malgosia

Sen o śmieciach

4 posty w tym temacie

Witam! Prosze o interpretacje.

Dzis miałam dziwny sen o śmieciach.Otóż sniło mi sie,że musze wynieśc 3 ogromne żółte worki ze smieciami, bo zauważyłam przez okno,że jeździ śmieciara( niebieski traktor i 3 mężczyzn). Na dworze nie padał deszcz ani nie świeciło słonce.Taka nijaka pogoda. W domu miałam cieplutko. Pamietam, że musiałam sie spieszyć, żeby nie odjechali.W gruncie rzeczy nie pamietam czy wyniosłam czy nie te worki.

Edytowane przez kornelia1008
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wynoszenie śmeci to pozybywanie sie brudów ze swego domu i życia, a u ciebie widac musiało się ich trochę nazbierać skoro były aż trzy worki.

Fakt, że się spieszyłaś, dla mnie wskazuje na to, że podświadomosć daje ci znać, iż nie ma co już zwlekać z podjeciem pewnych decyzji - tu o tych porządkach. Nadszedł czas zmian i nie powinnaś ich odwlekać w czasie.

Moze ktoś uzupełni jeszcze o symbilike kolorów i ten straktor bo nie znam sie za dobrze na snach ;)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zółty to kolor oświecenia, odrodzenia, 3 to liczba kreatywności

3 mężczyzn to symbol męskiej energii - działania, siły, przebojowości, to czego nam kobietom czasem brakuje,

czas zrobić porządki w swoim życiu żeby ruszyć dalej

ciepło domu pokazuje ze wygodnie ci tak jak jest i nie śpieszno do zmian,

niebieski jest kolorem nadziei, nieba, wyższych aspiracji, możesz ruszyć w górę i postaraj się wykorzystać szansę

Edytowane przez mariko
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuję slicznie :) Porządki zaczęłam z nowym rokiem.Fakt, nie jest mi źle tak jak jest, ale czegoś brakuje, byc może oparcia w meżczyźnie, stąd ta nadzieja. Jak feniks odradzam się z popiołów po toksycznym zwiazku, który tak do konca jeszcze nie jest zakończony. Siła to moje drugie imię :D.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.