malgosia

Jak przyciagać Anioły

79 postów w tym temacie

Jak przyciągać anioły? - lekcja 1

Anioły istnieją po to, aby służyć nam, ludziom. Czy w to wierzymy, czy też nie, często pomagają nam, chronią nas i ostrzegają przed błędami. Niektórzy nawet twierdzą, że widzieli anioła w formie materialnej, fizycznej, przeważnie pojawiał się po to, aby przynieść ważną informację.

Anioły nie mają formy cielesnej, fizycznej, są czystą formą bardzo delikatnej energii. Mogą być duże lub małe, lecz przeważnie ich wielkość odpowiada wielkości ludzkiego ciała. Wibracja energii anielskiej jest znacznie wyższa niż wibracja człowieka i to jest przyczyną, że są dla nas niewidzialne, a jeśli już są widzialne, to raczej przez dzieci lub zwierzęta. Bywa, że obecność anielską wyczuwa się poprzez delikatne uczucie muśnięcia na twarzy lub na ręce w czasie, gdy nasze myśli lub rozmowy krążą wokół tematu, który nam sprawia radość.

Anioł Stróż

Każdy z nas ma przypisanego osobistego Anioła Stróża, to stanowisko anioł przypisuje sobie sam. Ludzie i ich anioły dobierają się na zasadzie podobieństw, np. anioł kochający kwiaty i roślinność wybierze osobę zainteresowaną ogrodnictwem. Anioł wybierając sobie człowieka bierze na siebie odpowiedzialność, że będzie temu człowiekowi zawsze służyć, niezależnie od jego wieku, zawodu, postępowania. Każdy z nas zasługuje na anioła, obojętnie jaki jest, jednak ma się lepszy kontakt z aniołami, gdy się jest osobą pogodzoną z ludźmi i promieniującą miłością.

Relacja Anioły-ludzie

Anioły czerpią radość z kontaktu z ludźmi i ich los jest ściśle powiązany z naszym losem. Gdy my się cieszymy, cieszą się też i nasze anioły. Podobno, gdy coś świętujemy i organizujemy przyjęcia, przychodzą na nie również nasi uskrzydleni przewodnicy. Rozwój aniołów jest powiązany z naszym rozwojem. Gdy my uczymy się i wzrastamy duchowo, podnosi się również poziom energii naszych aniołów.

Jak się porozumiewać z Aniołami

Nie posługujemy się tym samym językiem co anioły, więc trudno jest się nam z nimi bezpośrednio porozumieć. Anioły nie mają też dostępu do naszej fizyczności, a więc nie mogą odczuwać naszych wrażeń z planu fizycznego. Natomiast anioły doskonale rozumieją język obrazów. Jeśli chcesz uzyskać pomoc aniołów w jakiejś konkretnej sprawie, najlepiej narysuj lub namaluj swoją prośbę i zawieś w miejscu, na które często patrzysz. Sukces jest gwarantowany, anioły od razu pojmą czego pragniesz i pomogą Ci spełnić marzenie. Jeśli np. marzysz o nowym domu, przenieś na papier jego obraz, a szybko pojawią się możliwości i pieniądze na jego otrzymanie.

Anioły, jak małe dzieci, uwielbiają sekrety i tajemnice. Sekretna prośba, myśl lub obrazek reprezentuje dla nich powód do zabawy i od razu organizują anielski zespół w celu realizacji nowej dla nich przygody. Trzymaj w różnych miejscach ukryte liściki do aniołów lub małe obrazki i obserwuj uważnie, co się będzie działo.

Pamiętaj, aby Aniołom podziękować

Ważne jest, żeby okazywać wdzięczność aniołom za uzyskane dary i pomoc. Tak jak ludzie, bardzo cieszą się, gdy są chwalone i starają się wtedy pomóc w zdwojony sposób. Jeśli ich pomoc jest zauważona i doceniona, odpowiadają z wielką radością i niecierpliwie oczekują na następną okazję, aby Ci służyć. Anioły są bardzo skuteczne w działaniu, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, jeśli szczerze poprosisz, mogą dla Ciebie uczynić nawet cuda.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak przyciągać anioły? - lekcja 2

Czy zdarzyło Ci się zbudzić rano i znaleźć nagle odpowiedź na problem, który zaprzątał Twoją głowę od tygodni? Czy miałeś czasem wrażenie, że jakiś pomysł przyszedł Ci do głowy niewiadomo skąd? Jeśli nawet nie zdarzyło Ci się to osobiście, na pewno przytrafiło się tak komuś z Twoich znajomych. To są przykłady na istnienie aniołów w naszym życiu. Otrzymujemy informacje, jakich nigdy nie posiadaliśmy, w sposób jakby magiczny.

Proś Anioły o pomoc i pamiętaj o nich

Aby anioły były naprawdę skuteczne, potrzebują częstego używania i pewnego treningu. Wystarczy czasem pozytywna modlitwa przed zaśnięciem albo wyrażenie szczerej prośby lub myśli, a one już z zapałem zabierają się do zadania. Nawet, gdy Ty śpisz. Pomaganie ludziom przyczynia się do ich własnego rozwoju, więc z chęcią służą coraz więcej, gdy są regularnie proszone o pomoc.

Anioły potrzebują jakiejś fizycznej motywacji do przeprowadzenia projektu, np. modlitwy, listu, obrazka, resztą zajmują się same. Ty przekaż, o co Ci chodzi, a one zajmą się szczegółami, zajmą się częścią niewidzialną.

Jeśli już uwierzysz w obecność aniołów i zaakceptujesz ich nieustanną pomoc, najlepiej żebyś ustalił jakiś sposób porozumiewania z nimi, sposób w jaki mogą Ci dawać znaki, tak żebyś je prawidłowo odczytywał. Może to być odczucie muśnięcia skrzydłem albo jakiś szczególny zapach w momentach, kiedy masz podjąć ważne decyzje. Poproś swoje anioły, żeby dawały Ci wyraźne znaki, na "tak" i na "nie".

Jak przyciągać Anioły?

Jak przyciągać do siebie anioły? Wielu z nas robi to nieświadomie, nie zdając sobie z tego nawet sprawy. Anioły są przyciągane przez emocję miłości, jeśli ją wyczuwają, od razu krążą w pobliżu. Jeśli kochasz kwiaty, dzieci, zwierzęta, w sposób naturalny przyciągasz do siebie anioły.

Dobrym sposobem na kontakt z aniołami jest modlitwa lub medytacja. W modlitwie przekazujesz swoje problemy, życzenia i marzenia sile wyższej, w którą wierzysz. Medytacja w każdej formie jest słuchaniem małego, cichego głosu boskiego w sobie i wtedy odpowiedź przychodzi za pomocą aniołów.

