Gość Sok ze skał

"okultyzm jest zły i nie należy się nim zajmować"

31 postów w tym temacie

Po zwycięstwie pod Grunwaldem papież Marcin V nałożył na Jagiełę i Polaków klątwę.(etyka!)

Klątwa do dziś nie została zdjęta.(etyka cz II,wartości)

Ot,szlachetna misja kościoła trwa.

Może warto by było wspólnie coś z tym zrobić?Założyć jakąś ogólnopolską tarczę algizową czy co :D

Jak Wam się wydaje?Mamy prawo się bronić czy:"to nie godne by w naszym kraju o tak"świętych,korzennych" tradycjach chrzęscijańskich

praktykowano okultyzm"?

"1079 r. - roku Święty Stanisław jako biskup krakowski rzucił na króla Bolesława klątwę wyłączając go przez nią ze społeczności wiernych.

1146 - klątwę arcybiskupa Jakuba ze Żnina rzuconą na seniora Władysława zwanego Wygnańcem.

1148 - klątwa biskupa rzymskiego na Eugeniusza III, w wyniku której legat papieski Gwidon wezwał na pomoc przeciw Polsce wojska cesarskie, które poprowadził krzyżowiec Fryderyk Barbarosa (1157).

1206-1210 - papież Inocenty III klątwami regulował stosunki w naszym kraju.

1319 (jesień) - Sąd papieski okłada króla Łokietka klątwą, a jego państwo - interdyktem.

1381-82 - kiedy Ruprecht, książę legnicki, jako prezent na Gwiazdkę posłał bratu-biskupowi we Wrocławiu beczkę świdnickiego piwa - ...została ona skonfiskowana, gdy tylko znalazła się w granicach wrocławskiego Weichbildu, a furman który robił za św. Mikołaja poszedł do więzienia. Jako uzasadnienie tego kroku celnicy stwierdzili, że na wyspie katedralnej monopol na warzenie

i wyszynk piwa posiada browar z Wrocławia, więc piwo świdnickie, mimo, że jest prezentem, naruszyło niewątpliwie ten monopol. Piwo świdnickie musiało być przednie, skoro biskup zeźlił się na miasto Wrocław i cisnął w nie klątwą. Rozkazał też pozamykać wszystkie kościoły.

1860 - Klątwa papieska na przywłaszczających niektóre ziemie państwa

kościelnego.

Jego Świątobliwość Pius IX nakazał księżom potępiać głośno powstańców, ponieważ występowanie przeciw zaborcom jest grzechem i obrazą Bożego majestatu! Tym sposobem Pius IX przyłożył rękę do upadku powstania styczniowego i unicestwienia heroicznego wysiłku Polaków walczących o niepodległość.

Pius XII był poinformowany o zamiarze napaści Hitlera na Polskę, i jedyne co w tej kwestii zrobił, to było zerwanie obowiązującego konkordatu na jesieni 1939 r. w drodze ustanowienia nowej administracji kościelnej na terenach polski zgodnie z potrzebami agresora."

Edytowane przez Sok ze skał
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe ale będzie bardziej wiarygodne jesli przytoczysz jakies źrodła bo nie powiem ale temat mnie mocno zaintrygował...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Źródła?Chcesz linka? :D internet to baaardzo niewiarygodne źródło informacji przecież :D

no nie wiem...wpisz sobie w gugla wszechmogącego

"bitwa pod Grunwaldem klątwa" i szukaj informacji.Ja znalazłem masę źródeł

ale musiałbym założyć nowe forum żeby podać sznurki do każdego z nich :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdjęliście w życiu chociaż jedną klątwę że sie tak rwiecie do tej misji ?

zreszta, to jeden wielki lol, klątwa jakiegoś słabego papieża miałaby wpływać na te czasy ?

huh, to trzeba być mocno podczepionym pod chrześcijańsko-nacjonalistyczny syf żeby czymś takim się przejmować.

niektórym to tak wisi, jak klątwa jakiegoś szamana na Jamajce. Po prostu całkowicie odrębna energetyka jest pewną tarczą.

pisał o tym dość ciekawie Castaneda w kontekście konkwisty

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Castaneda to iluzjonista :D Don Juan to jego wymyślony przyjaciel ale nie o tym chciałem.

