malgosia

Przekąski na romantyczna kolację

4 posty w tym temacie

MIODOWETOSTY NA SŁODKĄ MIŁOŚĆ

Jeżeli chcesz kogośoczarować, możesz przy gotować tosty z migdałowym miodem. Garst­kę migdałów rozetrzyj na proszek i zmieszaj z miodem. Tak powstałąmasą posmaruj tosty. Silny zapach i lekkogorzkawy smak migdałów ,wzmacniają męskąpotencję, a na kobiety dzia­łająstymulujące.

KOKOSOWEMLECZKO NA POTENCJĘ

Natarce zetrzyj biały miąższ kokosa i zmieszaj go w mikserze z mlekiem, kilkoma kroplami esencji waniliowej i cukrem (ilość zależy od gu­stu). Mleczko podaj partnerowi schłodzone. Hindusi twierdzą, że tak przygotowany napój wzmacnia jakość męskiego nasienia i stymuluje pociąg seksualny.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja tradycyjnie polecam truskawki ,najlepiej świeże wiec trzeba poczekać , do tego dobrze by je polać czekoladą .

Karmić się wzajemnie z zamkniętymi oczami - może być ubaw po pachy :oczko: Piszę że "może" bo nie miałam okazji sprawdzać :w00t:.

Z tego co pisała kornelia1008 ja bym wybrała kokosowe mleczko dla siebie tylko że na potencję :) ,a miodu nie lubię.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio zrobiłam takie małe grzanki z serem pleśniowym, oliwką i pomidorem suszonym... Do tego lampka wina i sałatka z łososiem... Było na prawdę uroczo i pysznie :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.