Złośniczka

Popatrzcie na ten rozkład

10 postów w tym temacie

1 - osobowość: sposób życia człowieka i odbioru wszystkich wydarzeń w pozostałych sferach 5 buławno tak waleczna nie poddajaca sie łatwo i uparta

2 - pieniądze: zabezpieczenie finansowe, stosunek do pieniędzy, dochody i rozchody krol mieczy chłodny stosunek do rzeczy materialnych

3 - życie codzienne: tematy, na których koncentrujemy się codziennie - 10 mieczy na tym co mi nie wychodzi i jak mi zle.. oj fakt trzeba to zmienic

4 - dom: zarówno konkretne 4 ściany, jak również obszar duchowego bezpieczeństwaPustelnik odnajduje w sobie teraz to czgo nie widziała,ucze sie siebie.. a w domu czuje sie samotnie

5 - wszystko, co cieszy: kreatywność, zabawa i rozrywka każdego rodzaju - zabawy z dziećmi, hazard, miłosne gry (karta 7) hobby Sprawiedliwosc obecnie sie dystansuje i przygladam sie sytuacji

6 - praca: obecna praca, rodzaj pracy, sposób pracy, dzień powszedni pracy, sens pracy, kontakt ze współpracownikami siła praca dosc ciezka fakt,ale daje rade , nie jest zle:)

7 - partnerstwo: miłość, małżeństwo, trwały związek miłosny as kielichowjest zaczatek miłosci widac:)

8 - tajemnice: wszelkiego rodzaju tabu i ich przekraczanie. W szczególności seksualność, ale także okulistyczne i ezoteryczne doświadczenia kochankowie oj jak tu pokazało czasami nie umiem dokonac wyboru i wpakowuje sie w trojkaty.. co mi nie słuzy

9 - wyższe poznanie: poszerzenie horyzontów przez wewnętrzne i zewnętrzne podróże. Przekonania, świadomość, wiara i sumienie oraz wynikające z niego zasady i "dobre zamiary" as moneto jakies zmiany..przejde w koncu przez cos moze bedzie mi lzej w zyciu

10 - uznanie społeczne: w szczególności zawodowy rozwój i przyszłość zawodowa 3 miecze to mi sie nie podoba,juz wiecej nie chce cierpiec

11 - przyjaciele: przyjaźń, ideały przyjaźni, spotkania towarzyskie i gościnność paz kiel o tak jestem towarzyska lubie wychodzic takze lubie przyjmowac gosci i takze lubie młodszych mezyczyzn ;/

12 - ukryte nadzieje i obawy: tęsknoty i obawy, które za każdym razem dotyczą jednego lub więcej obszarów życia głupiec hmm fakt obawiam sie złych decyzji ale mimo wszystko ciagnie mnie do nowego do dziwnych rzeczy bardzo mi brak tej spontanicznosci,chce zaczac wszystko od nowa a boje sie ze nie dam rady

5 buław + as kiel=relacje miedzy swoim a cudzym ja- walka o uczucia ewidentnie pokazało

pustelnik + 3 mieczy- bagaz i cel tego zycia -wyciagniecie wnioskow z mojego postepowania,branie lekcji z zycia

zywioły

5 bu ław +sprawiedliewosc+ as monet zywioł ognia - temperament i rozwoj osobisty- mam temperament:) rozwine skrzydła chyba,zmienie swoje nastawienie,zawalcze o to co mi sie nalezy.

krol mieczy+siła+3 miecze - zywioł ziemi- dobra materialne- musze swoje wygadac,mam do tego siłe by zawalczyc o lepszy byt no ale musze uwazac na fałszywe osoby.

10 mieczy+as kiel+paz kiel zywioł powierza-kontakty towarzyskie i rozmowy- po ciezkim czasie nadchodzi czas spotkan,miłostek flirtow hmm oby z tego dzidzi nie było:)

pustelnik+kochankowie+głupiec -zywioł wody-uczucia ,emocje,pragnienia- bie chce byc juz sama,lekcje wyciagnełam czuje potrzebe miłosci i nowego poczatku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

złośniczka

1 - osobowość: sposób życia człowieka i odbioru wszystkich wydarzeń w pozostałych sferach 5 buław - zaangażowana w swoje sprawy, walcząca, nie bierna.

2 - pieniądze: zabezpieczenie finansowe, stosunek do pieniędzy, dochody i rozchody krol mieczy - rozsądna w działaniu z pieniędzmi, bystra.

