Gość

Hej :)

41 postów w tym temacie

hej,

zrobiłam sobie rozkład na cały tydzień z pytaniem "co się wydarzy?"

oto karty:

1. 8 mieczy - odwrócona

2. 7 pucharów

3. Cesarzowa

4. 5 kielichów odwrócona

5. 9 monet

6. Giermek mieczy

7. 4 mieczy

pomocy, bo mam pustą głowę, co do całokształtu :(

Jeszcze pytanko, jak kładłam karty w zamyśle, że od jutro, pomijając dzień dzisiejszy, to tak może być jak się umówiłam, czy nie bardzo?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to tydzien emocjonalny i to bardzo, wyciszyc sie beedziesz musiała, mniej marzyc i dumac, wiecej działac widac ze stac cie na pokazanie sie z tej bardzo dobrej strony,ktos dokopac ci bedzie chciał nie dasz sie ale swoje odczujesz, stad ta 4 mieczy na koncu tyg odizolowanie sie. mozliwe ze to ktos z przeszłosci bedzie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej,

i kolejny tydzień :D

1. 3 monet.

2. Głupiec.

3. Paź kielichów.

4. 5 mieczy odwrócone.

5. Cesarzowa.

6. 8 pucharów.

7. 10 buław.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczatek tygodnia jakis znowu pracowity, poczatek jakiegos dzieła:) no ale uwazaj bo mozesz sie na kims przejechac, koncowka tyg dosc ciezka i to chyba bardziej emocjonalna.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brama życia

s - sygnifikator - królowa mieczy.

karty 1-6 - karma:

1,2 - co przynoszę z pzreszłości ze swoją karmą - as mieczy, 2 mieczy.

3,4 - misja życiowa, cel, z ktorym przyszedłem na świat - królowa kielichów, świat odwrócony.

5,6 - karma, która tworzę na przyszłość - 5 monet odwrócone, 2 monety odwrócone.

karty 7-9 - przeszkody, które należy pokonać:

7 - w sferze intelektualnej - 7 kielichów.

8 - w sferze duchowej - król kielichów.

9 - w sferze materialnej - kapłanka.

karty 10-12 - pomoc, ktorą mozna wykorzystac:

10 - w sferze duchowej - koło fortuny.

11 - w sferze intelektualnej - 4 monety.

12 - w serze materialnej - 3 kielichy.

13 - mój potencjał lub moje słabości - 10 monet.

Edytowane przez Kasandra
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1,2 - co przynoszę z pzreszłości ze swoją karmą - as mieczy, 2 mieczy.-inteligencje ale tez chwiejnosc,czasami ucieczke od problemu.

3,4 - misja życiowa, cel, z ktorym przyszedłem na świat - królowa kielichów, świat odwrócony.-pomoc innym,byc wrazliwa na ludzkie cierpienia nie bac sie ludzi i im pomagac

5,6 - karma, która tworzę na przyszłość - 5 monet odwrócone, 2 monety odwrócone.-tutaj kłopoty finansowe,to tak z punktu 1,2 nie umiejetnosc podejmowania decyzji a raczej strach przed nimi

karty 7-9 - przeszkody, które należy pokonać:

7 - w sferze intelektualnej - 7 kielichów.-przestac bujac w obłokach a stanac stabilniej na nogach i działac

8 - w sferze duchowej - król kielichów-

9 - w sferze materialnej - kapłanka.- dokształcac sie,pogłebiac wiedze powinnas takze ta duchowa

10 - w sferze duchowej - koło fortuny.-tutaj jakbysmy nie mieli na nasz rozwoj wpływu,sam sie rozwija:)

11 - w sferze intelektualnej - 4 monety-4 sugeruje jakby zamkniecie wiec moim zdaniem nalezy sie rozwijac,otwierac

12 - w serze materialnej - 3 kielichy tutaj sugeruje pomoc osob trzecich

13 - mój potencjał lub moje słabości - 10 monet- umiesz dbac o dom,rozsadnie podejmujesz decyzje w sprawch finansowych:)

to tak na szybkiego:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brama życia

s - sygnifikator - królowa mieczy.

karty 1-6 - karma:

1,2 - co przynoszę z pzreszłości ze swoją karmą - as mieczy, 2 mieczy.

3,4 - misja życiowa, cel, z ktorym przyszedłem na świat - królowa kielichów, świat odwrócony.

