johan99999

Zdrowie czy choroba ? Wybór należy do ciebie.

4 posty w tym temacie

Zdrowie czy choroba ? Wybór należy do ciebie.

http://jasnowidz.aquanet1.com/

Każdy człowiek pragnie zdrowia w swoim życiu. Pragnie przeżyć swoje życie w jak najlepszej kondycji.

Aby poznać czym jest zdrowie i choroba i jak możesz sam przekształcić stan choroby w zdrowie , musisz zrozumieć , że jesteś w rzeczywistości , czymś więcej niż dotąd myslałeś. Twoje granice jak dotąd stworzyłeś sobie sam , a otoczenie ci w tym dopomogło. Znany francuski naukowiec Dr Tilney , zajmujący się badaniami nad możliwościami ludzkiego mózgu powiedział: „Przez opanowanie wlasnej świadomości rozwiniemy takie centra mózgowe , które udostepnią nam taką siłe , jakiej byśmy się nawet nie domyślali” Oczywiście ta idea nie już dla nikogo nowością . Ponad dwa tysiące lat temu pewien znany wszystkim , wielki nauczyciel powiedział swoim uczniom podobne rzeczy .

Wielkie możliwości i moce jakie kryją się w człowieku , są manifestacją doskonałej i wszechmocnej natury , która jest jest w każdym. Kryje się ona tuż poniżej progu świadomości czyli stanu czuwania. W tym wewnętrznym „Ja ” mają źródło twoje wszystkie nadzwyczajne moce . Uzdrawianie jest jedną z nich. Aby jednak świadome „Ja” mogło ustąpić miejsca wewnętrznemu „Ja ” musisz nauczyć się jak wejść się wyciszyć , zrelaksować. Swiadome „Ja ” nie może uzdrawiać , może jedynie być zarządcą , który wyda rozkaz wyciszenia. Kiedy opanujesz swój świadomy umysł i zaprzęgniesz go do pracy dla ciebie , wtedy dopiero możesz zacząć właściwą pracę. Swiadome „Ja” jest podporządkowane światu zewnętrznemu . Natomiast nieświadome wewnętrzne „Ja” rządzi światem wewnętrznym , który jest w łączności z wyższym subtelnym światem.

Ten świat , jeśli , go poznasz , może zmienić całkowicie jakość i sens twojego życia na ziemi.

Jasnowidz Matris

http://jasnowidz.aquanet1.com/

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... no widzisz, tam gdzie Twoje świadome JA... już nie rozumie bo "nie czuje"... to wmawia ci ti ti tiriri - tiki, a Ty mu przytakujesz... wiesz dlaczego ?

Wielkie możliwości i moce jakie kryją się w człowieku , są manifestacją doskonałej i wszechmocnej natury , która jest jest w każdym.

Kryje się ona tuż poniżej progu świadomości czyli stanu czuwania.

- w tym wewnętrznym „Ja ” mają źródło twoje wszystkie nadzwyczajne moce . Uzdrawianie jest jedną z nich.

- aby jednak świadome „Ja” mogło ustąpić miejsca wewnętrznemu „Ja ” musisz nauczyć się jak wejść się wyciszyć , zrelaksować.

- świadome „Ja ” nie może uzdrawiać , może jedynie być zarządcą , który wyda rozkaz wyciszenia.

Kiedy opanujesz swój świadomy umysł i zaprzęgniesz go do pracy dla ciebie , wtedy dopiero możesz zacząć właściwą pracę.

- świadome „Ja” jest podporządkowane światu zewnętrznemu .

- natomiast nieświadome wewnętrzne „Ja” rządzi światem wewnętrznym , który jest w łączności z wyższym subtelnym światem.

Ten świat , jeśli , go poznasz , może zmienić całkowicie jakość i sens twojego życia na ziemi....

- bo nie znając "wewnętrznego Ja"... które jest w Tobie uśpione, jesteś przekonany że to czym jesteś Teraz jest Tobą, bo wydaje Ci sie ze tym było od zawsze, więc i nawet nie podejrzewasz że może istnieć coś innego... i to w Tobie... (a co spowoduje że Twoje dotychczasowe myślenie zacznie tracić na wartości)... :p

- bo i zacznie nabierać "innych wartości"... widzianych z zupełnie innej perspektywy...

--- pozdrawiam... infe7 :)

Edytowane przez infe7
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajne banialuki ,bo mamy kogoś w pobliżu kto nas kocha i zrozumie ,oraz jest się do kogo wyżalić , i głównie te energie psychiczne /duchowe ,oddziaływują na nas telepatycznie /podświadomie .,ale gdy naprawdę rozwijasz się duchowo /spirytualnie ,to rosną również twoje zmysły parapsychiczne ,np .empatia ,jest ona tak ogromna ,że czujesz cały smutek ,zło i radości ,wzloty i upadki ,tego świata .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.