Czy słuchasz pięknej muzyki, czy przebywasz w ciszy na łonie natury, czy też pijesz popołudniową herbatę, jeśli wystarczająco uciszysz swój umysł, anioły przemówią do Ciebie poprzez Twoje myśli. I wtedy właśnie pojawią się pomysły niewiadomo skąd, pojawią się kreatywne rozwiązania Twoich problemów. Zdasz sobie sprawę, że cały czas przebywałeś w anielskim towarzystwie, tylko tego nie dostrzegałeś.

Anioły są bardzo precyzyjne jeśli chodzi o czas. Najlepszym dowodem na anielską interwencję w jakiejś sprawie jest przyjrzenie się, w jakim dokładnie momencie coś się zdarzyło. Jeśli coś jest dziełem aniołów, czas wydarzenia jest idealnie wybrany, ani za wcześnie, ani za późno. Masz wtedy wrażenie, jakby wszystko prowadziło do tego właśnie momentu.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak przyciągać anioły? - lekcja 3

Anioły zostały stworzone, aby służyć ludziom. Ich radość wzrasta, kiedy wykonują usługi na naszą rzecz, a Twoje docenienie ich pomocy jeszcze bardziej je zachęca do wykonywania dla Ciebie zadań. Anioły uwielbiają się bawić, bardzo lubią przyjęcia i razem z Tobą świętują Twoje sukcesy.

Anioły w pobliżu Ciebie zauważą, że chcesz je przywołać, natomiast potrzebują pewnego czasu, żeby się z Tobą zaznajomić. Na początku najlepiej prosić je o rzeczy drobne. Mogą Ci dać jakiś znak, np. pozwolą Ci wygrać trzy razy z rzędu w grę w karty, którą lubisz. Jeśli znajdziesz radość i docenisz małe rzeczy, jakie dla Ciebie robią, upewnią się, że mogą Ci zaufać.

Otwórz się na odpowiedzi

Aby uzyskać pomoc aniołów w rozwiązaniu jakiegoś problemu, z jakim się zmagasz, przeczytaj słowa z Biblii: "Posłuchaj cichego, małego głosu". Zwróć uwagę na słowo "cichy". Pobądź przez pewien czas w ciszy, żebyś mógł "posłuchać".

Każdy człowiek od czasu do czasu prosi o coś w modlitwie, ale ilu z nas słucha odpowiedzi na nasze modlitwy? Odpowiedzi nie zawsze przychodzą w formie konkretnych wydarzeń. Czasem są nam dostarczane w formie myśli, a taka myśl może zostać otrzymana tylko w stanie uwagi.

"Dla najwyższego dobra wszystkich"

Anioły najchętniej pomagają, jeśli prosimy dla dobra jakiejś osoby, jakiejś grupy ludzi albo dla własnego dobra. Zapewnią Tobie i innym ludziom to, czego naprawdę potrzebujesz. Jeśli kochasz to, co robisz i cieszy Cię to, co chcesz osiągnąć, otrzymasz nawet dodatkowe wsparcie aniołów.

I bardzo ważna sprawa - z aniołami jest tak, że cokolwiek masz do zrobienia, zacznij to robić. W ten sposób ostatecznie przekonasz je o prawdziwości swojej intencji i o swoim oczekiwaniu na ich pomoc.

Język obrazów i snów

Ludzie i anioły nie mają wspólnego języka, jakim mogliby wzajemnie się porozumiewać. Jedyny sposób komunikacji to obrazy, jakie otrzymujemy od aniołów w czasie, gdy umysł jest wyciszony lub w czasie snu. Jeśli znamy się na symbolach, obrazy przychodzą w formie symbolicznej, tak jak my to rozumiemy. W innym przypadku należy zwrócić uwagę na emocję związaną ze snem lub wyobrażeniem. Na przykład otwierające się drzwi lub brama oznaczają zmiany, wspinanie się oznacza wzrost energii. Jeśli sen ma jakiś wyraźny finał, oznacza to sukces Twojego przedsięwzięcia.

Anioły postępują w sposób łagodny i delikatny, nigdy nie zranią człowieka dla innego człowieka. Każde życie ma dla nich taką samą wartość jak inne życie. Czasem mogą coś wymyślić w kilka minut, lecz rzadko tak robią. Zakres czasowy w jakim operują to najczęściej okres od sześciu do siedmiu tygodni. Anioły lubią liczbę siedem. Siedem tygodni to siedem razy siedem dni i pasuje to do ich rytmu.

Nigdy nie zawiedź zaufania aniołów i nie proś ich o rzeczy niegodne ani dla zabawy. Nie można ich okłamywać, bo wtedy obrażą się i podwoją Twoje problemy.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak przyciągać anioły? - lekcja 4

Pewien biznesmen wybrał się na szybki obiad do restauracji i pierwszą osobą, jaką spotkał był człowiek, z którym bezskutecznie próbował się skontaktować od kilku dni. Ten człowiek siedział przy sąsiednim stoliku. Bez spotkania z nim nie udałoby się podpisać kontraktu przynoszącego ogromne zyski przez następnych kilka lat.

Mężczyzna myślał, że po prostu miał ogromne szczęście, a jest to typowy przykład jak działają anioły. Anioły były w jego pobliżu przez cały czas i zauważyły jego zdecydowaną próbę nawiązania kontaktu z drugim biznesmenem, odebrały wyraźny obraz tego, czego potrzebował. Kierując się tym obrazem zaaranżowały spotkanie.

Otwórz się na cuda

Ty też możesz do siebie przyciągać tego typu cuda. Wystarczy, że dasz wyraźny znak swoim aniołom, prześlesz im wyraźny obraz tego, czego potrzebujesz w danym momencie. Anioły odpowiedzą na Twoje prośby w idealnym dla Ciebie czasie.

Co jest ciekawe na temat aniołów, one wcale nie śpią. Kiedy nasze ciało śpi, dla aniołów jest to czas wielkiej aktywności. Nie mają potrzeby snu, a więc kiedy Twoje ciało wypoczywa, one fruwają po świecie, szukają dla Ciebie informacji i tworzą sposoby spełnienia Twoich sekretnych życzeń. Mają swoiste sposoby działania, zupełnie inne niż nasze, ludzkie. Podobno anioły mogą przekształcić każde nasze pragnienie w rzeczywistość w ciągu sześciu tygodni.

