malgosia

Horoskop na rok 2011

13 postów w tym temacie

Koziorożec

Styczeń

Miłość: Siła charakteru pomoże wam wyłonić się z grupy. Wasze dobre postanowienia zostaną źle zinterpretowane.

Praca: Gdy zaczniesz wydawać rozkazy, zrobi się bardzo nieprzyjemnie. Nie dyskutuj z innymi na temat swoich decyzji.

Zdrowie: Możesz cierpieć na pewne schorzenia skóry spowodowane złym odżywianiem.

Luty

Miłość: Odczujecie konieczność porozmawiania z przyjacielem o swoich uczuciach na temat osoby, na której wam zależy. Uważajcie: nie mówcie za dużo.

Praca: W związku z tym, iż ktoś zwróci Ci uwagę ze względu na Twoje zachowanie, musisz częściej porównywać się z innymi.

Zdrowie: Gwiazdy radzą zwrócić uwagę na sposób odżywiania się, gdyż może pojawić się trochę niechcianego tłuszczu.

Marzec

Miłość: Dzięki waszym wysiłkom wzmocnicie swoją pozycję w pracy. Zaplanujecie ważne sprawy, które zmienią waszą przyszłość.

Praca: Musisz lepiej skonfrontować swój rodzaj pracy. Ktoś zechce obniżyć Twoją energię i zapał, każąc Ci robić naprawdę zbędne rzeczy.

Zdrowie: Możesz doznać lekkiego urazu kręgosłupa przez swoje roztargnienie.

Kwiecień

Miłość: Naciągniecie wasze przyjaźnie przez wspólne interesy. Odniesiecie sukces będąc sobą i nieskrywając się pod żadną maską.

Praca: Zrozum, że nadszedł czas na wdrożenie transformacji. Zbierz wszystkie swoje siły i odwagę i podejmij decyzję.

Zdrowie: Domagając się tak wiele od swojego ciała, przyczyniacie się do obniżenia odporności, stając się przy tym podatnym na wpływy środowiska.

Maj

Miłość: Dowiecie się jak odblokować zastój z powodu nieporozumień z osobą, która jest wam bliska, bo zrozumiecie, że spowodowane to było cudzą złośliwością.

Praca: Odbędziecie rozmowę z kolegą na temat interesu, który nie poszedł tak, jak powinien. Starajcie się za bardzo nie podnosić głosu i nie być surowym dla niego. To nie jego wina.

Zdrowie: Rada brzmi, aby zwracać uwagę na skoki temperatury, ponieważ Wasz organizm jest troszkę osłabiony.

Czerwiec

Miłość: Postarajcie się zrozumieć partnera i sprostać jego wymaganiom. Uzbrójcie się w cierpliwość, gdyż będzie wam teraz potrzebna.

Praca: Będziesz wiedzieć jak zarządzać skomplikowanie i dynamicznie, a jednocześnie metodycznie i profesjonalnie. Twój profesjonalizm i zdolności zostaną zauważone przez przełożonego, który Cię pochwali.

Zdrowie: Wszyscy będą Ci zazdrościć kondycji i będziesz duszą towarzystwa.

Lipiec

Miłość: Ukochana osoba ma problemy, które narażą wasz związek na próbę. Ponieważ dotyczą natury osobistej nie nalegajcie na siłę, lecz próbujcie podejść do nich spontanicznie próbując je rozwiązać.

Praca: Miej się na baczności, gdyż sytuacja wydaje się mniej stabilna niż zwykle. Wystrzegaj się i miej oczy szeroko otwarte: zobaczysz, ile okazji jest zbyt dobrych, by je przegapić.

Zdrowie: Napar z waleriany i głogu pomoże Wam się zrelaksować.

Sierpień

Miłość: Będziecie musieli postarać się, aby pozytywne cechy partnera uczynić najlepszymi i nie wolno wam zmienić ich na negatywne, aby nie wyjść na egoistów.

Praca: Nie będziesz stąpał mocno po ziemi, na niektóre sprawy będziesz reagował z dużą powierzchownością. Jeśli nie chcesz mieć problemów, poświęć im później więcej uwagi.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam nie poddawać się lenistwu i zrobić coś, co lubicie.

Wrzesień

Miłość: Mimo szczerych chęci i pozytywnych zamiarów partner może was źle zrozumieć. Nie użalajcie się nad sobą i nie bądźcie egoistami.

Praca: Podejmiesz błędną decyzję,w którą włożysz wiele wysiłku, aby ją rozwiązać. Powierz swoje najpilniejsze zobowiązania komuś, kto będzie w stanie dobrze je wykonać.

Zdrowie: Kąpiel w solach terapeutycznych przyniesie ukojenie.

Październik

Miłość: Partner nie wiedząc jak do was dotrzeć, będzie naciskał na rozmowę, wzbudzając przy tym wasze zdenerwowanie. Zamiast udowadniać waszą niewinność, pokażcie, że nie macie nic do ukrycia.

Praca: Nie doceniasz problemów i traktujesz je powierzchownie. Zatrzymaj się i dokładnie rozważ konsekwencje, a odkryjesz, że zasługujesz na uwagę.

Zdrowie: Mało ruchu wystarczy, aby mieć zakwasy. Spróbuj poćwiczyć i trzymać formę.

Listopad

Miłość: Możecie mieć błędne podejście w chwili gniewu, wtedy warto poszukać przebaczenia u osoby kochanej. Dajcie z siebie więcej miłości.

Praca: Nie chcesz słuchać rad od nikogo, ponieważ boisz się, że będą one lepsze od waszych pomysłów.

Zdrowie: Aby powrócić do pełnej sprawności Gwiazdy zalecają pływanie.

Grudzień

Miłość: Poczujecie się, jakby wam brakowało gruntu pod nogami, nagle pojawią się wątpliwości, co do stabilności waszych relacji.Nie będą one bezpodstawne.

Praca: Będziesz musiał jeszcze poczekać na upragnione zmiany. Uważaj na kogoś, kto twierdzi, że chce Ci pomóc i zrozumieć, a w rzeczywistości jest odwrotnie.

Zdrowie: Są prawdopodobne małe uszkodzenia stawów, które sprawią, że będziecie mniej zwinni: zapiszcie się na salę gimnastyczną.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wodnik

Styczeń

Miłość: Będziecie szukać bliskości kogoś, przy kim czujecie się pewnie. Zamiast stawiać czoło dyskusji wybierzcie towarzystwo przyjaciół.

Praca: Nie brakuje sposobności i możliwości do wzrostu gospodarczego. Brakuje odwagi, by je wziąć. Wtedy nie wahaj się: zacznij, a reszta przyjdzie sama.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam, abyście udali się na spacer na świeżym powietrzu dla lepszego rozluźnienia i odprężenia.

Luty

Miłość: Wasze uczucia będą skierowane w dwie przeciwne strony. Nie niszczcie waszych stosunków: może się bowiem okazać, że jest już dla was za późno.

Praca: Aby zakończyć transakcję będziesz musiał użyć swojego uroku, przebiegłości i umiejętności. Ostatecznie odniesiesz sukces, ale wyczerpiesz swoją energię.

Zdrowie: Wasza kondycja fizyczna będzie wysoka i będziecie tryskać energią.

Marzec

Miłość: Będziecie musieli ciężko pracować, aby odzyskać zaufanie partnera, lecz w końcu dzięki waszemu talentowi i sprytowi weźmiecie sprawy w swoje ręce.

Praca: Ucz się rzemiosła od innych. Jeśli nawet nie sprawi Ci to przyjemności, to nie narzekaj, gdyż może Ci się to jeszcze kiedyś przydać.

Zdrowie: Unikajcie pikantnych potraw, aby nie pogorszyć Waszego stanu zdrowia.

Kwiecień

Miłość: Będziecie robić wszystko, aby nie ośmieszyć się przed partnerem.Nie bójcie się pokazać jacy naprawdę jesteście, ponieważ najbardziej cenią waszą skromność.

Praca: Twoja ambicja przerośnie umiejętności i będzie Cię to dużo kosztować. Zastanów jak daleko można się posunąć, w przeciwnym razie zawiedziesz się.

Zdrowie: Prawdopodobne są bóle głowy, które powoduje trudne życie. Staraj się żyć bardziej prosto i naturalnie.

Maj

Miłość: Utkniecie z partnerem w martwym punkcie i nie będziecie w stanie nic zrobić. Rozstanie na jakiś czas pozwoli wam lepiej siebie zrozumieć.

Praca: Zdarzą się sytuacje, dzięki którym wzrośnie Twój profesjonalizm. Będziesz wiedział, kiedy nadejdzie ten moment i jak go wykorzystać.

Zdrowie: Czujesz, że brakuje Ci motywacji, aby osiągnąć cel. Uwaga: masz za dużo stresu.

Czerwiec

Miłość: Wasze intencje są godne pochwały, ale działają w niewłaściwy sposób. Rada członka rodziny pomoże wam to zrozumieć i ułatwi w wyjaśnieniach tego ukochanej osobie.