3 - życie codzienne: tematy, na których koncentrujemy się codziennie - 10 mieczy - oj na złych myślach, więcej optymizmu.

4 - dom: zarówno konkretne 4 ściany, jak również obszar duchowego bezpieczeństwa Pustelnik - wyobcowana, w domy i jakbyś nie miała poparcia, dla tego co robisz.

5 - wszystko, co cieszy: kreatywność, zabawa i rozrywka każdego rodzaju - zabawy z dziećmi, hazard, miłosne gry (karta 7) hobby Sprawiedliwość - lubisz działać sprawiedliwie, prawda cie cieszy ;p

6 - praca: obecna praca, rodzaj pracy, sposób pracy, dzień powszedni pracy, sens pracy, kontakt ze współpracownikami siła - borykanie z problemem pracy; dasz radę;

7 - partnerstwo: miłość, małżeństwo, trwały związek miłosny as kielichów - albo zakochanie, albo zmiany na lepsze. Oby obopólnie to zakochanie było ;p

8 - tajemnice: wszelkiego rodzaju tabu i ich przekraczanie. W szczególności seksualność, ale także okulistyczne i ezoteryczne doświadczenia kochankowie - stanowczo życie uczuciowe i problemy z nim związane, nie umiejętność podjęcia decyzji.

9 - wyższe poznanie: poszerzenie horyzontów przez wewnętrzne i zewnętrzne podróże. Przekonania, świadomość, wiara i sumienie oraz wynikające z niego zasady i "dobre zamiary" as monet - o tu awansujesz ;p w rozwoju duchowym; bardzo pozytywnie.

10 - uznanie społeczne: w szczególności zawodowy rozwój i przyszłość zawodowa 3 miecze - cóż, otocznie nie uzna twoich starań;

11 - przyjaciele: przyjaźń, ideały przyjaźni, spotkania towarzyskie i gościnność paz kiel - spontaniczność, wrażliwość, zabawa, rozrywka i młodsi ludzie ;

12 - ukryte nadzieje i obawy: tęsknoty i obawy, które za każdym razem dotyczą jednego lub więcej obszarów życia głupiec - patrzysz pozytywnie a boisz sie głupoty, lekkomyślności ;

5 buław + as kiel=relacje miedzy swoim a cudzym ja- walka o uczucia ewidentnie pokazało - zgadzam się

pustelnik + 3 mieczy- bagaz i cel tego zycia -wyciagniecie wnioskow z mojego postepowania,branie lekcji z zycia - chodzi konkretnie o cierpienia w życiu ;p

zywioły

5 bu ław +sprawiedliewosc+ as monet zywioł ognia - temperament i rozwoj osobisty

krol mieczy+siła+3 miecze - zywioł ziemi- dobra materialne- musze swoje wygadac,mam do tego siłe by zawalczyc o lepszy byt no ale musze uwazac na fałszywe osoby.

10 mieczy+as kiel+paz kiel zywioł powierza-kontakty towarzyskie i rozmowy- po ciezkim czasie nadchodzi czas spotkan,miłostek flirtow hmm oby z tego dzidzi nie było:)

pustelnik+kochankowie+głupiec -zywioł wody-uczucia ,emocje,pragnienia- bie chce byc juz sama,lekcje wyciagnełam czuje potrzebe miłosci i nowego poczatku.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 - osobowość: sposób życia człowieka i odbioru wszystkich wydarzeń w pozostałych sferach 5 buławno tak waleczna nie poddajaca sie łatwo i uparta

2 - pieniądze: zabezpieczenie finansowe, stosunek do pieniędzy, dochody i rozchody krol mieczy chłodny stosunek do rzeczy materialnych

3 - życie codzienne: tematy, na których koncentrujemy się codziennie - 10 mieczy na tym co mi nie wychodzi i jak mi zle.. oj fakt trzeba to zmienic

4 - dom: zarówno konkretne 4 ściany, jak również obszar duchowego bezpieczeństwaPustelnik odnajduje w sobie teraz to czgo nie widziała,ucze sie siebie.. a w domu czuje sie samotnie

5 - wszystko, co cieszy: kreatywność, zabawa i rozrywka każdego rodzaju - zabawy z dziećmi, hazard, miłosne gry (karta 7) hobby Sprawiedliwosc obecnie sie dystansuje i przygladam sie sytuacji

6 - praca: obecna praca, rodzaj pracy, sposób pracy, dzień powszedni pracy, sens pracy, kontakt ze współpracownikami siła praca dosc ciezka fakt,ale daje rade , nie jest zle:)

