malgosia

Rozkład na szcególne sytuacje w związku,

3 posty w tym temacie

Rozkład na szcególne sytuacje w związku, np. zdradzie, ale nie tylko, mogą to być wydarzenia lżejszego kalibru, gdy pytający formułuje swoje problemy np. w ten sposób: "Dlaczego on tak postąpił?", Dlaczego nie możemy się dogadać?

Pierwsza karta przedstawia tło wydarzeń, ogólny powód, zaś dwa następne są doprecyzowaniem ogólnego sformułowania, druga karta mówi, cze stawiający pytanie w jakikolwiek sposób przyczynił się do takiego stanu rzeczy, trzecia karta mówi co popchnęło obiekt wróżby do decyzji wyrażonej w karcie pierwszej. Trzy pierwsze karty należy czytać razem. Karty 4 i 5 mówią o reperkusjach dla każdego z osobna, zaś ostatnia wynikowa karta podsumowuje rozkład, może ukazać się tam szansa na poprawę, bądź też potwierdzenie zakończenia relacji. Ostatnie trzy karty również należy odczytywać razem.

1. Ogólny powód decyzji, tło

2. Jak pytający przyczynił się do takiej decyzji?

3. Co kierowało obiektem?

4. Jakie konsekwencje niesie decyzja dla pytającego?

5. Jakie konsekwencje niesie decyzja dla obiektu?

6. Podsumowanie, szanse, wynik

2-------4

----1--------6

3-------5

źródło:Ezoforum,Rozkłady Arbogasta

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dobrze rozpisane jak wykonać taki tarot na jutro. Osobiście uważam, że warto zapytać karty o takie kwestie, które są trudne w naszym życiu i nie wiemy, jak sobie z nimi poradzić. Jednym z nich jest właśnie podejrzenie o zdradę czy po prostu zapytanie o to, czy obiekt naszych zainteresowań coś do nas czuje. Jestem początkująca w tym temacie i jeszcze niewiele wiem na temat kart tarota, ale ciągle się uczę, dlatego dziękuję za taki wpis i na pewno przyda się nie tylko mnie, ale i innym, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Edytowane przez Krystynka_23
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście uważam że najlepszymi wróżbitami ,są wróżbici w nas - Wew.Mag/Wróżka -to głosy w nas uwielbiające to co niezwykłe,nadzwyczajne ,wszelkie wróżby ,magiczne i cudowne rytuały .

Zanim omówię nasze wewnętrzne pod osobowości ,sub osobowości ,które mają wpływ na nasze relacje ze znajomymi ,rodziną itp. ,nasze zachowanie i myślenie ,powiem tyle , a wiem o tym z własnego doświadczenia ,że na świecie i wszechświecie istnieją tylko dwie podstawowe energie - pozytywna i negatywna ,lecz docierając do człowieka ulegają one przekrztałceniom i odkrztałceniom ,przez organ w mózgu jakim jest Szyszynka (silny halucynogen ) i w wyniku przemiany owej energii ,człowiek nadaje jej własną nazwę (stwarza egregora ,a czym więcej osób uwierzy w dany byt ,tym jest on realniejszy ,potężniejszy i prawdziwszy - bowiem wiara góry przenosi w przenośni i dosłownie ) - dla negatywnej energii psychicznej ,człowiek ,ludzie nadali nazwę : Szatan ,Diabeł ,Demony , Złe i Chałaśliwe Duchy itp.

Natomiast dla pozytywnej energii ,ludzie od pokoleń ,w częsci świata ,nadali nazwy - Bóg,bogowie,aniołowie ,archaniołowie ,dobre duchy,elfy ,strzygi i paprygi , itp. itd .

Nasze wnętrze ,odbija się na zewnątrz,zatem co stworzymy w wyobraźni ,co wyprojektujemy na zewnątrz odbija się na zewnątrz,spotyka nas to co stworzyli inni ,przechodzi drogą nieświadomą do umysłów innych ludzi ,i tak przez epoki,pokolenia ,lata .

Jak wyglądają nasze wewnętrzne sub osobowości /pod osobowości (można sobie wyobrazić armię takich małych ludzików ,zamieszkujących nasze wnętrze,nasz świat wewnętrzny ,jak jakąś inną planetę ) ,i oni ,te ludziki wpływają na nas - nasze : zachowanie ,myślenie i mowę :

1. Wewnętrzna Śmierć - to głos w nas który zmusza nas do myślenia o śmierci ,do depresji ,obaw ,strachu ,lęku itp.

2. Wewnętrzny Realista - ten głos w nas pozwala chłodnym okiem ,realistycznie oceniać rzeczywistość .

3. Wew. Krytyk - głos w nas negujący wszystko ,uwielbiający wszystko i wszystkich krytyykować.

4. Wew. Błazen - to nasza wewnętrzna osobowość uwielbiająca robić z nas wariata , pajaca i głupca .

5. Wew. Marzyciel - to nasz wewnętrzny romantyk ,uwielbiający miłe wspomnienia i wesołe snuć plany na przyszłość .

6. Wew.Mag/Wróżka -to głosy w nas uwielbiające to co niezwykłe,nadzwyczajne ,wszelkie wróżby ,magiczne i cudowne rytuały .

7. Wew. Duchowa Jaźń - ta pod osobowość w nas ,uwielbia egzotykę i różne nauki duchowe czy ezoteryczne .

8. Wew. Mędrzec /Mądrość - osobowości te w człowieku uwielbiają mądre dysputy ,długie przemówienia i mądre (wydaje się ) debaty .

9 . Wew. Król / Królowa - pod osobowość ta w nas ,uwielbia dominować,być na topie,uwielbia przepych ,jesteśmy dumni i czujemy się pełni odwagi ,gdy przejmuje kontrolę nad nami ta sub osobowość .

10 . Wew.Kobieta (u mężczyzny ) i Wewnętrzny Męczyzna ( u kobiety ) ,są to wewnętrzne podosobowości w nas ,to gdy je w sobie odnajdziemy ,to wtedy jesteśmy samo wystarczalnymi i samo świadomymi istotami ludzkimi (istnieje wtedy w nas taka androgynia psychiczna ,kiedy możemy dialog przeprowadzać nie tylko z innymi ludźmi ,ale sami ze sobą,jakbyśmy faktycznie rozmawiali z drugim człowiekiem .

11. Wewnętrzny Lekarz /Psycholog /Egzorcysta - nasza podświadoma część osobowości ,dbająca o nasz stan zdrowia psychiczny /umysłowy /duchowy  i fizyczny /materialny  .

12. Wew. Przyjaciel -część w nas , dzięki której czujemy się dobrze sami ze sobą ,nawet w samotności .

Istnieje też nasza główna pod osobowość ,zawiadująca wszystkimi naszymi pod osobowościami Świadome Ego - Ja (nazywane Bogiem ) ,nie zawsze kiedy potrzebujemy możemy nawiązać kontakt z naszymi pod osobowościami ,albo może niższymi jażniami ,zależy to od naszego poziomu świadomości i rozwoju wewnętrznego (duchowego ,ezoterycznego ) .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.