Praca: Nie bierz odpowiedzialności za błędy innych. Postaraj się panować nad nerwami. Ryzyko nie zawsze się opłaca.

Zdrowie: Gwiazdy proponują Wam podróż, nawet krótką, ale z dala od codziennego życia: czasami tego potrzebujemy.

Lipiec

Miłość: Wobec ciągłych żądań partnera będziecie nim manipulować i tracić czas. Gwiazdy wam radzą, abyście nie uciekali: stawcie czoła sytuacji.

Praca: Wasze zadowolenie będzie rosnąć: po wielu próbach i błędach znajdziecie prawidłową drogę do rozwiązania problemów, dzięki waszej intuicji.

Zdrowie: Gwiazdy radzą zmienić dietę poprzez zmniejszenie białka zwierzęcego.

Sierpień

Miłość: Nadarzy się okazja, aby odwiedzić pewną osobę, którą podziwiacie i urzeka was, ale pamiętajcie: nie wszystko złoto, co się świeci!

Praca: Będziesz punktem odniesienia dla swoich kolegów, którzy będą starać się uzyskać informacje na temat sposobu wykonywania swoich obowiązków. Twoja wartość wzrośnie.

Zdrowie: Problemy z trawieniem prawdopodobnie są spowodowane

Wrzesień

Miłość: Będziecie musieli odkryć siebie, pokazują przy tym część swojej osobowości, która zawsze jest ukryta. To pomoże ożywić stosunki i wpłynie na większą stabilność.

Praca: Pojawi się niebezpieczeństwo, które przekształci się w coś groźnego. Jeśli nie chcesz, aby Twój trud poszedł na marne nie wpadaj w panikę i uspokój kolegów.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam gimnastykować się, przede wszystkim rano.

Październik

Miłość: Pomyślicie, że znaleźliście odpowiednią osobę, która podziela wasze pomysły. Z tego powodu gwiazdy przestrzegają, abyście nie postępowali jak zawsze i żebyście nie palili za sobą wszystkich mostów.

Praca: Wykażesz się uporem w kontynuowaniu projektu mimo krytyk. Ostatecznie udowodnisz, że masz rację i zdobędziesz uznanie krytyków.

Zdrowie: Będziecie musieli podjąć niezbędne środki ostrożności, aby zapobiec zbędnym problemom.

Listopad

Miłość: Z postawionych sobie ambitnych celów pozostanie wam jedynie obejść się ich smakiem. Zrobicie głupstwa, aby tylko poznać nowego partnera.

Praca: Stracisz możliwości z powodu niezdecydowania. Pojawi się niechęć do zmian, ponieważ zaczniesz doceniać to, co masz.

Zdrowie: Gwiazdy zalecają, aby nie uprawiać lekkomyślnie sportów ze względu na Waszą nadmierną nieuwagę.

Grudzień

Miłość: Dzięki optymizmowi spojrzycie inaczej na problemowe sytuacje. Zobaczycie potrzeby partnera zanim zdąży je wyrazić.

Praca: Będziecie mieć tendencję do izolacji i nie ufajcie nikomu. Pamiętajcie, że ta postawa przeszkadza Wam rozwijać się i poprawiać. Porównanie to podstawa.

Zdrowie: Będziecie podatni na podrażnienia skóry, więc bądźcie ostrożni i uważajcie, z czym macie kontakt.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ryby

Styczeń

Miłość: Musicie stłumić swój temperament, aby nie stwarzać powodów do nieporozumień. Musicie postarać się być lepszym dla waszego partnera.

Praca: Pojawią się bardzo interesujące ekonomicznie okazje. Pamiętaj jednak, aby nie dać się zwieźć i myśl o swojej przyszłości.

Zdrowie: Gwiazdy Wam radzą, abyście spożywali więcej nabiału.

Luty

Miłość: Będziecie mieć dobre przeczucia, które pomogą wam w codziennym życiu. Uzbrójcie się w cierpliwość i pocieszcie swojego partnera.

Praca: Doświadczycie potknięcia zawodowego, lecz nie rozpaczajcie, tylko wyciągnijcie wnioski na przyszłość.

Zdrowie: Prawdopodobnie wymagacie od swojego ciała więcej, niż można, więc przestańcie.

Marzec

Miłość: Zastanówcie się nad tym co mówicie, gdyż będziecie nerwowi i wrażliwi. Nie zamykajcie się w sobie i wyrażajcie otwarcie swoje uczucia. Partner was zrozumie.

Praca: Znajdziecie się w krytycznej sytuacji, gdzie czekają Was irytujące sytuacje. Nie poddawajcie się, ale szukajcie energii gdzie indziej: pojawią się nowe możliwości.

Zdrowie: Gwiazdy zalecają, aby stosować umiar w jedzeniu i wziąć pod uwagę ideę zdrowego żywienia.

Kwiecień

Miłość: Wasz autorytet w związku zostanie poważnie podważony przez zły wybór. Podejmowanie decyzji nie powinno być zależne tylko od was.

Praca: Pojawią się zmiany wymagające większej giętkości. Będziesz musiał przychylić się do odgórnie przychodzących decyzji.

Zdrowie: Unikajcie kładzenia się do łóżka bezpośrednio po posiłku, gdyż mogą wystąpić problemy z niestrawnością.

Maj

Miłość: Możecie spotkać starego przyjaciela, który będzie bardzo zmieniony. Znajdziecie się w trudnej sytuacji, w której trzeba wybrać między dwoma partnerami.

Praca: Nadarzy się okazja na wyjazd, który wniesie wiele nowości, również w życiu zawodowym.

Zdrowie: Zatroszczycie się bardzo dobrze o swoje zdrowie i linię.

Czerwiec

Miłość: Poczujecie, że sypie wam się grunt pod nogami. Wasza niepewność jest wynikiem zazdrości do kogoś, kto spiskuje przeciwko wam. Zachowajcie spokój i powściągliwość.

Praca: Postaraj się poszukać właściwego sposobu na dialog z szefem, który ostatnio wydaje się nieżyczliwy.

Zdrowie: Może łatwo dopaść Cię melancholi, więc nie izoluj się tylko spędzaj czas z ludźmi i baw się: potrzebujesz tego.

Lipiec

Miłość: Humor nie będzie wam zbyt dopisywał, stwarzając wokół was napiętą atmosferę. Postarajcie się z partnerem, aby zmniejszyć dystans wobec siebie.

Praca: Z zapałem stawiacie czoła nowemu projektowi, który naprawdę wydaje się bardzo obiecujący. W krótkim czasie będziecie cieszyć się wspaniałymi wynikami.

Zdrowie: Pojawią się problemy z oddychaniem, jak gdyby brakowało Wam powietrza: zobowiązania Was duszą.

Sierpień

Miłość: Działając zbyt popędliwie stracicie waszą samokontrolę. Odprężcie się. Musicie panować nad sobą i swoimi wypowiedziami.

Praca: Zmień swoje zachowanie w stosunku do kolegów, ponieważ niektórzy źle na Ciebie patrzą.

Zdrowie: Jeśli cierpicie na niskie ciśnienie to starajcie się chować w cieniu i pić dużo wody.

Wrzesień

Miłość: Będziecie odczuwać większe znużenie niż zazwyczaj. Weźcie się w garść, aby to nie odbiło się na waszej kondycji.

Praca: Nie posłuchacie nawet tych ludzi, którym zawsze ufaliście, a to może prowadzić do naprawdę dużych błędów.

Zdrowie: Gwiazdy sugerują Wam odrobinę rozrywki: wyjazd pomoże Wam naładować baterie poprzez przywrócenie utraconych sił.

Październik

Miłość: W nadchodzącym okresie będziecie czuć wyjątkową bliskość z partnerem. Gwiazdy wam sprzyjają: to dobry czas, aby wzmocnić wasz związek.

Praca: Musisz zwrócić wiele uwagi na małe przeszkody, które spowalniają pracę. Większa zdolność podejmowania decyzji pomoże w zaoszczędzeniu czasu.

Zdrowie: Będziecie mieć jeszcze trochę problemów z niskim ciśnieniem, które powoduje, że czujecie się wyczerpani. Nie przesadzajcie z wysiłkiem.

Listopad

Miłość: Znajdziecie się w centrum zainteresowania, udzielając wszystkim rad.Nie musicie bać się wyrażać zdania, gdyż jesteście odpowiedzialni.

Praca: Rozwiązanie problemu dotyczącego Waszego zakładu pracy zabierze Wam dużo czasu. Na koniec jednak otrzymacie pochwały.

Zdrowie: Gwiazdy radzą uważać podczas ruchu, gdyż roztargnienie może Wam zaszkodzić.

Grudzień

Miłość: Będziecie musieli być mniej uparci, aby wzajemnie się znieść. Nie musicie ukrywać prawdy przed partnerem, aby nie prowokować dyskusji.

Praca: Musisz podjąć właściwą decyzję, aby uniknąć negatywnych konsekwencji. Uważaj na osoby, które tylko czekają na Twoją pomyłkę, aby to wykorzystać dla własnych celów.

