Mistyk

Rozwój Duchowy (Rozwój Naszego Ducha)

36 postów w tym temacie

Wybacz,nie mam już sił, przeczytaj mój wiersz proszę ,w nowoczesnym wydaniu ,mojej interpretacji ,tam zawarłem wszystkie moje myśli z serca mojego płynące.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Szatan sprytny jest i przebiegły ,w wiele swych wcieleń postać przybieże ,masek -czułości ,smutku ,radości ,nieraz uśmiechu postaci miłej ,zwodzić nas będzie na wszelkie sposoby ,lecz ja wam Neo prawdę ukarzę ,by Szatan już tu swych żądów nigdy ! nie obiął .

Szatan Kościołów nam nabudował ,a że mądrzejsi stali się ludzie tedy Internet nam zafundował , Ze sztucznym światem ,wirtual zwanym ,i odtąd Szatan nie musi współdziałać ,ludzie tam wchodząc ,w sieć wirtualną ,błądzą i sami ,się wnet wykończą ,nie mogąc wyjścia z Matrixa znaleźć :) :D :)

Więc wybierajcie , mądrze kochani! - Stare Swe Życie :) , Czy Nowe Lądy :aniol:

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Wilku ,Ja jestem jak najbardziej zdrowy ,sam sobie umię pomóc :_slonko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 28.01.2011 o 07:36, Gość Wilk napisał:

Jak Ci pomóc, stary? Jeśli sobie nie radzisz to daj znać na pw.

 po co tyle pisać o duszy stary , ona nie jest czymś magicznym ,a naturalnym ,nauka Zachodnia nie ma zielonego pojęcia o duszy ,za to Daleki Wschód i ich koncepcje naukowo-foilozoficzne , psychologiczno -teologiczne ,mogły by nam wiele powiedzieć o duszy ludzkiej -Buddyzm ,a na Zachodzie mówił o tym kiedyś Platon ,że dusza /człowiek to nieśmiertelna cząstka Boga /jego iskra ,ciało ludzkie za życia to świątynia Boga , o którą trzeba dbać ,by służyło do puźnej starości ,sprawne i zdrowe ,a my ludzie to wcielone dusze w ciała materialne ,które za życia łączy srebrna nić z ciałem ( jak pępowina łączy zarodek dziecka z matką ) ,które po zurzyciu się /tzw. ,mierci ( u matki po porodzie ) dusza porzuca i przybiera inne , zwie się to wiecznym procesem życia i odrodzenia w duchu świętym -Reinkarnacją .

https://pl.wikipedia.org/wiki/Reinkarnacja

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.