malgosia

Grecka wyrocznia

12 postów w tym temacie

Wróżbę tę nazywano w Grecji Strzałami Pitagorasa i stosowano, by odkryć przeznaczenie nowo narodzonych dzieci.Ty możesz wykorzystać ją nie tylko w tym celu, ale także, by dowiedzieć się,co tobie szykował los i sprawdzić, czyposzlaś właściwą drogą,I pamiętaj: nigdy nie jest za późno na zmiany...

Jak to zrobić? Najpierw rozpisz dzień, miesiąc i rok swojego urodzenia na cyfry,jak na poniższym przykładzie:

1.Data urodzin: 5.09.1970

Pozbywamy się zer, czyli mamy: 5, 9,1, 9, 7. Powtarzajace sie cyfry traktujemy jako jedną.

więc pozostają: 1,5, 7, 9

2 Poniżej widzisz kwadrat Pitagorasa, używany do wróżby.

3--6--9

2--5--8

1--4--7

Na kartce wpisz swoje cyfry dokładnie w miejca takich samych cyfr w kwadracie. Na naszym przykładzie wygląda to tak:

--------9

----5----

1-------7

3. Przypomnij sobie grę w kółko i krzyżyk" i zakreśl trzy cyfry, które przecięłaby prosta, nazwana

w naszej wróżbie strzałą. W tym przypadku będzie to 159.

4. Teraz odczytaj znaczenie swojego przeznaczenia. Jeśli zdarzy się, że masz nie jedną, lecz kilka

Strzał Pitagorasa, odczytaj znaczenie wszystkich, bo właśnie te cechy posiadasz.Jeśli nie ma strzał, oznacza to, że twoje przeznaczenie nie jest niczym ograniczone. Zapytaj swojej intuicji, co tak naprawdę chcesz robić w życiu.

159

Jesteś urodzonym przywódcą obdarzonym odwagą i charyzmą. Potrafisz podejmować słuszne decy­zje. Masz też świadomość swoich talentów i umiesz je wykorzystać. Czasem jednak tracisz cierpliwość i potrzebujesz pomocy innych ludzi.

321

Maszwspaniałą intuicję. Potrafisz odczytać nastrój i emocje innych ludzi. Wiesz też, kiedy najlepiej ubić dobry interes. W życiu spotka cię mnóstwo wspaniałych propozycji. Miej oczy i uszy szeroko otwarte.

357

Jesteś urodzoną indywidualistką. Masz przenikliwą inteligencję i talent do nawiązywania kontaktów. Lubisz uczyć się nowych rzeczy i przekazywać je innym, dla­tego tkwi w tobie potencjał wyjątkowego nauczyciela, mistrza duchowego - osoby, która wprowadza idee w życie i wpaja je innym.

654

Masz artystyczną duszę i wiele twórczych talentów. Jeśli od zawsze ciągnęło cię do pisania, śpiewania albo pracy z ludźmi - nie wahaj się, idź za głosem serca. Ludzie potrzebują takiej wrażliwej duszy, jak twoja. Czas rozwinąć skrzydła i przemienić marzenia w rzeczywistość.

369

Jestes mistrzem dyscypliny i organizacji,dlatego odnajdujesz się w pracy opartej na ścisłych strukturach. Ludzie odbierają cię jako osobę chłodną, ponieważ uczucia okazujesz tylko od święta. Może warto wyjść ze swojej skorupki i pozwolić, by trochę lepiej cię poznali.

258

Twoje cyfry mówią o harmonii i równowadze. To dla­tego jesteś bardzo wyczulona na sprawiedliwość i zawsze stajesz w obronie słabszych. Ludzie lubią przychodzić do ciebie po poradę, bo wiedzą, że nie odprawisz ich z kwitkiem i pomożesz nawet o północy. Czasem tylko zapominasz o sobie. Więcej odpoczy­waj. Twoje ciało i umysł potrzebują relaksu.

147

Jesteś osobą bardzo praktyczną i masz zdolności manualne. Potrafisz zrobić coś z niczego. W każdej sytuacji znajdziesz rozsądne rozwiązanie proble­mu. Jednak w życiu prywatnym trudno ci nawiązać kontakt z innymi. Jesteś nieśmiała i zawsze stoisz na uboczu. Nie bój się wyjść do ludzi i pokazać im, co potrafisz.

987

Masz bardzo silną osobowość i charyzmę. Nie dla ciebie praca w roli podwładnego, ty jesteś stworzo­na do rządzenia. Potrafisz silnie zmotywować ludzi i przekonać ich do swojego pomysłu. Dbaj jednak o dobre relacje i nie bądź zbyt wymagająca.