Zdrowie: Zadbajcie o swoją dietę, ponieważ możecie zaniedbać swoje zdrowie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Baran

Styczeń

Miłość: Przejdziecie okres nieporozumień z ukochana osobą. Zachowajcie uczciwość i sprawiedliwość. Bądźcie rozsądni, ale nie zapominajcie o czułości.

Praca: Twoje spostrzeżenia okażą się słuszne i prawdziwe. Ktoś będzie je krytykował z zazdrości, ale nie przejmujcie się tymi słowami i działajcie dalej.

Zdrowie: Będziecie tryskać energią i mieć dobry humor, który będzie Wam towarzyszył w każdej dziedzinie życia codziennego.

Luty

Miłość: Ukochana osoba da wam powód do zazdrości. Będziecie jednak w stanie przywrócić harmonię w waszym związku i znajdziecie odpowiednie słowa.

Praca: Aby otrzymać upragnioną zmianę, musicie trochę poczekać, ale ważne jest, aby już teraz zacząć budować fundamenty cegiełka po cegiełce.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam spożywać alkohol w umiarkowanych dawkach, gdyż wpłynie to niekorzystnie na wasze delikatne zdrowie.

Marzec

Miłość: Pewne nieporozumienie sprawi, że ponownie rozważycie sytuację, o której już zapomnieliście. Cofniecie się wstecz i zobaczycie wasze położenie.

Praca: Twoja antypatia w stosunku do kolegi uczyni Cię bardzo nerwowym. Nie wyładowuj swojej złości na otaczających Cię osobach.

Zdrowie: Będziesz odczuwać ogólne wyczerpanie ze względu na rozproszenie sił. Musisz je lepiej ukierunkować.

Kwiecień

Miłość: Będzie was przepełniała energia i chęci do robienia czegoś. A to sprzyja delikatnej rozmowie z partnerem, aby dowiedzieć się co go martwi.

Praca: Pomyśl, zanim coś powiesz: ta cecha może Ci przysporzyć problemów interpersonalnych z kolegami. Bądź sprytniejszy.

Zdrowie: Będziecie czuć się słabo, ale to kwestia stanu psychicznego, a nie fizycznego. Skup się na sobie.

Maj

Miłość: Określicie się w dążeniu do waszych celów. Hamujcie wasze popędy, aby nie wprowadzać partnera w błąd.

Praca: Zorientujesz się w porę, że ktoś zechce postawić Cię w złym świetle i będziesz się starał odkryć, kto to taki. Postaraj się upewnić, że osoba którą podejrzewasz jest właściwa.

Zdrowie: Wysoki poziom napięcia przeszkadza Wam w spokojnym spaniu i to sprawia, że jesteście rozdrażnieni. Oczyśćcie umysł.

Czerwiec

Miłość: Będziecie dusić się w związku, ale nie znajdziecie słów, aby powiedzieć partnerowi o swoim złym samopoczuciu. Postarajcie się pokonać swoje ego i okażcie więcej miłości.

Praca: Czeka Cię spokojny okres bez żadnych problemów i będziesz miał więcej czasu na zdobycie sympatii i zaufania Twoich kolegów.

Zdrowie: Musicie unikać wysiłku, który jest ponad Wasze możliwości.

Lipiec

Miłość: Przekonacie się, że w waszej osobowości istnieje kilka rzeczy, które zechcecie zmienić, aby żyć lepiej z partnerem. Nie spieszcie się: dzięki cierpliwości i wytrwałości odniesiecie sukces.

Praca: Pragnienie, aby osiągnąć sukces zaprowadzi Was do popełnienia wielu błędów, co nie wpłynie korzystnie na Twoją karierę. Należy jednak wyeliminować strach przed porażką.

Zdrowie: Musicie bardziej ochraniać gardło, aby nie przysporzyło Wam problemów.

Sierpień

Miłość: Nie należy lekceważyć potrzeb ukochanej osoby. Czasami oczywiste rzeczy dla was, dla innych takie nie są. Dajcie z siebie więcej uczucia i zrozumienia.

Praca: Będziesz musiał poprosić o pomoc osobę lepszą od siebie. Zadanie, które Ci przydzielono wymaga większego przygotowania, którego jeszcze nie osiągnąłeś.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam pomyśleć o miejscu, gdzie można odpocząć w dobrym towarzystwie.

Wrzesień

Miłość: Wasz partner ukrywa przed wami pewne rzeczy, które powodują u was złe samopoczucie. Ale czasami mówienie nieprawdy ma na celu to, aby nie ranić drugiej osoby.

Praca: Zgubiliście jakiś pomysł, a nierozwiązane problemy będą Wam przysparzać smutku. Ale zachowajcie wiarę i wierzcie w sprawiedliwość.

Zdrowie: Wasz układ odpornościowy jest osłabiony, więc uważajcie, aby nie przeziębić się.

Październik

Miłość: Będziecie niezdecydowani co do działań bliskiej osoby: z jednej strony odczujecie strach, a z drugiej brak zaangażowania emocjonalnego.

Praca: Czeka Cię wiele pozytywnych wydarzeń. Twoja intuicja przyniesie Ci uznanie i osiągniesz wielką satysfakcję odnotowując sukces swoich pomysłów.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam pić sok z wyciśniętych owoców cytrusowych, przede wszystkim rano.

Listopad

Miłość: Przed wami burzliwy okres z ukochaną osobą. To wynik złamania waszych obietnic: będziecie musieli to naprawić.

Praca: Ostatnio jesteś przemęczony i dlatego będziesz szukać chwili relaksu. Pamiętaj jednak, że szef wszystko widzi i nie próbuj z niego kpić.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, aby nie denerwować się z powodu błahych rzeczy i lepiej spożytkować energię.

Grudzień

Miłość: Będziecie szukać przyczyny każdej sprawy i to zacznie wam przeszkadzać w normalnym życiu. Postarajcie się stworzyć duet z waszym partnerem.

Praca: Swoim nienagannym zachowaniem unikniesz zarzutów, lecz pamiętaj, że za drugim razem może nie być już tak łatwo.

Zdrowie: Napięcie i stres są wrogami numer jeden. Spróbuj technik relaksacyjnych.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byk

Styczeń

Miłość: Zdobędziecie ufność dzięki swojej lojalności. Partner szczególnie to w was doceni.

Praca: Będziesz wyładowywać stres i z tego powodu będziesz niezadowolony. Staraj się niczego nie narzucać, a przede wszystkim być zgodnym z tym, co mówisz, bo inaczej stracisz poparcie.

Zdrowie: Mogą wystąpić bóle karku, więc staraj się nie narażać na zmiany temperatury i okrywaj szyję.

Luty

Miłość: Pojawią się zmiany w waszych relacjach, które dadzą wam trochę zamieszania i dezorientacji, ale wybór jest jeden: czasami zmiany są konieczne.

Praca: Pojawią się nowości, ale także i pułapki i będziesz musiał ciężko pracować, aby przywrócić stabilność. Prawdopodobny spór z kolegą.

Zdrowie: Zwróć uwagę na temperaturę, czai się przeziębienie.

Marzec

Miłość: Możecie zachowywać się niepoprawnie w stosunku do osoby, która jest wam bliska i to spowoduje, że będziecie musieli podjąć szybką decyzję. Poczujecie się silni, ale później tak nie będzie.

Praca: Będziesz musiał polegać na samym sobie. Ale uważaj, żeby się nie przemęczyć problemami i myślami.

Zdrowie: Obniży się Wam ciśnienie krwi i poczujecie się gorzej. Bierzcie naturalne suplementy.

Kwiecień

Miłość: Zdażą się drobne zawirowania, a w tych chwilach będzie dobrze wysłuchać kogoś, komu ufacie. Znajdziecie się w centrum uwagi, co narazi was na krytykę.

Praca: Bieg wydarzeń zmusi Cię do rozważenia swojego położenia i zakończenia ważnego zadania. Twoja otwartość pomoże Ci osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Zdrowie: Musicie zwiększyć swoją aktywność fizyczną i starajcie się prowadzić mniej siedzący tryb życia: to odbija się na Waszym codziennym życiu.

Maj

Miłość: Odczujecie większą potrzebę spędzenia spędzenia czasu z przyjaciółmi. Doświadczycie chwilowej monotonii i napięcia z partnerem.

Praca: Ktoś próbuje Cię zranić: nie przejmuj się, postaraj dowiedzieć się, kto to jest, umocnijcie swoją pozycję i pokażcie ważne wyniki widoczne dla wszystkich.

Zdrowie: Zbyt często żyjecie na wysokim poziomie, który osłabia Wasz stan fizyczny: poszukajcie równowagi.

Czerwiec

Miłość: Partner odbierze wasze zachowanie jako nierozsądne i zechce, abyście mu je wyjaśnili. Ale zanim to zrobicie, musicie powiedzieć mu, czym się kierujecie i do czego dążycie.

