_Domi_

Skorpion urodzony w roku Smoka

2 posty w tym temacie

Skorpion urodzony w roku Smoka

Gdy doda się Smoka do Skorpiona i dobrze wstrząśnie, aby pomieszać, ciasto zgęstnieje. Skorpion przydaje tajemniczości i brutalności buńczucznej i chełpliwej naturze Smoka. Dosypcie szczyptę chęci epatowania i troszkę dobrej starej urazy i zazdrości Skorpiona, a otrzymacie piekielnie złożoną istotę. Danie to będzie mocno przyprawione i obfite. Wystarczająco, aby nasycić miliony.

Ale dość żartów, Skorpion Smok jest najbardziej Smokiem wśród Smoków i Skorpionem wśród Skorpionów. Wszystkie cechy charakterystyczne każdego z tych znaków ulegają wzmocnieniu dzięki takiemu połączeniu. Osoba spod tego znaku jest ambitna. On lub ona ma niezwykły wdzięk osobisty i potrafi uzyskać to, czego pragnie. Jeśli któreś z nich zdecyduje, że chce rządzić światem - nie widzi żadnego powodu, aby tak nie było. Skorpiony Smoki tak wysoko noszą swoje zielone, pokryte łuską głowy, iż widzą zielone łąki swoich sukcesów hen za górami. Jednak często patrzą za wysoko i gdy góra okazuje się bardzo trudna do pokonania, zniechęcają się. Trudno jest wlec się od przeszkody do przeszkody, niosąc swoją dumę w tylnych łapach. W takiej sytuacji niektóre Skorpiony Smoki rezygnują, ale większość rozpoczyna od nowa i odradza się z popiołu jak feniks, aby ruszyć do ataku. Skorpiony Smoki startują na pełnym gazie i mają ogromne zapasy odwagi i przebiegłości. Chcą dojść do czegoś w życiu. Są waleczne i pełne wdzięku. Ale ich słabym punktem jest oczekiwanie, iż inni będą im składać hołdy.

Dla tych wyniosłych istot dzisiejsze życie jest ciężkie. Skorpion urodzony w roku Smoka ma ogromne trudności z zachowaniem umiaru. Łatwo wpada w przesadę, jest pobłażliwy dla siebie, często więc rozprasza swoje zdolności. Magnetyzm to co prawda bardzo poważny atut w grze, jaką jest życie, ale nie stanowi gwarancji powodzenia lub szczęścia. Już od najwcześniejszych lat Skorpion musi otrzymać trochę ciepła i uwagi. Nie powinien dać się odciągnąć zbyt daleko od spraw najważniejszych, inaczej mógłby pewnego dnia znaleźć się samotny jak palec, na szczycie swojej góry. Skorpion Smok może wydawać się niezwyciężony, ale pozostaje Smokiem, a więc istotą sentymentalną. W głębi duszy płacze przy wzruszających opowieściach. Jest to kolos na glinianych nogach i z miękkim sercem. Może dlatego zachowuje niewzruszoną twarz i wydaje się pozbawiony humoru. Po prostu nie chce się ujawniać.

Skorpiony urodzone w roku Smoka są wielkimi indywidualistami. Mają bogata wyobraźnię i przychodzi im do głowy sto pomysłów na minutę. Ludzie lubią ich od pierwszego wejrzenia i nawet zgadzają się przygarnąć ich, gdyż Skorpiony Smoki tak bardzo wyrastają ponad przeciętną. Niestety, Skorpion Smok nie zawsze jest skłonny do współpracy i bywa wyrzucany po kilku dniach. Dlaczego? Ponieważ w swoim poszukiwaniu osobliwości czasami zraża do siebie prostych ludzi, których najbardziej potrzebuje, lekceważąc ich lub nie zwracając uwagi na ich potrzeby. Skorpion Smok nie odmawia pomocy w myciu garów, ale nie przychodzi mu do głowy, że tego rodzaju prace istnieją. Nie chcę przez to powiedzieć, że Skorpion Smok jest "ponad". Po prostu nie wie tylko, co to prostota.

Miłość

Nie można wymagać od tego namiętnego fanatyka hamowania swoich zapędów gdziekolwiek, a przede wszystkim w alkowie. Skorpion Smok jest czarujący i dobrze wie o tym, iż jest pociągający dla potencjalnego kochanka. Ale czasami, przez przekorę, pozostaje niezmiennie wierny jednej jedynej, cudownej osobie, która dobrze wie, jak mu schlebiać, utrzymując równocześnie w ryzach.

