_Domi_

Nowe modyfikacje-info

12 postów w tym temacie

Witam.

Po dzisiejszej awarii i przywróceniu forum dodałam kilka nowych funkcji ,takich jak:

-Galeria. (na górze odnośnik, główna strona)

-Tytuł ostatniego postu lub tematu w wyświetlanych działach na pierwszej stronie ,wraz z autorem.(na głównej stronie)

-Ostatni aktywni użytkownicy w ciągu ostatnich 24 godzin (na głównej stronie na dole)

-Statystyki z ostatnich 24 godzin (na głównej stronie na dole)

-Ilość nowych postów nieprzeczytanych (na głównej stronie ,na górze)

-Możliwość dodania nr.gg i tlenu

c.d.n.......

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pochwały icon_post_help.gif (punkty,podziękowania) dodane .Można je przyznawać innym użytkownikom .

Pochwały nie są dostępne we wszystkich kategoriach i działach .

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idę dalej.

Ostatnio z powodzeniem dodane nowości na tym forum to :Tabelka z ostatnimi aktywnymi tematami ,najaktywniejszymi użytkownikami i ostatnio zarejestrowani, tagi (których nie było) i okienko szybkiej odpowiedzi z pełną edycją - rozszerzeniami o ikony,emotikony i znaczniki ,chyba tak jest prościej i lepiej .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra Robota... Nasza błękitna "mróweczko"... :D :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dniu dzisiejszym dodano w Strefie duchowej, magii, energii, tajemnic, mocy niezbadanej, w dziale: EZOTERYKA nowy pod dział o Channelingu,

Link do Channelingu

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A niech mają swój dział :) Dla każdego co kto lubi. Obiecuje nie robic działu Aloha

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt, ale nie bezie takiego działu i... Namaste :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mądre stwierdzenie ,bo zaraz każdy wypisywał by nawet niestworzone historie,ale chodzi pewnie o taki dział na bazie "Burzy Muzgów" a to wygląda tak że przy stole zbiera się paru menedżerów,wynalazców ,wizionerów ,konstruktorów itp. i każdy podaje do publicznej wiadomości swoją myśl ,bowiem każdy nosi swój świat w głowie i na przestrzeni wieków zbudował swoją konstrukcję psychiczną ,która może opisywać rzeczywistość inaczej od poprzedników -to jest fachowo Poziom Świadomości .

Choć można mieć na myśli nieraz jedno i to samo ,powinien być w grupie jeden taki człowiek na najwyższym poziomie świadomości (wiedzy,zrozumienia),mieć najbardziej wykrystalizowaną percepcję,wielowymiarową świadomość ,który rozumie wszystkich jednakowo ,ponieważ ich odczówa -myśli i emocje grupy zlewają się w nim i dodatkowo może kierować się swoim myśleniem ,wtedy zebrał by do kupy wszystkie te porozrzucane informacje-uciszył tę burzę muzgów i podał do publicznej wiadomości sensowny -projekt,wizję,wynalazek itp .

A pisanie ma bardziej psychoterapeutyczne działanie od mowy ,i w tych czasach gdzie bez przerwy jesteśmy na co dzień bombardowani przez czynniki stresogenne (a stres nie leczony ,prowadzi do wielu groźnych Chorób Fizycznych i Dolegliowości Psychicznych ),trzeba gdzieś móc wydalić z siebie ten stres (najlepiej konstruktywnie) ,a sztuka -pisarstwo,malarstwo,muzyka,film,konstruowanie,wynalazczość ,kabaret , rzeźbiarstwo itd. są chyba najbardziej konstruktywnymi sposobami gdzie ten stres idzie wyrzucić z siebie .

Wielu ludzi nie umie w sposób konstruktywny pozbyć się nerwów,stresów dnia codziennego i wpada w uzależnienia od -alkoholu ,hazardu,seksocholizmu,pracocholizmu,telemanii,internetomanii,uzależnień od gier komputerowytch itp.

Więc moja propozycja (ale to tylko propozycja,sugestia ) stworzyć dział który nazywał by się "Dział Kreatywnych Wypowiedzi" ,ale pomyśł każdy niech sam znajdzie,.ja się wypowiedziałem ,a wiele stresów zebrałem z wczorajszego dnia.

Dziękuję :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za pomysł Mistyku. Dodajemy go do listy ciekawych pomysłów do przemyślenia. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę bardzo , przyjemność po mojej stronie.

Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.