Praca: Będziesz musiał podjąć decyzję w ważnej sprawie i to spowoduje Twoje zdenerwowanie z powodu odpowiedzialności, ale także i z obawy. Zdecyduj, to wszystko.

Zdrowie: Wasza kondycja będzie dobra i nie macie powodów do zmartwień.

Lipiec

Miłość: Będziecie robić wszystko jak należy i będą was faworyzować. Zauważycie, że partner zechce wami zawładnąć i zaczniecie temu przeciwdziałać.

Praca: Ktoś będzie Ci przeszkadzał w zrealizowaniu zadania, prawdopodobnie przez zazdrość.Nie bierz sobie tego do serca i zachowuj się w sposób sprawiedliwy i zawodowy.

Zdrowie: Powstrzymajcie się od podnoszenia dużych ciężarów, ponieważ kręgosłup jest bardzo wrażliwy.

Sierpień

Miłość: Oprócz udowodnienia swojej wiedzy będziecie musieli przyjąć uwagi na wasz temat. Nie musicie się z nimi zgadzać,ale oczekują od was większego zrozumienia.

Praca: Nowa droga zawodowa oferuje Wam spore korzyści, ale niesie też ukryte niebezpieczeństwa. Unikniecie ich działając z rozwagą.

Zdrowie: Gwiazdy Wam radzą, abyście wyeliminowali nałogi i zaczęli się prawidłowo odżywiać.

Wrzesień

Miłość: Musicie dostarczyć wyjaśnienia i uspokoić osoby, o których myślicie, że żyją w stanie niepewności. Wasze słowa mogą zranić.

Praca: Skorzystacie z pomocy wpływowych osób, które zagwarantują Wam wsparcie.. Odwdzięczcie się za to.

Zdrowie: Postaraj się nie być za bardzo aktywnym, to narazi Cię na zbytnie zmęczenie.

Październik

Miłość: Będziecie upierać się przy swoim zdaniu i nie zechcecie słuchać innych. Spędzcie więcej czasu z partnerem.

Praca: Otworzy się przed Wami możliwość ocenienia ważnych spraw, które wniosą nowe pomysły do Waszej zawodowej działalności. Wasz upór i determinacja zostaną nagrodzone.

Zdrowie: Będziecie charakterzować się niecodzienną energią zmieszaną z dużą dawką optymizmu. Będziecie w dobrej formie.

Listopad

Miłość: Zaistnieje ryzyko, że inni zechcą was wykorzystwać. Będą musieli uszanować wasze pomysły.

Praca: Przed Wami test, w którym musicie wykazać się wiedzą. Przeanalizujcie lepiej Wasze środowisko pracy, ponieważ nie wszystko jest takie, na jakie wygląda.

Zdrowie: Będą Cię bolały kości, być może to grypa.

Grudzień

Miłość: Rozpoczniecie dyskusję z partnerem opierając ją na prawdziwych przypuszczeniach. Niestety podczas sporu zaczniecie ją przekształcać. Uspokójcie się.

Praca: Nie pracuj w logiczny i funkcjonalny sposób: wyniki będą raczej słabe. Jeśli jednak uświadomicie sobie swój błąd, odniesiecie sukces.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, abyście nie wracali późno w nocy, ponieważ potrzebujecie odpoczynku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bliźnięta

Styczeń

Miłość: Uprzecie się nie chcąc zmienić sytuacji, która jest w stadium stagnacji. Zachowując się w ten sposób, bądźcie gotowi na konsekwencje. Wybierzcie jedyną możliwą decyzję.

Praca: Zadziałacie poprawnie w stosunku do zaistniałej sytuacji, ale niestety pojawią się sprawy, których nie przewidzieliście. Zachowajcie spokój i wyostrzcie swoje zmysły.

Zdrowie: Przewlekłe problemy z krążeniem dadzą poczucie ciężkości nóg: trochę ruchu pomoże.

Luty

Miłość: Partner zobaczy waszą życzliwość do niego i to podziała na niego kojąco. Nie rozczarujcie go, ponieważ wasza miłość to jedyne, czego pragnie.

Praca: Twoje niezadowolenie w miejscu pracy będzie wysokie. Będziesz miał ochoty na zmiany, ale Gwiazdy radzą Ci zaczekać.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam przebadać wzrok, aby uniknąć niepotrzebnych problemów.

Marzec

Miłość: Po raz kolejny pojawi się strach w stosunku do ukochanej osoby. Zatem wasze zachowanie zawsze będzie wymuszone i nie będzie się na niczym opierało.

Praca: Otworzy się przed Tobą możliwość zmiany zajęcia albo polepszenie Twojego stanowiska wraz z objęciem nowych obowiązków. Uważaj na ukryte pułapki.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam pić dużo wody i spożywać dużo białek i witamin.

Kwiecień

Miłość: Odczujecie znużenie z powodu stresu, którego doświadczacie. Będziecie dopełniać się szczęściem z partnerem i wzajemnie je sobie okazywać.

Praca: Skoncentruj się bardziej na nierozstrzygniętych problemach, które Cię dręczą. Prawdopodobnie ktoś chce postawić przed Tobą przeszkody używając do tego wszystkich dostępnych mu środków.

Zdrowie: Będziecie czuć się dobrze pod względem fizycznym: nabierzecie ochoty na ruch i gry. Zorganizujcie sobie czas z przyjaci.ółmi.

Maj

Miłość: Musicie uważać, ponieważ inni mogą skorzystać z waszej pracowitości. Zmartwi was nieczytelne zachowanie się partnera.

Praca: Początkowo zadziałacie impulsywnie, w sytuacji, którą uznacie za zagrożenie, dalej jednak stawicie czoła problemowi, przyjmując to, co oczekiwane.

Zdrowie: Starajcie się nie jeść za dużo, gdyż ryzykujecie bólem żołądka.

Czerwiec

Miłość: Będziecie pełni zapału, którym zarazicie wszystkie osoby z waszego otoczenia. Dzięki swojemu urokowi i słodyczy bez trudu zdobędziecie serce partnera.

Praca: Dzięki swojej intuicji oraz pomocy pewnego współpracownika rozwiążesz problem.

Zdrowie: Będziesz pobudzony, a Twoje wyniki będą lekko ponad normę.

Lipiec

Miłość: Zrealizujecie zaszczytne cele, nawet jeśli zechcą wam przeszkodzić. Razem z partnerem będziecie planować wspólną przyszłość.

Praca: Wstąpicie na wojenną ścieżkę: będziecie przeciw wszystkim i wszystkiemu. Znajdziecie się na celowniku i to nie pomoże Wam spokojnie pracować. Pomyślcie, jak wiele zależy od Was i od innych.

Zdrowie: Czeka Was bardzo dynamiczny okres dzięki czemu podniesiecie swoją kondycje fizyczną.

Sierpień

Miłość: Będziecie w stanie kontrolować waszą zazdrość. Polepszycie w ten sposób porozumienie z partnerem i w ten sposób możecie bardziej mu się spodobać.

Praca: Musisz zainterweniować z nagłą potrzebą na problem, który ciągnie się już od dłuższego czasu, ponieważ zanadto zaniedbasz obowiązki.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam uzupełnić dietę w żelazo i sole mineralne, które zmniejszą zmęczenie.

Wrzesień

Miłość: Będziecie pozytywnie nastawieni i tryskali dobrym humorem. Wypowiadane przez was romantyczne słowa będą przepełnione słodyczą.

Praca: Czeka Cię trudny okres, więc staraj się nie prowadzić do zawarcia ważnej umowy biznesowej. Jeśli możesz, odrocz terminy.

Zdrowie: Lepiej unikać klimatyzowanych pomieszczeń, aby oszczędzić sobie bólów szyjnych.

Październik

Miłość: Wasz związek obudzi się na nowo: zobaczycie partnera w nowym świetle. Nie wszyscy muszą umieć porozumiewać się na jednym poziomie.

Praca: Z wielkim impetem będziecie kroczyć drogą Waszego sukcesu. Pamiętajcie jednak, aby nie być za bardzo dumnym przed Waszym autokratycznym szefem.

Zdrowie: Możecie cierpieć na alergię z powodu kurzu lub żywności.

Listopad

Miłość: Pozostawione i nierozwiązane problemy wzbudzą w was napięcie. Partner z trudem zniesie waszą niepewność.

Praca: Ponownie pojawi się możliwość, aby zakończyć bardzo ważny kontrakt, lecz uważaj, aby nie podejmować szybkich i nieprzemyślanych decyzji.

Zdrowie: Aby uniknąć rozmyślania, Gwiazdy radzą Wam wyjść gdzieś i zrelaksować się w towarzystwie przyjaciół.

Grudzień

Miłość: Nie bądźcie zbyt uporczywi w dążeniach do celu. Aby nie zostać oskarżonym o egoizm wyrażajcie umiarkowanie swoje żądania.

Praca: Twoja intuicja Ci nie pomoże: aby uniknąć błędów i nieprzemyślanych decyzji, które zabrałyby sporo czasu, dobrze się zastanów i oceń każdy aspekt.