Anioły nie posługują się językiem i odpowiadają na polecenia wyrażone poprzez pozytywne myślenie, modlitwę bądź obrazki przedstawiające to, o co prosimy. Ponieważ nie mają formy materialnej, muszą pracować na tym materiale, jaki jest dla nich dostępny, więc często manewrują emocjami człowieka, tak aby mu umożliwić osiągnięcie celów. Jeśli potrafisz się z nimi skomunikować powyższymi kanałami, działają bardzo szybko i z radością Ci pomagają.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak przyciągać anioły? - lekcja 5

A teraz zapraszamy do podsumowania podstawowych informacji na temat aniołów. Aby ułatwić i usystematyzować te rzeczy, zapisaliśmy je w punktach:

1. Musisz rozumieć swoją boską naturę. Jeśli uznajesz swoją boską naturę, ta wiadomość poprzez myśli dociera do aniołów i ich odpowiedź jest natychmiastowa. Anioły muszą mieć Boga, któremu służą i Ty musisz być tym Bogiem.

2. Na początku daj aniołom małe zadanie np. znalezienie miejsca do parkowania w zatłoczonym terenie albo znalezienie zgubionej rzeczy.

3. Upewnij się, że nie ma w Tobie chciwości i przesady. Anioły zapewnią Ci wszystko, co ci jest naprawdę potrzebne do szczęścia, lecz proś z umiarem.

4. Szanuj prawa innych ludzi.

5. Twoje prośby muszą być bardzo przejrzyste i zaopatrzone w dużą ilość szczegółów.

6. Kiedy prosisz, proś z mocą i stanowczością. Anioły nie lubią błagania i desperacji.

7. Musisz mieć absolutną wiarę, że Twoje prośby składasz w najlepsze ręce i powstrzymać się od sugerowania sposobu, w jaki Twoja prośba ma być spełniona.

8. Zwracaj się do aniołów bardzo często, a szczególnie wtedy, kiedy już Ci pomogą. Bądź wdzięczny za otrzymywane dary.

9. Dla początkujących dobrym pomysłem jest stworzenie sekretnego kącika życzeń np. na wewnętrznej stronie drzwi od szafy. Umieszczaj tam obrazki, liściki z prośbami i wszystko co może pomóc aniołom w odczytaniu Twoich próśb. Anioły uwielbiają sekrety i lepiej rozumieją obrazki niż bezpośrednie polecenia.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... Nie ze wszystkim sie zgadzam ale ciekawe te lekcje :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tak bez lekcji:) gdy sie w nocy obudziłam w masakrycznym szoku,strachu i czujac ze ktos obok mnie jest..i wcale nie miły..zaczełam sie modlic do Anioła Stroza.Jaka ja ulge poczułam,niesamowite..chyba steptyczniej podchodziłam do takich spraw..hmm a jednak..

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anioły istnieją po to, aby służyć nam, ludziom. Czy w to wierzymy, czy też nie, często pomagają nam, chronią nas i ostrzegają przed błędami.

Z tym służeniem to w ujęciu ludzkim chyba nie do końca tak jest. Bo jak nazwiesz np anioły śmierci, czy anioły zagłady?

Anioły nie mają formy cielesnej, fizycznej, są czystą formą bardzo delikatnej energii. Mogą być duże lub małe, lecz przeważnie ich wielkość odpowiada wielkości ludzkiego ciała. Wibracja energii anielskiej jest znacznie wyższa niż wibracja człowieka i to jest przyczyną, że są dla nas niewidzialne, a jeśli już są widzialne, to raczej przez dzieci lub zwierzęta. Bywa, że obecność anielską wyczuwa się poprzez delikatne uczucie muśnięcia na twarzy lub na ręce w czasie, gdy nasze myśli lub rozmowy krążą wokół tematu, który nam sprawia radość.

Czy ta energia jest taka delikatna to też bym polemizował. Anioły są na pewno formą energetyczną ale to istoty duchowe. Myślą, czują, mają emocje. A nie są widoczne dla ludzi, ponieważ nie mają ciał fizycznych. To co się czasem widzi to jedynie ciała astralne, czyli mniej więcej to samo co maja ludzie w astralu. Ot taki skafanderek na astralne wycieczki.

Energia może być jednak wyczuwalna dla człowieka, jeśli ten ma wysoką wrażliwość. Natomiast zwierzęta i dzieci raczej odczuwają wibracje, a nie widzą.

Co do formy to anioły przybierają różne kształty.

Anioł Stróż

Każdy z nas ma przypisanego osobistego Anioła Stróża, to stanowisko anioł przypisuje sobie sam. Ludzie i ich anioły dobierają się na zasadzie podobieństw, np. anioł kochający kwiaty i roślinność wybierze osobę zainteresowaną ogrodnictwem. Anioł wybierając sobie człowieka bierze na siebie odpowiedzialność, że będzie temu człowiekowi zawsze służyć, niezależnie od jego wieku, zawodu, postępowania. Każdy z nas zasługuje na anioła, obojętnie jaki jest, jednak ma się lepszy kontakt z aniołami, gdy się jest osobą pogodzoną z ludźmi i promieniującą miłością.

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie zgodzę się. Nie każdy ma za opiekuna anioła, to po primo.

Secundo: opiekun i podopieczny często są totalnymi przeciwieństwami dla równowagi.

Tertio, opiekun nie bierze odpowiedzialności. Ta spoczywa tylko na człowieku.

Relacja Anioły-ludzie

Anioły czerpią radość z kontaktu z ludźmi i ich los jest ściśle powiązany z naszym losem. Gdy my się cieszymy, cieszą się też i nasze anioły. Podobno, gdy coś świętujemy i organizujemy przyjęcia, przychodzą na nie również nasi uskrzydleni przewodnicy. Rozwój aniołów jest powiązany z naszym rozwojem. Gdy my uczymy się i wzrastamy duchowo, podnosi się również poziom energii naszych aniołów.

Bzdura.

Anioły są wysoko rozwiniętymi w drodze ewolucji duchowej, jeśli tak można powiedzieć, istotami pełnymi światłą (nie licząc tych, które wybrały mrok). Nie uczą się od ludzi w zasadzie niczego nowego, bo są przy ludziach od początku. A czy się cieszą? To już względne postrzeganie. To istoty o wolnej woli i nie koniecznie lubią to co my. Nie wspominając już o brawurowych zabawach niektórych osób. Uważasz, ze stróż cieszy się widząc, jak ktoś pędzi np 200 km na godzinę w objęcia śmierci, ale z jaką uciechą?

