_Domi_

Waga urodzona w roku Dzika

1 post w tym temacie

Waga urodzona w roku Dzika

Kochać - w tym tkwi siła Wagi Dzika. Człowiek urodzony pod tym znakiem jest wierny, zazdrosny, ceni wyłączność i jest do przesady lojalny. Nic tak naprawdę nie liczy się w jego życiu poza związkiem z partnerem. Cała aktywność skupia się na więzach, które łączą go z drugim człowiekiem. Dom, pieniądze, dzieci, zainteresowania, przyjaźnie - resztę pomijam - wszystko jest zepchnięte na dalszy plan. Małżeństwo (lub związek miłosny) jest wyobrażony przez Słońce. To ono rządzi wszystkimi gestami i dążeniami Wagi Dzika, panuje nad wszystkimi radościami i kłopotami.

Aby przeżyć, Waga potrzebuje piękna. Dzik - bogactwa. Waga jest zdolna stworzyć piękno wokół siebie i pragnie mieć możliwość podziwiania go w spokojnym otoczeniu. Dziki również lubią spokój. Są niewolnikami kultury we wszystkich jej formach i przejawach. Rozkwitają w obfitości. Gdyby to od niej zależało, Waga Dzik żyłaby wygodnie aż do końca swoich dni, utulona w luksusie jedynej miłości. - Chociaż tego nie widać - jej celem jest być rozpieszczaną przez życie. Zatraca się w marzeniach o bogactwie i przepychu. Potajemnie pragnie być gwiazdą filmową lub przynajmniej księżniczką czy królową z bajki. Rutyna dnia codziennego, w której Waga Dzik celuje, jest tylko sekretnym stopniem na drodze do miejsca gdzie - gdy nadejdzie czas - nędza i swary zamienią .się w rozkoszną wesołość. Upojenie i luksus. Mieszkańcy świata jej marzeń natrą ją wonnymi olejkami i ofiarują podarki o ogromnej wartości. Leniwie wyciągnięta, będzie kosztować smakowite i obfite dania oraz degustować wszystkie wina świata.

Zaznaczmy tu, że człowiek spod tego znaku postrzega wszystko poprzez mgiełkę świata marzeń, co szkodzi mu przy wykonywaniu nudnych prac. Waga Dzik może przystać na rutynę i sprawi wrażenie osoby szalenie skutecznie wypełniającej uciążliwe zadania. Lecz naprawdę to jej nie interesuje.

On lub ona czeka na swoje następne romantyczne i egzaltowane marzenie Może zmywać naczynia i pastować parkiety, ale duszą będzie gdzie indziej Większość tych marzeń nigdy się nie spełnia. Ona nie potrafi wytrwale walczyć. Jest utalentowana, ma zdolności twórcze. Jednak kamienista droga która prowadzi do wykonania projektu, często zniechęca jej delikatną duszę. Jej umysł zazwyczaj mierzy ponad celem, natychmiast skacze na metę, a projekt naturalnie grzęźnie po drodze. Wówczas staje się wybuchowa, zgorzkniała, kłótliwa. Gdy jej marzenia i nadzieje rozwiewają się, ich miejsce zajmuje uraza. Wiele osób spod tego znaku kończy żywot, zarzucając całej ludzkości niezdolność zrozumienia tego, co chciały zrealizować.

Najlepsze, co może zrobić Waga Dzik, to związać się z kimś, kto ją podziwia za ugodowość i umiejętność upiększenia każdej klitki. Jej mocne strony to zmysłowość oraz ślepa i niezmienna miłość. Jeżeli pragnie wydawać polecenia, powinna to robić zza kulis, z uroczego i bezpiecznego domu na wsi, który rzadko opuszcza, aby rzucić się w wir miejskiego życia. Ona potrzebuje równowagi i źle znosi każdy sprzeciw wobec swoich kaprysów.

