Złośniczka

Karta Zycia

30 postów w tym temacie

To ja poproszę, thumbsup.gif dane na pv prześlę. sorcerer.gif

Twoja karta to Moc

Masz w sobie wielką siłę psychiczną wynikającą z umiejętności panowywania nad własnymi emocjami. To pozwala Ci osiągać nawet bardzo trudne cele. Potrafisz być wytrwały w swoich dążeniach i dyplomatyczny w postępowaniu. Przy tym jesteś stuprocentowym obiektem pożądania, posiadasz uwodzicielski czar. Twój urok połączony z niebywałym uporem sprawia, że bez problemu osiągasz swoje cele. W przypadku, gdy mimo wszystko cel jest poza Twoim zasięgiem nie zawahasz się, aby zdobyć go siłą.

Uważaj jednak, bo Twoja skłonność do takiego postępowania może okazać się niszcząca. W sferze zawodowej poczucie zadowolenia przyniesie Ci praca, gdzie będziesz mógł pokonać własne ograniczenia i sprostać trudnym wyzwaniom. Doskonale poradzisz sobie jako koordynator, negocjator, mediator lub organizator. W związku partnerskim, aby czuć się szczęśliwym i pełnowartościowym musisz dominować nad partnerem. Masz wielką potrzebę, by zawsze najważniejsze było Twoje zdanie i Twoja osoba.

Uważaj, bo masz skłonność do bycia apodyktycznym i despotycznym, a to niezbyt dobrze wpływa na szczęśliwe i harmonijne życie z partnerem. Najbardziej udany związek możesz stworzyć z osobą, której kartą życia jest KSIĘŻYC. Musisz jednak pamiętać, że człowiek któremu patronuje ta karta jest bardzo wrażliwy i łatwo go zniechęcić, a nawet zniszczyć

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja również mogę prosić o Kartę Życia

Sylwia 13 11 1974

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja również mogę prosić o Kartę Życia

Sylwia 13 11 1974

Twoja karta to Papież

Masz prawy i szlachetny charakter. Jesteś wrażliwy na krzywdy innych ludzi, bo najważniejszą wartością w życiu jest dla Ciebie sprawiedliwość. Twoje zainteresowania skupiają się na prawie, filozofii, religii i psychologii. Możesz mieć misjonarskie zacięcie i wypływającą z niego chęć uzdrowienia całego świata. Praca która przyniesie Ci satysfakcję, związana jest ze służeniem pomocą potrzebującym. Doskonale możesz to czynić jako psycholog, psychoterapeuta, dziennikarz, nauczyciel, prawnik lub polityk.

Masz charyzmatyczny charakter i dar przekonywania, toteż możesz pociągnąć za sobą masy ludzi, którzy będą Cię słuchać. Twoją wielką siłą jest wiara w szerokim znaczeniu tego słowa. Jeśli jeszcze nie odnalazłeś tego w co wierzysz, zrób to. Wiara może dokonać w życiu wielu cudów w każdej dziedzinie.

Musisz tylko wiedzieć czego naprawdę chcesz. Twoja własna życiowa filozofia i wewnętrzna mądrość może pomagać nie tylko Tobie, ale i innym w odkrywaniu ich własnej drogi. Aby Twój związek partnerski dawał Ci poczucie szczęścia, Twój kochanek powinien mieć takie same zainteresowania i poglądy jak Ty. Tak, abyście mogli wspólnie działać i wspierać innych. Najlepszy związek stworzysz z osobą, której kartą życia jest KAPŁANKA.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i ja dolaczam Aleksandra 11.11.1978 :)

Twoja karta to Rydwan

Jesteś w pełni kreatorem swojego życia. Odpowiednie warunki do niego musisz stworzyć sobie sam, zaś Twoje zdolności najpełniej będą wykorzystane, gdy pokierujesz jakimś przedsięwzięciem. Najważniejsza w Twoim życiu jest samodzielność. Jesteś zdecydowany, konkretny i umiesz wytrwale dążyć do wyznaczonych celów. W sferze zawodowej największe zadowolenie przyniesie Ci praca związana z podróżami lub wymianą informacji.