(...)Natomiast anioły doskonale rozumieją język obrazów. Jeśli chcesz uzyskać pomoc aniołów w jakiejś konkretnej sprawie, najlepiej narysuj lub namaluj swoją prośbę i zawieś w miejscu, na które często patrzysz. Sukces jest gwarantowany, anioły od razu pojmą czego pragniesz i pomogą Ci spełnić marzenie. Jeśli np. marzysz o nowym domu, przenieś na papier jego obraz, a szybko pojawią się możliwości i pieniądze na jego otrzymanie.

Tak i jeszcze za Ciebie pójdą do pracy, posprzątają i obiad ugotują. :dobani:

Anioły to nie złote rybki od spełniania życzeń. Mogą pomóc w samorozwoju, wspomóc wiarę w siebie i we własne możliwości ale nie sprawią, że nagle staniemy się właścicielami domu z ogródkiem albo wygramy w lotto.

Ich zadaniem jest wspomagać nas na drodze rozwoju duchowego, a nie robić drogie prezenty.

Ważne jest, żeby okazywać wdzięczność aniołom za uzyskane dary i pomoc. Tak jak ludzie, bardzo cieszą się, gdy są chwalone i starają się wtedy pomóc w zdwojony sposób. Jeśli ich pomoc jest zauważona i doceniona, odpowiadają z wielką radością i niecierpliwie oczekują na następną okazję, aby Ci służyć. Anioły są bardzo skuteczne w działaniu, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, jeśli szczerze poprosisz, mogą dla Ciebie uczynić nawet cuda.

Owszem miło jest jak się im podziękuje ale anioły to nie ludzie. Są ponad tym, co ludzie nazywają Ego i mają gdzieś co się o nich myśli. Robią swoje i tyle.

I na pewno nie spełniają życzeń i nie robią cudów. I owszem są dla nich rzeczy niemożliwe, np stanie się materialną istotą. Mogą to osiągnąć poprzez inkarnowanie w ciało człowieka, co wiąże się z utratą tożsamości i przejściem cyku rozwoju duchowego. Lub poprzez opętanie istoty ludzkiej, co wiąże się z koeli z wyborem drogi mroku. Prościej mówiąc upadku.

Nie będę już odpowiadał na wszystkie posty, bo szkoda mi czasu.

Polecam jednak zweryfikować wiedzę o aniołach.

Prosić je można o wiele ale nic się nie osiągnie bez wkładu własnego. Poza tym anioły pomagają nam w drodze duchowej a nie w materialnym spełnianiu życzeń.

Co do stróży to wielu z nich, czy tez wiele z tych emanacji anielskich to nic innego jak kontakt z naszą własna jaźnią a nie z aniołem.

5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro nalegasz....

Jak przyciągać anioły? - lekcja 2

Czy zdarzyło Ci się zbudzić rano i znaleźć nagle odpowiedź na problem, który zaprzątał Twoją głowę od tygodni? Czy miałeś czasem wrażenie, że jakiś pomysł przyszedł Ci do głowy niewiadomo skąd? Jeśli nawet nie zdarzyło Ci się to osobiście, na pewno przytrafiło się tak komuś z Twoich znajomych. To są przykłady na istnienie aniołów w naszym życiu. Otrzymujemy informacje, jakich nigdy nie posiadaliśmy, w sposób jakby magiczny.

To może być efekt także programowania sennego i najczęściej jest. Nasza podświadomość właśnie w snach daje nam odpowiedzi na nurtujące pytania.

Proś Anioły o pomoc i pamiętaj o nich

Aby anioły były naprawdę skuteczne, potrzebują częstego używania i pewnego treningu. Wystarczy czasem pozytywna modlitwa przed zaśnięciem albo wyrażenie szczerej prośby lub myśli, a one już z zapałem zabierają się do zadania. Nawet, gdy Ty śpisz. Pomaganie ludziom przyczynia się do ich własnego rozwoju, więc z chęcią służą coraz więcej, gdy są regularnie proszone o pomoc.

Anioły potrzebują jakiejś fizycznej motywacji do przeprowadzenia projektu, np. modlitwy, listu, obrazka, resztą zajmują się same. Ty przekaż, o co Ci chodzi, a one zajmą się szczegółami, zajmą się częścią niewidzialną.

Bzdura, anioły nie potrzebują żadnej motywacji, zachęty ani treningów. Jedyne czego potrzebują by móc nam ludziom pomagać i służyć radą to otwarcie się na nie. I tylko tyle.

Jeśli już uwierzysz w obecność aniołów i zaakceptujesz ich nieustanną pomoc, najlepiej żebyś ustalił jakiś sposób porozumiewania z nimi, sposób w jaki mogą Ci dawać znaki, tak żebyś je prawidłowo odczytywał. Może to być odczucie muśnięcia skrzydłem albo jakiś szczególny zapach w momentach, kiedy masz podjąć ważne decyzje. Poproś swoje anioły, żeby dawały Ci wyraźne znaki, na "tak" i na "nie".

Anioły znaki dają nam na każdym kroku, to my rzadko na nie zwracamy uwagę. Nie ma co tu sie "układać" ze skrzydlatymi, że ma być zapach czy muśnięcie. Lepiej zwracać uwagę na to, co w danym momencie nam chcą przekazać. A to moze być wszystko, więc warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte.

Jak przyciągać Anioły?

Jak przyciągać do siebie anioły? Wielu z nas robi to nieświadomie, nie zdając sobie z tego nawet sprawy. Anioły są przyciągane przez emocję miłości, jeśli ją wyczuwają, od razu krążą w pobliżu. Jeśli kochasz kwiaty, dzieci, zwierzęta, w sposób naturalny przyciągasz do siebie anioły.

I tak i nie. W zasadzie wystarczy pomyśleć o nich, by przywołać. Poza tym anioły przyciąga też emanacja negatywnych emocji, wszak pojawiają sie wszędzie tam, gdzie ból i cierpienie, by nieść ulgę potrzebującym.

Dobrym sposobem na kontakt z aniołami jest modlitwa lub medytacja. W modlitwie przekazujesz swoje problemy, życzenia i marzenia sile wyższej, w którą wierzysz. Medytacja w każdej formie jest słuchaniem małego, cichego głosu boskiego w sobie i wtedy odpowiedź przychodzi za pomocą aniołów.

Medytacja tak, modlitwa też. Ale warto zmienić formę modlitwy z proszącej na dziękczynną. Anioły, jak i sam bóg i tak znają nasze ludzkie problemy, bolączki i braki, ale nie są instytucjami charytatywnymi, które na jedno pstryk dadzą nam to, o co prosimy. To jest w gestii tylko nas samych. Tu prędzej można prosić o radę w rozwiązaniu problemu, a nie prosić np anioła o nowe TV lub "super brykę" a i takie modlitwy się zdarzają.

