Gość Sok ze skał

Pseudo Druidyzm czyli uwaga!!NEW AGE!!

47 postów w tym temacie

Śmierć to ŚMIERĆ,umierasz i się rozpadasz.Śmierć kliniczna to taki medyczny termin do opisania pewnego zjawiska.

Ktoś kto przeżył "śmierć"kliniczną,nie umarł bo przeżył :) To co wtedy widać to kwestia tego że mózgowi zaczyna brakować tlenu.

Kiedy mózg ma chrapkę na tlen :D to zaczyna pracować na najwyższych obrotach i dzięki temu

doświadczamy różnych odmiennych stanów świadomości

ale ja bym nie mieszał śmierci z kliniką.Śmierci się nie przeżywa :)

Odchodzimy od tematu,więc przywracam myśl przewodnią i tym razem dla kontrastu dla new age

podaję sznurek http://www.p-o-d.org.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=2

do panów Druidów :D tych klasycznych(przynajmniej takie sprawiają wrażenie).

Taki Druidyzm to ja rozumiem i w ich uroczystościach mogę brać udział.

Edytowane przez Sok ze skał
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz to ludzie sami tak sobie mieszają, gdyby nie było zapotrzebowania to nikt by w to nie wchodził,

dla mnie jest to całkiem naturalne że kiedy mieszają się społeczeństwa to i ich tradycja, a potem powstaje z tego nowe,

nie nie jest to dobre ale taka jest kolej czasów, nie możesz ludziom odgórnie zakazać, nakazać przestrzegania tradycji, nie wrócą do puryzmu, dawne zwyczaje traktowane są często jako element folkloru, a ludzie sami wybierają z tradycji to co im pasuje

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trudno się nie zgodzić z tym co napisałaś ale odpuszczanie sobie i usprawiedliwianie tego koleją czasu jest conajmniej dziwne.

Przypomniałem sobie o swoim nauczycielu muzyki,powiedział mi coś bardzo podobnego a było to tak :D

On starał się zdobyć wykształcenie pełne,tzn poznać wszystkie techniki gry,style,smaczki harmoniczne,kadencje,słowem wszystko!

Jego uczeń skupiał się tylko na danej części tego co opanował mistrz tak?Czyli jakieś 70% wiedzy mistrza nie było uczniowi potrzebne.

Uczeń ucznia zrobił to samo i z 30% wziął sobie 70%.Kolejny uczeń ucznia ucznia :) robił to samo aż enty z nich postanowił że nauczy się 100% od swojego nauczyciela tyle że jego 100%(tego ostatniego nauczyciela) to zaledwie 10% w porównaniu z mistrzem,bo ten od którego się uczył,uczył się u kogoś kto umiał tylko fragment wiedzy.Taka dygresja :)

Nakazywać ludziom trwanie w tradycji...pewnie że to bezsens ale ja miałem na myśli coś innego,mianowicie:

zakaz niszczenia tradycji,zakaz dla tych którzy nie są nią zainteresowani.

dla mnie jest to całkiem naturalne że kiedy mieszają się społeczeństwa to i ich tradycja, a potem powstaje z tego nowe

Dla Ciebie to naturalne a ja uważam że to jest...pójście na łatwiznę.Tak się dzieje bo tak jest prościej i to o czym mówisz ma miejsce,niestety.

Ja mam pretensje do mutlikulturowości bo przez nią jest mi trudniej określić swoją tożsamość.

Gdyby istniał zakaz o którym wyżej napisałem,wtedy było by normalnie bo dwie kultury żyły by między sobą

ale każda z nich miała wyraźną granicę po przekroczeniu której nie było by mowy o tradycji tylko o wypadkowej tradycji.

Tylko komu by się chciało...tradycja powinna być traktowana jak gatunek zagrożony wymarciem.Nikt nie każe Ci spędzać czasu w rezerwacie ale spróbuj do niego wejść i niszczyć to wiesz co się stanie ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ok, twoje poglady i podejscie do życia twoja rzecz, czemu jednak krytykujesz fakt, ze ktoś myśli inaczej?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krytykujesz fakt, ze ktoś myśli inaczej?

Co robię?:) Krytykuję myślenie inne niż moje?Nigdzie nie napisałem że trzeba myśleć jak ja.

Krytykuję postawy olewackie i destrukcyjne,anty Polskie,bo ktoś kto niszczy własną kulturę nie myśli inaczej niż ja,tylko nie myśli wcale.

