ALICJA

Kto zerknie?

16 postów w tym temacie

Byłam na wizycie u świetnego lekarza. Spodobał mi się (niebieskooki blondyn). I ja chyba mu też. Postawiłam sobie karty opcjonalnie. Jakie wywarłam na nim wrażenie i czy być może coś by z tego było

Ja: 7 kier + as karo + as trefl odw. - jakaś niespodziewana wiadomość

On: 8kier + Król pik + 7pik - szansa na coś i 7 pik-przeszkody urzędowe..?

Przyszłość: 9kier + 9trefl odw.+ Król kier (niepokoje, nieporozumienia w miłości z jego strony)

Nie widzę przy nim żadnej kobiety!

Co o tym sądzicie ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam na wizycie u świetnego lekarza. Spodobał mi się (niebieskooki blondyn). I ja chyba mu też. Postawiłam sobie karty opcjonalnie. Jakie wywarłam na nim wrażenie i czy być może coś by z tego było

Ja: 7 kier + as karo + as trefl odw. - jakaś niespodziewana wiadomość

On: 8kier + Król pik + 7pik - szansa na coś i 7 pik-przeszkody urzędowe..?

Przyszłość: 9kier + 9trefl odw.+ Król kier (niepokoje, nieporozumienia w miłości z jego strony)

Nie widzę przy nim żadnej kobiety!

Co o tym sądzicie ?

odnośnie Ciebie: widac, ze to złudzenie, to był tylko okazyjny flirt, nie bujaj w obłokach. niespodziewana wiadomośc, a i owszem- uważaj na strate pieniędzy, jakieś podejrzane rachunki, możliwe że kłopoty w banku.

On: tu sprawa wygląda tak, że ma kogoś... może to byc związek nieoficjalny, i od niego bardzo wiele zalerzy, może miec trudności jakieś.

Przyszłośc: skup się na swoim otoczeniu, i propozycjach jakie mogą Cię spotkac w najbliższym czasie... niewykluczone, że propozycje mogą byc od kogoś z rodziny (blondyn), w sferze uczuciowej jeśli chodzi o Ciebie- będziesz musiała zdecydowac czy stawiasz na rozwój czy na miłośc, postawisz na rozwój zawodowy.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odnośnie Ciebie: widac, ze to złudzenie, to był tylko okazyjny flirt, nie bujaj w obłokach. niespodziewana wiadomośc, a i owszem- uważaj na strate pieniędzy, jakieś podejrzane rachunki, możliwe że kłopoty w banku.

On: tu sprawa wygląda tak, że ma kogoś... może to byc związek nieoficjalny, i od niego bardzo wiele zalerzy, może miec trudności jakieś.

Przyszłośc: skup się na swoim otoczeniu, i propozycjach jakie mogą Cię spotkac w najbliższym czasie... niewykluczone, że propozycje mogą byc od kogoś z rodziny (blondyn), w sferze uczuciowej jeśli chodzi o Ciebie- będziesz musiała zdecydowac czy stawiasz na rozwój czy na miłośc, postawisz na rozwój zawodowy.

w sferze uczuciowej jeśli chodzi o Ciebie- będziesz musiała zdecydowac czy stawiasz na rozwój czy na miłośc, postawisz na rozwój zawodowy
które połączenie kart jet wyborem między uczuciem a sprawami zawodowymi: 9 KIER + 9 TREFL odwr + KRÓL KIER ? a co się wydarzy jeśli wybiorę miłość? czy wybór rozwoju zawodowego jest dobrym wyborem ? jak to sprawdzić?
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

które połączenie kart jet wyborem między uczuciem a sprawami zawodowymi: 9 KIER + 9 TREFL odwr + KRÓL KIER ? a co się wydarzy jeśli wybiorę miłość? czy wybór rozwoju zawodowego jest dobrym wyborem ? jak to sprawdzić?

9 kier mówi o wyborze, natomiast 9 trefl wskazuje na to jakiego wyboru dokonasz. Natomiast król kier wskazuje dobitnie już na interesy w tym układzie.

Jak sprawdzic który wybór dobry?- cóż tylko serce pokieruje Tobą... a teraz nie ma co gdybac, jeśli nie masz takowego wyboru...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

postawiłam sobie tylko 3 karty dotyczące przebiegu najbliższego spotkania.

