Gość Sok ze skał

My i Oni

20 postów w tym temacie

To nie jest offtop,to się wszystko ładnie ze sobą łączy.

Zawartość Polski w Polsce maleje,ludzie na złość komunistom i Żydom...wolą oddać Polskę krypto Żydom,na złość komunistom!

Moim zdaniem to efekt działania klątwy :) Konkretnie chodzi mi o to podsycanie paranoi i obsesji na punkcie Szatana np,lub zaślepienie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Soku to juz traci rasizmem. Jak masz tyle żółci i goryczy dla KK to załóż sobie temat w światopogladzie w stylu" Co mi nie pasuje w innych wyznaniach" i tam wywalaj całą swoja gorycz na jakieś religie, a nie w temacie o okultyzmie. Tym bardziej ze poruszasz sprawę KK i majątek oraz ziemie a nie np stanowisko K w kwestii ezo.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szept :) ja sobie popijam spokojnie soczek,głośno myślę,bez nerwów a Ty mi znowu o żółci i rasizmie...chodzi o klątwy kościelne tak?No tak :D

Więc teraz próbuję to jakoś ze sobą połączyć,to co się dzieje w kraju z tym jak może działać klątwa.Np czy nienawiść wśród katolików do wszystkiego co niekatolickie i ślepa wira i służalczość w stosunku do kleru,moze być objawem działającej klątwy czy nie?

Czy nazywanie religii judaistycznej niejudaistyczną i ciężkie wojowanie z żydami i komunistami w wykonaniu Radyja M oraz jego wyznawców,może podchodzić pod klątwę?Jak katolik może atakować Żydów i bronić przed nimi kościoła katolickiego skoro KK wyrósł na judeo chrześcijaństwie??

Czy ktoś kto tego nie widzi,nie jest przypadkiem pod patronatem klątwy sponsorowanej przez kurię?

Jestem spokojny i zadnej żółci mnie proszę nie wmawiać :p a rasizmu tym bardziej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za bardzo uogólniasz. Znam wielu katolików, którzy nie maja nic do ezo i maja w nosie w co kto wierzy, a liczy sie dla nich tylko to w co oni wierzą i akceptuja odmiennosć innych.

I proponuje wrócić do tematu

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm,no ale...przecież,zgodnie z Biblią a raczej katechizmem(pisanym na podstawie Biblii),katolik akceptujący okultyzm jest zły,stanowisko kościoła jest jednoznaczne w kwestii okultyzmu,tzn potępiają go i zakazują i to jest kolejny ciekawy zbieg okoliczności bo popatrz

zakazują ludziom praktyk okultystycznych,by pozbawić ludzi zdolności obrony przed okultyzmem który sami(kler)praktykują.

Czy to nie dziwne??Rzućmy na nich klątwę i odbierzmy tarcze...hmmmm,ciekawe prawda?Nie widzisz związku?Dlaczego KK tak zalezy by owieczki były bezbronne?

Kolejna sprawa,cóż z tego że jakiś katolik nas akceptuje i nasze ezo?Czy jego akceptacja niweluje nienawiść w stosunku do nas sporej grupy PRAWDZIWYCH katolików którzy nie akceptują niczego poza sobą bo tak zostało napisane?

Ja mówię ogólnie,ale ten ogół jest znacznie większy niż kilka wyjątków.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty akceptujesz katolików? Pałasz do nich miłoscią?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy od katolika,instytucji nie cierpię :D ale odchodząc od kwestii religijnych i zatrzymując się na politycznych.

Każdy kto działa na niekorzyść naszej Ojczyzny to nasz wróg,zgodnie z konstytucją.Do wrogów się nie pała tyko pałuje :D i nie ma znaczenia czy katolik czy Reptilian.Istytucji KK nieznosze ponieważ zagarnęli naszą ziemię którą"im"komuniści odebrali rozumiesz?