7 - partnerstwo: miłość, małżeństwo, trwały związek miłosny as kielichowjest zaczatek miłosci widac:)

8 - tajemnice: wszelkiego rodzaju tabu i ich przekraczanie. W szczególności seksualność, ale także okulistyczne i ezoteryczne doświadczenia kochankowie oj jak tu pokazało czasami nie umiem dokonac wyboru i wpakowuje sie w trojkaty.. co mi nie słuzy

9 - wyższe poznanie: poszerzenie horyzontów przez wewnętrzne i zewnętrzne podróże. Przekonania, świadomość, wiara i sumienie oraz wynikające z niego zasady i "dobre zamiary" as moneto jakies zmiany..przejde w koncu przez cos moze bedzie mi lzej w zyciu

10 - uznanie społeczne: w szczególności zawodowy rozwój i przyszłość zawodowa 3 miecze to mi sie nie podoba,juz wiecej nie chce cierpiec

11 - przyjaciele: przyjaźń, ideały przyjaźni, spotkania towarzyskie i gościnność paz kiel o tak jestem towarzyska lubie wychodzic takze lubie przyjmowac gosci i takze lubie młodszych mezyczyzn ;/

12 - ukryte nadzieje i obawy: tęsknoty i obawy, które za każdym razem dotyczą jednego lub więcej obszarów życia głupiec hmm fakt obawiam sie złych decyzji ale mimo wszystko ciagnie mnie do nowego do dziwnych rzeczy bardzo mi brak tej spontanicznosci,chce zaczac wszystko od nowa a boje sie ze nie dam rady

5 buław + as kiel=relacje miedzy swoim a cudzym ja- walka o uczucia ewidentnie pokazało

pustelnik + 3 mieczy- bagaz i cel tego zycia -wyciagniecie wnioskow z mojego postepowania,branie lekcji z zycia

zywioły

5 bu ław +sprawiedliewosc+ as monet zywioł ognia - temperament i rozwoj osobisty- mam temperament:) rozwine skrzydła chyba,zmienie swoje nastawienie,zawalcze o to co mi sie nalezy.

krol mieczy+siła+3 miecze - zywioł ziemi- dobra materialne- musze swoje wygadac,mam do tego siłe by zawalczyc o lepszy byt no ale musze uwazac na fałszywe osoby.

10 mieczy+as kiel+paz kiel zywioł powierza-kontakty towarzyskie i rozmowy- po ciezkim czasie nadchodzi czas spotkan,miłostek flirtow hmm oby z tego dzidzi nie było:)

pustelnik+kochankowie+głupiec -zywioł wody-uczucia ,emocje,pragnienia- bie chce byc juz sama,lekcje wyciagnełam czuje potrzebe miłosci i nowego poczatku.

Zlosniczko - patrze na Twoja interpretacje i chyba prawie nic bym nie zmienila...

1. osobowosc -lubisz, ajk cos sie dzieje - ruch, pzrezycia, czasem lubisz dostac w kosc

2. pieniadze - te sie Ciebei nei trzymaja, nie dbasz o nie - jak sa, to wydajesz :ros:

3. zycie codzienne - nudzi Cie codziennosc, rutyna, zycie dla Ciebie powinno byc niezwykle

4. dom - nie za bardzo umiesz go sobie stworzyc, doskwiera Ci samotnosc, ale jestes tez takim kotem, co chadza wlasnymi drogami...

5. co cieszy - jak w cos wlozysz wysilek, wtedy Cie to cieszy, taki "wypracowany" sukces, przyjemnosc o ktora sie trzeba postarac - jak cos za latwo przychodzi - troche mniej cieszy; a takze - tyle z siebie dajesz, ile inni Tobie

6. praca - jest i bedzie, troche sie musisz do niej zmuszac - ale na pewno radzisz sobie

7. partnerstwo - sa szanse na zwiazek, trzeba je wykorzystac

8. tajemnice, seksualnosc - problem z wyborem, troche nie wiesz, co lepsze, co wybrac

9. wyzsze poznanie - idziesz w dobrym kierunku, tak trzymac

10. uznanie spoleczne, przyszlosc zawodowa - raczej nie w zawodzie i nie jestes zbyt zadowolona ze swoich wynikow, a moze niedoceniana?