5,6 - karma, która tworzę na przyszłość - 5 monet odwrócone, 2 monety odwrócone.

karty 7-9 - przeszkody, które należy pokonać:

7 - w sferze intelektualnej - 7 kielichów.

8 - w sferze duchowej - król kielichów.

9 - w sferze materialnej - kapłanka.

karty 10-12 - pomoc, ktorą mozna wykorzystac:

10 - w sferze duchowej - koło fortuny.

11 - w sferze intelektualnej - 4 monety.

12 - w serze materialnej - 3 kielichy.

13 - mój potencjał lub moje słabości - 10 monet.

sygnifikator - mowi o Twoich cechach:

jestes bystra, inteligentna osoba, ktora lubi szybko podejmowac decyzje, krotko ucinac sprawy, potrafisz takze ranic innych - wlasnie poprzez takie zdecydowane, "ostre" dzialanie - generalnie nie patyczkujesz sie z bliźnimi

1, 2 - karma -> kiedys, w jakiejs sprawie odcielas sie od problemu, zablokowalas kogos - moze trzeba bylo negocjowac rozwiazanie albo bardziej delikatnie dzialac; widac komus to zaszkodzilo

wyszlas w Krolowej mieczy - wiec nadal operujesz w ten sposob, "no mercy" ;)

3,4 - misja -> nauczyc sie cieszyc sie zyciem, nie uzalezniajac tego od innych, co inni powiedza

5,6 - karma, ktora teraz tworzysz -> zafundowalas komus poczucie odrzucenia, dosyc dolujace... polaczone z ciagla niepewnoscia - moze bawisz/bawilas sie czyimis uczuciami (nawet nieswiadomie) poprzez swoje niezdecydowanie nie pozwalajac calkowicie zakonczyc realcji (nie musi byc z mezczyzna)

przeszkody:

7 - sfera intelektualna -> nalezy twardo rozliczyc sie ze swoimi zludzeniami, chodzic po ziemi

8 - sfera duchowa -> sa dwie wersje -

a) napatoczy Ci sie pan od serca, ktory ci skutecznie pomiesza szyki

b) zbytnie zadowolenie z siebie moze Ci stanac na przeszkodzie

9 - sfera materialna -> byc moze Twoje umiejetnosci nie zawsze beda brane pod uwage, moze sztuka polega na zmianie spojrzenia na sytuacje - zamiast "z gory" z pozycji przecietnej osoby

pomoc:

10 - sfera intelektualna -> tutaj los pokieruje Twoim rozwojem, trzeba tylko wykorzystywac dane Ci szanse

11 - duchowa -> bedziesz miala ochrone przed roznymi pokusami, niebezpieczenstwami na Twojej sciezce

12 - materialna -> tutaj wsparcie przyjaciol i znajomych, beda Ci przychylni

13 - potencjal -> masz uporzadkowane wnętrze, wiesz czego chcesz, posiadasz w sobie oparcie, jako wada - to moze zbytnie zwracanie uwagi na sprawy materialne, zabezpieczenie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny jak byście opisały koło fortuny odwr. w pytaniu Co zrobić w układzie obciążenia karmiczne?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moze nie poddawac sie losowi, nie byc biernym

mozna tez powiedziec, ze los nie bedzie pomagal, sprzyjal

wrzuc calosc najlepiej

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oto całość ;p

s - sygnifikator

1 - skąd wypływają moje obecne problemy

2-jaki wpływ na obecną sytuację życiową mają moje obciązenia karmiczne

3 - co powinieniem zrobić

4 - kto/co może mi pomócw tym

5 - ostateczny rezultat

1. 6 monet odwr.

2. słonce odwr.

3. koło odwr.

4. 4 buławy.

5. 9 monet odwr.

Edytowane przez Kasandra
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oto całość ;p

s - sygnifikator

1 - skąd wypływają moje obecne problemy

2-jaki wpływ na obecną sytuację życiową mają moje obciązenia karmiczne

3 - co powinieniem zrobić

4 - kto/co może mi pomócw tym

5 - ostateczny rezultat

1. 6 monet odwr.

2. słonce odwr.

3. koło odwr.

4. 4 buławy.

5. 9 monet odwr.