Nie myśli o konsekwencjach,wyłącznie o własnej wygodzie.Wystarczy że nie będzie niszczył,

wtedy niech sobie myśli co chce i będzie nawet turbo ateistycznym Żydem, nie przeszkadza mi to.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

myślę że fakt że był to leśny lud nieznający pisma ma coś z tym wspólnego.

0-pismo-tablice-podeblocie.jpg

"Jedyne odnalezione ślady pisma słowiańskiego z okresu plemiennego, które nie budzą zastrzeżeń archeologów czy historyków"

"Relacje kronikarzy

Drugą grupą dowodów pośrednich wskazujących na istnienie własnego pisma u Słowian są opisy kronikarzy z Europy Zachodniej, których relacje świadczyć mają, że ludy te używały systemu znaków pisarskich. Tak np. niemiecki biskup Thietmar z Merseburga w swej kronice Gesta Saxonum (Dzieje Sasów) opisując pogańską świątynię w Radogoszczy informował iż: „(…) jej ściany zewnętrzne zdobią różne wizerunki bogów i bogiń (…), każdy z wyrytym u spodu imieniem”. Inne, podobne relacje mówią o systemie pisma złożonym z kresek i kropek."

Dziękuję za uwagę,Słowianie"nie znali pisma",dziękuję bardzo :) za uwagę.Jeszcze raz dziękuję.

Edytowane przez Sok ze skał
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co robię?:) Krytykuję myślenie inne niż moje?Nigdzie nie napisałem że trzeba myśleć jak ja.

Krytykuję postawy olewackie i destrukcyjne,anty Polskie,bo ktoś kto niszczy własną kulturę nie myśli inaczej niż ja,tylko nie myśli wcale.

Nie myśli o konsekwencjach,wyłącznie o własnej wygodzie.Wystarczy że nie będzie niszczył,

wtedy niech sobie myśli co chce i będzie nawet turbo ateistycznym Żydem, nie przeszkadza mi to.

- czy mogę prosić o bliższe skonkretyzowanie... (przynajmniej w stosunku do mnie), bo nie wiem czy mam odpowiadać, czy może lepiej nie... :)

- hmm... Soczku, zaczynam Cie kojarzyć z Kimś z innego Forum, a kto poczuł sie zmęczony i zrobił sobie przerwę... ale może i się mylę ... :D

- choć zainteresowania... raczej nie sposób zmienić Tak od razu... ( noo... ale nie ważne )...

--- pozdrówko... infe7... :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Soku w sumie to to jak Cię wychowali rodzicie, społeczeństwo i po części to kim teraz jesteś zawdzięczasz właśnie łączeniu się kultur, tradycji.

On starał się zdobyć wykształcenie pełne,tzn poznać wszystkie techniki gry,style,smaczki harmoniczne,kadencje,słowem wszystko!

Jego uczeń skupiał się tylko na danej części tego co opanował mistrz tak?Czyli jakieś 70% wiedzy mistrza nie było uczniowi potrzebne.

Uczeń ucznia zrobił to samo i z 30% wziął sobie 70%.Kolejny uczeń ucznia ucznia robił to samo aż enty z nich postanowił że nauczy się 100% od swojego nauczyciela tyle że jego 100%(tego ostatniego nauczyciela) to zaledwie 10% w porównaniu z mistrzem,bo ten od którego się uczył,uczył się u kogoś kto umiał tylko fragment wiedzy.Taka dygresja

Oczywiście uczeń mistrza zmarł zaraz po nauczeniu się 70% jego wiedzy, więc nie mógł się doskonalić na swój własny sposób, stanął w miejscu.

Co robię? Krytykuję myślenie inne niż moje?Nigdzie nie napisałem że trzeba myśleć jak ja.

Krytykuję postawy olewackie i destrukcyjne,anty Polskie,bo ktoś kto niszczy własną kulturę nie myśli inaczej niż ja,tylko nie myśli wcale.

Nie myśli o konsekwencjach,wyłącznie o własnej wygodzie.Wystarczy że nie będzie niszczył,

wtedy niech sobie myśli co chce i będzie nawet turbo ateistycznym Żydem, nie przeszkadza mi to.

W sumie kultura polska też nie była od początku wszechświata i ewoluowała, pewne tradycje zanikały inne wręcz przeciwnie. Według mnie, robisz z igły widły.

"Everything changes..."