11. przyjaciele - jest ktos obok, ale jeszcze nie jest to w pelni przyjazn, bardziej zaczatki; Ty latwo nawiazujesz kontakty i czerpiesz z tego przyjemnosc, lubisz obracac sie wsrod ludzi, miec towarzystwo

12. nadzieje/obawy - zawsze jestes gotowa zaczac od poczatku, jestes jak "wańka-wstańka", jestes otwarta, szczera i czesto naiwna...obawy - ze nie nie bedzie czegos trwalego w Twoim zyciu, ze wciaz bedziesz budowac na nowo...

-relacje miedzy swoim a cudzym: Twoja aktywnosc wychodzi Ci na dobre, to jest Twoj atut i jestes dzieki temu dobrze postrzegana, potrafisz tez za kazdym razem wybrnac z klopotow

-bagaz i cel - samotnosc mimo woli, taka nie-wybrana-przez-Ciebie-samotnosc; nie lubisz tego...

-temperament: lubisz duzo ruchu, zachowujesz sie tze "jak Bog Kubei, tak Kuba Bogu" - ciosy oddajesz, serce nagradzasz i starasz sie przy tym byc wierna sobie...chcesz dobrze

-kontakty towarzyskie: umarl krol, niech zyje paz! cos odchodzi i trudno - nie ma co rozlewac nad tym lez, tzrba jakos sie pocieszyc,w czyms znalezc radosc zycia - drobne znajomosci, dobre kumpele, pzryjaznie i flirty

-uczucia: nie lubisz byc samotna, samotnosczmusza Cie do dokonywania wyborow i zaczynania wciaz od nowa - Twoje zycie /uczuciowe/ nie znosi pustki... :lol:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

s1,s2 - sygnifikatorykrolowa kielichow,6 mieczy

1- to, co łączyło te osoby kiedyś-4 mieczy hmm moze wspolne mysli przebywanie gdzies w odosobnieniu hmmm

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca-Pustelnik,Krol Monet-byłam byc moze kims z pieniedzmi a raczej lubiaca je,inteligentna moze sponsorowałam hmm

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)-Paz kielichow,6 buław-młodszy,przyjazny,wrazliwy dał mi poczucie ciepła,radosci czego mi brakowało ale wiedział co robi

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej-Krolowa monet-nie wiem moze jakies finansowe

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone-9 kielichow-przyjazn taka jeednostronna egoistyczna

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego-sad-zakonczenia zwiazku,nie zrobił tego-dlatego to ciagle wraca

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę-8 buław-wyjasniac,rozmawiac,seks hmm

10 - co powinni zrobić wspólniew celu dopracowania karmy-9 buław- podeejsc do naszego zwiazku rozsadnie,na chłodno bez emocji

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę-3 kiel nie wiem poznac kogos innego

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniachas kiel,kapłanka- oj duze niestety

rozkład niesamowity az zaskakujacy,az mam łzy w oczach partner był tez mlodszy dajacy sie lubiec ale wiedział dokładnie co robi,dazył do celu ja byłam starsza bardziej stabilna..tak jak w tym zyciu :thumbsup: w tamtym zyciu tez dałam sie omotac młodszemu i tez duzo seksu widac i egoizmu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

s1,s2 - sygnifikatorykrolowa kielichow,6 mieczy

1- to, co łączyło te osoby kiedyś- 4 mieczy - zranione serce, przez to mogli żyć obok siebie.

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca- Pustelnik,Krol Monet - osoba bogata, taka wycofana przez to bardzo, może i sponsor.

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)- Paz kielichow,6 buław - tak, młodszy partner; miałaś duża satysfakcje z tego układu.

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytającej -Królowa monet - finansowe rozliczenia, tu postąpiłaś nieładnie.

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone-9 kielichów - brak przyjaźni w tym związku.

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego -sad - zakończenie związku albo złe podejście do niego; trzeba zmienić nastawienie do związków;

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę-8 buław - przejąć inicjatywę, rozmawiać.

10 - co powinni zrobić wspólniew celu dopracowania karmy- 9 buław - nie wycofywać się, nie walczyć i nie obrażać na siebie.