Ogólnie to jest tak,zgadzamy się że magia i klątwy to nie bujda?No :)

Więc ci wszyscy"kiepscy"papieże i ich rytuały w świętych miejscach mocy,czyli kościołach budowanych tam gdzie trzeba

a nie byle gdzie,mogli sporo namieszać w naszej energetyce poprzez np oddziaływanie na Ducha Narodu

takiego egregora którego chyba nikt nie podejrzewa o nieistnienie?Nie pytam ateistów bo oni w nic nie wierzą :D

Ciągłe rozbiory i katastrofy,bród smród i ubóstwo w jakim żyjemy

nieudolni politycy,buble prawne,wielkie oburzenie na zakaz palenia tzn wywoływania w sobie

i u reszty Polaków(biernych palaczy)szybszej śmierci itd itp to wszystko z czegoś się chyba bierze co nie?

Zaćpane nastolatki,wzrastająca liczba chorych na depresje,samobójców...teraz jeszcze chcą zalegalizować broń...

to sobie gangi młodocianych przestępców zaczną zabawę w dziki zachód i szeryfów.

Populacja szybciej spadnie,będzie co zaludniać swoimi.

Mamy sąsiadów np Norwegię której w wielu sprawach do pięt nie dorastamy,wiemy co i jak

co należy zmienić ale nikt nie może rozpocząć tych zmian bo...no właśnie,bo co?

Wiemy co jest źle ale nie możemy tego zmienić bo nie.

Wcale nie jestem przekonany co do tej"niemocy kiepskich"papieży,zwłaszcza że są zasilani wiarą w pierdoły 98% "Polaków"

+ mają "swoje" świątynie w miejscu naszych,tam gdzie naturalna,uniwersalna energia aż kipi,

więc...tu nie o ich moc chodzi,bardziej o moc Ziemi.

Specjalnie napisałem Polacy w cudzysłowiu bo ja nie wiem jak nazwać "TO",co chodzi każdego roku na pielgrzymki do Częstochowy

to są Polacy?Ktoś kto działa na korzyść obcego państwa to jest Polak?Patriota??W konstytucji pisze że ktoś taki to zdrajca ale...

co tam konstytucja i jej zapiski,przecież mamy Biblię,cieszmy się że nas Żydzi uratowali :D ja się bardzo cieszę,nie wiem jak Wy.

Lepiej dmuchać na zimne,moim zdaniem profilaktyka jest lepsza niż rekonwalescencja :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie to jest tak,zgadzamy się że magia i klątwy to nie bujda?No :D

Więc ci wszyscy"kiepscy"papieże i ich rytuały w świętych miejscach mocy,czyli kościołach budowanych tam gdzie trzeba

a nie byle gdzie,mogli sporo namieszać w naszej energetyce poprzez np oddziaływanie na Ducha Narodu

takiego egregora którego chyba nikt nie podejrzewa o nieistnienie?Nie pytam ateistów bo oni w nic nie wierzą :D

W sumie papieże/księża pewnie nie raz odprawiali msze i inne "rytuały" w intencji polskiego narodu. No i właściwie nic nie jest wieczne, więc taka klątwa pewnie by już nie działała o ile "złe szatany" nie próbują jej doładować. Chyba, że źle rozumuję?

Nie ma 100% ateistów. Każdy człowiek w coś wierzy - jedni w Bozie inni w Ojca Dyrektora, a jesznie inni w pieniądze. ;)

Ciągłe rozbiory i katastrofy,bród smród i ubóstwo w jakim żyjemy

nieudolni politycy,buble prawne,wielkie oburzenie na zakaz palenia tzn wywoływania w sobie

i u reszty Polaków(biernych palaczy)szybszej śmierci itd itp to wszystko z czegoś się chyba bierze co nie?

Mamy sąsiadów np Norwegię której w wielu sprawach do pięt nie dorastamy,wiemy co i jak

co należy zmienić ale nikt nie może rozpocząć tych zmian bo...no właśnie,bo co?

Wiemy co jest źle ale nie możemy tego zmienić bo nie.

Myślałem, że bardzo nie chcesz zmian w Polsce, bo wszystko i tak idzie w złą stronę?

Zaćpane nastolatki,wzrastająca liczba chorych na depresje,samobójców...teraz jeszcze chcą zalegalizować broń...

to sobie gangi młodocianych przestępców zaczną zabawę w dziki zachód i szeryfów.