1. masz problemy z dawaniem i braniem

2. hm... problemy w relacjach miedzyludzkich, byc moze Ty lub ktos sie od Ciebie odwraca

3. walczyc z przeciwnosciami losu - nie bedzie Ci latwo, bo masz zycie ustawione "pod wiatr" - dosyc ambitnie sobie zaplanowalas

4. rozejrzyj sie, sa ludzie, ktorzy Ci chetnie pomoga - ale to Ty musisz do nich , oni czekaja na Twoj gest i przyjma go radosnie; to moga tez byc instytucje/szkoly (w kontekscie punktu 1. czyli moze zajmujace sie stosunkami miedzyludzkimi, takze szkoly ezo - warsztaty radykalnego wybaczania, ustawienia hellingerowskie, ale tze ogolnie rozumiane - wszystko, co pomaga w poprawie punktu 1.)

5. ciut malo optymistycznie - samo 9 monet mowilo by o kroku naprzod, a tu takie troche zapetlenie gdzies wyszlo

no, ale od czego mamy wole i rozum, nie trzeba sie ogladac na karty, mozna je potraktowac jako ostrzezenie lub podpowiedz, a nie jako wyrocznie :sorcerer::thumbsup:

Edytowane przez Bagheera
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. masz problemy z dawaniem i braniem

2. hm... problemy w relacjach miedzyludzkich, byc moze Ty lub ktos sie od Ciebie odwraca

3. walczyc z przeciwnosciami losu - nie bedzie Ci latwo, bo masz zycie ustawione "pod wiatr" - dosyc ambitnie sobie zaplanowalas

4. rozejrzyj sie, sa ludzie, ktorzy Ci chetnie pomoga - ale to Ty musisz do nich , oni czekaja na Twoj gest i przyjma go radosnie; to moga tez byc instytucje/szkoly (w kontekscie punktu 1. czyli moze zajmujace sie stosunkami miedzyludzkimi, takze szkoly ezo - warsztaty radykalnego wybaczania, ustawienia hellingerowskie, ale tze ogolnie rozumiane - wszystko, co pomaga w poprawie punktu 1.)

5. ciut malo optymistycznie - samo 9 monet mowilo by o kroku naprzod, a tu takie troche zapetlenie gdzies wyszlo

no, ale od czego mamy wole i rozum, nie trzeba sie ogladac na karty, mozna je potraktowac jako ostrzezenie lub podpowiedz, a nie jako wyrocznie :sorcerer::thumbsup:

Ale idealnie pokazało moją sytuacje na dziś thumbsup.gif dokładnie to, o czym myślę _slonko.gif hihi Dzięki oklasky.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to zapewne nie poddawac sie i isc do przodu..

Tak, całkiem możliwe, bo ja się opieram buziak.gifbiggrin.gif

w00t.gifto musiałam dodac, taka fajna jest :thumbsup:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ukryte intencje. Jakie intencje ma pan X do pani Y? 1. Jak ta osoba mnie widzi - 7 buław - jako osobę energiczną, zdeterminowaną, walczącą.

2. Jak wg tej osoby ja ją widzę - królowa denarów - sądzi, ze pani mu ufa, jest nim oczarowana.

3. Jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz - królowa buław odwrócona - nudę, zapalczywość.

4. Co na prawdę czuje ta osoba - król mieczy odwrócony - agresor, nieprzyjemny człowiek.

5. Jak ona widzi naszą relację - as kielichów - ciepło.

Proszę o spojrzenie w karty _slonko.gifthumbsup.gif Tak, cos mi tu nie pasuje z tym asem i królem mieczy its_jus.gif

Edytowane przez Kasandra
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ukryte intencje. Jakie intencje ma pan X do pani Y? 1. Jak ta osoba mnie widzi - 7 buław - jako osob walczaca sama ze soba, zdeterminowaną,

2. Jak wg tej osoby ja ją widzę - królowa denarów - zdystansowany,subtelny z wygorowanymi ambicjami:)

3. Jakie uczucia pokazuje ona na zewnątrz - królowa buław odwrócona - zazdrosc,niemoc pewna złosliwosc nawet..ale takze chec zwrocenia na siebie uwagi.

4. Co na prawdę czuje ta osoba - król mieczy odwrócony - oj jest zły,zamyka sie.

5. Jak ona widzi naszą relację - as kielichów - mimo wszystko ciepło,mysli ze moze mozna by było z nowym impulsem,energia wejsc w ta znajomosc.

