_Domi_

Witam :)

442 postów w tym temacie

Serdecznie witam...jestem nowym uzytkownikiem tego forum i mam nadzieje znależć tu ludzi,którzy widzą i czują więcej....

To na pewno znajdziesz ;)

Witaj. I baw sie z nami dobrze

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam :D

Dzięki złośniczce która jest moim dobrym duszkiem :D jestem użytkownikiem tego forum. Czasem lubię poczytać posty Mądrych.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Doty z Bogiem Cheprem w awatarze. Już za samo to masz u mnie duży plus ;)

Zapraszamy do czytania i dzielenia sie wiedzą. I nie bój się pytać ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Był to moim skromnym zdaniem, najładniejszy awatar - wybór intuicyjny. Wybierając go nie znałam jego znaczenia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam forumowiczów :)jestem podglądająca od dawna - zarejestrowana od dziś :yinyang: pozdrawiam :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie, rozgosć się i czytaj, pytaj, opowidaj ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również witam serdecznie w naszych progach forumowych;-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam forumowiczów :)jestem podglądająca od dawna - zarejestrowana od dziś :yinyang: pozdrawiam :D

Zielna, a ja mam takie pytanie, bo Twój nick wskazuje na Zioła, czy jesteś specem w tej dziedzinie? Bo jeśli tak, to ja bym nalegałą na dzielenie sie wiedzą. A jeśli nie, to zachęcam do poznania tego co już mamy ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zielna, a ja mam takie pytanie, bo Twój nick wskazuje na Zioła, czy jesteś specem w tej dziedzinie? Bo jeśli tak, to ja bym nalegałą na dzielenie sie wiedzą. A jeśli nie, to zachęcam do poznania tego co już mamy ;)

bardziej amatorem niż specem :D i to amatorem przez duuuuże A ;)

ale owszem moje zainteresowania krążą wokół zielarstwa :D i to m.in. dzięki niemu trafiłam na forum :D a znalazłam tu jeszcze więcej interesujących mnie tematów :D fajni ludzie tu są zarejestrowani :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bardziej amatorem niż specem :mysli: i to amatorem przez duuuuże A ;)

ale owszem moje zainteresowania krążą wokół zielarstwa :) i to m.in. dzięki niemu trafiłam na forum :) a znalazłam tu jeszcze więcej interesujących mnie tematów :) fajni ludzie tu są zarejestrowani :)

Bardzo dziękujemy i mam nadzieję, nie zawiedziemy Twych oczekiwań. ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepiej późno niz wcale. Cieszymy się, ze z nami jesteś. I tez witamy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bardziej amatorem niż specem :) i to amatorem przez duuuuże A ;)

ale owszem moje zainteresowania krążą wokół zielarstwa :) i to m.in. dzięki niemu trafiłam na forum :) a znalazłam tu jeszcze więcej interesujących mnie tematów :) fajni ludzie tu są zarejestrowani :)

miło że o nas tak myślisz, będzie fajna współpraca :)

Witam ,jestem tu od niedawna ,ale dopiero teraz zauważyłam przywitania.Pozdrawiam

Witaj :)

lepiej późno, niż wcale ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bardziej amatorem niż specem :) i to amatorem przez duuuuże A ;)

ale owszem moje zainteresowania krążą wokół zielarstwa :) i to m.in. dzięki niemu trafiłam na forum :) a znalazłam tu jeszcze więcej interesujących mnie tematów :) fajni ludzie tu są zarejestrowani :)

Witamy Cię serdecznie !

Fajnie że dołączyłaś , będzie się z kim wymieniać informacjami na temat ziółek .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja się przywitam. Szept zaprosiła mnie na własne ryzyko, została poinformowana o możliwych konsekwencjach.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj Szerszen! :_slonko: zapowiada się, że sporo wniesiesz do działu o Runach, więc tym bardziej cieszę się z Twojej obecności tutaj :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja się przywitam. Szept zaprosiła mnie na własne ryzyko, została poinformowana o możliwych konsekwencjach.

Podejmuję ryzko i ne boję się, bo wiem, ze zyskamy w Tobie eksperta od run ;) I nie tylko.

Cieszę się, że jestes z nami, rozgość się i baw sie z nami dobrze

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemano :)

W końcu udało mi się zarejestrować, to wypada przywitać się jak grzeczny użytkownik ;) no to witam wsyztkich :D Mam nadzieję że na forum będzie przynajmniej tak fajnie jak w sobotę w Nalandzie

I od razxu pomocy potrzebuję - posty wyświetlają mi sie jakoś tak mega długaśne i strona się rozciąga, nie wiem o co kaman, ktoś mi powie co w ustawieniach trza zmienić?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemano :D

W końcu udało mi się zarejestrować, to wypada przywitać się jak grzeczny użytkownik ;) no to witam wsyztkich :) Mam nadzieję że na forum będzie przynajmniej tak fajnie jak w sobotę w Nalandzie

I od razxu pomocy potrzebuję - posty wyświetlają mi sie jakoś tak mega długaśne i strona się rozciąga, nie wiem o co kaman, ktoś mi powie co w ustawieniach trza zmienić?

Asus, cieszę sie, ze jestes z nami. :)

Co do Ustawień po południu bedzie Domi bo ja to jestem kompletny ignorant w technicznych sprawach, jak cos zgłos problem w dziale technicznym ;)

A teraz witam i oddaję do Twojej dyspozycji dział Szamański oraz inne jeśli zechcesz w nich popisać poczytać i pobyć.

:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.