Populacja szybciej spadnie,będzie co zaludniać swoimi.

Z całym szacunkiem ale, nie każdy "gówniarz" ćpa/pali/gwałci/kradnie. A Ci którzy to robią są z reguły z rodzin patologicznych i większość ludzi traktuje ich jak wyrzutków. Agresją odpowiadają na agresję. Bo to w końcu gnidy są i lepiej odstrzelić ;]

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W sumie papieże/księża pewnie nie raz odprawiali msze i inne "rytuały" w intencji polskiego narodu.

Pewnie ciągle to robią a Polacy zdziwieni jak to się dzieje że tyle kapliczek wszędzie mamy a ciągle źle i coraz gorzej...

MOŻE WŁAŚNIE DLATEGO???

taka klątwa pewnie by już nie działała o ile "złe szatany" nie próbują jej doładować.

Nie sądzę że klątwa słabnie z wiekiem jak człowiek :D tym bardziej ze wiara w "zły szatański"okultyzm kwitnie.

Boję się skanować Polski i oglądać jej energetyczne fotki,niech ktoś inny to zrobi i opowie,ja się boję,chyba wolę nie widzieć.

Myślałem, że bardzo nie chcesz zmian w Polsce, bo wszystko i tak idzie w złą stronę?

Ktoś kto stoi w miejscu,cofa się.W Polsce,ten zastój to równia pochyła

Ja nie chcę zmian? :D Dziwne...ja chcę poważnych zmian zamiast pozorów,®ewolucji mentalnej :D

Z całym szacunkiem ale, nie każdy "gówniarz" ćpa/pali/gwałci/kradnie.

Ja też nie i co? :) Palaczem nie jestem a palę biernie.

Nie każdy gwałci i kradnie...powiedz to tym zgwałconym i okradzionym z dorobku całego życia.

Ci którzy to robią są z reguły z rodzin patologicznych

Znasz określenie"dziecko z dobrej rodziny"?To właśnie oni na ogół rozpijają rówieśników za pieniądze rodziców.

Wszystkim stawiają,fundują.tacy dobrzy przyjaciele...nie oszukujmy się.Tam gdzie jest bieda na ogół jest chęć wyrwania się z niej

a tam gdzie nie wiadomo co zrobić ze sobą i z kasą,jest chlanie,ćpanie i ruchanie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pewnie ciągle to robią a Polacy zdziwieni jak to się dzieje że tyle kapliczek wszędzie mamy a ciągle źle i coraz gorzej...

MOŻE WŁAŚNIE DLATEGO???

Kapliczka-kapliczką, człowiek-człowiekiem.

Jeśli człowiek nie chce dać sobie pomóc to mu nie pomożesz.

Nie sądzę że klątwa słabnie z wiekiem jak człowiek tym bardziej ze wiara w "zły szatański"okultyzm kwitnie.

Boję się skanować Polski i oglądać jej energetyczne fotki,niech ktoś inny to zrobi i opowie,ja się boję,chyba wolę nie widzieć.

Ja ciągle sądzę, że klątwa jaka by nie była, wieczna nie jest.

Ktoś kto stoi w miejscu,cofa się.W Polsce,ten zastój to równia pochyła

Ja nie chcę zmian? Dziwne...ja chcę poważnych zmian zamiast pozorów,®ewolucji mentalnej

Czemu jest zastój? Ano bo jedni wolą trzymać się tradycji, a inny wolą iść do przodu. W taki sposób jedno hamuje drugie i nic do przodu nie idzie.

Ja też nie i co? Palaczem nie jestem a palę biernie.

Nie każdy gwałci i kradnie...powiedz to tym zgwałconym i okradzionym z dorobku całego życia.

W sumie, a może Cię to zdziwić, wcale nie miałem w życiu łatwo. W sumie to kiedy czytam gazetę o gościu, który trzyma komodę to mi się śmiać chce z jego problemów. :D Mimo to, ciągle mam wiarę w ludzi i twierdzę, że nie każdy gwałci i kradnie.

Znasz określenie"dziecko z dobrej rodziny"?To właśnie oni na ogół rozpijają rówieśników za pieniądze rodziców.

Wszystkim stawiają,fundują.tacy dobrzy przyjaciele...nie oszukujmy się.Tam gdzie jest bieda na ogół jest chęć wyrwania się z niej

a tam gdzie nie wiadomo co zrobić ze sobą i z kasą,jest chlanie,ćpanie i ruchanie.