Pan generalnie chyba jest zły na Pania i za wszelka cene chce cos udowodnic,dlatego tez czasami nie z fajnej strony sie pokazuje nie koniecznie z dobrej strony..ale tez ma nadzieje na inne relacje w tym układzie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co się wydarzy w nadchodzącym tygodniu w moim życiu?

9 monet, sprawiedliwość, 8 mieczy, król mieczy, kapłanka odwrócona, wieża i diabeł.

Podejmę jakiegoś rodzaju kroki, tancze.gif_slonko.gif zacznę działać, lecz nie przyniesie mi to dobrych rezultatów. Spotkanie z mężczyzną mieczowym rozwali mi cały plan. Koniec tygodnie wręcz paskudny. nerwus.gifkrzyk.gif

Proszę o wasze interpretacje, bo mnie chyba zaśmiało całkiem ostatnio ;/

Edytowane przez Kasandra
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny, proszę o interpretację układu. s1- (ja) - paź kielichów

s2 - (on) - giermek mieczy

1- to, co łączyło te osoby kiedyś - 3 denary

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca - cesarzowa odwrócona, mag

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny) - 9 monet, 7 monet

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytającej - 9 buław

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone - 4 mieczy odwrócona

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego - 4 kielichy

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę - król denarów

10 - co powinni zrobić wspólniew celu dopracowania karmy - pustelnik odwrócony

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę - królowa mieczy odwrócona

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach - 10 mieczy odwrócone, umiarkowanie

Poznali się jako młodzi ludzie. Potem chyba go kobieta zdradziła. whip.gif W związku panowały pieniążki. Panu pozostał żal i smutek, który trzeba teraz przepracować. w00t.gifWspólnie maja przestać od siebie uciekać i stworzyć solidny związek. Karmy więcej nie będzie.szampan.gif

Trochę życzeniowo mi to wyszło jednak ....

Dodam, że z tym panem łączy mnie karma milczek.gifSprawdzone. zmeczony.gifthumbsup.gif

Edytowane przez Kasandra
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co się wydarzy w nadchodzącym tygodniu w moim życiu?

9 monet, sprawiedliwość, 8 mieczy, król mieczy, kapłanka odwrócona, wieża i diabeł.

Podejmę jakiegoś rodzaju kroki, tancze.gif_slonko.gif zacznę działać, lecz nie przyniesie mi to dobrych rezultatów. Spotkanie z mężczyzną mieczowym rozwali mi cały plan. Koniec tygodnie wręcz paskudny. nerwus.gifkrzyk.gif

Proszę o wasze interpretacje, bo mnie chyba zaśmiało całkiem ostatnio ;/

No tydzien faktycznie nie ciekawy..zapoweiada sie rozmowa po ktorej poczujesz sie odizolowana.Moga wyjsc jakies tajemnice na jaw.Moga runac jakies plany.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tydzien faktycznie nie ciekawy..zapoweiada sie rozmowa po ktorej poczujesz sie odizolowana.Moga wyjsc jakies tajemnice na jaw.Moga runac jakies plany.

Mieczowy zaszaleje widzę haha

Wobec tego zapytałam, co zrobi/czym sie kieruje król mieczy.

as denarów. rycerz denarów i świat.

oj nieładnie, jakieś tu kłamstwo widać dla korzyści, z wyrachowania powiedziane. A na koniec pan będzie bardzo z siebie zadowolony, buuuu... co to za pan ble jakiś ? wow.gifpaluszkiem.gif

Edytowane przez Kasandra
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasandra:)

Dziewczyny, proszę o interpretację układu. s1- (ja) - paź kielichów

s2 - (on) - giermek mieczy ty młoda wrazliwa dziewczyna on młody ambitny i wygadany chłopak

1- to, co łączyło te osoby kiedyś - 3 denary -wspolna praca,szkoła

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca - cesarzowa odwrócona, mag-byłas czarujaca kokietujaca,troche frywokna

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny) - 9 monet, 7 monet-on nastawiony na kase,mało działał

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytającej - 9 buław-nie wyjasniałas nicmtylko chłodno do wszystkiego podchodziłas.

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone - 4 mieczy odwrócona-nie rozmawialiscie,nie wyjasnialiscie tylko odizowaliscie sie.