Komuniści nie odebrali nam tylko im...a my odbierając KK co nasze,stajemy się Żydem,masonem,komuchem,satanistą itp.bo dziś prawdziwy patriota to ten broniący uzurpatora we własnym domu...klątwa działa jak złoto ;)

Edytowane przez Sok ze skał
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak i robi sie błędne koło. Bo jedni zrobią coś drudzy uznaja to za złe, ze tak czynią wrogowie i zaczyna sie walka. A ta nigdy do niczego dobrego nie prowadzi

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się,atak zawsze prowokuje obronę więc lepiej nich winni atakowania przestaną podżegać do świętej wojny o ziemie które im się ie należą

wtedy prawowici właściciele tych ziem nie będą mieli przed czym się bronić,nie będzie trzeba z nikim walczyć,będzie pokój :D i spokój.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem nie pisać ale napiszę :D

Soku twoje myślenie jest na zasadzie:

"To on zaczął"

Zachowujesz się conajmniej jakby Cię księża zamykali w piwnicy kiedy miałeś 6 lat.

Ja rozumiem, nie lubisz KK i w ogóle to Ci nie pasuje.

Ale to już jest otwarty atak. Pisałem wcześniej, nie każdy katolik jest zły. A KK składa się z takich pojedynczych katolików. Nie zawsze był zły. Czemu nie dasz sobie powiedzieć, że ksiądz to też człowiek i ma takie same uczucia jak ty. Nie myślisz, że takiego katolika/księdza/mohera może boleć kiedy piszesz o nim jakby Ci wszystkich bliskich pozabijał?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Soku twoje myślenie jest na zasadzie:

"To on zaczął"

:>...chcesz powiedzieć że Polska chrzest w 966r wyżebrała?Wymodliła sobie go?Przepraszam bardzo,a co zostało ochrzczone w 966r?

Polska!No właśnie,już Wam świata? :D Skoro ochrzczono Polskę to przed ochrzczeniem była Polską i w dodatku z perspektywami.

Ja wiem czego uczą w szkołach w państwie kościelnym,wiem,chodziłem do szkoły ;) W oparciu o najnowsze odkrycia okazuje się że historia Polski jest fałszowana od czasu "przyjęcia"(czytaj wepchnięcia do gardeł siłą)przez nas chrztu :)

Więc,kto zaczął jątrzyć i niszczyć?My czy oni?I co to za argument że obrona jest nie etyczna ?:D

nie każdy katolik jest zły

Wiem wiem wiem,wiemwiem wie-emwiem wi-em,w-iem wie-em :)

to już jest otwarty atak

...widzicie?Spójrzcie jak mnie prześladuje :D ;) Chce zniszczyć ruch narodowy w Polsce XD ;)

atak...nadinterpretacja :)

Czemu nie dasz sobie powiedzieć, że ksiądz to też człowiek i ma takie same uczucia jak ty

Ponieważ to nie jest człowiek taki jak ja,on nie wie jak wygląda normalne życie,nie ma problemów normalnych ludzi,nie wie co tzn nie mieć,pracować,zarabiać,płacić podatki,on ma wszystko,zawsze,bo jemu się należy.Tak żyją nadludzie,normalny człowiek chodzi na dniówkę a kiedy chce coś wybudować to mu państwo niczego nie daje tylko idzie do banku,zaciąga kredyt i spłaca go sam,pracując często po 12 h żeby starczyło na raty i jedzenie.To jest normalne życie normalnych ludzi w popieprzonym kraju.

Nie myślisz, że takiego katolika/księdza/mohera może boleć kiedy piszesz o nim jakby Ci wszystkich bliskich pozabijał?

Ich tego typu rozważania i refleksje nie nachodzą gdy mówią o mnie więc czym ja się mam przejmować?

Jestem jak karma,co posiali to do nich wraca :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
...widzicie?Spójrzcie jak mnie prześladuje ;) Chce zniszczyć ruch narodowy w Polsce XD ;)

atak...nadinterpretacja

Ty prześladujesz katolików. Nie to żebym jakoś specjalnie ich kochał czy coś. Ale niecierpię kiedy ktoś tak mówi o drugim człowieku, choćby nie wiem jak zły był, ciągle jest człowiekiem.