Czy słuchasz pięknej muzyki, czy przebywasz w ciszy na łonie natury, czy też pijesz popołudniową herbatę, jeśli wystarczająco uciszysz swój umysł, anioły przemówią do Ciebie poprzez Twoje myśli. I wtedy właśnie pojawią się pomysły niewiadomo skąd, pojawią się kreatywne rozwiązania Twoich problemów. Zdasz sobie sprawę, że cały czas przebywałeś w anielskim towarzystwie, tylko tego nie dostrzegałeś.

Tu się zgodzę, ze należy wyciszyć umysł by usłyszeć szept anioła. Ale znaki dają na co dzień.

Co do myśli, to też sie zgodzę, ale doradzam ostrożność, bo nie tylko anioły zbliżają się do nas. A nie wszystko co nam w głowę myśli wsadza jest pozytywne. Dlatego warto nauczyć się świadomego myślenia.

Anioły są bardzo precyzyjne jeśli chodzi o czas. Najlepszym dowodem na anielską interwencję w jakiejś sprawie jest przyjrzenie się, w jakim dokładnie momencie coś się zdarzyło. Jeśli coś jest dziełem aniołów, czas wydarzenia jest idealnie wybrany, ani za wcześnie, ani za późno. Masz wtedy wrażenie, jakby wszystko prowadziło do tego właśnie momentu.

Nie tylko anioły maja takie wyczucie czasu. Niestety mroczne istoty też. Podobnie duchy natury. Czas nie jest dowodem na kontakt z aniołem. A przy tym nie wszystko, co na pierwszy rzut oka wydaje nam się dobre, w rezultacie takim jest. Czasem anioł czy opiekuńczy duch natury pomaga w bardziej radykalny i drastyczny sposób, a po czasie dopiero okazuje się, że to było dla nas najlepsze.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak przyciągać anioły? - lekcja 3

Anioły zostały stworzone, aby służyć ludziom. Ich radość wzrasta, kiedy wykonują usługi na naszą rzecz, a Twoje docenienie ich pomocy jeszcze bardziej je zachęca do wykonywania dla Ciebie zadań. Anioły uwielbiają się bawić, bardzo lubią przyjęcia i razem z Tobą świętują Twoje sukcesy.

Już pisałem wyżej:

Z tym służeniem to w ujęciu ludzkim chyba nie do końca tak jest. Bo jak nazwiesz np anioły śmierci, czy anioły zagłady?
Anioły w pobliżu Ciebie zauważą, że chcesz je przywołać, natomiast potrzebują pewnego czasu, żeby się z Tobą zaznajomić. Na początku najlepiej prosić je o rzeczy drobne. Mogą Ci dać jakiś znak, np. pozwolą Ci wygrać trzy razy z rzędu w grę w karty, którą lubisz. Jeśli znajdziesz radość i docenisz małe rzeczy, jakie dla Ciebie robią, upewnią się, że mogą Ci zaufać.

Kolejna bzdura. Proponuję zweryfikować źródło, z jakiego korzystasz.

Anioły to wysokorozwinięte istoty duchowe, spojrzą na Ciebie i wiedzą wszystko, także to co skrywa się w zakamarkach Twej jaźni i duszy. Nie są duszkami od spełniania drobnych życzeń np wygranej w karty. Żaden anioł tego nie uczyni, a jeśli uczyni, to możesz mieć pewność, ze nie jest to anioł.

Anioły nie mają podstaw by Ci ufać lub nie ufać.

Otwierasz sie na nie i są. Bez testów, sprawdzianów czy wzajemnego zaufania.

Otwórz się na odpowiedzi

Aby uzyskać pomoc aniołów w rozwiązaniu jakiegoś problemu, z jakim się zmagasz, przeczytaj słowa z Biblii: "Posłuchaj cichego, małego głosu". Zwróć uwagę na słowo "cichy". Pobądź przez pewien czas w ciszy, żebyś mógł "posłuchać".

Każdy człowiek od czasu do czasu prosi o coś w modlitwie, ale ilu z nas słucha odpowiedzi na nasze modlitwy? Odpowiedzi nie zawsze przychodzą w formie konkretnych wydarzeń. Czasem są nam dostarczane w formie myśli, a taka myśl może zostać otrzymana tylko w stanie uwagi.

Przede wszystkim trzeba się otworzyć na wyższe istoty duchowe i, jak pisałem wyżej miec oczy i uszy otwarte. Chyba Szept juz gdzieś to pisała, że anioły mogą do nas przemówić, nawet tekstem z bilborda, lub urywkiem zasłyszanej na ulicy rozmowy.

"Dla najwyższego dobra wszystkich"

Anioły najchętniej pomagają, jeśli prosimy dla dobra jakiejś osoby, jakiejś grupy ludzi albo dla własnego dobra. Zapewnią Tobie i innym ludziom to, czego naprawdę potrzebujesz. Jeśli kochasz to, co robisz i cieszy Cię to, co chcesz osiągnąć, otrzymasz nawet dodatkowe wsparcie aniołów.

I bardzo ważna sprawa - z aniołami jest tak, że cokolwiek masz do zrobienia, zacznij to robić. W ten sposób ostatecznie przekonasz je o prawdziwości swojej intencji i o swoim oczekiwaniu na ich pomoc.

Anioły pomagają zawsze i każdemu, kto o to prosi, bez warunkowania. I tylko w zakresie w jakim sami im pozwolimy.

Pamiętaj, że my ludzie (i nie tylko my) otrzymaliśmy dar Wolnej Woli. Aniołom nie wolno tego naruszyć.

Język obrazów i snów

Ludzie i anioły nie mają wspólnego języka, jakim mogliby wzajemnie się porozumiewać. Jedyny sposób komunikacji to obrazy, jakie otrzymujemy od aniołów w czasie, gdy umysł jest wyciszony lub w czasie snu. Jeśli znamy się na symbolach, obrazy przychodzą w formie symbolicznej, tak jak my to rozumiemy. W innym przypadku należy zwrócić uwagę na emocję związaną ze snem lub wyobrażeniem. Na przykład otwierające się drzwi lub brama oznaczają zmiany, wspinanie się oznacza wzrost energii. Jeśli sen ma jakiś wyraźny finał, oznacza to sukces Twojego przedsięwzięcia.

Anioły mówia do nas tak, jak jesteśmy gotowi je usłyszeć. Czasem to są sny, czasem zwyczajna rozmowa przy kawie. Naprawdę.

