Złośniczka

Amulet obronny

2 posty w tym temacie

To dobry tydz na zrobienie go.

Potrzebujesz:

3 mniej wiecej 30-centymetrowych,kawałkow,czerwonej wstazki

2 fioletowe swiece

Co zrobic: Zapal swiece,postaw je obok siebie w odległosci ok 5 cm od siebie,wstazki splec w luznych warkoczykach i ułoz je wokoł swiec w kształcie osemki-w srodku peetelek ustaw swieczki,zapalone.Skoncentruj sie na ich płomieniu,wyobraz sobie jak otacza cie fioletowe,spokojne swiatło.Niech swiece pala sie 8 minut.Po tym czasie wypowiedz zaklecie "Niech moc Jowisz i wszystkich planet ochrania mnie przed upadkiem,niech nigdy sił mi nie zabraknie,a wrogowie omijaja mnie i moj dom" Wyjmij nitki spomiedzy swiec i zwin na nich siedem wezłow kazdy na odległosc ok 2 cm,podczas wiazania kazdego wezła wypowiadaj zaklecie.

Gdy skonczysz,połoz wstazki miedzy swiecami na kolejne 8 minut.potem wez nitki i ,wypodawajac zaklecie,zwiaz je mocno osmym wezłem.zgas swiece palcami,jak ktos cie zaatakuje,pal je w intencji ochrony.wstazke nos przy sobie,przy kazdych waznych negocjacjach,spotkaniach itd :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
"Niech moc Jowisz i wszystkich planet ochrania mnie przed upadkiem,niech nigdy sił mi nie zabraknie,a wrogowie omijaja mnie i moj dom"

Bardzo złe i niebezpieczne zaklęcie,serio Złośniczko :D

Spróbuj takie:

Dzięki mocy Jowisza i wszystkich planet,jestem bezpieczna/ny,jestem w pełni sił na zawsze

do mnie i mego domu ma dostęp tylko to co jest mi potrzebne i przyjazne.

Ta daaaa :D Fajne?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.