Aby czuć się zrealizowanym zawodowo powinieneś prowadzić własną firmę lub pracować na kierowniczym stanowisku, byś mógł samodzielnie podejmować decyzje i używać władzy. Najpierw jednak musisz uzyskać władzę nad sobą, albowiem tkwią w Tobie dwie siły: aktywna i pasywna. Jeśli zwycięży w Tobie ta druga jesteś w stanie zaprzepaścić swoje wszystkie możliwości i poddać się władzy innych. To jak będziesz kreował swoje życie zależy wyłącznie od Ciebie. Również w związku partnerskim musisz sam wybrać czy chcesz być stroną aktywną czy pasywną.

Pamiętaj jednak, że pasywność prowadzi do zastoju. Może jest wygodna, ale nie daje możliwości rozwoju. Najszczęśliwsza w związku będziesz wtedy, gdy Twój partner będzie umiał Ci się podporządkować i da Ci wolną rękę do działania. Najlepszy związek stworzysz z kimś, kogo kartą życia jest GŁUPIEC

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

12.03.1989 :)) wiem, ze mozna sprawdzac karty roku. Ale poprosze tez o ta zyciowa:)

Twoja karta to Moc

Masz w sobie wielką siłę psychiczną wynikającą z umiejętności panowywania nad własnymi emocjami. To pozwala Ci osiągać nawet bardzo trudne cele. Potrafisz być wytrwały w swoich dążeniach i dyplomatyczny w postępowaniu. Przy tym jesteś stuprocentowym obiektem pożądania, posiadasz uwodzicielski czar. Twój urok połączony z niebywałym uporem sprawia, że bez problemu osiągasz swoje cele. W przypadku, gdy mimo wszystko cel jest poza Twoim zasięgiem nie zawahasz się, aby zdobyć go siłą.

Uważaj jednak, bo Twoja skłonność do takiego postępowania może okazać się niszcząca. W sferze zawodowej poczucie zadowolenia przyniesie Ci praca, gdzie będziesz mógł pokonać własne ograniczenia i sprostać trudnym wyzwaniom. Doskonale poradzisz sobie jako koordynator, negocjator, mediator lub organizator. W związku partnerskim, aby czuć się szczęśliwym i pełnowartościowym musisz dominować nad partnerem. Masz wielką potrzebę, by zawsze najważniejsze było Twoje zdanie i Twoja osoba.

Uważaj, bo masz skłonność do bycia apodyktycznym i despotycznym, a to niezbyt dobrze wpływa na szczęśliwe i harmonijne życie z partnerem. Najbardziej udany związek możesz stworzyć z osobą, której kartą życia jest KSIĘŻYC. Musisz jednak pamiętać, że człowiek któremu patronuje ta karta jest bardzo wrażliwy i łatwo go zniechęcić, a nawet zniszczyć

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja też poproszę.

8.12.1989

Twoja karta to Wieża

Czy dostrzegasz dobre i przyjemne strony swego życia? Jest to pytanie na które sam sobie powinieneś udzielić odpowiedzi. Z reguły nie lubisz samego siebie i negatywnie postrzegasz siebie i swoje życie. Twoje fatalistyczne myślenie sprawia, że nie potrafisz cieszyć się z tego co Cię otacza. Stawiasz przed sobą mnóstwo barier i przeszkód, które istnieją jedynie w Twojej psychice.

Czasami nie wystarcza Ci, że gnębisz samego siebie. Robisz wtedy rzeczy bulwersujące otoczenie i ściągasz w ten sposób gromy na własną głowę. Wszystko po to, by realizował się Twój własny scenariusz na życie pełne zniszczeń. A przecież urodziłeś się po to, aby być szczęśliwym. Musisz uwierzyć, że jesteś wspaniałą i niepowtarzalną osobą i zamiast rozczulać się nad tym jaki świat jest okropny, zacząć wykorzystywać swoje talenty dając radość innym.

