Winterstorm

Ezokult.us

16 postów w tym temacie

Za błogosławieństwem Szepczącej dziś chwalę się moim serwisem o wdzięcznej nazwie Ezokultus.

Jest to minimalistyczna strona poświęcona ezoteryce - zarówno od strony teoretycznej, praktycznej i felietonistycznej. Zapraszam wszystkich do odwiedzania, komentowania i zapisywania się do RSS'a :).

A jak ktoś jest twórczy, to zachęcam do dołączenia do redakcji - rekrutacja wolontariuszy trwa :).

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj ja też polecam polecam goraco te stronę ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strona ekstra,przejrzysta,czytelna,kolorystyka skromna aczkolwiek ze smakiem :) no i ta treść,taka...okultna :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja polecam tą stronkę ze względu na wiedzę Wintera :D

Na prawdę świetny facet i do rzeczy gada. Rozmowa z Nim na żywo była czymś świetnym co bardzo mile wspominam. Powodzenia w tworzeniu strony :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciesze się że powstałą taka strona :D

Widzę że mamy podobne poglądy co do powszechnego "kultu" ezo nawet w wersji dla dzieci co już jest niebezpieczne. Dzięki za głos rozsądku :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja polecam tą stronkę ze względu na wiedzę Wintera :D

Na prawdę świetny facet i do rzeczy gada. Rozmowa z Nim na żywo była czymś świetnym co bardzo mile wspominam. Powodzenia w tworzeniu strony :)

To zapraszamy w piątek 21 stycznia o 16 do Nalandy we Wrocławiu - pl. Kosciuszki 12. Winter tam będzie prawił mądre rzeczy ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież wiesz, że 21 będę gdzie indziej ;)

Ale wszystkim bardzo polecam iść na spotkania, bardzo fajna atmosfera plus można fajnie dzielić się wiedzą oraz ją zdobywać.

Edytowane przez Syberiuska
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki beszt :D "Ciebie nikt nie zapraszał" XD

Nalandy we Wrocławiu - pl. Kosciuszki 12.

Szept?co to jest Nalandy?:> Jakiś bar czy loża magan czy coś jeszcze ciekawszego? :>

Przyjechał bym ale...książke zamwiłem i nie stać mnie na bilet XD nie no,żartuje,i tak bym nie przyjechał,mam inne powody osobiste że po Polsce nie podróżuje ale chętnie poczytam cóż to za tajemnicze miejsce i kto tam bywa i co z tych pobytów wynika :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sok. Bo Ona może tak mówić.. Ma takie prawo, które jej dałam.

A z tych spotkań wiele wychodzi.. bardzo wiele

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sok o tym spotkaniu jest informacja w kafjce temat: Caffe Ezo"

to cykliczne spotkania odbywajace sie raz w miesiącu i łączące sympatyków ezoteryki z dwóch for internetowych. Winter nadał temu nazwę "Open House" . Na każdym spotkaniu mamy wcześniej ustalony temat i dyskutujemy o nim. Tym razem mmy w planach pogawędki o runach.

A "Nalanda" to księgarnio kawiarnio restauracja wegetariańska, tu masz wiecej o tym:

http://pik.wroclaw.pl/Nalanda-KsiegarnioKawiarniaVegedajnia-m362.html

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czemu?Już wyszedł z mody?Hmm,ja w sumie nie jestem na czasie a angelologią i nie wiem czego Razielowi brakuje :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowy Ezokultus wisi w sieci już od tygodnia - zmiany? Głównie layout i otwarta rejestracja, a tym samym otwarta możliwość publikowania w serwisie własnych tekstów związanych z ezoteryką, do tego licencja Creative Commons.

Zachęcam do publikowania swoich tekstów (podkreślając słowo "swoich", za kopiuj-wklej artów typu all rights reserved podziękujemy) :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.