Miłość

Mimo że się powtarzam, raz jeszcze podkreślam jej olśniewającą zdolność do miłości. W kontaktach osobistych i wspólnym działaniu jest w stanie dać z siebie to, co ma najlepszego. Więcej niż ci urodzeni pod innym znakiem. Jest pełna poświęcenia wobec partnera. Prawdziwą przyjemność stanowią dla niej sukcesy tych, których kocha. A ona sama? Cóż, nie umie się zdecydować, co woli. Właściwie pragnie tylko miłości, wygody i kilku okazji do poświęcenia się jednemu lub dwóm ulubionym zajęciom artystycznym.

Jeżeli kochasz jedną z tych osób, wiesz już, że jest gotowa (chociaż lekko się opiera na początku) zrezygnować ze wszystkiego w interesie twego szczęścia i awansu. Niemniej w zamian wymaga dużych rekompensat. Waga Dzik pragnie luksusu, wygody i całkowitego poświęcenia w każdej sytuacji. Nie należy jej zdradzać. Drogo byś za to zapłacił.

Związki z innymi znakami

Wago Dziku, twoje skłonności uczuciowe predestynują cię do wyboru Zajęcy i Owiec. Cenisz ich dyskrecję. Z nich wybierz partnera urodzonego pod znakiem Bliźniąt, Lwa, Strzelca lub Wodnika. Generalna zasada: Węże są zabronione Dzikom, a najgorszym wyborem byłby Baran, Rak lub Koziorożec Wąż. Nie porozumiesz się także z Koziorożcami Małpami. Za dużo myślą i nie są wystarczająco ekstrawaganckie dla twojej zmysłowej natury.

Dom i rodzina

Domostwo Wagi Dzika będzie wzorem luksusu. Jeśli jest coś, co potrafi, to na pewno ozdobić każde miejsce, w którym mieszka. Zawsze wybierze ornament zamiast praktyczności, majestatyczność w miejsce skromności. Ma kosztowne gusty.

Rodzice spod tego znaku mają skłonności do stawiania swoich dzieci na drugim miejscu, po partnerze. Wypełniają względem nich obowiązki. Jednak często więcej uwagi i uczucia okazują współmałżonkowi. Lecz ponieważ dzieci stanowią integralną część wizerunku szczęśliwej rodziny, jako takie są niezbędne dla dobrego samopoczucia Wagi Dzika. Jej dzieci - a nie zapominajmy, że jest czarująca i wspaniałomyślna - mogą ją prosić właściwie o wszystko. Jest prawie niemożliwe, by powiedziała "nie"... zwłaszcza gdy chodzi o lody czy jeszcze jedno ciastko.

Zawód

Waga Dzik zawsze interesuje się swoim awansem społecznym. Jednak, przypomnijmy po raz kolejny, ten awans jest ważny, jeżeli jest korzystny dla jej związku. Najpierw miłość. Potem praca. I wyższa stopa życiowa tylko w ramach związku z partnerem. Waga Dzik jest bardzo utalentowana i z pewnością zdolna do różnych przedsięwzięć. Ale nie "wylansuje się" sama. Będzie się interesować swoją pracą wyłącznie wtedy, kiedy jej kariera polepszy los związku, w którym postanowiła żyć.

Człowiek urodzony pod tym znakiem jest szefem niezdecydowanym. Ponieważ nie pragnie dominować, nie chce odpowiadać za innych - wydawanie poleceń wydaje mu się uciążliwe i wyczerpujące nerwowo. Zapewne woli być podwładnym niż szefem. Jako pracownik jest odpowiedzialny i pomysłowy, dopóki jego życie uczuciowe jest harmonijne. Jeżeli on lub ona mieli scenę z mężem lub żoną, dzień będzie zmarnowany i czarna chmura niepewności zawiśnie nad jego lub jej głową. Dla Wagi Dzika liczy się to, co do niej należy, i to, co kocha. "Cała reszta jest literaturą".

Zajęcia odpowiadające Wagom Dzikom: wszystkie te, które mają coś wspólnego z domem - zachwycające panie domu, doskonali farmerzy, kucharze, restauratorzy, właściciele winnic i rzemieślnicy.

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.