Zdrowie: Gwizady zalecają udać się w podróż, aby uwolnić myśli od codziennych problemów, które Was przytłaczają.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rak

Styczeń

Miłość: Macie rację w sporach dotyczących was obojga, a także w kwestii, że wasze spory poruszają kolejne nieporozumienia. Wasza duma może wam jeszcze zaszkodzić.

Praca: Będziesz miał bardzo oryginalne pomysły, które przyniosą pomyślne zmiany. Uważaj na ukryte podstępy i uważnie rozważaj za i przeciw.

Zdrowie: Gwiazdy zalecają kontrolę ciśnienia tętniczego, gdyż może ono spaść bardzo gwałtownie.

Luty

Miłość: Musicie wziąć na siebie szczególną odpowiedzialność za wasze czyny. Zechcecie przodować wzbudzając przy tym niepotrzebną nerwowość.

Praca: Możecie popełnić duży błąd, dlatego ponownie, krok po kroku skontrolujcie przydzielone Wam zadanie. Wkładajcie więcej pokory w to, co robicie.

Zdrowie: Możecie mieć skłonność do przesadnego spożywania pokarmów: kontrolujcie swój apetyt.

Marzec

Miłość: Będziecie wiedzieć, kiedy musicie postarać się przed nowo poznanymi osobami. Odnosząc sukces udowodnicie partnerowi waszą miłość.

Praca: Nie będzie łatwo mieć do czynienia z osobą, która nie zmienia poglądów. Jednak dzięki Twojej otwartej postawie znajdziesz drogę wyjścia i odniesiesz sukces.

Zdrowie: Być może musisz pojawią się niewielkie zaburzenia: uzupełnij dietę w błonnik.

Kwiecień

Miłość: Trzeba będzie dać z siebie wszystko, aby wybaczyć ukochanej osobie, ale kolejny raz zwyciężycie. W przyszłości starajcie się zbytnio nie upierać.

Praca: Pojawi się okazja, na którą długo czekałeś. Bądź gotowy. Możesz przegapić bardzo interesującą okazję z ekonomicznego punktu widzenia.

Zdrowie: Wasze płuca potrzebują odpoczynku, jeśli palicie, postarajcie się ograniczyć papierosy.

Maj

Miłość: Naciągnienie fakty i odczujecie z tego powodu wyrzuty sumienia. Musicie powiedzieć partnerowi o sprawach, które dotyczą was obojga.

Praca: Nie chcesz podzielić się swoimi opiniami z nikim, kto chce być lepszy od innych. Ale ponieważ nie jesteś uważny, to ograniczy także Ciebie.

Zdrowie: Jeśli masz okazję, spędzaj więcej czasu na powietrzu.

Czerwiec

Miłość: Dzięki dobrym postanowieniom i ich realizacji będziecie w dobrym nastroju. Postarajcie się nie dawać nigdy niczego pewnego.

Praca: Znajdziesz odwagę i determinację, aby wskazać osoby, które sprawiają problemy, spowalniają pracę firmy i hamują jej rozwój.

Zdrowie: Prowadzisz zbyt siedzący tryb życia, spróbuj to trochę zmienić inaczej może być cora gorzej.

Lipiec

Miłość: Dowiecie się jak odwrócić sytuację, która wydawała się niekorzystna dla was. Partner zatroszczy się o was i będzie dla podporą.

Praca: Będziesz miał do czynienia z nową osobą, z którą łatwo nawiążesz kontakt. Razem odniesiecie sukces. Może zrodzić się między Wami przyjaźń.

Zdrowie: Musisz odpocząć i wyładować nagromadzone wcześniej nerwy.

Sierpień

Miłość: Odczujecie strach w obecności osoby, która jest obok was i nie będziecie zachowywać się spontanicznie. Postarajcie się o więcej zaufania i przekazujcie je dalej.

Praca: Ktoś bardzo ważny pomoże Ci w Twojej karierze. Będziesz bardzo zaskoczony, lecz da Ci to wiele pewności siebie.

Zdrowie: Gwiazdy radzą zachować właściwą postawę: to złagodzi chroniczne bóle pleców.

Wrzesień

Miłość: Małe nieporozumienie będzie się przeciągać z powodu dumy uniemożliwiając normalny dialog. Rozłąka przysporzy tylko cierpień, więc lepiej zrobić pierwszy krok.

Praca: Polegaj na zdrowym rozsądku, ponieważ nie wiesz jak rozwiązać problem. By się upewnić poinformujo tym swoich kolegów.

Zdrowie: Należy starać się usunąć te myśli, które powodują niepokój i smutek. Patrzcie w przyszłość z większą ufnością.

Październik

Miłość:

Praca: Będziesz musiał pokonać dużą przeszkodę, która przyniesie sporo zmartwień, aby osiągnąć zamierzony cel. Gwiazdy radzą stosować się do logiki, odwagi i intuicji.

Zdrowie: Będziesz odczuwać dolegliwości sezonowe, więc ubieraj się ciepło.

Listopad

Miłość: Wasze próby przywrócenia utraconej równowagi z partnerem nie powiodą się, ale nie dlatego, że przede wszystkim szukacie harmonii, lecz przez jego osobiste problemy.

Praca: Nie bądź taki uparty, hamuj się, ponieważ Twój przełożony może Cię skarcić za taką postawę.

Zdrowie: Teraz jesteście na granicy Waszych możliwości: więcej śpijcie, aby nie tracić koncentracji.

Grudzień

Miłość: Wasza okazywana pycha spowoduje współzawodnictwo w waszym związku. Użyjcie więcej ostrożności i mniej śmiałości w stosunku do ukochanej osoby.

Praca: Przestańcie martwić się o to, że ciągle ktoś chce Was prześcignąć zawodowo.

Zdrowie: Poczujecie się słabi i pozbawieni energii. Nie przemęczajcie się.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lew

Styczeń

Miłość: Będziecie musieli obiektywnie i intuicyjnie oszacować sytuację. Popatrzcie także na pozytywne strony.

Praca: Musisz zwrócić szczególną uwagę na oszustwa. Ktoś z Twojego otoczenia próbuje Cię oszukać obiecając łatwe pieniądze.

Zdrowie: Staniecie się drażliwi i nie będziecie mogli odzyskać równowagi.

Luty

Miłość: Wasze dążenie do wolności w związku może zostać przez partnera źle zrozumiane. Wyjaśnijcie nieporozumienia, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Praca: Będziesz miał trudność z wyrażeniem swojego zdania, tego, co naprawdę myślisz o danym projekcie. Zbierz myśli.

Zdrowie: Jeśli ćwiczysz, zwróć szczególną uwagę na stawy: kostki i nadgarstki mogą mieć wiele przyczyn bólu.

Marzec

Miłość: Postarajcie się nie grzeszyć pychą, ponieważ możecie tego później żałować. Starajcie się być sobą albo zostaniecie zdemaskowani.

Praca: Skup się bardziej, jeśli chcesz osiągnąć zamierzone cele. Wyeliminuj wszystkie drobne rzeczy, które Cię rozpraszają i odciągają od pracy.

Zdrowie: Twój stan fizyczny jest raczej delikatny: staraj się nie przesadzać z wysiłkiem, jeśli możecie przystopujcie.

Kwiecień

Miłość: Staniecie się zamknięci w sobie i nie pozwolicie nikomu, aby was pocieszył, nawet partnerowi. To będzie przyczyną powiększania się waszych prolemów.

Praca: Osiągniesz pożądane wyniki. Jednak masz tendencje do wycofywania się z nowych obowiązków. Przed podjęciem takiej decyzji należy je jednak dokładnie ocenić.

Zdrowie: Nie będziecie w najlepszym humorze, dlatego gwiazdy odradzają Wam spotkania z przyjaciółmi.

Maj

Miłość: Wasza pewność siebie może zostać zachwiana. Dokonywanie wyborów stanie sie trudniejsze. Czas jest potrzebny, aby się rozwijać.

Praca: Zauważysz, że ocena Twojej pracy nie jest najlepsza. Nie smuć się, lecz staraj się otworzyć na nowe pomysły.

Zdrowie: Możesz spać niespokojnie, więc dla ostrożności wypijcie napar, który pomoże Wam się rozluźnić.

Czerwiec

Miłość: Spędzicie wspaniałe chwile z ukochaną osobą, które długo będziecie wspominać. Gwiazdy zapraszają was, abyście nie zamykali się w sobie i byli blisko siebie.

Praca: Bądź przebiegły w stosunku do osoby, która Cię prześladuje. Postaraj się pokonać go jego własną bronią: nieszczerością!

Zdrowie: Będziesz robić coś, co jest dla Ciebie ogromnym obciążeniem. Ujawni się wszystek zgromadzony stres i zmęczenie.

Lipiec

Miłość: Wreszcie usłyszycie od partnera słowa, na które długo czekaliście: uświadomicie sobie, że to nie koniec, tylko początek długiej drogi.

Praca: Musisz zwrócić szczególną uwagę na ukryte zagrożenia. Nie trudno będzie działać ostrożnie i przebiegle.