Tutaj niestety masz całkowitą rację. Aczkolwiek nie wiem jak ty, ale ja nie uznaję takiej rodziny za normalną.

Btw. Jak już o kasie mowa.

"W roku 2000 Gates i jego żona założyli Bill & Melinda Gates Foundation. Znaczny wpływ na to miała hojność i wielka filantropia Davida Rockefellera. Bill Gates i jego ojciec spotkali się z nim kilkanaście razy..

Fundacja zapewnia środki na stypendia naukowe dla słabo reprezentowanych mniejszości, zapobieganie AIDS i innym chorobom powszechnym w krajach trzeciego świata oraz na inne dobroczynne cele. W 2000 Fundacja Gatesów wspomogła Uniwersytet Cambridge 210 milionami dolarów do wykorzystania w ramach projektu Gates Cambridge Scholarships. Fundacja podarowała też około 7 miliardów dolarów na różne cele, w tym miliard na United Negro College Fund. Według artykułu magazynu Forbes z 2004, Gates przekazał w latach 2000-2004 na cele charytatywne ponad 29 miliardów dolarów. Jego darowizny są zwykle przytaczane jako wywołujące pokaźną zmianę w nastawieniu bogatych ludzi do filantropii, która zaczęła stawać się wśród nich normą."

Jak rzekła wikipedia.

Nie twierdzę, że jest święty. Ale kasę ma i wcale nie wydaje wszystkiego na używki. ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czemu jest zastój? Ano bo jedni wolą trzymać się tradycji, a inny wolą iść do przodu.

:) Rozwój w ramach tradycji tak(to jest możliwe,serio,zwłaszcza w pogaństwie które ewoluuje nie trzymając się dogmatów,pogaństwo się staje codziennie),odchodzenie od tradycji w ramach"rozwoju" nie :)

Tu nawet nie o religie mi chodziło tylko gospodarkę,koszty pracy,wyśrubowane podatki itp

Każdy wie że wystarczy podatki obniżyć i nie potrzebne będą dofinansowania na które kasy brak.Każdy to wie ale...nie wie.

Prąd ma podrożeć,jedzenie...chcesz zarabiać więcej pracuj więcej,najlepiej zamieszkaj w swoim biurze.

klątwa jaka by nie była, wieczna nie jest.

Zależy czy ma się czym odżywiać :) i kolejna sprawa,klątwa może mieć żywotność 100 lat(przykładowo)

ale co z tego gdy raz w tygodniu rzucają kolejne? :D wystarczy raz do roku i co wtedy?

Ten kraj nie jest normalny tu wiecznie nic się nie dzieje i ciągle brak perspektyw...jakiś pasożyt nas ssie tylko który? ;)

Katastrofa w Smoleńsku,wszyscy winią Rosjan jakby obywatele faktycznie mieli wpływ na decyzję Putina i jego świty

podczas gdy ja,Sok :D myślę sobie:a może to klątwa? ;) No so? :D

A udowodnisz że na 100% nie?Może stosunek naszych sąsiadów do nas to kwestia klątwy która ich zaślepia i każe nas niszczyć?

Po to by Ci którzy udają przyjaciół mogli pokazać jak nas bronią i jak są nam niezbędnie potrzebni do życia?

Podczas gdy to my żywimy ich i cała nasza praca jest przeżerana i przepijana przez "odwiecznych przyjaciół"?

Nie może tak być?Dlaczego?

Tarcze najlepiej się sprzedają gdy istnieje zagrożenie a gdy go nie ma to trzeba stworzyć ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zależy czy ma się czym odżywiać i kolejna sprawa,klątwa może mieć żywotność 100 lat(przykładowo)

ale co z tego gdy raz w tygodniu rzucają kolejne? wystarczy raz do roku i co wtedy?

Ten kraj nie jest normalny tu wiecznie nic się nie dzieje i ciągle brak perspektyw...jakiś pasożyt nas ssie tylko który? ;)

Zwalasz na klątwę bo tak jest łatwiej. Zamiast coś zrobić zwalasz na kościół. Nie powinno być tutaj gadania: Ten kraj nie ma perspektyw, pier...nicze.

Ty też jesteś narodem, zamiast narzekać spróbuj zacząć zmiany od siebie.