Ponieważ to nie jest człowiek taki jak ja,on nie wie jak wygląda normalne życie,nie ma problemów normalnych ludzi,nie wie co tzn nie mieć,pracować,zarabiać,płacić podatki,on ma wszystko,zawsze,bo jemu się należy.Tak żyją nadludzie,normalny człowiek chodzi na dniówkę a kiedy chce coś wybudować to mu państwo niczego nie daje tylko idzie do banku,zaciąga kredyt i spłaca go sam,pracując często po 12 h żeby starczyło na raty i jedzenie.To jest normalne życie normalnych ludzi w popieprzonym kraju.

Faktycznie, siedzenie w konfesionale przez xx godzin i słuchanie o grzeszkach wiernych to przecież rozrywka, pewnie gameboye noszą pod sutanna. ;]

Że nie wspomnę o odprawianiu mszy i inne "eventy".

Ich tego typu rozważania i refleksje nie nachodzą gdy mówią o mnie więc czym ja się mam przejmować?

Jestem jak karma,co posiali to do nich wraca

"Nie nam oceniać"

W tej chwili sam kreujesz siebie na "nadczłowieka" który sądzi innych, bo przecież wie lepiej czy ktoś jest zły, czy nie. :D

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ponieważ to nie jest człowiek taki jak ja,on nie wie jak wygląda normalne życie,nie ma problemów normalnych ludzi,nie wie co tzn nie mieć,pracować,zarabiać,płacić podatki,on ma wszystko,zawsze,bo jemu się należy.Tak żyją nadludzie,normalny człowiek chodzi na dniówkę a kiedy chce coś wybudować to mu państwo niczego nie daje tylko idzie do banku,zaciąga kredyt i spłaca go sam,pracując często po 12 h żeby starczyło na raty i jedzenie.To jest normalne życie normalnych ludzi w popieprzonym kraju.

To jak mu tak zadroscisz takiego luzu i bogatego życia to czemu nie poszedłeś na księdza? :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ty prześladujesz katolików.

Tak działa klątwa ;) źli są Ci którzy chcą pozbawić naprawdę złych władzy.

Co do prześladowania katolików,jak nazwiesz ich chorą misyjność i wtrynianie się w życie prywatne innych

a zwłaszcza"niewiernych"?Bo dla mnie to jest typowe nękanie i prześladowanie właśnie,a ja nikogo nie prześladuję,nie łażę za nikim,

nie nawracam,dbam o to by mi na łeb nie wleźli i tylko tyle.Tak jak mówiłem,rządzić niech się każdy rządzi we własnym ogródku.

siedzenie w konfesionale przez xx godzin i słuchanie o grzeszkach wiernych to przecież rozrywka, pewnie gameboye noszą pod sutanna. ;]

:D a co?Nie oni sobie stworzyli grzeszników przypadkiem??Piekła i Szatany?Niech teraz słuchają o tym,bardzo dobrze XD

Tzn co proponujesz?Ulżyć im bo mają ciężką pracę bidulki tak?W szkodliwych warunkach?Odciski im się robią na zadzie i czują dyskomfort?

Ja się bardzo chętnie zamienię,ciepły suchy spowiednik w którym mogę sobie wypić herbatkę i pomruczeć o zdrowaśkach że tej dam 6 a temu 12.

Jestem zaskoczony normalnie :D "biedne księdze" XD tak tyrają siedząc na D. tak budują dobrobyt przeżerając nasze pieniądze,eh :D wzruszyłem się XD

Że nie wspomnę o odprawianiu mszy i inne "eventy".

ale ja wspomnę :D pogrzeb="co łaska ALE nie mniej niż 800zł" :>

Wyjdzie,pomamrocze od niechcenia i do domu i jeszcze focha potrafi strzelić jak mu się uwagę zwróci.