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę- 3 kiel - dogadać się, zauważyć starania partnera, cieszyć się drobnostkami;

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach - as kiel,kapłanka- duże.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

s1,s2 - sygnifikatory krolowa kielichow,6 mieczy

1- to, co łączyło te osoby kiedyś-4 mieczy hmm moze wspolne mysli przebywanie gdzies w odosobnieniu hmmm

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca-Pustelnik,Krol Monet-byłam byc moze kims z pieniedzmi a raczej lubiaca je,inteligentna moze sponsorowałam hmm

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)-Paz kielichow,6 buław-młodszy,przyjazny,wrazliwy dał mi poczucie ciepła,radosci czego mi brakowało ale wiedział co robi

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej-Krolowa monet-nie wiem moze jakies finansowe

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone-9 kielichow-przyjazn taka jeednostronna egoistyczna

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego-sad-zakonczenia zwiazku,nie zrobił tego-dlatego to ciagle wraca

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę-8 buław-wyjasniac,rozmawiac,seks hmm

10 - co powinni zrobić wspólniew celu dopracowania karmy-9 buław- podeejsc do naszego zwiazku rozsadnie,na chłodno bez emocji

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę-3 kiel nie wiem poznac kogos innego

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach as kiel,kapłanka- oj duze niestety

rozkład niesamowity az zaskakujacy,az mam łzy w oczach partner był tez mlodszy dajacy sie lubiec ale wiedział dokładnie co robi,dazył do celu ja byłam starsza bardziej stabilna..tak jak w tym zyciu :D w tamtym zyciu tez dałam sie omotac młodszemu i tez duzo seksu widac i egoizmu.

bylas byc moze mezczyzna- samotny, przy kasie

ona - mloda, ambitna albo raczej przebojowa dziewczyna - nie wiem, dlaczego kojarzy mi sie z tym, ze byla prostytutka

byc moze spotkaliscie sie w szpitalu, ona chorowala (umarla albo Ty od niej w bedacej w chorobie - odeszlas - 6 mieczy) - moglas jej pomoc, Twoej pieniadze mogly ja uratowac - (Krolowa monet)

podobala Ci sie, ale byc moze jej status spoleczny nie pozwolic Ci sie z nia zwiazac, nawet byc moze nie "skonsumowalas" tej znajomosci ( 9 pucharow)

sprawy nie zakonczone partnera - ona Ci nie przebaczyla tego (Sad)

co powinnas zrobic - dzialac, tam gdzie teraz jestes pasywna

razem- powinniscie przez to przejsc, nie unikac trudnosci

on - byc moze musi Cie zdradzic, wtedy moze tez poczul (poczula) sie zdradzona, ze ją tak zostawilas

prawdopodobienstwo - duze, moze dopiero w nastepnym wcieleniu doswiadczysz poczucia zdrady, niekoniecznie fizycznej (Kaplanka)

Edytowane przez Bagheera
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bylas byc moze mezczyzna- samotny, przy kasie

ona - mloda, ambitna albo raczej przebojowa dziewczyna - nie wiem, dlaczego kojarzy mi sie z tym, ze byla prostytutka

byc moze spotkaliscie sie w szpitalu, ona chorowala (umarla albo Ty od niej w bedacej w chorobie - odeszlas - 6 mieczy) - moglas jej pomoc, Twoej pieniadze mogly ja uratowac - (Krolowa monet)

podobala Ci sie, ale byc moze jej status spoleczny nie pozwolic Ci sie z nia zwiazac, nawet byc moze nie "skonsumowalas" tej znajomosci ( 9 pucharow)

sprawy nie zakonczone partnera - ona Ci nie przebaczyla tego (Sad)

co powinnas zrobic - dzialac, tam gdzie teraz jestes pasywna

razem- powinniscie przez to przejsc, nie unikac trudnosci

on - byc moze musi Cie zdradzic, wtedy moze tez poczul (poczula) sie zdradzona, ze ją tak zostawilas

prawdopodobienstwo - duze, moze dopiero w nastepnym wcieleniu doswiadczysz poczucia zdrady, niekoniecznie fizycznej (Kaplanka)

Wiesz on mnie juz zdradził:) i miał sporo kobiet.. ale mimo to nie daje zapomniec.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To stary rozkład, zaraz zerknę w ten drugi ;)

1 - osobowość: sposób życia człowieka i odbioru wszystkich wydarzeń w pozostałych sferach 5 Buław silna jesteś, dzielna, łatwo się nie poddajesz.. potrafisz wiele znieść

2 - pieniądze: zabezpieczenie finansowe, stosunek do pieniędzy, dochody i rozchody król mieczy Są ok, ale nie myślisz w kategoriach "być to mieć". Myślę ze rozsądnie wydajesz pieniążki.. nie szalejesz na zakupach ;)

3 - życie codzienne: tematy, na których koncentrujemy się codziennie - 10 Mieczy chyba ci ciężko.. na co dzień.. czujesz się przybita dosłownie, jak kobietka na karcie.. może czarno widzisz wszystko..