Anioły postępują w sposób łagodny i delikatny, (...)

To jest względne. Zdarza się, częściej niż się wydaje, ze zafundują nam bolesną prawdę i sporo łez. Ale o tym było już w temacie:

nigdy nie zranią człowieka dla innego człowieka. Każde życie ma dla nich taką samą wartość jak inne życie.

To spytam jeszcze raz: co powiesz o aniołach śmierci? Albo aniołach zagłady?

Czasem mogą coś wymyślić w kilka minut, lecz rzadko tak robią. Zakres czasowy w jakim operują to najczęściej okres od sześciu do siedmiu tygodni. Anioły lubią liczbę siedem. Siedem tygodni to siedem razy siedem dni i pasuje to do ich rytmu.

Nigdy nie zawiedź zaufania aniołów i nie proś ich o rzeczy niegodne ani dla zabawy. Nie można ich okłamywać, bo wtedy obrażą się i podwoją Twoje problemy.

Przeczytaj uważnie, co napisałaś. Wychodzi na to, ze anioły są mściwe, bo podwoja problemy jeśli coś. Obrażalskie i jeszcze można je okłamać.

A przecież anioły widzą i słyszą Twoją duszę, czuja emocje, więc jak można je okłamać?

Co do upodobań do liczny siedem i jakichkolwiek innych upodobań, to nie czyńmy z aniołów ludzi. Owszem mają swoje sympatie, coś lubią mniej coś bardziej ale tez nie ma, co uogólniać.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak przyciągać anioły? - lekcja 4

Pewien biznesmen wybrał się na szybki obiad do restauracji i pierwszą osobą, jaką spotkał był człowiek, z którym bezskutecznie próbował się skontaktować od kilku dni. Ten człowiek siedział przy sąsiednim stoliku. Bez spotkania z nim nie udałoby się podpisać kontraktu przynoszącego ogromne zyski przez następnych kilka lat.

Mężczyzna myślał, że po prostu miał ogromne szczęście, a jest to typowy przykład jak działają anioły. Anioły były w jego pobliżu przez cały czas i zauważyły jego zdecydowaną próbę nawiązania kontaktu z drugim biznesmenem, odebrały wyraźny obraz tego, czego potrzebował. Kierując się tym obrazem zaaranżowały spotkanie.

Otwórz się na cuda

A czemu nie założyć, że biznesmen sam sobie "wykreował" taką sytuację? Nie mieszajmy we wszystkie cuda aniołów i innych sił nadprzyrodzonych.

Czytałaś może "Alchemika"? Jest tam takie zdanie:

"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć."

Cały Wszechświat to nie anioły,a wręcz sam Absolut, Bóg, czy jak kto zechce nazwać tą siłę. To nasze intencje i myśli, które wysyłamy.

Ty też możesz do siebie przyciągać tego typu cuda. Wystarczy, że dasz wyraźny znak swoim aniołom, prześlesz im wyraźny obraz tego, czego potrzebujesz w danym momencie. Anioły odpowiedzą na Twoje prośby w idealnym dla Ciebie czasie.

Owszem możesz sobie zafundować takie "cuda" i wcale nie potrzebujesz do tego pomocy aniołów. Wystarczy naprawdę chcieć i słać stosowne intencje.

Przy tym my ludzie naprawdę mamy w sobie potężny potencjał twórczy i nie potrzeba nam sił nadprzyrodzonych, nawet boskich, by wiele w życiu osiągnać.

Co jest ciekawe na temat aniołów, one wcale nie śpią. Kiedy nasze ciało śpi, dla aniołów jest to czas wielkiej aktywności. Nie mają potrzeby snu, a więc kiedy Twoje ciało wypoczywa, one fruwają po świecie, szukają dla Ciebie informacji i tworzą sposoby spełnienia Twoich sekretnych życzeń. Mają swoiste sposoby działania, zupełnie inne niż nasze, ludzkie.

Skąd wiesz, ze nie śpią? Skąd pewność, ze nie maja potrzeby snu?

Podobno anioły mogą przekształcić każde nasze pragnienie w rzeczywistość w ciągu sześciu tygodni.

A czemu nie jednej sekundy? Przecież anioł to anioł, najbliższy Bogu posłaniec, przynajmniej według tradycji judeochrześcijańskiej. Uważasz, że ogranicza go czas?

A może to nasza jaźń, nasza dusza, potrzebują tyle czasu by wbić sobie jakiś nowy kod i "wyafirmować" spełnienie życzenia?

Anioły nie posługują się językiem i odpowiadają na polecenia wyrażone poprzez pozytywne myślenie, modlitwę bądź obrazki przedstawiające to, o co prosimy. Ponieważ nie mają formy materialnej, muszą pracować na tym materiale, jaki jest dla nich dostępny, więc często manewrują emocjami człowieka, tak aby mu umożliwić osiągnięcie celów. Jeśli potrafisz się z nimi skomunikować powyższymi kanałami, działają bardzo szybko i z radością Ci pomagają.

Bzdura. Istoty, które są tak wysoko rozwinięte i potężne jak anioły, nie potrzebują języków, obrazków ani żadnych takich ludzkich wynalazków. Patrzą w nas i widzą oraz wiedzą. Owszem rozmawiają emocjami, ale słyszą nas i widzą oraz odczuwają wszelkimi sposobami. Także werbalnymi. Jeśli więc nawet w myślach zwracasz się słowami ojczystej mowy do anioła, to on Cię usłyszy.

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak przyciągać anioły? - lekcja 5

A teraz zapraszamy do podsumowania podstawowych informacji na temat aniołów. Aby ułatwić i usystematyzować te rzeczy, zapisaliśmy je w punktach:

1. Musisz rozumieć swoją boską naturę. Jeśli uznajesz swoją boską naturę, ta wiadomość poprzez myśli dociera do aniołów i ich odpowiedź jest natychmiastowa. Anioły muszą mieć Boga, któremu służą i Ty musisz być tym Bogiem.

Kompletna bzdura i obraza dla aniołów oraz innych istot duchowych. Człowiek, anioł, każdy inny byt posiadający duszę są cząstką Boga, doświadczającą cząstką Boga. Anioły, jeśli już komuś służą to Bogu, nie człowiekowi. Człowiek dla anioła nigdy nie będzie bogiem. Anioł jedynie nie ocenia, dostrzega w człowieku i każdej innej istocie cząstkę Boga, tak jak dostrzega ja w sobie.

Gdybym uznawał grzech za fakt, powiedziałbym, że to zdanie jest bluźnierstwem.