Edytowane przez kornelia1008
3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy cyfrach 6, 8, 9 jak mam je przeciąć prostą? :D

Chyba że mogę tylko dwie czyli 6 z 9 oraz 8 z 9

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widac,że musisz zapytac swojej intuicji, co naprawdę chcesz robic w zyciu. Ja nie ma wątpliwości 9-8-7 :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po trochu mam obydwu. Zarówno potrafię być zamkniętym w sobie, chłodny sukin[...] który na zimno coś zaplanuje, przeprowadzi, osiągnie z tego zysk, jak i osobą rządzącą. Aktualnie mam stanowisko menagerskie i idę w górę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jej ,ja tez nie mam możliwości wykreślenia pomimo że 5 cyferek - nic innego tylko pytać mam intuicji, czyli mam absolutną władzę nad swoim życiem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na upartego dla mnie to związek ze strzałami siły i słabości.Nie wiem, może Domi niech się wypowie,w końcu to numerologia :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 22.01.2011 o 14:09, _Domi_ napisał:

O jej ,ja tez nie mam możliwości wykreślenia pomimo że 5 cyferek - nic innego tylko pytać mam intuicji, czyli mam absolutną władzę nad swoim życiem.

Oczywiście że odczekać /pomedytować ( by telepatycznie nie przejąć zarazków umysłowych /rozumu .percepcji z otoczenia ,i nie brać fałszywych głosów z podświadomości za głos intuicji  /serca ) -

Przechodząc przez życie natrafiamy na dziesiątki, a może i setki różnych systemów wartości czy pojmowań świata. Dlatego ważne jest, aby nie wierzyć ślepo w to do czego próbują nas przekonać inni ludzie, ale by podążać za tym co sami czujemy, co podpowiada nam Głos Intuicji. Jest to nasz najlepszy życiowy drogowskaz.
 
 
MAMY W SOBIE DWA WAŻNE WEWNĘTRZNE GŁOSY:
 
Pierwszy Głos pochodzi od SERCA. Głos ten oparty na Czuciu i Przeczuciach pochodzi od Intuicji, od Wyższej Siły.
Jest powiązany miedzy innymi z Zaufaniem, Akceptacja, Wspieraniem, Wybaczaniem, Zrozumieniem, Szacunkiem, Współczuciem, Współpracą, Radością, Miłością i Szczęściem.
GŁOS SERCA jest Prawdą!
 
Drugi Głos pochodzi od UMYSŁU. Głos ten oparty jest na straszeniu, kombinowaniu i analizowaniu. Głos, który często pochodzi od naszego ego. Jest powiązany między innymi z obawami, niepewnością, pożądaniami, osądzaniem, porównywaniem, współzawodnictwie, martwieniu się, obwinianiu, kontrolowaniu czy żałowaniu.
GŁOS UMYSŁU jest tylko iluzją.
 
 
SERCE: Czucie ⇨ Miłość ⇨ Prawda
 
UMYSŁ: Myślenie ⇨ Strach ⇨ Iluzja
 
 
Przyznam, że przez większość życia słuchałem tego drugiego głosu, bo było łatwiej i wydawało mi się, że taka jest rzeczywistość. Ale po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że to po prostu nie działa. Zauważyłem, że to była jedynie iluzja w którą uwierzyłem. Jednocześnie zrozumiałem, że to ten Pierwszy Głos od Serca (Intuicja) jest prawdziwy.
 
Być może nasuwa Ci się pytanie: Jak rozróżnić od siebie te dwa głosy?
Odpowiedź jest prosta.
Nasze negatywne myśli oparte na strachu, obawach i niepewności to nasz Głos Umysłu. 
Nasze pozytywne myśli głos oparte na Miłości, Przeczuciach, Intuicji, Inspiracji ~ to Głos Serca. 
 
Ważne jest aby zrozumieć, że oba Głosy są częścią nas, są całością. Po prostu jest to część doświadczenia bycia człowiekiem. Dlatego zamiast odrzucać jeden z głosów, warto oba Zaakceptować i Pokochać. Jednocześnie być świadomym w każdej chwili, który głos nami kieruje.
 
Nasze serca, nasze Intuicje są idealnym przewodnikiem w Życiu. Nikt nie wie lepiej od nas samych gdzie mamy być, co mamy robić i z kim. Każdy z nas to wie najlepiej. 
Jeśli tylko jesteśmy wystarczająco wyciszeni i Świadomi w Tu i Teraz, możemy odbierać przekazy naszej Intuicji. Wystarczy wtedy zaufać i dać się prowadzić, a wszystko zacznie układać się znacznie lżej i szczęśliwiej.
 
Dzięki temu jesteśmy jakby prowadzeni przez Boskość, przez Wyższą Siłę, która poprzez nasze Intuicje ~ przekazuje idealny i unikalny dla nas kierunek. 
Sugeruję by zaufać i podążać za Swoim Wewnętrznym Głosem Intuicji. 
 
Idealnie jest, gdy to Umysł słucha nas. Gdy jest wsparciem w naszej życiowej podróży od Serca. Polecam trochę nad tym pokontemplować...


 http://www.boguslawszedny.com/ufajmy-swojej-intuicji.html

, posłuchać wewnętrznego głosu  intuicji /serca ,ono jest niezawodne ,do tego nie potrzeba żadnych wróżb , proroctw z chorej wyobrażni ,czy dywinacji ,bowiem Świadomość Chrystusowa / Intuicja to Boski / Duchowy - Drogowskaz W  Nas ,Głos Siłty Wyższej W Nas .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.