Zdrowie: Czeka Was okres relaksu i odpoczynku dzięki któremu będziecie mogli się rozluźnić nie zapominajcie jednak o ruchu.

Sierpień

Miłość: Ponownie odkryjecie spokój płynący do waszej rodziny. Działajcie ostrożnie, przede wszystkim dlatego, że jedno z postanowień dotyczy waszego partnera.

Praca: Zła decyzja wpłynie na wasz pogarszający się nastrój, potrzeba dużo czasu na jego poprawę i musicie wykorzystać swoje umiejętności.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam, abyście spędzali więcej czasu z ludźmi, którzy są w stanie zrozumieć Was i zachęcić.

Wrzesień

Miłość: Zobaczycie innymi oczami osobę, którą znacie od jakiegoś czasu. Łączy was wiele wspólnych rzeczy, które odkryjecie w odpowiednim czasie.

Praca: Zechcecie wykorzystać pewną sytuację dla Waszych zysków. Uważajcie jednak, gdyż ten sposób może nie podobać się osobom na wyższych stanowiskach.

Zdrowie: Mogą się Wam zdarzyć bóle głowy sposodowane nadmiernym wysiłkiem intelektualnym. Kładźcie się wcześnie spać.

Październik

Miłość: Czujecie, że brakuje wam czegoś, dzięki czemu wasz związek stanie się idealny, ale sami nie wiecie czego. Zechcecie, aby partner dawał wam więcej nowszych i bardziej interesujących bodźców.

Praca: Wykonasz pomyślnie powierzone Ci zadanie i zostaniesz nagrodzony. Staraj się nie zaprzątać sobie zanadto głowy i kontynuuj swoją dobrą passę.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam, abyście jedli jak najwięcej owoców zawierających wit. C.

Listopad

Miłość: Nie będziecie chcieli słuchać rad od waszego partnera, który zechce wam pomóc i będzie pytać o przyczynę waszego zachowania.

Praca: Potrzebujesz kogoś godnego zaufania, komu możesz przekazać część swoich obowiązków. Dotrzyj do granicy swoich możliwości. Zacznij nauczać kogoś, co robisz.

Zdrowie: Będziesz w dobrej formie i odniesiesz sukces wyładowując napięcie.

Grudzień

Miłość: Zdarzą się momenty, w których pomyślicie, że wybraliście niewłaściwą osobę dla wymiany poglądów. Zamiast tego zrozumcie, że to was uzupełnia i wzbogaca.

Praca: Twoje starania włożone w poprawę są godne pochwały, lecz nie są one wystarczające do osiągnięcia pożądanych wyników. Potrzebne Ci szkolenie.

Zdrowie: Masz negatywne myśli, które niekorzystnie wpływają na Twój układ nerwowy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panna

tyczeń

Miłość: Robicie wszystko, żeby znaleźć idealną osobę. Postarajcie zachowywać się bardziej naturalnie, a będzie to was kosztować mniej trudu.

Praca: Wreszcie nadarzy się okazja, na którą długo czekałeś: nie myśl za dużo, tylko chwytaj szansę, bo może się już nie powtórzyć. Efekty będą pozytywne.

Zdrowie: Przeziębienie prawdopodobnie jest spowodowane nieprawidłowym ubieraniem się.

Luty

Miłość: Uda wam się odwrócić niepokojącą sytuację. Zaskoczycie swojego partnera oryginalnym i romantycznym pomysłem.

Praca: Wybierzesz linię akcji, która przysporzy Ci wielu problemów. Niezrozumienie z kimś, kto Ci pomaga, może oddalić wyniki.

Zdrowie: Stosuj umiar w jedzeniu, aby uniknąć obciążenia.

Marzec

Miłość: Musicie się bardziej postarać, żeby wprowadzić w czyn zamierzone dobre postanowienia, aby poprawić jakość waszego życia, jako pary. Zbyt często zamykacie się w sobie.

Praca: Będzie panować całkowite zamieszanie w związku z intensywnym i napiętym terminem realizacji. Jeśli chcesz wywiązać się z zobowiązań nie zepsuj tego.

Zdrowie: Starajcie się nie przemęczać się zbytnio, ponieważ jesteście na granicy swojej wytrzymałości. Nie komplikujcie spraw.

Kwiecień

Miłość: Wasza żywiołowość pozwoli wam zrealizować wszystkie plany, których kiedyś zaniechaliście. Staniecie się niestali i marudni, zastanówcie się, czego oczekujecie od partnera.

Praca: Użyjesz swojej bujnej wyobraźni i wymyślisz atrakcyjne propozycje w swoim zawodowym kręgu. Postawi Cię to w dobrym świetle.

Zdrowie: Starajcie się nie być zbytnio oddanym przyjętym zasadom, gdyż możecie przez nie zwariować.

Maj

Miłość: Okaże się, że mieliście rację w niedawnej sprzeczce. Cofnijcie się, aby udowodnić swoją słuszność.

Praca: Dokonacie wyboru, który wpłynie na Waszą przyszłą karierę. Gwiazdy radzą, aby nie pomylić się i słuchać intuicji.

Zdrowie: Zwracaj uwagę na zmiany temperatury, aby zapobiec dolegliwościom.

Czerwiec

Miłość: Ponownie zajmiecie się interesami, które zabiorą wam sporo czasu. Pozwalajcie partnerowi na to, na co sobie pozwalacie.

Praca: Wprowadzisz zmiany w firmie na bardziej funkcjonalne i estetyczne i to przyniesie skutki. To okaże się ważne i zostanie docenione.

Zdrowie: Będziesz mieć bardzo dobry okres, który długo się utrzyma. Te chwile bardzo Cię ucieszą.

Lipiec

Miłość: Nie wymuszajcie zmian w sposób zbyt pochopny. Ta chęć przyspieszenia zmian może zwiększyć dezorientacje. Przyhamujcie!

Praca: Sama idea Twojego nowego projektu wyczerpie się, ponieważ czujesz, że brakuje Ci środków, aby go wykonać. Jest to jednak droga, którą będziesz dalej szedł.

Zdrowie: Gwiazdy sugerują Wam, abyście spędzali więcej czasu na łonie natury, aby ponownie odkryć urok uwodzenia.

Sierpień

Miłość: Unikajcie samotności i nie zamykajcie się w sobie. Drobne nieporozumienie stanie się powodem złego nastroju.

Praca: Będziesz miał inną opinię w sprawie problemów w pracy i wszyscy będą przeciw Tobie. Nie przejmuj się, ponieważ ostatecznie okaże się, że masz rację i nawet szef stanie po Twojej stronie.

Zdrowie: Choroby prawdopodobnie są spowodowane spadkiem ciśnienia, które przyniesie również wiele zmęczenia psychicznego.

Wrzesień

Miłość: Macie tendencje do uciekania od ukochanej osoby, gdy sprawy nie idą zbyt dobrze. Ucieczka nie jest środkiem zaradczym, gdyż niczego nie rozstrzyga. Rozwiążecie problemy stawiając im czoła.

Praca: Zdasz ciężką próbę dzięki swojej odwadze. Wiedząc, że kochasz wyzwania, Twój szef będzie Ci oferował coraz ambitniejsze cele. Twoje ryzyko jest obiecujące.

Zdrowie: Gwiazdy zachęcają Was do wyeliminowania tendencji do rozpamiętywania każdego drobiazgu: to powoduje Wasze zmęczenie.

Październik

Miłość: Będziecie mieć dużo postanowień i pragnień, które zechcecie zrealizować. Nadarzy się okazja, aby odkryć pozytywne strony partnera.

Praca: Musisz uzbroić się w cierpliwość i mieć wiele rzeczy na uwadze, ponieważ jest ktoś, kto chce zająć Twoje miejsce w pracy.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, aby nie przesadzać z ciężką pracą, tylko zająć się czymś mniejszym.

Listopad

Miłość: Nie skupiajcie się zanadto na drobnych rzeczach, bo możecie stracić z pola widzenia ważniejsze sprawy. Zmieńcie podejście bo możecie się rozczarować.

Praca: Ktoś dostrzeże Twoją nietolerancję i użyje jej przeciw Tobie. Postaraj się nie denerwować i szybko działać, a wyjdziesz z tego z podniesionym czołem.

Zdrowie: Starajcie się nie narażać na stres, unikać sprzeczek zwłaszcza w rodzinie.

Grudzień

Miłość: Będziecie myśleć tylko o sobie zaniedbując potrzeby innych. Partner będzie miał o to pretensje do was.

Praca: Ktoś zechce ukryć przed Tobą bardzo ważne informacje, lecz zorientujesz się we właściwym momencie i dowiesz się, co ważnego chciał przed Tobą zataić.

Zdrowie: Możesz czuć dyskomfort w nogach z powodu krążenia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Waga

tyczeń

Miłość: Aby odzyskać zaufanie ukochanej osoby podejmiecie duże ryzyko, ale odniesiecie sukces dzięki determinacji i nabierzecie większej pewności siebie.