Co z tego, że rzucają klątwy raz na tydzień?

Ja błogosławię każdy dzień i leję na klątwę dziadka sprzed 200 lat.

Myślę, że samo to wystarcza, żeby klątwa mnie nie dotknęła.

Katastrofa w Smoleńsku,wszyscy winią Rosjan jakby obywatele faktycznie mieli wpływ na decyzję Putina i jego świty

podczas gdy ja,Sok myślę sobie:a może to klątwa? ;) No so?

A udowodnisz że na 100% nie?Może stosunek naszych sąsiadów do nas to kwestia klątwy która ich zaślepia i każe nas niszczyć?

Po to by Ci którzy udają przyjaciół mogli pokazać jak nas bronią i jak są nam niezbędnie potrzebni do życia?

Podczas gdy to my żywimy ich i cała nasza praca jest przeżerana i przepijana przez "odwiecznych przyjaciół"?

Nie może tak być?Dlaczego?

Tarcze najlepiej się sprzedają gdy istnieje zagrożenie a gdy go nie ma to trzeba stworzyć ;)

A udowodnisz na 100%, że tak było?

"Katastrofa w Smoleńsku,wszyscy winią Rosjan jakby obywatele faktycznie mieli wpływ na decyzję Putina i jego świty

podczas gdy ja,Sok myślę sobie:a może to klątwa? ;) No so? "

Nie winię Rosjan, nie jestem wszystkimi. Chyba rozwaliłem system.

Jeśli mam być szczery to trochę irytuje mnie takie podejście "ludzie są źli i gópi". Stosunek naszysz sąsiadów do nas jest jaki jest bo:

Taki polak powie, że ruskie jest złe i to pewnie oni zestrzelili nasz "myśliwiec-154", bo w końcu "w 0:13 słychać strzały". Ja osobiście czułbym się tym urażony. Ale co tam, zwalmy na klątwę, a ruskie jest złe.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D nie zwalam na klątwę tylko próbuję łączyć ze sobą fakty :D

aż się dziwię że na ezoterycznym forum,ponad 500 osób jest zalogowanych i nikt jeszcze nie użył run

kart,czego się tylko da,by powróżyć Polsce i przeskanować Polskę,wszyscy wolą pytać o to czy poznam faceta/kobietę

niech wyjdą do ludzi zamiast siedzieć na forum to poznają :D oto moja ezo wróżba.

Ja błogosławię każdy dzień i leję na klątwę dziadka sprzed 200 lat.

Myślę, że samo to wystarcza, żeby klątwa mnie nie dotknęła.

Myślisz tylko o sobie ale jeśli klątwa dotknie naród to Twój pracodawca zbankrutuje bo koszty pracy go zniszczą

Ty stracisz pracę i umrzesz z głodu lub uciekniesz do usa.Pomnóż to przez liczbę mieszkańców i co?

Klątwa dosięgnie wszystkich pośrednio ale jednak.Myśłisz tylko o sobie niestety.Ty jesteś nietykalny ale Twój szef

dzięki któremu masz na życie może nie być nietykalny ;)

Ty też jesteś narodem, zamiast narzekać spróbuj zacząć zmiany od siebie.

Pewnie że zacząłem i mam zamiar pogłębiać swoje zmienianie się.

Na tym filmie jest wątek polityczny z ezoterycznym ciekawie połączony.

Chwalenie Jakuzy wygląda mi dziwnie :) ale chodziło zapewne nie o to że są mafią

tylko o mechanizm,sam przykład co należy robić by się wzmocnić jako grupa/naród.

A udowodnisz na 100%, że tak było?

Po zwycięstwie pod Grunwaldem papież Marcin V nałożył na Jagiełę i Polaków klątwę.Klątwa do dziś nie została zdjęta.

99% :) Dlaczego nie 50 na 50?Dlatego że katolików mamy nie tylko w Polsce ale i na świecie

więc jeśli kościelne klątwy czerpią z czegoś swoją moc

to przede wszystkim z modlitw współwyznawców którzy pasą swojego egregora :)każdą swoją myślą,24 h na dobę.

Chyba rozwaliłem system.