10 pik + 9 pik odwr + 9 kier odwr

Neitha co o tym myślisz ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hym... spotkanie będzie obustronnie przyjemne. Poznacie się od tej głębokiej i ze skrywanej zwykle strony oraz będziecie z tego zadowoleni. Karty pokazują również podróż... wink.gif

Ph. :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Neithe postawiłam sobie karty na styczeń:

Król pik + 7 trefl + walet karo

czyżby listonosz przyniósł mi złe wieści urzędowe ?

zerknij proszę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twoja odpowiedź jest też słuszna, ale można zauważyc w tym również to, że dowiesz się o jakiś kłopotach zdrowotnych które wskażą wyniki.Choc ja bym tak najbardziej wskazywała na ostrożnośc jeśli chodzi o finanse. Jest tu pokazana przestroga, przed wydaniem zbyt dużej kwoty, czy też nieprzewidziane zakupy czy też ulokowanie pieniążków w jakimś niepewnym interesie. Jest to również przestroga przed tym by nikomu nie pożyczac pieniążków, bo doprowadzi to do konfliktu, oraz jest wskazówką abyśmy to my nie pożyczali od nikogo pieniędzy bo nie będziemy w stanie ich oddac.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dowiesz się o jakiś kłopotach zdrowotnych które wskażą wyniki

zgadza się

Jest to również przestroga przed tym by nikomu nie pożyczac pieniążków, bo doprowadzi to do konfliktu, wskazówką abyśmy to my nie pożyczali od nikogo pieniędzy

czy dobrze rozumiem że świadczy o tym połączenie waleta karo(pieniądze) + 7 trefl(kłopoty, krach) - prawda ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy dobrze rozumiem że świadczy o tym połączenie waleta karo(pieniądze) + 7 trefl(kłopoty, krach) - prawda ?

w mojej interpretacji 7 trefl odnosi się do pieniążków... i w tym układzie walet może oznaczac sprawę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

idąc dalej postawiłam sobie karty na luty:

10 trefl + As pik + 7 pik odwr

zwiastun zmian na lepsze, nowego początku (10 trefl)i nawiązania kontaktów zawodowych które mi w tym pomogą (as pik) jednak muszę być czujna ponieważ nie wszystkie te osoby będą mi przychylne. Jednak wszystko zakończy się dla mnie pozytywnie (odwr 7 pik)

no i co ty na to?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hym...powiem tak, stoi przed Tobą nowa szansa. Ja widzę zapowiedź kłopotów (urzędowych lub służbowych), które mogą wyniknąc z powodu zdrowia lub jakiejś niemiłej atmosfery; i właśnie ta sytacja przyczyni się do nowego początku...

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

postawiłam układ:

2, 1

4, 3

7, 6, 5

10, 9, 8,

13,12,11

1. co było: Walet pik, 10 pik (oszustwo)

2. co jest: As karo, 9 pik odwr (albo niespodziewane spotkanie albo zła wiadomość )

3. najbliższa przyszłość: 8 karo, As trefl odwr, Dama kier (straty finansowe, albo koniec problemów finansowych)

4. czego się nie spodziewam: Walet kier, Król pik, 7 kier (miłości urzędowego mężczyzny, wielbiciel w pracy?)

5. efekt działań: król karo, Walet karo, Dama karo (podróż zagraniczna ? )

czy ktoś pomoże w interpretacji ?

proszę

Alicja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

postawiłam układ:

2, 1

4, 3

7, 6, 5

10, 9, 8,

13,12,11

1. co było: Walet pik, 10 pik (oszustwo)

2. co jest: As karo, 9 pik odwr (albo niespodziewane spotkanie albo zła wiadomość )

3. najbliższa przyszłość: 8 karo, As trefl odwr, Dama kier (straty finansowe, albo koniec problemów finansowych)

4. czego się nie spodziewam: Walet kier, Król pik, 7 kier (miłości urzędowego mężczyzny, wielbiciel w pracy?)

5. efekt działań: król karo, Walet karo, Dama karo (podróż zagraniczna ? )

czy ktoś pomoże w interpretacji ?

proszę

Alicja

jak ja widzę niektóre rzeczy inaczej:

1. tu fatalna podróż

2. wiadomość z daleka.

3. pojawienie się kłopotów dla Ciebie i osoby z którą jesteś... a może jakaś niefajna niespodzianka.

4. że jakieś sprawy, które załatwiasz w urzędzie Ci się udadzą. Powinnaś porzucic złudzenie o miłości, prawdziwa miłośc jest nieopodal.

5. widac szanse na załatwienie sprawy, młoda para, małżeństwo przyjaciół.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.