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Infe, tak to jest Cuk-ru Pud-ru z tego forum o ktorym myslimy ;)

Ps. A wiesz jak niedaleko jest z postaw anty-Polskich do nazizmu? Znasz tą granicę?

hmm.. nazizm sie zle kojarzy, wiec powiem "narodowy socjalizm"

Edytowane przez Syberiuska
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

0-pismo-tablice-podeblocie.jpg

"Jedyne odnalezione ślady pisma słowiańskiego z okresu plemiennego, które nie budzą zastrzeżeń archeologów czy historyków"

"Relacje kronikarzy

Drugą grupą dowodów pośrednich wskazujących na istnienie własnego pisma u Słowian są opisy kronikarzy z Europy Zachodniej, których relacje świadczyć mają, że ludy te używały systemu znaków pisarskich. Tak np. niemiecki biskup Thietmar z Merseburga w swej kronice Gesta Saxonum (Dzieje Sasów) opisując pogańską świątynię w Radogoszczy informował iż: „(…) jej ściany zewnętrzne zdobią różne wizerunki bogów i bogiń (…), każdy z wyrytym u spodu imieniem”. Inne, podobne relacje mówią o systemie pisma złożonym z kresek i kropek."

Dziękuję za uwagę,Słowianie"nie znali pisma",dziękuję bardzo :D za uwagę.Jeszcze raz dziękuję.

Ciekawostka bo w tych znakach ja widze runy: fehu, uruz, gebo, sowilo, kenaz i algiz i isę, tyle się dopatrzyłam ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co robię?:D Krytykuję myślenie inne niż moje?Nigdzie nie napisałem że trzeba myśleć jak ja.

Krytykuję postawy olewackie i destrukcyjne,anty Polskie,bo ktoś kto niszczy własną kulturę nie myśli inaczej niż ja,tylko nie myśli wcale.

Hmm... Soku, wybacz ale przez uogólnienia nie można zrozumieć o co chodzi (czy o to że nie wyznajemy Światowita, czy że wierzymy w Maryję Pannę ) bo jeśli chodzi o Światowida to zaręczam Ci że podobne Symbole są i Były również w innych Kulturach i wiarach... wiec? wcale to nie jest wyłącznością tylko Słowian... wiec i wcale nie chodzi o to żeby je mieszać, tylko żeby odnaleźć ich wspólne elementy... świadczące o tym że pochodzą z Tego samego Źródła... a źródło jak wiesz zawsze jest Tylko Jedno, bo To Najdalsze... :)

- wiec i skoro jest JEDNO... to i tak wszyscy co wyznają Boga jedynego jako Swego STWÓRCĘ mówią o tym samym... tylko po Swojemu... wiec ?

więc i nikt nie mówi... że trzeba coś mieszać, każdy niech wyznaje Swoje, aby tylko bazował na Miłości, Szacunku a wiec kategoriach moralnych Uniwersalnych dla większości Religii.... co nie oznacza wcale ze i koniecznie musi w niej tkwić, nawet gdy nie widzi efektów, bo równie dobrze może znależc Boga i po Swojemu kierując sie bardziej Sercem niż Rozumem... bo to tak jakbyś Twierdził że musi chodzić do "tego księdza" aby się wyspowiadać, bo jak pójdzie do drugiego to już sie nie liczy...

Sa i tacy Polacy (K i M)... którzy poprzechodzili na Judaizm Islam a nawet Buddyzm... i poszli tam dalej w Swej drodze do Boga niż tu w Polsce... wiec ? czy to ma znaczenie gdzie ?... no nie , bo przecież Bóg to Twoje Serce, więc i gdzie byś z Nim nie poszedł TO dalej będzie Twoje, a ścieżka którą wybierzesz to i tak ma Cie zaprowadzić do Twojego Boga ... a nie wiszącego na Ołtarzu. Dlatego i Spowiedź do Boga jest tylko Twoją spowiedzią... wiec i do Twego Serca, a jedyny kontakt z Twoim Sercem masz tylko TY... wiec i pośrednictwo Księdza jest tylko "czystą parodią" kultywowaną dla uzależnienia innych od Takich Instytucji ...

- musisz wiec zadać Sobie szczere pytanie ... w co Wierzę w Boga czy w Kościół... bo jeśli w Boga to "Jest ON w Nas i wokół Nas" a nie w budynkach z drewna i Kamienia, bo jeśli jest WSZĘDZIE i w Nas to niema OBRAZU w Naszym 3wymiarowym Świecie... gdyż Ten Świat nie jest w stanie GO "pokazać" gdyż jego Świat to ten Najwyższy, czysto Duchowy... a wiec u Nas nie możliwy nawet do pokazania... wiec tak naprawdę to tylko Ty Sam możesz go znależć, a wszystko inne to tylko ścieżki lepsze lub gorsze... zależnie od Gustu...

