_Domi_

Wibracje Twojego domu/mieszkania

47 postów w tym temacie

będę wdzięczna za interpretację: 5B/2 :lol:

Wibracja 9 -

Dom z lekkim rozdźwiękiem. Z jednej strony cichy i wygodny dla wszystkich. Dobry do odpoczynku i regeneracji sił, do odnalezienia swoich talentów, dający inspirację twórczą. Z drugiej strony pojawiać się będzie sporo osób, gdyż energia tego domu jest atrakcyjna ze względu na regenerujące właściwości. W takim miejscu będą odbywać się min.: praktyki leczenia niekonwencjonalnego i spotkania duchowe. Dobrze wpłynie na duchowych nauczycieli, artystów, lekarzy, uzdrowicieli, podróżników.

12/7 prosze;))))

10/1 Odnowa. Nowy cykl. Nowy początek. Daje okazję do rozpoczęcia raz jeszcze, inaczej, lecz w oparciu o dotychczasowe zdobycze. Przynosi zmiany, a wraz z nimi właściwą im niepewność, ale także możliwość sukcesu. To liczba rozsądku i spokoju w dynamicznym działaniu. Zaufanie do samego siebie i umiejętność natychmiastowego wcielania w życie projektów pozwala na szybkie spełnienie marzeń, czasem dzięki poparciu innych. Jeśli reakcje na zmiany są negatywne, wibracja ta przynosi wzloty i upadki, tendencję do nadgorliwości, nadmiar pragnień wynikający z niestabilności emocjonalnej, poczucie braku bezpieczeństwa

19/1 Jest długiem nadużywania władzy. Miało miejsce nadużywanie władzy, tyranizowanie otoczenia, wykorzystywanie, a nawet bolesne krzywdzenie ? w ogóle nie zwracając uwagi na krzywdę drugiej osoby. Zarozumialstwo i realizacja własnej ambicji nad potrzebami innych ludzi. Ta energia dąży do wypracowania wewnętrznej niezależności, do poznania własnego wnętrza. Brak koordynacji w naszym własnym działaniu przynosi straty materialne i ciągłą potrzebę budowania od podstaw. Uczy wrażliwości i poszanowania innych. Pojawiają się w naszym życiu osoby, gdzie należy działać wspólnie, ale jednocześnie wykazując szacunek dla ich własnego systemu wartości i opcji na życie. Wymaga wykazania własnej inicjatywy, autonomii i wrażliwości na drugiego człowieka. Należy zauważać drugiego człowieka i jego potrzeby, otaczać go ciepłem, wsparciem i miłością. Należy również pracować bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata.Ta energia obdarza jednocześnie naturalnym zmysłem dowodzenia, który należy jednak wykorzystywać dzieląc się własną wiedzą z innymi ? pozwalając im przy tym zachowywać ich własną indywidualność. Odrodzenie, realizacja - dług karmiczny

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blok 43 mieszkanie 4

47/11/2 Sprzyja artystom i wszystkiemu, co ma związek z uczuciami. Może nawet przynieść sukces właśnie poprzez miłość. Szczere przyjaźnie. Bogactwo czy nagrody w końcu utracą swe znaczenie i powstaną wątpliwości co do sensu życia. Przyjdą wydarzenia, które zapewnią okazję do nauczenia się cierpliwości. Trzeba będzie stawić czoła wielu konfliktom osobistym i odzyskać równowagę emocjonalną. Może nastąpić rozdźwięk między praktyczną a emocjonalną stroną naszego charakteru. Należy, więc zawsze mieć precyzyjny cel, który porządkuje wymagania praktyczne i ukierunkowuje emocje.

11/2 Kapłan ludu ? uczy swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy ? uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu ? jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono.

Wibracja 2 -

Jest to wibracja idealna dla domu rodzinnego, do którego chętnie wracają lub odwiedzają nawet dorosłe dzieci. Mieszkańcy lubią majsterkować wokół domu. Wnętrza są oryginalne i przytulne bez względu na jego wielkość. W tym domu ogromną wartość mają pamiątki z dzieciństwa. Wibracja uczy partnerstwa, współdziałania, empatii . Wibracja pozytywnie wpływa na osoby wykonujące zawód nauczyciela, terapeuty, pracownika socjalnego, ogrodników oraz na dziadków i matki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
i ja poproszę blok 16E/2