Praca: Będziecie mogli wzmocnić swoją pozycję, wydobywając trochę przestrzeni dla siebie. Zmiany, które już wisiały w powietrzu nie zajdą, ale nie osiadajcie na laurach.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam pójść na wizytę kontrolną.

Luty

Miłość: Przyjaciel wam źle radzi: uważajcie, ponieważ możecie mieć wyrzuty sumienia. Słuchajcie waszego instynktu i myślcie trzeźwo: nie pomylicie się!

Praca: Nadarzy się interesująca okazja. Nie bądź wrogo nastawiony na nowości, przełam opór i zaakceptuj zmiany, które są wyłącznie pozytywne.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam zmienić klimat i odbyć małą podróż regenerującą, która pozwoli się Wam zregenerować.

Marzec

Miłość: Znajdziecie potwierdzenie, że wasze zachowanie i miłe słowa w stosunku do partnera zdobędą jego sympatię. Wasze wysiłki zostaną nagrodzone, lecz bądźcie naturalni.

Praca: Czeka Was duży zawód w sprawie, która nie będzie mieć dobrego rozwiązania., ponieważ pracowaliście na niestałych podstawach. Przyjmiecie pomoc od przełożonego.

Zdrowie: Nerwowość i niecierpliwość będzie charakteryzować cały ten okres, nie przeciągajcie tego i bądźcie większymi optymistami.

Kwiecień

Miłość: Nastąpi nagłe uwolnienie od trudnej sytuacji, która wydawała się nie mieć rozwiązania. A wasz błąd wypływający z tego wyeliminuje waszą pewność.

Praca: Będziesz reagował z opóźnieniem w różnych sytuacjach, dlatego, że spoczywa na Tobie zbyt duża odpowiedzialność. Nie obawiaj się, że nie dasz sobie rady tylko myśl pozytywnie, a wszystko ułoży się tak, jak tego chcesz.

Zdrowie: Niektóre potrawy mogą mieć zły wpływ na Wasze jelita. Bardziej się kontrolujcie.

Maj

Miłość: Między tobą a partnerem dojdzie do małej sprzeczki. Musicie postarać się wyrażć swoje uczucia bardziej precyzyjnie, a umocni się wasza więź.

Praca: Twoja nieuwaga może spowodować poważny błąd. Bądź odpowiedzialny, aby nie narażać sytuacji na pogorszenie.

Zdrowie: Istnieje prawdopodobieństwo bólu zębów.

Czerwiec

Miłość: Nadarzy się okazja, aby udowodnić waszą zręczność i wrodzoną inteligencję. Będziecie grzeczni i wyrozumiali: co wpłynie korzystnie na waszą rozmowę.

Praca: Musisz poradzić się kogoś bardziej doświadczonego od Ciebie, tylko uważaj, aby nie wpaść w pułapkę wrogiego i zazdrosnego kolegi.

Zdrowie: Będziesz musiał zachować spokój przed kilkoma nieprzyjemnymi zdarzeniami.

Lipiec

Miłość: Odnajdziecie wielką radość i pełne zrozumienie w ramionach partnera, z którym spędzicie wyjątkowe chwile.Czas będzie szybko płynął.

Praca: Nie zaakceptujesz autorytetu i będziesz chciał zrobić wszystko po swojemu. Nie bądź uparty. Gwiazdy radzą Ci dać pierwszeństwo rozumowi nad instynktem.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam, abyście zorganizowali sobie czas dla siebie. Przeczytajcie dobrą książkę lub idźcie do kina.

Sierpień

Miłość: Będziesz mieć uczucie, że wymykają się wam sprawy z rąk. Brak zrozumienia będziecie źle znosić. Nie działajcie w złej wierze.

Praca: Nadejdą długo wyczekiwane przez Ciebie wyniki, na które czekałeś z nadzieją i zostaną doceniane Twoje dobre chęci. Dzięki temu poczujesz się silniejszy i bardziej pewny siebie.

Zdrowie: Poczujecie się przepracowani i pozbawieni energii, ale wkrótce ją odzyskacie.

Wrzesień

Miłość: Ukochana osoba jest dla was całym światem. W rzeczywistości jednak ograniczacie się. Nie róbcie tego, ponieważ może to być niebezpieczne.

Praca: Koleżanka z dużym doświadczeniem poradzi Wam jak postąpić, aby dobrze zakończyć zadanie. Nie bądźcie zbyt dumni i pozwólcie sobie pomóc: dużo się nauczycie.

Zdrowie: Prowadzicie siedzący tryb życia i może on powodować problemy z kręgosłupem. Zażywajcie więcej ruchu.

Październik

Miłość: Wreszcie podejmiecie słuszną decyzję, która przyniesie wam spokój. Wybierzecie osobę, która okaże się odpowiednia.

Praca: Będziesz musiał porównać się z bardziej doświadczoną osobą od siebie i wykazać się kulturą, która uratuje Cię w wielu sytuacjach.

Zdrowie: Twój układ nerwowy wykazuje oznaki spowolnienia z powodu Waszych działań. Hamujcie: nie warto.

Listopad

Miłość: Będziecie niezmiernie szczęśliwi, dzięki współpracy i zrozumieniu osiągniętemu między wami, a ukochaną osobą. Poczujecie, że związek przeradza się w prawdziwą miłość.

Praca: Będziesz niecierpliwy i stracisz zapał, ale znajdziesz równowagę, która pozwoli Ci iść naprzód bez przeszkód.

Zdrowie: Ponieważ macie w sobie dużo adrenaliny, najlepszym rozwiązaniem będzie kąpiel w relaksującej atmosferze.

Grudzień

Miłość: Będziecie mieli słuszność głosząc swoje idee, lecz postarajcie się nie naciągać faktów. Aby uniknąć nieporozumienia bądźcie prawi i uczciwi.

Praca: Nie może Was szczególnie długo trzymać. Odłóżcie stare urazy i idźcie własną drogą bez ulegania wpływom.

Zdrowie: Będziesz czuć się silny i mocny, ale nie wymagaj zbyt wiele od swojego układuy nerwowego, który ledwie się trzyma.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skorpion

Styczeń

Miłość: Odniesiecie sukces odchodząc od tradycyjnych sposobów. Bliska wam osoba będzie zaskoczona waszą pozytywną postawą i zapomni o rozmowie.

Praca: Znajdziesz się w niepewnej sytuacji i będziesz musiał podjąć trudną decyzję. Wesprzyj hazardowe posunięcie, ponieważ okaże się zwycięskie.

Zdrowie: Będziesz mieć wyjątkową kondycję i nic nie przeszkodzi Wam w odniesieniu sukcesu.

Luty

Miłość: Spotkanie ze starym przyjacielem odbije się na waszym życiu. Bądźcie mniej zmienni i róbcie rzeczy trwałe.

Praca: Czeka Cię podróż, która znacznie wzbogaci Twoje doświadczenia. Pomimo zmęczenia, może okazać się sposobem na rozluźnienie.

Zdrowie: Bądź ostrożny w kuchni, zwłaszcza na oparzenia.

Marzec

Miłość: Wasza zazdrość spowodowana przyjaźnią ukochanej osoby stanie się przyczyną ostrych sprzeczek, które pozostawią niesmak. Postarajcie się okazać więcej zrozumienia i dać partnerowi więcej wolności.

Praca: Nadchodzą zmiany. Będziesz musiał dostosować się do nowych wytycznych, żeby nie utrudniać rozwoju sytuacji.

Zdrowie: Jeśli spędzacie dużo czasu na nogach, prawdopodobnie pojawi się opuchlizna.

Kwiecień

Miłość: Pojawi się przed wami szansa, na którą długo czekaliście: nie pozwólcie jej uciec. Zechcecie przodować wzbudzając przy tym niepotrzebną nerwowość.

Praca: Doskonałe wykonanie zadania zostanie przesłonięte przez konflikt z osobą, która miałaby je ocenić. Uważniej oceniaj, kiedy należy się upierać.

Zdrowie: To nie jest odpowiednia chwila, aby rozpocząć dietę, więc czekaj na właściwszą.

Maj

Miłość: Będziecie czerpać wielkie zadowolenie z tego, że w waszym związku lepiej się układa. To słuszna droga, aby osiągnąć trwałość, jakiej pragniecie.

Praca: Wzmocnisz swoją pozycję dobrze wykonaną pracą, ale w miejscu pracy jest coś, co niekorzystnie wpływa na Twój nastrój.

Zdrowie: Twój stan fizyczny wymaga odpoczynku, więc zróbcie sobie przerwę.

Czerwiec

Miłość: Chcecie pogodzić wasze pragnienie wolności z koniecznością posiadania partnera. Uświadomicie sobie, że można być wolnym, jeśli darzycie się zaufaniem.

Praca: Pojawią się nowe możliwości. Wahasz się ze względu na niejasne i nieprecyzyjne warunki umowy. Poradźcie się.

Zdrowie: Gwiazdy Was chronią i wszystko będzie się pomyślnie układać.