Twoim powołaniem jest wykorzystanie zdolności do uświadamiania innym ludziom, jak własnym postępowaniem niszczą swoje życie. Z powodzeniem możesz to robić zostając pisarzem, dziennikarzem, aktorem, malarzem itp. Swoją twórczością dasz ludziom powód do myślenia.

Twoje możliwości są wielkie, musisz tylko w to uwierzyć. Szczęście w związku partnerskim odnajdziesz z osobą, której kartą życia jest ŚMIERĆ. Związek z nią będzie zmieniał was oboje, a Tobie pomoże zburzyć stare schematy życiowe, które przeszkadzają Ci w osiągnięciu zadowolenia ze swojego życia

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serdecznie dziękuje za poświęcony czas muszę przyznać,że moja karta dla mnie samej brzmi optymistycznie.

Jakoś myślałam,że będzie to księżyc ale ufffffff nie jest.

Tak nieśmiało zapytam czy mogę podać datę mojego partnera?

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serdecznie dziękuje za poświęcony czas muszę przyznać,że moja karta dla mnie samej brzmi optymistycznie.

Jakoś myślałam,że będzie to księżyc ale ufffffff nie jest.

Tak nieśmiało zapytam czy mogę podać datę mojego partnera?

Pozdrawiam

tak podaj:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bogusław 25 04 1976r

Twoja karta to Koło Fortuny

Jesteś spontaniczny i ekspresyjny. Lubisz podróże i przygody. Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i wspaniale czujesz się w licznym gronie przyjaciół i znajomych. Masz w sobie odwagę i zdecydowanie, by podjąć każde ryzyko. Lubisz zmiany, a decyzje o nich podejmujesz natychmiast. Posiadasz w sobie żyłkę hazardzisty. Z natury jesteś optymistą i wiesz, że po nocy zawsze następuje dzień, a po burzy zawsze świeci słońce. I choć Twoje życie wypełnione jest nieprzewidzianymi zmianami zawsze dasz sobie radę.

Z każdej opresji wyjdziesz zwycięsko, bo jesteś urodzonym szczęściarzem. Twoje życie musi być urozmaicone, bo inaczej po prostu się nudzisz. Praca zawodowa powinna dostarczać Ci wielu wrażeń i dreszczyku emocji. Poznawanie wciąż nowych ludzi, dalekie podróże, ryzyko to cechy jakie powinna posiadać. Na przykład z powodzeniem mógłbyś pracować jako fotoreporter, przedstawiciel handlowy, podróżnik-odkrywca, treser dzikich zwierząt.

Podobnie w związku partnerskim uszczęśliwi Cię osoba z którą nie będziesz się nudził. Ktoś optymistyczny i otwarty na świat. Ktoś, kto da Ci maksimum wolności, a jednocześnie będzie potrafił przystosować się do nieustannych zmian, jakie są Ci do życia potrzebne. Najszczęśliwszy związek możesz zbudować z partnerem, którego kartą życia jest SŁOŃCE

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe zawsze myślałam,że ekspresja w naszym związku to ja :D .

Dziękuje bardzo i pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja poproszę.

12.11.1988 :D

Twoja karta to Pustelnik

Można nazwać Cię myślicielem. Jesteś poważny, spokojny i chętnie przebywasz w samotności, bo wtedy możesz być sam na sam ze swoimi myślami. Masz twórczy i analityczny umysł. Potrafisz czerpać mądrość ze swych doświadczeń życiowych. W związku z tym możesz być przewodnikiem dla innych. Niestety nie lubisz rozgłosu, toteż Twoje zdolności możesz utrzymywać w ukryciu. Zawodowo z powodzeniem możesz zajmować się doradztwem, nauczaniem albo pisarstwem. Często wybierasz drogę osoby wykonującej podrzędne prace, ponieważ nie lubisz by szerokie masy zwracały na Ciebie uwagę.