- Nie myśli o konsekwencjach,wyłącznie o własnej wygodzie.Wystarczy że nie będzie niszczył,

wtedy niech sobie myśli co chce i będzie nawet turbo ateistycznym Żydem, nie przeszkadza mi to.

- Soku negujesz sam Siebie... ja na ten przykład szedłem "Chrystusem" a wierze w Reinkarnację, co w KK jest nie do pomyślenia... wiec ? podobno nie jestem Chrześcijaninem wg. KK , a Ja uważam że Jestem i to nawet bardziej prawdziwym niż ci niejedni Księża... bo ja z Bogiem rozmawiam na zasadzie "szczerych intencji" a nie klepania aby klepać... i odwalić Swoje.

- właśnie takie jest Prawo... każdy ma myśleć co chce bo i po to ma Własna Wolną Wolę by Ta Wola była odbita na jEGO Twarzy... by ogłaszał wszem i wobec co Sam wybrał...

- wiec nie ma sensu... na siłę ewangelizować innych po Swojemu, gdyż łamiemy Tym samym ... Podstawowe Prawo Boga dane Każdemu Człowiekowi z Osobna...

- i tylko To miałem na myśli... :)

--- pozdrawiam... infe7 :)

Edytowane przez infe7
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znowu żem był i przyszedł i znowu się zacznie <uśmiech>

"o co chodzi (czy o to że nie wyznajemy Światowita, czy że wierzymy w Maryję Pannę )"

O to że zastępowanie Świętowita przez Miriam Pannę jest anty Słowiańskie,świętokradztwo to też dobre określenie.

Świętowit (połabskie: Svątevit; prawdop. ze "święty" – dawniej tyle co "potężny" i "wit" – "pan") – główne bóstwo czczone przez plemię Słowian

450px-Svantevit-Statue.jpg

Światowid ze Zbrucza, Idol ze Zbrucza, Bałwan ze Zbrucza – potoczna nazwa kamiennego posągu z około IX-X wieku, wydobytego w 1848 roku z rzeki Zbrucz (lewego dopływu Dniestru), w pobliżu wsi Liczkowce koło Husiatyna na Podolu.

Posąg wykonany jest z wapienia, ma wysokość 2,57 m, posiada niemal kwadratowy przekrój szerokości 29-30 cm i waży ok. pół tony. Obecnie (od 1851) znajduje się w Muzeum Archeologicznym w Krakowie.

Olesko_-_%C5%9Awiatowid.JPG

"podobne Symbole są i Były również w innych Kulturach i wiarach... wiec?"

No so? :D Pisałem w jednym z wątków do Szepta,że między Słowianami i Celtami wcale nie ma aż tak wielkiej różnicy

i że to jedna rodzina Indoeuropejska.Proponujesz w związku z tym żeby znaleźć to co wspólne,

zatrzeć to co wyjątkowe,czym się różnimy i stworzyć jedną światową religię NWO?

"wcale to nie jest wyłącznością tylko Słowian"

Świętowit jest wyłącznie Słowian :) Esus jest wyłącznie Celtów.Nie ważne jak podobni,Celt ma być Celtem a Słowian Słowianinem.

Nie każę im sobie do gardeł skakać o to kto jest lepszy Esus czy Świętowit <uśmiech>

"wcale nie chodzi o to żeby je mieszać, tylko żeby odnaleźć ich wspólne elementy"

Dokładnie,ja te wspólne elementy już widzę i nie mam z tym problemu by jako Słowianin starać się o członkostwo wśród Druidów.

Im lepiej ich poznam od środka tym lepiej zrozumiem różnice i podobieństwa <uśmiech>

Nie zamierzam być członkiem OBOD po to by w Stonehenge ustawić idola z Zburcza <uśmiech>

"źródło jak wiesz zawsze jest Tylko Jedno"

No wiem :) i? <uśmiech>

"wiec i skoro jest JEDNO"

Yhm <oko>

"to i tak wszyscy co wyznają Boga jedynego jako Swego STWÓRCĘ mówią o tym samym... tylko po Swojemu... wiec ?"

Więc nie wolno im tego odbierać i nawracać na swoje bo oni mają własną rdzenną symbolikę która łączy ich z przodkami i decyduje o ich tożsamości.