2. Na początku daj aniołom małe zadanie np. znalezienie miejsca do parkowania w zatłoczonym terenie albo znalezienie zgubionej rzeczy.

I tym sposobem sprowadzasz anioła do roli sługi na posługi. Zweryfikuj czy ty na pewno piszesz o bożych posłańcach?

3. Upewnij się, że nie ma w Tobie chciwości i przesady. Anioły zapewnią Ci wszystko, co ci jest naprawdę potrzebne do szczęścia, lecz proś z umiarem.

Jeśli nie będzie w tobie chciwości nie będziesz o nic prosić, a jedynie dziękować.

4. Szanuj prawa innych ludzi.

5. Twoje prośby muszą być bardzo przejrzyste i zaopatrzone w dużą ilość szczegółów.

Pkt 4 to chyba oczywistość, tym bardziej na drodze rozwoju duchowego.

Pkt 5 taaak, oczywiście, bo inaczej głupi anioł się pogubi i zamiast dać nam komfort w postaci dostatniego życia, zafunduje nam dywan z firmy "Komfort".

6. Kiedy prosisz, proś z mocą i stanowczością. Anioły nie lubią błagania i desperacji.

Tak bo anioł to dżin z lampy tyle, ze spełnia wszystkie życzenia swego pana i władcy. Dlatego nie prosimy a żądamy.

Tak trzymać, a pewnie uda nam się nawet anielska cierpliwość wystawić na ciężką próbę.

7. Musisz mieć absolutną wiarę, że Twoje prośby składasz w najlepsze ręce i powstrzymać się od sugerowania sposobu, w jaki Twoja prośba ma być spełniona.

Tak, bo pewnie się obrażą. Wszak to podobne dżiną istotki o wrażliwej duszy.

Swoja drogą ciekawe skąd taka wiedza anegolologiczna się bierze :mysli:

8. Zwracaj się do aniołów bardzo często, a szczególnie wtedy, kiedy już Ci pomogą. Bądź wdzięczny za otrzymywane dary.

Rozumiem, że tu sie kończy rola dżina a zaczyna rola anioła? :)

9. Dla początkujących dobrym pomysłem jest stworzenie sekretnego kącika życzeń np. na wewnętrznej stronie drzwi od szafy. Umieszczaj tam obrazki, liściki z prośbami i wszystko co może pomóc aniołom w odczytaniu Twoich próśb. Anioły uwielbiają sekrety i lepiej rozumieją obrazki niż bezpośrednie polecenia.

Oczywiście bez tego stróż się obrazi, archanioł gromy ześle a dżinoanioł nie spełni życzeń.

Wybacz sarkastyczny ton w końcowej wypowiedzi, ale jak sama się wgłębisz bardziej w tekst, jaki tu publikujesz, to sama zauważysz nielogiczność i błędy w rozumowaniu.

Lekcję pierwszą warto zacząć od wyjaśnienia tego Kim są anioły i jak są postrzegane w różnych kulturach. Mają tam różne nazwy i różne cechy im sie nadaje.

Fakt, że są blisko nas ludzi, choć są w zasadzie wszędzie, nie czyni z nich istot ludziom podobnych.

Mają swoje emocje, sympatie i zadania, ale to w pełni oświecone istoty i myślą oraz czują innymi kategoriami niż my.

Nie są więźniami schematów typu dobro i zło, są w pełni obiektywne i we wszystkim dostrzegają zamysł Boga.

I tym się głównie od nas różnią.

Pozdrawiam.

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja się wyłamię :_slonko:

pewnie uda nam się nawet anielska cierpliwość wystawić na ciężką próbę.

Osoba która prosi,której brak stanowczości,wygląda jak nie zdecydowana.

Stanowczość,pewność siebie świadczy o tym że wiem czego chcę i o co proszę.

Osoba która prosi o X,prawdopodobnie dostanie CZAS,na zastanowienie czy na pewno chce tego o co prosi.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę przyznać, że z wielką uwagą przeczytałam ten wątek. I kiedy wrócę podzielę się swoimi przemyśleniami na ten temat. Wilk ma tu sporo racji i chętnie z nim na ten temat podyskutuję:-) ale to jeszcze minie troche czasu:D

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobre, ciekawe komentarze Wilka do tego tematu i oby więcej takich dyskusji, bo temat Aniołów wzbudza duże zainteresowanie.

Ostatnio jest "moda" na Anioły, niestety ma to swoje dobre ale i złe strony.

Po przeczytaniu tego tematu odniosłam wrażenie że opisane tu Anioły to mieszanka dżina, psa przewodnika, gejszy o wyglądzie amorka. I w dodatku te hybrydy mają ciągle poprawiać nam samopoczucie, być miłe, usłużne i do wszystkiego.

Zajeżdza mi to angeologią ala Doreen Virtuee i przerażająca infantylnością ludzi, ich okropnym poczuciem samotności, lęku i brakiem pewności siebie, przed którymi to bronią się wymyślając takie zachowania Aniołów.

Nigdy dotychczas nie robiono sobie z Aniołów "umilaczy" wolnego czasu.

Te rady są przerażające, do jednego worka wrzucono wszystko co kiedyś tam przeczytano i usłyszano o Aniołach, w dodatku myląc pojęcia i doprawiono na różowo żeby było słodko, brakuje mi tu tylko lalki Barbie, eh

Edytowane przez mariko
4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokłądnie tak Mariko.

Moda na Anioły i podejscie w stylu Doreen Virute zaczyna się odbijać juz słodką czkawką.

Pisałm o tym między innymi w temacie

Natomiast tu, faktycznie te istoty bardziej przytpominaja dżiny i usłuzne duszki niż anioły.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak przyciągać Anioły? Wiele się na ten temat ostatnio czyta, słyszy i na pewno wielu z nas chce mieć z nimi kontakt. Pytanie jednak zasadnicze jest takie czy w nich wierzymy? Czy traktujemy jak Boga. Niby jest ale go nie ma. Nie odczuwamy jego obecności więc czy i oni są? I jak to jest, że częściej jest tak, że wierzymy, że oni są ale w Niego już nie?

To ostatnie pytanie to już chyba na osobny temat.

Zacznę może od tego, że aby mieć z nimi kontakt trzeba się otworzyć na nich. Pod tym pojęciem czai się wiele. Bo co znaczy otwierać? Czy chodzi o wiarę? Moja odpowiedź brzmi nie tylko o wiarę. Chodzi o Miłość, tą uniwersalną z przyjęciem tego, że to jest prawda. Oni naprawdę są i otaczają nas często nieświadomych. Pod tym pojęciem rozumiem też otwieranie się na siebie, tego kim jestem. Będąc bardziej świadomą siebie swego istnienia jestem też otwarta na nich. Zdaję sobie sprawę, jakie to trudne (?)