:) znam takich którzy by Ci ręki za to nie podali,"pewnie komuch kryje swoich" XD ;)

zwalmy na klątwę

A przepraszam bardzo,kto nimi częstował i zapomniał zdjąć?To nie jest zwalanie na klątwę tylko wniosek

Skoro ktoś te klątwy rzucał i rzuca nadal(wystarczy akt apostazji by dostać anatemą po oczach)

to robił to nie z nudów tylko w konkretnym celu a czy cel został osiągnięty?

Przyglądając się obecnej sytuacji oraz historii naszego kraju

uważam że jak najbardziej tak.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie zwalam na klątwę tylko próbuję łączyć ze sobą fakty

aż się dziwię że na ezoterycznym forum,ponad 500 osób jest zalogowanych i nikt jeszcze nie użył run

kart,czego się tylko da,by powróżyć Polsce i przeskanować Polskę,wszyscy wolą pytać o to czy poznam faceta/kobietę

niech wyjdą do ludzi zamiast siedzieć na forum to poznają oto moja ezo wróżba.

Ponieważ to niczego nie zmieni? Chyba,że cała Polska zacznie rzucać niezdjęte klątwy na Rosję.

Chociaż co do siedzenia na forum - całkowicie się zgadzam.

Myślisz tylko o sobie ale jeśli klątwa dotknie naród to Twój pracodawca zbankrutuje bo koszty pracy go zniszczą

Ty stracisz pracę i umrzesz z głodu lub uciekniesz do usa.Pomnóż to przez liczbę mieszkańców i co?

Klątwa dosięgnie wszystkich pośrednio ale jednak.Myśłisz tylko o sobie niestety.Ty jesteś nietykalny ale Twój szef

dzięki któremu masz na życie może nie być nietykalny ;)

Nie oceniaj mnie proszę, ok?

Nie myślę tylko o sobie i bardzo proszę, żebyś tak nie mówił, ponieważ takie stwierdzenie mnie boli.

Mój,przykładowo, pracodawca jest takim samym człowiekiem jakim jestem ja - z krwi i kości więc tak samo może się bronić. Mogę mu spróbować pomóc, ale jeśli sam nie będzie działał to nikt mu nie pomoże. Do USA nie ucieknę, wolę Japonię :D

Po zwycięstwie pod Grunwaldem papież Marcin V nałożył na Jagiełę i Polaków klątwę.Klątwa do dziś nie została zdjęta.

99% Dlaczego nie 50 na 50?Dlatego że katolików mamy nie tylko w Polsce ale i na świecie

więc jeśli kościelne klątwy czerpią z czegoś swoją moc

to przede wszystkim z modlitw współwyznawców którzy pasą swojego egregora :)każdą swoją myślą,24 h na dobę.

Uciekajmy, katole zaczynają się modlić. Gdyby kościół przez te XXX lat od kilkuset milionów ludzi czerpał moc na klątwę 24h/7 to Polska już dawno była by kaput.

A przepraszam bardzo,kto nimi częstował i zapomniał zdjąć?To nie jest zwalanie na klątwę tylko wniosek

Skoro ktoś te klątwy rzucał i rzuca nadal(wystarczy akt apostazji by dostać anatemą po oczach)

to robił to nie z nudów tylko w konkretnym celu a czy cel został osiągnięty?

Przyglądając się obecnej sytuacji oraz historii naszego kraju

uważam że jak najbardziej tak.

A przepraszam bardzo, skąd masz pewność, że ktoś z twoich przodków/słowian albo innych ludów nie rzucił klątwy na moją rodzinę? To ja już wiem, czemu mi tak ciężko jest, wszystko jasne.

To oczywiście tylko taka mała hipoteza. Ale wcale nie głupsza od teori klątwa+tupolew i może się okazać tak samo prawdziwa.

W sumie to ja mam tyle do powiedzenia w tym temacie, bo zaraz dostanę po głowie i usłyszę, że jestem ignorantem/egoistą albo innym złym ludziem.

~Peace

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D no w sumie..to ja chyba też :D chyba że...XD

tak samo może się bronić.

Jeśli w to wierzy ze okultyzm go zje i uniemożliwi zbawienie to wątpię by był w stanie się obronić

ponieważ nie zrobi niczego co mogło by mu pomóc a co on sam będzie nazywał satanizmem i się tego nie dotknie.

skąd masz pewność, że ktoś z twoich przodków/słowian albo innych ludów nie rzucił klątwy na moją rodzinę?