"Sa i tacy Polacy (K i M)... którzy poprzechodzili na Judaizm Islam a nawet Buddyzm"

O widzisz,wszystko wymieniłeś o czym Polacy wiedzą że istnieje,jakoś dziwnie nie ma w tym zestawieniu Polaków którzy przeszli na Rodzimowierstwo.

Dlaczego?Bo w Polsce masz wszystko poza rdzenną tradycją.Uprzywilejowane jest to co egzotyczne.Na pierwszym miejscu masz ideologię przywleczoną z pustyń semickich.

Czy w Izraelu mamy 90% Słowiańskich Rodzimowierców i Świętowita co 20 metrów na ulicach??Nie???Ale jakto?Naprawdę?Dziwne <oko>

Skoro u nas uprzywilejowany jest kościół i ideologia Żydów to ja myślałem że u Żydów króluje Rodzima wiara Słowian tak?

A Ty mi mówisz że jednak nie i jestem bardzo smutny,bo to oznacza że ktoś mnie okłamał,oszukał,mówił ze mnie kocha <uśmiech/oko>

"czy to ma znaczenie gdzie ?... no nie , bo przecież Bóg to Twoje Serce"

Yhmmm,bogów mamy w sercach ale obywatelstwo i korzenie to nie kwestia wiary.Nie musisz być religijny by być patriotą...no chyba że musisz,ja nie

"wiec i pośrednictwo Księdza jest tylko "czystą parodią" kultywowaną dla uzależnienia innych od Takich Instytucji"

Nigdy nie twierdziłęm że jest inaczej <uśmiech> Ksiądz to samozwańczy pośrednik między mną a BOGIEM.

Kpina,jeśli sam kontaktu nie nawiążę to nawet legion klechów mnie do żadnego z bóstw nie przybliży.

"musisz wiec zadać Sobie szczere pytanie"

Jako poganin nie muszę sobie tego pytania zadawać bo jest dla mnie jasne co i jak ale jako patriota...sam rozumiesz,symbole narodowe to podstawa.

Takim symbolem będzie kościół Rodzimy,nie potrzebny mi do kontaktów z bogami,potrzebny jako symbol Słowiańskości.

bo jeśli w Boga to "Jest ON w Nas i wokół Nas" a nie w budynkach z drewna

Poganie nigdy nie czcili drzew,tylko to co one symbolizowały a symbol jest potrzebny obywatelom aby wiedzieli kim są.

Do tej pory nie powstała ŻADNA świątynia Słowiańska w Polsce,pewnie dlatego Polakom bliżej do ideologii judaistycznej bo kapliczki katolicki mamy co kilka kroków.Nawet w sejmie powiadają że Europa to ma korzenie judeochrześcijańskie,cuda wianki Panie Heniu.

Ten Świat nie jest w stanie GO "pokazać"

Ale jest w stanie pokazać jak go sobie wyobraża,sztuka to nie grzech,to kreacja,prawie jak bycie bogiem tylko na nieco mniejszą skalę :)

Soku negujesz sam Siebie

Kłamiesz :) ;)

ja na ten przykład szedłem "Chrystusem" a wierze w Reinkarnację, co w KK jest nie do pomyślenia... wiec ? podobno nie jestem Chrześcijaninem wg. KK , a Ja uważam że Jestem

:) Po co się okłamywać?Nie jesteś chrześcijaninem bo wierzysz w coś o czym Biblia mówi wyraźnie że to bzdury.Biblia mówi nawet o tym że nie ma żadnego życia po śmierci wiedziałeś o tym??Biblia mówi wyłącznie o śnie,kompletnej nieświadomości w oczekiwaniu na zmartwychwstanie i sąd.

Żadne niebo żadne piekło,dopiero potem,po osądzeniu.Co Ty na to?Sensacyjna informacja co nie?Też byłem w szoku

bo z tego wynika że chrześcijanie sami nie wiedzą w co wierzą :) i ja się im wcale nie dziwię,to są skutki mieszania różnych ideologii/tardycji.

Judeo-chrześcijaństwo to religijny koktajl.

Bliżej Ci do poganina niż do katolika,a Ty wolisz kurczowo trzymać się tego od czego odszedłeś już tak daleko że...sam rozumiesz.

Dla mnie,chrześcijan i katolików,nie jesteś katolikiem.Ja z tym problemu nie mam,Twoi katoliccy znajomi pewnie tak.

bo ja z Bogiem rozmawiam na zasadzie "szczerych intencji" a nie klepania aby klepać... i odwalić Swoje.