Lipiec

Miłość: Wasza pozytywna postawa przybliży do was ludzi i zarazi ich życzliwością. Odwiedzicie osobę, z którą bardzo dobrze się rozumiecie.

Praca: Będziesz pewny, że to co myślisz jest słuszne, nawet jeśli pomysły innych różnią się od Twoich i zrozumiesz, że Twój pomysł jest jednym z wielu możliwych w tej sprawie.

Zdrowie: Prawdopodobnie nieprawidłowo się odżywiasz, ponieważ masz zaburzoną równowagę. Postaraj się to wyregulować.

Sierpień

Miłość: Będziecie zarażać wszystkich dookoła swoim entuzjazmem i energią. Pocieszycie partnera i podniesiecie go na duchu.

Praca: Otrzymasz bardzo dobrą ofertę z perspektywami zysku, lecz nie popadaj w euforię i dobrze się zastanów nad tą propozycją.

Zdrowie: Uczucie ciężkości w nogach, może to problemy z krążeniem.

Wrzesień

Miłość: Będziecie starać się za wszelką cenę utrzymać pewne sprawy po staremu próbując wydłużyć czas, pomimo świadomości, że pora na zmiany.

Praca: Twoje sukcesy zdobędą uznanie szefa. Zauważy Twoje artystyczne umiejętności i twórcze pomysły, które mogą zaowocować w przyszłości.

Zdrowie: Poświęć trochę czasu dla siebie i zaangażuj się w rzeczy, które zawsze chciałeś robić: albowiem to doskonały okres na nowe wyzwania.

Październik

Miłość: Gwiazdy wam radzą, aby nie podążać za instynktem, nie wściekać się i nie odchodzić, ale na spokojnie spróbować zrozumieć partnera.

Praca: Musicie ponownie zacząć pracę. Która wydawała się skończona, a to dla kaprysów szefa. Róbcie to spokojnie.

Zdrowie: Powróci stary ból kości, być może spowodowany przez uraz. Zalecane jest zrobienie kontrolnego zdjęcia rentgenowskiego.

Listopad

Miłość: Nie przeciwstawiajcie się tak mocno, aby uniknąć niepotrzebnych kłótni. Musicie postarać się o zmianę waszej postawy, aby polepszyć porozumienie.

Praca: Będziesz mieć do czynienia z osobą, z którą doskonale się porozumiesz. Stworzycie nowe projekty, które będą solidnym fundamentem.

Zdrowie: Wasza kondycja pozwoli Wam robić wszystko, co tylko chcecie, dzięki doskonałej wydajności.

Grudzień

Miłość: Poprzez nieporozumienia przeżyjecie kryzys w waszym związku. Musicie przetrzymać ten okres, a wszystko się ułoży.

Praca: Będziesz próbował usunąć przeszkody polegając wyłącznie na swoim instynkcie: niestety, jednak tym razem to nie wystarczy, trzeba będzie wybrać sprawdzoną metodę.

Zdrowie: Będziecie się skarżyć na znużenie więc nie bierzcie nadgodzin i długo odpoczywajcie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strzelec

Styczeń

Miłość: Nie naciskajcie zbytnio w każdej sytuacji na ukochaną osobę. Zostawcie jej trochę przestrzeni, inaczej otrzymacie odwrotny skutek.

Praca: Odkryjesz, że poprawa zajmie trochę czasu, a następnie trzeba będzie podjąć decyzję. Zachowaj spokój: nie ma pośpiechu!

Zdrowie: Będziesz mieć poczucie dyskomfortu spowodowane przez obniżenie kondycji fizycznej.

Luty

Miłość: Dokonacie właściwego wyboru, ale będzie was to kosztować wiele trudu. Będziecie iść wbrew swojej naturze z miłości do osoby, którą chcecie pozostawić przy swoim boku. To będzie się opłacać.

Praca: Poczujesz spoczywający na Tobie ciężar odpowiedzialności z powodu zmęczenia, ale i konsekwencji złego wyboru. Zasięgnij porady.

Zdrowie: Uważajcie na układ nerwowy, ponieważ wydaje się rozchwiany.

Marzec

Miłość: Będziecie musieli oszukiwać, aby otrzymać to, czego pragniecie. Pozbawicie się samokontroli, tym samym wzbudzając oburzenie partnera.

Praca: Musisz zrobić sporo ulepszeń w zaległej pracy. Staraj się nie przesadzić i wykonać wszystko w jak największym skupieniu.

Zdrowie: Musicie częściej wychodzić z domu i spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, gdzie odbudujecie psychiczną i fizyczną energię.

Kwiecień

Miłość: Wasz związek będzie miał dużo pozytywnych aspektów, które posłużą jako podstawa do solidnej przyszłości. Będzie miał czas, ale warunki są naprawdę dobre.

Praca: Błąd w ocenie przeistoczy się z małej awarii w wielkie rozczarowanie. To nauczy Cię ostrożności na przyszłość: ucz się na błędach.

Zdrowie: Będziesz miał skłonność do lęków wywołanych codziennym życiem.

Maj

Miłość: Odniesiecie sukces i zobaczycie pozytywną stronę, co poprawi wasz nastrój. Postarajcie się poświęcić więcej czasu partnerowi, aby wam nie robił wymówek.

Praca: Źle osądzicie osobę, która w stosunku do Was jest bardzo szczera. Powinniście lepiej oceniać fakty i nie patrzeć na drobnostki.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam, abyście się rozerwali i spędzili wieczór z przyjaciółmi, aby się rozluźnić.

Czerwiec

Miłość: Obecność nachalnego członka waszej rodziny będzie was drażnić. Odnoście się do partnera z większą delikatnością, aby się wzajemnie nie ranić.

Praca: Zaskoczysz się, jak łatwo wykonasz skomplikowane zadanie. Nie ujdzie to uwadze Twojego szefa.

Zdrowie: Jeśli uprawiacie sport, musicie uważać, aby nie zerwać ścięgna.

Lipiec

Miłość: Znajdziecie się w nieoczekiwanej sytuacji, w której partner będzie potrzebował waszej pomocy. Znajdziecie odpowiednie słowa, aby go wesprzeć.

Praca:

Zdrowie: Być może nie macie apetytu w związku z problemami z żołądkiem, spowodowanymi przez stres. Oczyśćcie umysł.

Sierpień

Miłość: Będziecie w pełni sił, aby stawić czoła innym. Rozwiążecie drobne sprawy, które były przeszkodą w rozmowie z partnerem.

Praca: Twoje umiejętności zostaną wystawione na próbę. Postaraj się zapanować nad nerwami, ponieważ bardziej pogorszysz sytuację.

Zdrowie: Musisz dbać o odżywianie, być może warto umieścić jakąś dietę w jadłospisie.

Wrzesień

Miłość: Trudno będzie z wami wytrzymać, gdyż staniecie się nerwowi i pobudliwi. Lecz gdy dostrzeżecie swój błąd, będziecie mogli wyjaśnić wszystko partnerowi.

Praca: Będziesz nieugięty w swojej postawie i zużyjesz przy tym dużo energii. Tym niemniej nie bądź pyszny i słuchaj sugestii: to może wiele ułatwić.

Zdrowie: Uważaj, aby nie popełnić grzechu z powodu obżarstwa.

Październik

Miłość: Obecność członka waszej rodziny wesprze was i pomoże odnaleźć nić porozumienia z partnerem. W przyszłości jednak, zanim kogoś zranicie, pomyślcie o następstwach.

Praca: Pojawi się niebezpieczeństwo, które przekształci się w coś groźnego. Jeśli nie chcesz, aby Twój trud poszedł na marne nie wpadaj w panikę i uspokój kolegów.

Zdrowie: Wasze ogólne samopoczucie będzie osłabione, również z powodu zmian klimatycznych.

Listopad

Miłość: Sprawy związane z partnerem będą pomyślnie się układać.Bliskość pomoże wam podzielić się wzruszeniami i emocjami, a także będzie sprzyjać rozmowie i zrozumieniu.

Praca: Skup się bardziej na działaniach, bo w przeciwnym razie nawet nie zauważysz, że pewne okazje przeszły Ci koło nosa, a przede wszystkim zasadzki.

Zdrowie: Gwiazdy radzą Wam uwolnić się od nagromadzonego stresu za pomocą zdrowego uprawiania sportu.

Grudzień

Miłość: Dostrzeżecie, że wasz partner jest bardziej namiętny niż wy i to stanie się przyczyną smutku. Cierpliwości, musicie na nowo odkryć swoje uczucia.

Praca: Będziesz upierać się dla zasady, że to co myślisz jest słuszne, ale jeśli posłuchasz innych zrozumiesz, że Twój pomysł jest tylko jednym z wielu.

Zdrowie: Znajdź sposób, aby zmniejszyć nadmierne napięcie nerwowe, gdyż już jest na bardzo wysokim poziomie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy jest szansa aby podobny horoskop pojawił się na 2014 rok. Co prawda w sieci znalazłam już kilka, ale żaden nie jest tak dokładny jak ten na tym forum. Będę wdzięczna za pomoc. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.