qurti

Proszę o interpretacj mojego rozdania, jestem kobietą

2 posty w tym temacie

proszę o interpretację mojego rozdania , jestem kobietą.

10pik---9pik--As trefl(odwrócony)--10karo--król Karo--As pik (odwrócony)--król pik--9 kier

walet kier--9 trefl-- król trefl-- dama kier-- 10 trefl--9 karo--dama trefl--As kier(odwrócony)

As karo- Walet karo- 10 kier- król kier- dama karo- walet trefl- walet pik- dama pik

Serdecznie z góry dziękuje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
proszę o interpretację mojego rozdania , jestem kobietą.

10pik---9pik--As trefl(odwrócony)--10karo--król Karo--As pik (odwrócony)--król pik--9 kier

walet kier--9 trefl-- król trefl-- dama kier-- 10 trefl--9 karo--dama trefl--As kier(odwrócony)

As karo- Walet karo- 10 kier- król kier- dama karo- walet trefl- walet pik- dama pik

Serdecznie z góry dziękuje.

Wyjzad który się odbył, był on trudny, możłiwe że były na spotkaniu jakieś komplikacje,strata dużej ilości pieniędzy, kontakty w związku z tym z sądem i policją, a także zapowiedź romansu.

Obecnie denerwujesz się, czy zrealizują się twoje plany, jeśli masz dziecko, może miec w najbliższym czasie jakąś infekcję.W związku z pracą może byc Ci przykro, bo nie dostaniesz takiej kwoty o jakiej myślisz, możesz również dostac kłopotliwy prezent od matki lub kuzynki.

Możesz spodziewac się również wiadomości dotyczącej swojego życia, tzn. jeśli jesteś w związku niesformalizowanym to może się to w najbliższym czasie zmienic. Popiera go młoda kobieta (siostra, kuzynka), choc ktoś będzie zazdrościł.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.