Trzeba też głosno powiedzieć coś co od jakiegoś czasu nie dawało mi spokoju. Co do pewności czy ten Stróż obok mnie to na pewno Anioł? A może jakaś fatamorgana? Może to tylko moja chęć iluzja? Wiele czasu zajęło mi odkrycie prawdy. Miłość- jest kluczem do rozwązania wszelkich wątpliwości. Nie materializm, nie spełnianie życzeń a ścieżka duchowa jest drogą ku nim. Otwarcie się na nowe, nieznane emocje, myśli i postrzeganie świata. Czy tego ludzie pragną?

Z tego źródła z jakiego skorzystała autorka postu wynika, że nie. Głównie chodzi o materializm, spełnienie życzeń i próśb, na które my sami możemy zapracować. Nie kto inny. Odpowiedzialność, za nasze życie bierzemy my sami. Tego typu zagrania, jakie przedstawia się od jakiegoś czasu świadczą, że roztacza się wizję Aniołów- do wszystkiego. Jeszcze brakuje aby przeżył za nas życie a my sobie tylko popatrzymy. O nie. Nie tędy droga! Poza tym nie podoba mi się chęć ustawicznego ściągania naiwnych, którym wmawia się, że Oni zrobią za nas wszystko...

Niestety moi drodzy to nie prawda a nawet powiem więcej- wierutna bzdura! Tak naprawdę aby zmienic swe życie trzeba zacząć od siebie. I tu mogą właśnie wkroczyć Oni. Będą nas wpierać, podpowiadać, czasem dołożą trudne zadania do rozwiązania ale..... Wynik jest tego wart.

Nie będę tu pisać o mojej ścieżce ale powiem, że nie spodziewałam się tego co po drodze odkryłam. Mogę śmiało powiedzieć, że Oni nie są tacy jakich ludzie usilnie chcą widzieć. Nie są przesłodzonymi cherubinkami z małymi skrzydełkami. Są konkretni, konsekwetni i nie na darmo mówi się o anielskiej cierpliwości. Każdy z nich ma swoje zadania do rozwiązania. Nie oceniają mnie jako osoby ale widzą to kim jestem i pokazują jaka jest prawda. Czasem trzeba stanąć przed lustrem, bez ubrania, spojrzeć sobie w twarz i zrozumieć coś, kiedy słowa nie oddają rzeczywistości. Słowa są.... ograniczone.

Przyznam że smieszą mnie takie wizje, gdzie mówi się, że zdobędzie się bogactwo, wszelkie problemy znikną a oni będą za nas robic wszystko. To podstawowy błąd. Nigdy nie odważę się o to prosić Mego Opiekuna czy Stróża. To uwłacza ich funkcji.

Są, pomagają ale jak słusznie Wilk zauwazył nie biorą odpoowiedzialności za Nas. To my sami kreujemy swoje życie i choć na wiele spraw nie mamy świaodmego wpływu warto przyjrzeć się temu co się wokół dzieje.

Ostatnio uderzyła mnie pewna myśl. Idąc do pracy pomyslałam, że nie warto złorzeczyć na trudne chwile, zdarzenia tylko cieszyć się z nich i czerpać naukę. To doświadczenie, które się przyda na przyszłość. Z taką myślą lepiej znoszę przeciwności losu:)

Również bardzo ciekawą sprawą jest przyjrzenie się swmu dzieciństwu kiedy byłą nw nas jeszcze dzięcieca ufnośc i wiara. Moje najwcześniejsze wspomnienia kojarza się w właśnie z modlitwą do Anioła Stróża. Zapamiętałam momenty kiedy w wieczornej modlitwie zawsze patrzyłam w jeden punkt- w jedno miejsce i nieświadomie się usmiechałam. Potem po rozmowie z Moim Stróżem okazało się, że on tam stał. Więc myślę, że warto najpierw spojrzeć w siebie,... a potem posłuchac własnej intuicji czy takie „przyciąganie” jest tego warte?

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aniołki? Tak przyciągam do siebie właściwe :) pod postacią ludzi ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taaak? Ciekawe, myślałam, że to zwierzaki :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aniele Boży, stróżu mój,

Ty zawsze przy mnie stój,

Rano, w wieczór, we dnie i w nocy,

bądź mi zawsze ku pomocy.

Strzeż duszy mej i ciała mego

i zaprowadź mnie do zywota wiecznego,

Amen

:))))))) walkowalam jak bylam mała, a teraz nie umie sie od nich odpędzic;))

A tak poważniej - tytuł mnie lekko zirytował dlatego postanowiłam ogarnąć ten wątek... Jak przyciagnac anioły? One sa albo ich nie ma - jak maja być to beda, jak nie chca bo zbyt dużo chcemy na nich polegać, sa nadal ale milkna.. Im bardziej chcemy sie skupiać na odczuciu ich obecnosci, tym trudniej nam to przychodzi.. tak jak z widzeniem i intuicją. Można też je prosić o piórka, ale nie naduzywać;)

Edytowane przez tribalbellydancer
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba powinnas pzreczytac caly temat od początku, a zwlaszcza wypowiedzi Wilka :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba powinnas pzreczytac caly temat od początku, a zwlaszcza wypowiedzi Wilka :)

Czytalam, ale tam glownie o Aniolach, czyli bardziej opiekunach duchowych, tak?

a mnie chodzi o Przewodnika... :smurf: "lapie za raczke i prowadzi", w duuuuzym uproszczeniu :chytry:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wilku a skąd przekonanie że Anioł śmierci bądź Anioł Zagłady

nie służy ludziom?

Owszem, służy. Tym którym pisana jest śmierć i zagłada.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie napisal, że nie sluży? Myslę, że napisal raczej to w kontekście tego, jak my ludzie możemy postrzegac takie anioły, a nie, że one sa przeciwne ludziom. Swoją drogą, jak juz gdzieś następuje zagłada w stylu wielkie trzęsienie ziemii czy inna to chyba lepiej, zeby na miejscu były anioły, nawet te co sieją zniszczenie i wstrząsają ziemią, niż inne mniej przyjazne ludziom istoty.

Inna sprawa, że anioły, także te od śmierci i zagłady nie służą tylko ludziom. Czy tak trudno uwierzyć, w to, że czlowiek nie jest jedyną istotą godną uwagi na tej planecie?

Uściski

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.