Bo,dla naszych Słowiańskich przodków,rodzina to świętość :D była.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak ,wszelkie klątwy i uroki to szerzenie nietolerancji rasowej i międzypokoleniowej ,przecieżc i człowiek z chorą wyobrażnią może zostać papieżem ,i wsdzyscy będą mu święcie wierzyć ,ponieważ jego słowa spotęgują czyjś Strach i zwielokrotnią ogólną Paranoję ,trwającą nawet przez pokolenia .

Najlepszą tarczą wzmacniającą nasze biopole (Aurę),jest życie w ciągłej świadomości siebie,swoich uczuć ,czyli kierowaniu się w życiu rozsądkiem i słuchanie swojego Wewnętrznego głosu jakim jest Intuicja (tzw."Mądrość Serca).

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wykiełkował mi w głowie pewien plan,ogólnopolski... ale żeby go zrealizować potrzebuję sporo ludzi z różnych zakątków naszego kraju.

Ciężka sprawa,zanim powiem więcej muszę to jeszcze poważnie przemyśleć i zaprojektować.

Tylko tak,znaleźć zaufanych ludzi na forum internetowym :hahaha: eh...wierzę że mi się uda.Gdy będzie po wszystkim to ię pochwalę :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie że jest zły,tak samo jak rozpędzone Ferrari jest złe w rękach noworodka,z chorym błędnikiem,z opaską na oczach,na środku autostrady,w godzinach szczytu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A przepraszam bardzo,kto nimi częstował i zapomniał zdjąć?To nie jest zwalanie na klątwę tylko wniosek

Skoro ktoś te klątwy rzucał i rzuca nadal(wystarczy akt apostazji by dostać anatemą po oczach)

to robił to nie z nudów tylko w konkretnym celu a czy cel został osiągnięty?

Przyglądając się obecnej sytuacji oraz historii naszego kraju

uważam że jak najbardziej tak.

uwazasz Soczku, ze nasz kraj jest tak wyjatkowy, ze "Ktos" wtraca sie w jego los?

raczej nie jestesmy pepkiem swiata ani jezyczkiem u wagi

znowu teoria spiskowa...

poza tym, moze mugole nie docenia tych entuzjastycznych wysilkow,

a jeszcze - nie daj Boze - jesli Ci sie różdżka omsknie, to kraj moze popasc w wieksze klopoty :hahaha:

serio-serio: ratowanie trzeba zaczynac od swojego podworka, a nie globalnie - moim zdaniem

nie ma jak ciezka praca u podstaw ;)

Edytowane przez Bagheera
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
uwazasz Soczku, ze nasz kraj jest tak wyjatkowy, ze "Ktos" wtraca sie w jego los?

Oczywiście że jest wyjątkowy,jak każdy z tym że nasz wyjątkowo apetycznie wygląda i pomijając kwestie strategiczne,polityczne

chodzi też o centra mocy,oł jees!Wawel,Częstochowa,Ślęża,przykłady można mnożyć ale po co?Chyba każdy ma oczy :)

raczej nie jestesmy pepkiem swiata

Raczej jesteśmy,dla siebie samych jesteśmy pępkiem świata.Co znaczy dla Ciebie Ojczyzna?Dla mnie pępek świata :)

Tylko jej mogę bronić z narażeniem życia,Kanady bronił nie będę nigdy.

jesli Ci sie różdżka omsknie, to kraj moze popasc w wieksze klopoty :p

:hahaha: Spokojna Twoja rozczochrana ;) ja o BHP dbam,gdy nie wiem jak to nie robię nic :)

ratowanie trzeba zaczynac od swojego podworka

No :) Tak właśnie.Co już zrobiłaś,bo ja plan mam :33_8: a Ty?

czasami chciałbym być tak szalony jak Ty

Nie mów tak,to jest złe.Tak długo jak będziesz mnie naśladował nie uda Ci się zrobić czegoś lepszego :) wiecznie będziesz tylko kopią.

Trzeba być sobą,po co Ci idole i autorytety?