14/5 Jest długiem karmicznym zaciągniętym w momencie nadużywania przez nas samych naszej własnej wolności, jednocześnie sprawiając cierpienie innym ? nadużywanie seksu, alkoholu, czy narkotyków. Kierowanie się wyłącznie zmysłową stroną życia, w znacznym stopniu zaniedbując rozwój wewnętrzny. Uczy szacunku do wolności cudzej i własnej ? szanowania wolności, wolnej woli, inności i niezależności otoczenia. Pojawiają się sytuacje konfrontujące nas z innymi, których należy uszanować. Korzystając z własnej wolności, nie narzucać się, ani nie zaniedbywać bliskich i otoczenia. Konieczna jest akceptacja ograniczeń własnego życia i obowiązków, jakie życie na nas nakłada. Niecierpliwość, chaotyczność i agresja mogą prowadzić do strat i przykrych doświadczeń uczuciowych. Należy szczególnie uważać, aby nie popaść w nieproduktywne marzenia i nie pobłażać sobie bez umiaru. Należy skupiać się na własnym rozwoju wewnętrznym ? zainteresować swą duchową stroną życia. Ta energia daje jednocześnie nieprzeciętny seksapil i magnetyczny wręcz wpływ na płeć przeciwną. Obdarza ogromną energią ? która staje się wewnętrznym motorem działań. Impulsywność - dług karmiczny

Wibracja 5 -

Ta wibracja przynosi dużo zmian w domu i mnóstwo różnych osób. Mieszkańcy będą poszukiwać zmysłowych doznań i przygód. Energia skłania do podróży, zwiedzania, poznawania nowych miejsc. Głównym elementem wystroju są książki. To doskonały dom dla silnych wibracji, który zapewni nieprzerwany strumień nowych doświadczeń. Doskonale wpływa na nauczycieli, podróżników, pracowników biur podróży, ludzi ciekawych świata i osoby ceniące życie towarzyskie.

Ja rowniez poprosze:

blok 108/3

12/3 To wibracja skłaniająca do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni. Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu.

Wibracja 3 -

Dom zwany pełen szczęścia. Pozytywne kreatywne postawy są zachęta do częstych wizyt gości i rodziny. Urządzony w sposób odzwierciedlający kreatywność ich mieszkańców. Doskonale czuć sie w nim będą artyści, pisarze, poeci i aktorzy. Doskonały również dla osób ceniących życie towarzyskie, polityków i osób medialnych. Niestety, wibracja wpływa na wysokie rachunki telefoniczne.

Pozdrawiam, Den :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
i ja poproszę blok 16E/2

14/5 Jest długiem karmicznym zaciągniętym w momencie nadużywania przez nas samych naszej własnej wolności, jednocześnie sprawiając cierpienie innym ? nadużywanie seksu, alkoholu, czy narkotyków. Kierowanie się wyłącznie zmysłową stroną życia, w znacznym stopniu zaniedbując rozwój wewnętrzny. Uczy szacunku do wolności cudzej i własnej ? szanowania wolności, wolnej woli, inności i niezależności otoczenia. Pojawiają się sytuacje konfrontujące nas z innymi, których należy uszanować. Korzystając z własnej wolności, nie narzucać się, ani nie zaniedbywać bliskich i otoczenia. Konieczna jest akceptacja ograniczeń własnego życia i obowiązków, jakie życie na nas nakłada. Niecierpliwość, chaotyczność i agresja mogą prowadzić do strat i przykrych doświadczeń uczuciowych. Należy szczególnie uważać, aby nie popaść w nieproduktywne marzenia i nie pobłażać sobie bez umiaru. Należy skupiać się na własnym rozwoju wewnętrznym ? zainteresować swą duchową stroną życia. Ta energia daje jednocześnie nieprzeciętny seksapil i magnetyczny wręcz wpływ na płeć przeciwną. Obdarza ogromną energią ? która staje się wewnętrznym motorem działań. Impulsywność - dług karmiczny

Wibracja 5 -

Ta wibracja przynosi dużo zmian w domu i mnóstwo różnych osób. Mieszkańcy będą poszukiwać zmysłowych doznań i przygód. Energia skłania do podróży, zwiedzania, poznawania nowych miejsc. Głównym elementem wystroju są książki. To doskonały dom dla silnych wibracji, który zapewni nieprzerwany strumień nowych doświadczeń. Doskonale wpływa na nauczycieli, podróżników, pracowników biur podróży, ludzi ciekawych świata i osoby ceniące życie towarzyskie.

dzieki wielkie...nie za wesoło

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
będę wdzięczna za interpretację: 5B/2 :D

