nerga

proszę o pomoc

9 postów w tym temacie

Wykonałam dwa rozkłady, jeden dla pary, drugi na konkretne pytanie. Ten drugi jest dla mnie ważniejszy, pytałam o to, jak będzie rozwijał się moj związek z ukochanym mężczyzną, czy spędzimy razem Sylwestra i jaki będzie poczatek roku.

Pierwszy rozkład dla pary

10 pik 9 trefl

as trefl walet kier dama kier krol kier 10 kier

10 trefl dama trefl

Rozkład na jedno pytanie (bardzo ważny dla mnie)

as pik odwrocony dama kier

krol trefl walet trefl

krol kier walet kier walet karo

9 karo krol pik 9 pik odwrocone

as kier odwrocony 10 pik odwrocony 9 kier odwrocony

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wykonałam dwa rozkłady, jeden dla pary, drugi na konkretne pytanie. Ten drugi jest dla mnie ważniejszy, pytałam o to, jak będzie rozwijał się moj związek z ukochanym mężczyzną, czy spędzimy razem Sylwestra i jaki będzie poczatek roku.

Pierwszy rozkład dla pary

10 pik 9 trefl

as trefl walet kier dama kier krol kier 10 kier

10 trefl dama trefl

szkoda, że nie napisałaś czy as był prosto czy odwrócony... bo to dośc istotne dla tłumaczenia.

Rozkład na jedno pytanie (bardzo ważny dla mnie)

as pik odwrocony dama kier

krol trefl walet trefl

krol kier walet kier walet karo

9 karo krol pik 9 pik odwrocone

as kier odwrocony 10 pik odwrocony 9 kier odwrocony

widac zakończenie jakiś spraw urzędowych. Perspektywy na pracę. Widac bardzo udane spełnienie marzeń, z szansami na jeszcze lepsze rozwiązania.W nowym roku zapowiada się spłacenie czegoś, będzie to wezwanie do urzędu i poniesienie dośc wysokiej opłaty.Jeśli planujecie razem jakąś podróż to dojdzie do niej...

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

as nie był odwrócony.

Ja mam pracę i nie chcę jej zmieniać. Sprawy urzędowe - co masz na myśli? Bardziej chodziło mi o uczucia tego mężczyzny, czy będziemy razem i będzie dobrze. Nie mam żadnych długów finansowych, więc co miałabym spłacać?

Mogłabyś napisać, czy z tego rozkładu wynika, jak będzie wyglądał nasz związek? To dla mnie ważne. Czy muszę jeszcze raz rozłożyć karty?

W ogóle dziękuję, już myślałam, że nie interpretujesz kart

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sprawy urzędowe, może chodzi o skarbówkę... w końcu zbliża się okres rozliczenia podatku wink.gif

odpowiedź jest jasna, że będziecie razem..."Widac bardzo udane spełnienie marzeń, z szansami na jeszcze lepsze rozwiązania." wiesz... mam pytanie czy tamten powyższy rozkład dotyczy Ciebie i tej osoby? I czy jak coś to wolę go Ci już zinterpretować na pw.

A karty interpretuje w dalszym ciągu, tylko święta były, i w ogóle wink.gif

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, obydwa rozkłady dotyczyły mnie i jego. Rozłożyłam karty, bo ostatnio nie było między nami dobrze sad.gif Chciałam się poradzić.

Możesz zinterpretować tutaj lub na pw, jak wolisz.

Chcę, żebyśmy byli razem, ale nie wiem, czy on też tego tak do końca chce sad.gif

Edytowane przez nerga
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sprawy urzędowe, może chodzi o skarbówkę... w końcu zbliża się okres rozliczenia podatku wink.gif

odpowiedź jest jasna, że będziecie razem..."Widac bardzo udane spełnienie marzeń, z szansami na jeszcze lepsze rozwiązania." wiesz... mam pytanie czy tamten powyższy rozkład dotyczy Ciebie i tej osoby? I czy jak coś to wolę go Ci już zinterpretować na pw.

A karty interpretuje w dalszym ciągu, tylko święta były, i w ogóle wink.gif

Neitha, czy mogłabyś zinterpretować ten powyższy rozkład? Może być na pw. Już pisałam wcześniej, dotyczy on mnie i mojego partnera.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10 pik 9 trefl

as trefl walet kier dama kier krol kier 10 kier

10 trefl dama trefl

czeka Ciebie niespodziewany wyjazd, i ciężka, męcząca choroba.

widac również małe nieporozumienia, pomiędzy Wami, ale wszystko ułoży się dobrze. Jego przerastają chyba twoje marzenia/plany matrymonialne... powinnaś dac czasu troszkę.Jeśli to zostanie spełnione, to widac, że partner spełni twoje oczekiwania. Widac wielką miłośc i radośc.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czeka Ciebie niespodziewany wyjazd, i ciężka, męcząca choroba.

widac również małe nieporozumienia, pomiędzy Wami, ale wszystko ułoży się dobrze. Jego przerastają chyba twoje marzenia/plany matrymonialne... powinnaś dac czasu troszkę.Jeśli to zostanie spełnione, to widac, że partner spełni twoje oczekiwania. Widac wielką miłośc i radośc.

Nie planuję wyjazdu. Choroba? Dotyczy ona kogoś czy mnie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.