Nigdzie nie uciekam :)

Edytowane przez Sok ze skał
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nikomu się nie chce wpłynąć na liczbę postów to ja zaraz porządek zrobię.No,zrobione.Teraz jesteśmy ocaleni.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy przyszło komus do głowy że to my sami nadajemy moc tym "klątwom i urokom" rzuconym x-lat temu,wierząc w nie?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórym tak, ale niektórym nie. Są osoby, które nawet nie wedzą, ze mają na sobie klątwę a jednak ona działa.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sosnowiczanin: „zreszta, to jeden wielki lol, klątwa jakiegoś słabego papieża miałaby wpływać na te czasy ?” Jedna z podstawowych zasad wojny mówi: „nigdy nie niedoceniaj swojego przeciwnika”.

Papież, słabą osobą nie jest. Jakby nie było, on też ma swoją ścieżkę rozwoju duchowego, i na pewno nie ma lvl 12 i profesji „Arcymag”. Jednakże ja sam osobiście jakoś specjalnie ignoruję klątwy kościelne, bo jakoś tak hmm… nie działają? Przynajmniej na mnie. Tym bardziej że klątwy wg mnie są złe, bo szkodzą, wg kościoła też jest złe to co szkodzi… a wszystko co złe pochodzi od „szatana” :X

Angel: „A czy przyszło komus do głowy że to my sami nadajemy moc tym "klątwom i urokom" rzuconym x-lat temu,wierząc w nie?”

Brawa dla tego pana! Polać mu! To oczywiste że tylko my sami nadajemy klątwom impet.

Szept: „Są osoby, które nawet nie wedzą, ze mają na sobie klątwę a jednak ona działa.”

Tak, ale ta klątwa to zwykła pojedyńczą intencja, która jest niby muchą, ale wkurza przez całe życie. Takie klątwy w większości nie działają (mocno).

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to zależy od klatwy. Zanm dwa przypadki poteżnie działajacej klatwy, kiedy ta osoba dowiedziala się po latach co to jest. I nie daje sie tego zdjać ot tak.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
klątwa to zwykła pojedyńczą intencja

Klątwy kościelne nie są pojedynczą intencją tylko intencją wspólnoty kościelnej :/

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy o czym mówimy, ale też racja. + . Jeżeli Papież ogłosi klątwę to... niech ten ktoś zapisze mi swoje pieniądze w testamencie :)

Jeżeli rzuci to on sam, lub z paroma innymi osobami, to będzie klątwa słabego kalibru.

A i tak ona jest głównie zależy od nas, od naszej wiary, od strachu, bo to strach te klątwy napędza.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeżeli Papież ogłosi klątwę to... niech ten ktoś zapisze mi swoje pieniądze w testamencie :)

Najlepiej niech zapisze kościołowi,pójdzie na sierotki z biednych domów ;/ ostatnio czytałem że KK dostał prezent od państwa i za 100tyś kupili sobie ziemię wartą 500tyś.Z czyich pieniędzy KK kupuje?No z naszych,czyli:za nasze pieniądze kupili naszą ziemię :/ czyli za darmo

Zapłaciliśmy im za to że zagarnęli sobie to co"im"(nie nam)komuna zabrała...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 23.01.2011 o 13:33, Angel napisał:

A czy przyszło komus do głowy że to my sami nadajemy moc tym "klątwom i urokom" rzuconym x-lat temu,wierząc w nie?

Dokładnie jest tak ,jak piszesz , klątwy i uroki działają ,bo wierzy się w nie , przecież nawet w kościołach ,przez godzinę człowiek nieświadomie  wyrzuca swoje stumienia i żale z głębi psychiki ,zamiast zrobić coś by to osiągnąć , dzisiaj ludziom potrzebny jest psychiatra ,lub dobry egzorcysta  a nie kościoły i wierzenia jakieś pogańskie ,czy odprawianie rytuałów czarnomagicznych  ,wierzył chłop w gusła ,to mu pupa uscha ,a wierzyła baba w zabobony ,to jej wyrosły na języku androny :lol:

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 22.01.2011 o 16:57, Gość Sok ze skał napisał:

Pewnie że jest zły,tak samo jak rozpędzone Ferrari jest złe w rękach noworodka,z chorym błędnikiem,z opaską na oczach,na środku autostrady,w godzinach szczytu.

Noworodek nie dosięgnie do pedałów gazu i hamulca ,a rączkami do kierownicy ,a co ze zmianą biegów :hahaha:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 23.01.2011 o 15:20, Gość Sok ze skał napisał:

Klątwy kościelne nie są pojedynczą intencją tylko intencją wspólnoty kościelnej :/

Dokładnie Soku :drinking25:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.