Wibracja 9 -

Dom z lekkim rozdźwiękiem. Z jednej strony cichy i wygodny dla wszystkich. Dobry do odpoczynku i regeneracji sił, do odnalezienia swoich talentów, dający inspirację twórczą. Z drugiej strony pojawiać się będzie sporo osób, gdyż energia tego domu jest atrakcyjna ze względu na regenerujące właściwości. W takim miejscu będą odbywać się min.: praktyki leczenia niekonwencjonalnego i spotkania duchowe. Dobrze wpłynie na duchowych nauczycieli, artystów, lekarzy, uzdrowicieli, podróżników.

a to mnie akurat cieszy :)

dziękuję bardzo :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja tez chce nr domu 67b (literka na wszelki wypadek)

:)

69/15/6 Wibracje tej liczby wyposażają nas w umiejętność komfortowego urządzenia sobie życia i dają szansę na sukces (szczególnie w dziedzinie artystycznej), a jednocześnie obdarzają szczodrością i dobrocią, których używamy sprawiając przyjemności i zapewniając zyski innym. Jeśli będziemy umiejętnie gospodarować pieniędzmi, staniemy się osobami wpływowymi. Negatywnie ? liczba ta zapowiada skąpstwo.

15/6 Pasja. Kuszenie. Trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

Wibracja 6 -

Tworzy ona dom rodzinny typu ciepłe gniazdko. Mieszkańcy będą czuć się bezpiecznie. Wystrój domu będzie piękny, estetyczny. To wibracja dla domu pokoleniowego: dzieci, wnuki, prawnuki. W otoczeniu nie zabraknie również zwierząt. Charakterystyczne są pyszne zapachy przygotowywanych posiłków. Wibracja wzmacnia tradycję, rytuały rodzinne, dobre wychowanie i umiejętność pielęgnowania. Sprzyja ludziom wykonującym zawód pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, zawodów artystycznych min.: tancerek.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Proszę powiedzcie co oznaczają takie adresy 107/93 i 107/63? Podobno mój jest specyficzny, jak się niedawno dowiedziałam (107/93=200=2 to mój adres, 107/63=170=8 adres mojej koleżanki). Czy coś należałoby zmienić bo obydwie dosyć niedawno kupiłyśmy tu swoje pierwsze mieszkania, a po tym jak ktoś powiedział mi o specyfice mojego adresu ( jej w sumie jest chyba ok), to się jakoś niepokoję.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Domi?Przede wszystkim cześć,co słychać? :D Wiesz co?...ja specjalnie nie wnikam w numerologię,kabałę i o ile potrafię zaakceptować wpływ pól elektromagnetycznych na żywe organizmy we wszechświecie to obliczanie wibracji z nr domu zalatuje mi jakimś...new agem ze straganu,serio.

Jaki może mieć wpływ na mnie to że domy po prostu są ponumerowane przez państwo,nawet nie przeze mnie tylko jakiegoś urzędasa który nigdy na oczy mnie nie widział i podejrzewam że już dawno nie żyje.Dlaczego nie obliczać wibracji miejsca zamieszkani na podstawie współrzędnych geograficznych?Są bardziej mistyczne niż urzędnik ;) Co z kodem pocztowym?Czy blok mieszkalny stojąc w jednym punkcie na Ziemi może mieć 50 różnych wibracji sprzecznych ze sobą a każda inna w zależności od piętra bo mówimy o bloku mieszkalnym?Niepojmywam tego ;) udż mniem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja tez chce nr domu 67b (literka na wszelki wypadek)

taki numer domu należy rozpatrywać jako 67 i 2 = 6

czyli rozpatrujemy 67/13/4 - 2 - 6

interpretacja takiego zestawienia - Zapewnia dar przewidywania, planowania i zapobiegania. Jeśli dodać do tego wytrwałość i siłę — sukces i stabilizacja są zapewnione. Negatywny odbiór wibracji przemienia te atuty w lenistwo, bezowocność wysiłków, ucieczkę od obowiązków, zdanie się na innych oraz wieczne niezadowolenie. planuje się szczęście ale pewne kłopoty sprawiają, że trzeba zaczynac wszystko od nowa, jednak miłość i kobieca determinacja przyniosą w koncu 6

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Proszę powiedzcie co oznaczają takie adresy 107/93 i 107/63? Podobno mój jest specyficzny, jak się niedawno dowiedziałam (107/93=200=2 to mój adres, 107/63=170=8 adres mojej koleżanki). Czy coś należałoby zmienić bo obydwie dosyć niedawno kupiłyśmy tu swoje pierwsze mieszkania, a po tym jak ktoś powiedział mi o specyfice mojego adresu ( jej w sumie jest chyba ok), to się jakoś niepokoję.

