiedz spotkania towarzyskiego lub innego ktore pozostawi niesmak, a sprawy urzędowe które są prowadzone będą przybierały coraz gorszy obrót, widzę że będzie to pomiędzy dwojgiem ludzi którzy się byc może rozwodzą?, możliwe że w wyniku romansu coś się zadzieje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.