Skorpiony Smoki są skłonne uważać siebie za wyzwolone w zakresie seksu. Jeżeli ktoś z was kocha jednego z tych ciekawych i pociągających osobników, radzę dawać mu dużo swobody, wolności i poczucie, że nic a nic nie obchodzą was jego skoki w bok. Taka postawa powstrzyma go od nadmiernego oddalenia się od domu. Pozorna obojętność stanowi dla nich wyzwanie. Skorpion Smok, jak można się domyślać, jest zazdrośnikiem.

Związki z innymi znakami

Wtul się w ramiona Panny, Koziorożca lub Ryb Bawołów czy Małp. Szczęście mogą ci również dać Raki, Koziorożce i Ryby urodzone w latach Tygrysa. Rak Szczur i Ryby Szczur są nadzwyczajne w łóżku. Pociągają cię także Raki i Panny Koguty. A małżeństwo z Rakiem Wężem, zakochanym w luksusie, będzie błogosławieństwem. Smoki zgadzają się właściwie ze wszystkimi, oprócz Lwów i Wodników Bawołów, Byków i Lwów Zajęcy oraz Byków, Lwów i Wodników Psów.

Dom i rodzina

Skorpion Smok lubi mieszkać wygodnie, ale nie jest w jego stylu przycinanie żywopłotów czy grabienie grządek. Skorpiony Smoki nie odczuwają potrzeby nadmiernej troski o dekorację. Lubią proste linie i duże przestrzenie w pracy. Sprawia im przyjemność przyjmowanie gromady przyjaciół. Wywierają wrażenie zarówno swoją osobowością, jak i swoim domem, choć czasem nieco go zaniedbują.

Rodzice Skorpiony Smoki szaleją za swoimi dziećmi. Nie zapominajcie, że są dumni. Pokładają wielkie nadzieje w swoich dzieciach i ich osiągnięciach. Kochają bezwarunkowo, ale oczekują wielkich wyczynów. Rodzic Skorpion Smok umie bawić się z dziećmi, wymyśla zabawy i spędza dużo czasu z maluchami. Może być również zaborczy. Nie marzy mi się teściowa Skorpion Smok.

Dziecko Skorpion Smok jest niewiarygodnie wesołe. Miałoby się ochotę zabrać je ze sobą. Uśmiecha się, śmieje, grucha i śpiewa, aby oczarować i przyciągnąć uwagę. Ale bywa również nadąsane. Jednak trudno powstrzymać się od rozpuszczania tego małego kabotyna. Jeśli nie ulegniecie pokusie otoczenia go podziwem i uwielbieniem, będzie miało szansę nauczyć się pokory. Odpowiednio wcześnie zasiana odrobina skromności będzie jak dobra lokata kapitału dla tego dumnego kochanego maleństwa.

Zawód

Życie Skorpiona Smoka bywa pełne mini porażek. Nie chciałabym nikogo zniechęcać, ale Skorpion Smok ma więcej zapału niż wytrwałości i czasami oczekuje zbyt wiele. Aby osiągnąć powodzenie, powinien przede wszystkim nauczyć się trzymać język za zębami i uważać, że wygra dopiero po skończonej grze. Bardzo korzystne będzie dla niego solidne klasyczne wykształcenie, które może wywołać jego bunt. Trzeba znaleźć osobę, która będzie umiała trzymać go z miłością w ryzach, i jej powierzyć ten przypadek.

Skorpion Smok pragnie mieć władzę nad innymi. Ale nie przychodzi mu to łatwo. Władza w rękach osoby tak przejętej sobą może być niebezpieczna. Jako szef Skorpion Smok potrafi być przykry. O wiele lepiej będzie się czuł jako pracownik noszący imponujący tytuł; jego współpracownicy zresztą również.. Należy uważać na jego skłonność do kierowania innymi. Pilnujcie, aby był zawsze zajęty, a swoją bujną wyobraźnię wykorzystywał w konkretnych celach. Szczęśliwy Skorpion Smok to zapracowany Skorpion Smok.

Zawody odpowiednie dla Skorpiona Smoka: aktor telewizyjny, polityk, projektant mody, rzecznik, najemnik, tajny agent, przedsiębiorca, prowadzący, kronikę towarzyską, przywódca religijny.

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem tym "czymś" i chcę być tajnym agentem :thumbsup:

Kto da mi robotę? :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.