107/93 - możliwa olbrzymia zazdrość - pasuje dodać jeszcze jedną 2

107/63 - odczucie braku, niedostatku - najlepiej dodać 5

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Proszę powiedzcie co oznaczają takie adresy 107/93 i 107/63? Podobno mój jest specyficzny, jak się niedawno dowiedziałam (107/93=200=2 to mój adres, 107/63=170=8 adres mojej koleżanki). Czy coś należałoby zmienić bo obydwie dosyć niedawno kupiłyśmy tu swoje pierwsze mieszkania, a po tym jak ktoś powiedział mi o specyfice mojego adresu ( jej w sumie jest chyba ok), to się jakoś niepokoję.

107/93

20/2 Przebudzenie. Niespodzianki. To człowiek, który przegląda na oczy, budzi się ze snu, otwiera się na Wiedzę. Duży wpływ intuicji i wyobraźni na podejmowane przez nas decyzje. Liczba Życia uwalniająca nas od przyziemnych aspektów rzeczywistości. Jej wibracje sprowadzają niespodziewane wydarzenia rewolucjonizujące nasze życie (w sensie pozytywnym) i powodują wynagrodzenie naszych wysiłków. 20 jest też liczbą sprawiedliwości i medycyny. Ryzyko rozwodu.

Wibracja 2 -

Jest to wibracja idealna dla domu rodzinnego, do którego chętnie wracają lub odwiedzają nawet dorosłe dzieci. Mieszkańcy lubią majsterkować wokół domu. Wnętrza są oryginalne i przytulne bez względu na jego wielkość. W tym domu ogromną wartość mają pamiątki z dzieciństwa. Wibracja uczy partnerstwa, współdziałania, empatii . Wibracja pozytywnie wpływa na osoby wykonujące zawód nauczyciela, terapeuty, pracownika socjalnego, ogrodników oraz na dziadków i matki.

107/63

71/8 Sukces materialny i poczucie bezpieczeństwa. Siła, dynamizm, determinacja i energia. Dużo wysiłku, lecz postęp jest zapewniony, jeśli planujemy z rozmachem i wyobraźnią. Przy negatywnej postawie grozi nam niewrażliwość i przegapianie okazji.

Wibracja 8 -

Dom pieniędzy. Uczy mieszkańców odpowiedzialności materialnej. W tych domach często mieszczą się firmy, prowadzona jest działalność gospodarcza. Dom może wydawać się większy niż jest i bogatszy niż w rzeczywistości. Ogólnie dom sprawia wrażenie pałacu. Doskonale pasują do niego stare meble. Doskonała wibracja dla przedsiębiorstwa, praktyki lekarskiej, menadżerów, sportowców, polityków i gwiazd.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Domi?Przede wszystkim cześć,co słychać? :) Wiesz co?...ja specjalnie nie wnikam w numerologię,kabałę i o ile potrafię zaakceptować wpływ pól elektromagnetycznych na żywe organizmy we wszechświecie to obliczanie wibracji z nr domu zalatuje mi jakimś...new agem ze straganu,serio.

Jaki może mieć wpływ na mnie to że domy po prostu są ponumerowane przez państwo,nawet nie przeze mnie tylko jakiegoś urzędasa który nigdy na oczy mnie nie widział i podejrzewam że już dawno nie żyje.Dlaczego nie obliczać wibracji miejsca zamieszkani na podstawie współrzędnych geograficznych?Są bardziej mistyczne niż urzędnik wink.gif Co z kodem pocztowym?Czy blok mieszkalny stojąc w jednym punkcie na Ziemi może mieć 50 różnych wibracji sprzecznych ze sobą a każda inna w zależności od piętra bo mówimy o bloku mieszkalnym?Niepojmywam tego wink.gif udż mniem.

Pozwól by każdy decydował w co ma wierzyć :) , pozwól ludziom na poznawanie siebie i swojego otoczenia , nikt tu nikogo do niczego nie zmusza , może zaprzeczyć albo potwierdzić wielu stwierdzeniom .Nawet pisząc tu prośbę o interpretacje jak że szablonową może dostać odpowiedz, ale jednak może pomóc (przez dopisanie jednej cyfry choć by wewnątrz swoich drzwi) i zrozumieć ,to jest numerologia i w tym dziale posługujemy się nią i nic na to nie poradzimy .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.