malgosia

Anielski wykaz dyżurów

2 posty w tym temacie

Jeśli potrzebujesz wsparciaSił Wyższych,najlepiej jest zwrócić się bezpośrednio do tego aniola, który akurat danegodnia pelni „dyżur".

PONIEDZIAŁEK: Archanioł Jophiel

Zwróć się do niego, jeśli potrzebujesz natchnienia, pomocy w rozwiązaniu ja­kiegoś problemu. Zapal żółtą świece, pomyśl o problemie, a potem posta­raj się oczyścić umysł z myśli i czekaj na podpowiedz...

WTOREK:Archanioł Ciamuel

Pomoże ci rozwiązać problemy w kon­taktach z innymi ludźmi - rodziną, mał­żonkiem, kolegami z pracy, przyjaciół­mi. Kontaktując się z nim, zapal różową świecę.

ŚRODA. Archanioł Gabriel

Poproś go o wsparcie, gdy czujesz się zagubiona, gdy lękasz się przyszłości, gdy potrzebujesz, by ktoś wskazał ci drogę, którą masz podążać. Zapal białą świecę.

CZWARTEK.ArchaniotRafael

Pomoże ci, kiedy masz problemy ze zdro­wiem. Po modlitwie do niego (przy za­palonej zielonej świecy), wyobraź sobie promień zielonego światła, który dotyka chorego organu i zaczyna go leczyć.

PIĄTEK:Archanioł Vriel

Zwróć się do niego o pomoc, jeśli w twoim domu panuje niezgoda lub gdy chcesz poprosić, by czuwał nad rozwojem duchowymtwoim i twojej rodziny. Kontaktując się z nim, zapal purpurową świecę.

SOBOTA:ArchaniotZadkiel

Pomoże ci usunąć klątwy, złe energie, a nawet złą karmę. Módl się do niego przy fioletowej świecy.

NIEDZIELA.Archanioł Michał

Poproś go o opiekę podczas podróży, przeprowadzek oraz wszelkich zmian. Zapal niebieską świecę i wyobraź sobie, że osobę, która potrzebuje jego wsparcia, otacza niebieski obłok.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli potrzebujesz wsparcia jakiegoś anioła ,zwróć się bezpośrednio w swej  prośbie  ,w ciszy ,sumienia swego /serca ,wnętrza swego   ,bezpośrednio ,do Boga Bogów ,przez którego wszystko się stało ,co się stało na świecie od eonów lat  ,duchowego ojca wszystkich duchowych opiekunów i przewodników ,Boga Stwórcy W Niebiosach / Wymiarach Astralnych .

On  cię usłyszy na pewno ( zna twoje myśli i uczucia ) ,jeśli szczerze , i z czystym sumieniem , oraz umysłem ,przedłożysz mu swą prośbę ,

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.