4 - dom: zarówno konkretne 4 ściany, jak również obszar duchowego bezpieczeństwa Pustelnik Jak dla mnie on nie usiedzi w miejscu, zawsze jest przedstawiony w ruchu (nie jak Wisielec), wciąż poszukuje z tą latareczką.. szukasz jeszcze..

5 - wszystko, co cieszy: kreatywność, zabawa i rozrywka każdego rodzaju - zabawy z dziećmi, hazard, miłosne gry (karta 7) hobby Sprawiedliwość chyba zeszło na dalszy plan chwilowo, myślisz rozsądnie i odcinasz się od tego typu spraw..

6 - praca: obecna praca, rodzaj pracy, sposób pracy, dzień powszedni pracy, sens pracy, kontakt ze współpracownikami Siła dajesz rade, jak są problemy to stawiasz in dzielnie czoła.. nie tak łatwo cię złamać :D

7 - partnerstwo: miłość, małżeństwo, trwały związek miłosny as kielichów No asik, ładnie, to już coś.. byleby nie zaprzepaścić szansy i w dobrym kierunku to poszło.. być może tez pokochać samą siebie, zaakceptować wady.. albo przymknąć oko na wady innych, bo każdy je ma ;)

8 - tajemnice: wszelkiego rodzaju tabu i ich przekraczanie. W szczególności seksualność, ale także okulistyczne i ezoteryczne doświadczenia Kochankowie Dylematy, dwie drogi, dwoje ludzi na horyzoncie, nie wiadomo co wybrać..

9 - wyższe poznanie: poszerzenie horyzontów przez wewnętrzne i zewnętrzne podróże. Przekonania, świadomość, wiara i sumienie oraz wynikające z niego zasady i "dobre zamiary" as monet Tu jakiś dar się szykuje od losu, rozwiniesz coś w sobie, nauczysz się..

10 - uznanie społeczne: w szczególności zawodowy rozwój i przyszłość zawodowa 3 miecze nie zależy ci, być może masz złe doświadczenia..

11 - przyjaciele: przyjaźń, ideały przyjaźni, spotkania towarzyskie i gościnność paź kiel Jesteś uczuciowa, towarzyska i gościnna, ten pazik trzyma wyciągnięty kielich, Ty i twój dom.. jesteś otwarta na ludzi, zawsze dajesz szansę..

12 - ukryte nadzieje i obawy: tęsknoty i obawy, które za każdym razem dotyczą jednego lub więcej obszarów życia głupiec - zostawić przeszłość za sobą i zacząć od nowa.. ;) bez strachu o to co będzie...jak głupiec a jednocześnie nie popełnić dwa razy tego samego błędu..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

s1,s2 - sygnifikatory krolowa kielichów,6 mieczy

1- to, co łączyło te osoby kiedyś-4 mieczy samotność, oboje byliście odludkami po przejściach.. naznaczeni przez los, może "przespaliście swoje życie".. mozliwe że choroba Was połączyła.. albo mieliście podobne przemyślenia

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca-Pustelnik,Krol Monet- miałaś świetna pozycję społeczną i byłaś staasznie samotna, poszukiwałaś swojego szczęścia..

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)-Paz kielichow,6 buław- wniósł wiele uczuć i radości do Twojego życia.. może dał ci dziecko?

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej-Krolowa monet-za mało dbaliście o siebie, albo ty za bardzo koncentrowałaś się na sobie..

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone-9 kielichów- dla mnie to karta "być razem a jednak osobno".. każdy dbał o siebie i swoje sprawy zamiast o siebie nawzajem..

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego-sad-do końca życia "spał" w tej trumnie, nie przebudził się.. nie odkrył tego co ma pod nosem.. Sąd daje wyzwolenie.. coś go trzymało w miejscu, nie chciał czegoś dostrzec

9 - co powinna zrobić osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę-8 buław-Coś zainicjować, zawsze szybko reagować, nie odkładać "na kiedyś".. bo potem jest trudniej.. im szybciej tym lepiej ;)

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy-9 buław- tu się zgadzam, bardzo ostrożnie wchodzić w relację, mieć "zaplecze" i oczy dookoła głowy

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę-3 kiel może wybrać jednak osobę trzecią.. i z Tobą być tylko w przyjaźni..?

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach as kiel,kapłanka-też mi się wydaje że w tym życiu się nie uda i problem przejdzie na następne..

Jest 6.00 jestem trochę zaspana.. jak coś mi się skojarzy to dodam ;P

Edytowane przez olkacool
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.