Gość Kasandra

Jaką kartą Tarota jesteś?

34 postów w tym temacie

Na moim zdięciu jest jaka jest moja karta,a jest nią Słońce,ponieważ niewiem jak przekopiować tutaj zdięcie .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie wyszło:

17.jpg

Gwiazda... Hm, no fakt gwiazdunia to ja czasem jestem :sciana:

A moze dziewczyny pobawicie się w interprteacje co to dla każdego oznacza, ze jest taką a nie inną kartą?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie wyszło

Bardzo proszę o interpretację, bo moja talia TAROTA czeka od dziesięciu lat.

Jak na razie parzy mnie w dłonie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem Światem

kocham świat

A siebie kochasz? :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gwiazda z tłumaczenia z tej stronki :)

Gwiazda jest kartą wiary i spełnienia marzeń. Spogląda w przyszłość. Nie zapowiada w najbliższej przyszłości żadnych mocnych, gwałtownych zmian, ale przepowiada nadzieję i zdrowie. Ta karta sugeruje jasność, przejrzystość wizji, duchowego pojmowania i zrozumienia. Najważniejsze, że można liczyć na nieoczekiwana pomoc, która nadejdzie, by ugasić twoje pragnienia. Można powiedzieć, że jesteś marzycielem, ale marzycielem jednym z wielu :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

super , ze tlumaczysz

Moze Świat ???

Edytowane przez Kasica
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

You are The Hermit

Prudence, Caution, Deliberation.

The Hermit points to all things hidden, such as knowledge and inspiration,hidden enemies. The illumination is from within, and retirement from participation in current events.

The Hermit is a card of introspection, analysis and, well, virginity. You do not desire to socialize; the card indicates, instead, a desire for peace and solitude. You prefer to take the time to think, organize, ruminate, take stock. There may be feelings of frustration and discontent but these feelings eventually lead to enlightenment, illumination, clarity.

The Hermit represents a wise, inspirational person, friend, teacher, therapist. This a person who can shine a light on things that were previously mysterious and confusing.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś Świat

Zakończenie, dobry zysk.

Świat jest ostatnią kartę z Arkanów Wielkich, i jako takireprezentuje energię Saturna, czasu izakończenia.

Na zdjęciu karty Świat widzimy tancerz w Yoni (czasami z listkiem laurowym). Yonisymbolizuje Wielką Matkę, szyjkę macicy, przez którą wszystko się rodzi, atakże drzwi do następnego życia po śmierci. To wskazuje na pełne koło. Świat symbolizuje zatem początek i koniec. Jego pojawienie sięznawcza, ze jesteś gotowy/a zakończyć jeden etap i zacząć następny w swoimżyciu. Ta karta nie reprezentuje małych zakończeń, tylko te duże,najważniejsze, takie, za które należąsię tobie podziękowania i oklaski. Ciężar twojej ciężkiej pracy wiedzy,mądrości, cierpliwości, itd., będzie absolutnie uznany; zrobiłeś wszystkodobrze

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli zmiany, własnie na nie czekam.Zreszta u mnie zawsze sie cos zmienia.I male i duze sprawy, ale takie jest przeciez życiekwiatek.gifdzieki za tlumaczenie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

You are The Hermit

Prudence, Caution, Deliberation.

The Hermit points to all things hidden, such as knowledge and inspiration,hidden enemies. The illumination is from within, and retirement from participation in current events.

The Hermit is a card of introspection, analysis and, well, virginity. You do not desire to socialize; the card indicates, instead, a desire for peace and solitude. You prefer to take the time to think, organize, ruminate, take stock. There may be feelings of frustration and discontent but these feelings eventually lead to enlightenment, illumination, clarity.

The Hermit represents a wise, inspirational person, friend, teacher, therapist. This a person who can shine a light on things that were previously mysterious and confusing.

Tak mniej więcej :)

Jesteś Pustelnikiem, Eremitą.

Eremita to synonim wszystkich rzeczy ukrytych, takich jak wiedza i inspiracja oraz ukrytych wrogów. To oświecenie pochodzi ze środka osoby i z odosobnienia. Eremita to karta introspekcji, analizy i dziewictwa :D. Nie chcesz udzielać się towarzysko za często, pragniesz spokoju i samotności. Chcesz mieć czas do przemyśleń, organizacji i medytacji. Czasem to osamotnienie wywołać może uczucie frustracji i niezadowolenia, jednak takie zachowanie doprowadzi cie do oświecenia i jasności. Eremita reprezentuje osobę mądrą, inspirujacą, przyjaciela, nauczyciela, terapeutę. To osoba, która może być troszkę nieśmiała, tajemnicza i zagubiona.

Widzę STROMBOLI, że my Cie tu za mało wykorzystujemy. To nauczaj, nauczaj milczek.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hermit

...This a person who can shine a light on things that were previously mysterious and confusing.

mysle, ze to raczej jest tak:

=To jest osoba, ktora moze rzucic swiatlo na rzeczy, ktore wczesniej byly tajemnicze i zagmatwane

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi wyszło 2.jpg

The High Priestess is the card of knowledge, instinctual, supernatural, secret knowledge. She holds scrolls of arcane information that she might, or might not reveal to you. The moon crown on her head as well as the crescent by her foot indicates her willingness to illuminate what you otherwise might not see, reveal the secrets you need to know. The High Priestess is also associated with the moon however and can also indicate change or fluxuation, particularily when it comes to your moods.

A translator na to:

Kapłanka jest karta wiedzy, instynktowne, nadprzyrodzonego, wiedzy w tajemnicy. Ona trzyma zwoje magiczne informacje, jakie może lub nie może odkryć dla Ciebie. Korona księżyc na głowie, jak również półksiężyc jej stóp oznacza jej gotowość do oświetlenia, co inaczej nie może zobaczyć, odkryć sekrety, co musisz wiedzieć. Kapłanka jest również związane z księżyca jednak i może również wskazywać zmiany lub fluxuation, szczególnie jeśli chodzi o nastroju.

Czy ktoś może przetłumaczyć te zdania mnie jasne na bardziej jasne???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.