Bez portfela nie podchodź,ksiądz Ci odprawi mszę za darmo,ehę ;) "Kto nie pracuje ten niech nie je"(chyba że ksiądz).

W tej chwili sam kreujesz siebie na "nadczłowieka" który sądzi innych, bo przecież wie lepiej czy ktoś jest zły, czy nie.

Nadczłowiek?Wiem doskonale co jest dla mnie złe a co dobre,jeśli szkodzi mi czyjaś filozofia i postępowanie to co mam zrobić?

Udawać przyjaciele czy być szerze anty?Wolę być szczerze przyjacielski ale na przyjaźń to sobie trzeba zasłużyć.

Wracając do klątwy :)...bo trochę odbiegamy od tematu ale tylko troszkę ;)

myślę że wojna Polsko Polska jest jej rezultatem.

(O nie,taki tytuł to ja sobie wypraszam :) nie będę...brał udziału w żadnej walce bo zaraz mi wmówią że jestem agresorem,nie i koniec :) )

Edytowane przez Sok ze skał
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, o co bić tyle piany.

Każdy wybrał kim chce być, co robić, w co wierzyć.

Niech każdy żyje po swojemu i patrzyby nie robić nikomu krzywdy.

Człowiek, człowiekowi nie równy, choć niby wszyscy jednym jesteśmy, tak samo ksiądz, księdzu nie równy.

Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora i na pdst. jednostek opluwać cały zbiór.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
na pdst. jednostek opluwać cały zbiór.

Ciekawe czy w drugą stronę też to działa,opluć jednostkę na podstawie zbioru,hmmm :D ;)

Szept,żadnej piany tutaj nie ma,spokojna sympatyczna,żartobliwa(choć na poważne tematy)dyskusja się toczy :D

a przepraszam,Ty nie jesteś Szeptem tylko Aurą :>...co nie zmienia faktu że piany w dalszym ciągu nie ma :D

Każdy wybrał kim chce być, co robić, w co wierzyć.

Niech każdy żyje po swojemu i patrzyby nie robić nikomu krzywdy.

Tak właśnie powinno być,niestety kilku fragmentów ze "świętej"księgi w żaden sposób się z tym co napisałaś,pogodzić nie da :<

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie słyszałeś, o nowym przymierzu od czasów Jezusa?

"Nowe przykazanie, daje wam byście się wzajemnie miłowali"

nic nie ma o robieniu krzywdy drugiemu.

Nie powiedział ".... byście krzywdzili się"

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słyszałem,zupełnie nic z niego nie wynika,ładnie brzmi,jest chwytliwe,każdy lubi słuchać o miłości,reklama i marketing :/...

Żeby nie odchodzić od tematyki ezo,zapytam Cię co Joshue mówił o magach i czarownicach?Nie pozwolisz żyć żadnemu z nich?

Bo kurczę zapomniałem,jakoś tak to szło ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Było już tyle korekt od czasu spisania ewangelii, że tak naprawdę nie wiadomo, czy był przeciwny.

Może tak lepiej pasowało do polityki kościelnej.

Jezus nauczał miłości, a nie tępienia innych, bo inaczej po co było by nowe przykazanie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 23.01.2011 o 18:51, Szept napisał:

To jak mu tak zadroscisz takiego luzu i bogatego życia to czemu nie poszedłeś na księdza? :D

Ksiądz to dobry mitoman ,oszust robiący wodę z  mózgu ludziom ,i zabijający u człowieka dobry humor i chęć cieszenia  się życiem ,a Bóg to życie /egzystencja ( oczywiście wyjątki może na  świecie są ,ale to nie chabit czyni księdzem ,a czyste i miłujące serce ,oraz otwarty umysł o szerokim światopoglądzie  , ,a Bóg jest przecież Miłością Najwyższą i doskonałą   .

https://pl.wikipedia.org/wiki/Agape

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.