I w dodatku okultysta! :) Praktyki indywidualne sobie urządza bez nadzoru pośrednika i za darmo,nie płacąc za nie...saaataaaaaan XD ;)

każdy ma myśleć co chce

...Dobra!Przekonałeś mnie! :D ale myśleć po swojemu to nie znaczy wymyślać dziwaczne teorie ok?Myśleć po swojemu nie oznacza "nawróćmy grzeszników i postawmy swój kościół w miejscu ich świątyni" OK?

wiec nie ma sensu... na siłę ewangelizować innych po Swojemu

Ooooo teraz to już zupeeełnie nie jesteś katolicki.

gdyż łamiemy Tym samym ... Podstawowe Prawo Boga dane Każdemu Człowiekowi z Osobna...

Heretyk,żywcem heretyk,poganin,okultysta...musze odsapnąć ,miałem spotkanie trzeciego stopnia z Tobą infe :D

PS."Użyto zbyt dużo emotikonów,użyto zbyt dużo cytatów"!!...nie można tego naprawić jakoś?To utrudnia niepotrzebnie rozmowę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"W sumie kultura polska też nie była od początku wszechświata i ewoluowała"

O widzisz,ale w sumie okazuje się że kultura Słowian jest tysiące lat starsza niż się to co poniektórym wydaje.

"Pewnym"ludziom na rękę są strzępy Słowiańskiej mitologii zamiast konkretnej pełnej filozofii.Nie powiem o kogo chodzi niech każdy się domyśli kto to taki,może Kasztaniaki? :D

Według mnie, robisz z igły widły.

Ależ proszę bardzo,myśl co chcesz.Oddam życie byś mógł mysleć co chcesz ale to nie znaczy że muszę się z Tobą zgadzać :)Kto to powiedział?

"W czasie mszy w Katedrze Przemyskiej prałat Zbigniew Suchy w homilii powiedział,że *katastrofa samolotu mogła wydarzyć się w środę,

kiedy do Katynia lecieli premier Donald Tusk,Tadeusz Mazowiecki i Lech Wałęsa*"-Miłość po katolicku w praktyce :)

Nie żebym się jakoś zachwycał Tuskiem ale...nie ma to jak miłość do wrogów :)

wiesz jak niedaleko jest z postaw anty-Polskich do nazizmu? Znasz tą granicę?

hmm.. nazizm sie zle kojarzy, wiec powiem "narodowy socjalizm"

Szi szi sziii..Szizi tak?Dobrze.Syberiuszka? :)

Antypolski to jest np syjonizm=współczesny nazizm.Nacjonalizm to nie nazizm.

ja widze runy: fehu, uruz, gebo, sowilo, kenaz i algiz i isę, tyle się dopatrzyłam ;)

:D super! Od dawna czułem że nie taki Futhark germanski jak go malują.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sok, ja nie neguje tego, ze są tam jakieś znaki moze i nawet pisma słowiańskiego, móie tylko co tam sie dopatrzyć można a wyglada to jak germańskie runy. I tym razem jestem skłonna uznać, ze jesli te znaki są runami to zostawili je tu Germanie a nie wymyślili Słowianie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo Ty ciągle żyjesz stereotypami :D ;) runy germańskie i runy germańskie,właśnie nie tylko germańskie,nareszcie okazuje się że wcale nie są wymysłem germanów tylko...no właśnie,są tak stare ze nie wiadomo skąd pochodzą.Są indoeuropejskie,zawsze były tylko z braku dowodów przypisano je germanom ale już skończyła się era run germańskich i zaczyna się era run indoeuropejskich.Bardzo dobrze,na to czekałem,czułem że tak jest od dawna :)

Brakowało mi podkładki pod moje podszepty :) duchowe a teraz JEST!

Opisywał je niemiecki biskup więc nie mógł nie poznać swoich germańskich znaków prawda?Pisał o Słowianach i o ich alfabecie,nie swoim który Słowianom przywiózł :)

Edytowane przez Sok ze skał
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Heretyk,żywcem heretyk,poganin,okultysta...musze odsapnąć ,miałem spotkanie trzeciego stopnia z Tobą infe :D

- odsapuj... jutro się z Tobą policzę... :)

- zobaczymy ile tych... stereotypów w Tobie siedzi, skoro wmawiasz je innym... :)

- dobrej Nocy... bo na Dzień ,to raczej na Twoim miejscu bym nie liczył... :) ;)

- ciesz się... póki jeszcze możesz... ;);) :D

--- pozdrówkooo ... infe7 :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.