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego - 4 kielichy-własnie partner nic nie wyjasniał,tylko czekał i szybko sie nudził..teraz by trzebe było otwarcie o uczuciach rozmawiac

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę - król denarów-byc zdystansowana,działac rozsadnie bez emocji

10 - co powinni zrobić wspólniew celu dopracowania karmy - pustelnik odwrócony-hmm nie wiem moze przestac byc samymi dla siebie.

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę - królowa mieczy odwrócona udobruchaqc mieczowa,rozmawiac duzo

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach - 10 mieczy odwrócone, umiarkowanie-małe

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co się wydarzy w nadchodzącym tygodniu w moim życiu?

9 monet, sprawiedliwość, 8 mieczy, król mieczy, kapłanka odwrócona, wieża i diabeł.

Twoje zadowolenie z siebie spowoduje, ze jakis pan nie zrobi zadnego wysilku, zeby przelamac sytuacje i nadzieje z zwiazane z dzialaniem pana, jego reakcja na Twoje wczesneij podjete kroki, upadna,spala na panewce - za to powstanie uczucie niedosytu i moze chec malej zemsty

sytuacja mi wyglada na taka bardziej w pracy...

Edytowane przez Bagheera
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wobec tego zapytałam, co zrobi/czym sie kieruje król mieczy.

as denarów. rycerz denarów i świat.

pan patrzy tylko na koniec wlasnego nosa, interesuja go wlasne sprawy/praca, zeby one graly

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny, proszę o interpretację układu. s1- (ja) - paź kielichów

s2 - (on) - giermek mieczy

1- to, co łączyło te osoby kiedyś - 3 denary

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca - cesarzowa odwrócona, mag

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny) - 9 monet, 7 monet

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytającej - 9 buław

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone - 4 mieczy odwrócona

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego - 4 kielichy

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę - król denarów

10 - co powinni zrobić wspólniew celu dopracowania karmy - pustelnik odwrócony

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę - królowa mieczy odwrócona

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach - 10 mieczy odwrócone, umiarkowanie

wspolna karma powstala w czasie, gdy oboje byliscie mlodzi

Ty - mloda, ponetna dziewczyna, on - bystry chlopak...

byc moze w jakis sposob go zatrudnialas (albo Twoja rodzina), wychodza tutaj zaleznosci finansowe

mialas nad nim przewage - i finansowo, i podobalas mu sie - grałas tym...

on mlody, zdolny - czekal, ze Wasza znajomosc zaowocuje - miloscia, moze tez, ze mu pomozesz w starcie...

nie podjelas tego wyzwania, byc moze spowodowalo to by dla Ciebie zbyt wiele problemow, z ktorymi jako mloda osoba nie chcialas sie mierzyc

on sie zniechecil, troche rozzalony

i oboje odlozyliscie rozwiazanie tego 'na swiety nigdy" - moze potem on wyjechal...

co Ty powinnas zrobic - teraz - byc ostoja w tej relacji, nawet bardziej niz to wynika z Waszych ukladow, oraz zachowac stoicki spokoj

on - byc moze ma Ciezranic, jak Ty go wtedy

wspolnie - tym razem nie powinniscie od siebie uciekac, unikac siebei - a stawic czola sytuacji

niestety wyglada na to, ze tym razem wieksza rola jest jego (tej osoby) i na realizacje wspolnej karmy, Ty bedziesz miala mniejszy wplyw - zrobisz swoje, ale on, on byc moze nie... moze sie wycofac, unikac "konfrontacji"

jest 50% szans na przyszla wspolna karme

Edytowane przez Bagheera
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jego nastawienie

2 kiel,rycerz monet,rydwan,rycerz mieczy

pozytywne,chyba chetny na spotkanie aczkolwiek w tym rycerzu mało ruchliwy:) ale mysle ze tu spotkanie nawet moze i bedzie ale sie troche pokłocic mozemy na nim:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jego nastawienie

2 kiel,rycerz monet,rydwan,rycerz mieczy

pozytywne,chyba chetny na spotkanie aczkolwiek w tym rycerzu mało ruchliwy:) ale mysle ze tu spotkanie nawet moze i bedzie ale sie troche pokłocic mozemy na nim:)

Zastój między relacjami, wszystko się rozjechało, strata kontroli nad sytuacją. Z czego wynika złość. Choć podejście z początku było pozytywne.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.