Uważasz, że sława i rozgłos są nie dla Ciebie. Na ogół stwarzasz sobie zaciszne, spokojne życie i nie uczestniczysz w światowym blichtrze. Ponieważ zadowolenie przynosi Ci przebywanie we własnym towarzystwie, niekoniecznie musisz szukać partnera do wspólnego życia. Jeśli jednak zdecydujesz się na związek, Twój wybranek musi Ci pozostawiać miejsce na własny azyl i akceptować Twoją potrzebę samotności. Idealne rozwiązanie dla Ciebie to na przykład mąż lub żona, którzy na dość długo znikają z domu. Najlepszy związek stworzysz z osobą, której kartą życia jest SĄD

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja też,bym mogła poprosić o kartę życiową. Karina ur. 20.03.1979.

rowniez Pustelnik

Twoja karta to Pustelnik

Można nazwać Cię myślicielem. Jesteś poważny, spokojny i chętnie przebywasz w samotności, bo wtedy możesz być sam na sam ze swoimi myślami. Masz twórczy i analityczny umysł. Potrafisz czerpać mądrość ze swych doświadczeń życiowych. W związku z tym możesz być przewodnikiem dla innych. Niestety nie lubisz rozgłosu, toteż Twoje zdolności możesz utrzymywać w ukryciu. Zawodowo z powodzeniem możesz zajmować się doradztwem, nauczaniem albo pisarstwem. Często wybierasz drogę osoby wykonującej podrzędne prace, ponieważ nie lubisz by szerokie masy zwracały na Ciebie uwagę.

Uważasz, że sława i rozgłos są nie dla Ciebie. Na ogół stwarzasz sobie zaciszne, spokojne życie i nie uczestniczysz w światowym blichtrze. Ponieważ zadowolenie przynosi Ci przebywanie we własnym towarzystwie, niekoniecznie musisz szukać partnera do wspólnego życia. Jeśli jednak zdecydujesz się na związek, Twój wybranek musi Ci pozostawiać miejsce na własny azyl i akceptować Twoją potrzebę samotności. Idealne rozwiązanie dla Ciebie to na przykład mąż lub żona, którzy na dość długo znikają z domu. Najlepszy związek stworzysz z osobą, której kartą życia jest SĄD

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja również poproszę o takową kartę, dane na pw.

Dziękuję i pozdrawiam :)

Twoja karta to Słońce

Humor, radość życia i spontaniczność dają Ci dużo uroku osobistego. Twój optymizm, szczerość i otwartość zjednują Ci wielu przyjaciół i zwolenników. Jesteś aktywny i z zapałem realizujesz swoje cele. Potrafisz być szczodry i wspierający, a jednocześnie posiadasz cechy przywódcze. Masz dar przekonywania i umysł otwarty na nowe pomysły.

Potrafisz też zarażać nimi innych. Jesteś otwarty na wszelkie zmiany, a dzięki swojemu optymizmowi i wierze w pozytywne rozwiązania szybko umiesz wyjść z każdej opresji. Jesteś odważny i mocno wierzysz w swoją szczęśliwą gwiazdę. W naturalny sposób możesz zostać przywódcą, bowiem ludzie garną się do Ciebie i darzą Cię zaufaniem.

Twój spokój, harmonia wewnętrzna i wrodzona dobroć predysponują Cię do pracy z dziećmi. Wprowadzając w życie nowe pomysły możesz przyczynić się do tego, że Tobie i innym będzie żyło się lepiej. Świat stoi przed Tobą otworem. Możesz więc być pewny powodzenia w każdej dziedzinie życia.

Abyś czuł się szczęśliwie w związku partnerskim powinieneś oprzeć go na zaufaniu i wzajemnej wolności. Nie możesz być własnością lecz musisz czuć, że jesteś równouprawnionym kochankiem. Twój wybraniec musi być tak jak i Ty człowiekiem inteligentnym, twórczym i ciekawym świata. Najlepszy związek możesz stworzyć z osobą, której kartą życia jest KOŁO FORTUNY

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo czyli na te karte sie zglasza tylko raz w danym wcieleniu... no ok to tez poprosze, chyba ze wyjdzie glupiec to na pw poprosze xD

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agnieszka 20.04.1981

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry. Wiem ze temat jest dość stary, ale jeśli mógłbym serdecznie poprosić :)

Andrzej 16.11.1995 

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam :D 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.