Gość alathea

Dziewiec Oczyszczajacych Oddechow

7 postów w tym temacie

Dziewiec Oczyszczajacych Oddechow - Tenzin Wangyal Rinpocze ("Leczenie forma, energia i swiatlem")

Siadamy w pozycji 5-cio punktowej (skrzyzowane nogi, prosty kregoslup, broda nieco nieco nizej, glowa cofnieta, otwarte ramiona, lewa dlon polozona na prawej, a kciuki naciskaja podstawy palcow serdecznych).

Od miejsc ok. 10cm ponizej pepka i wewnatrz ciala wyobrazamy sobie niebieski kanal centralny grubosci swiecy, biegnacy do szczytu glowy, otwarty na zewnatrz. Na dole jest on polaczony z dwoma kanalami bocznymi (u kobiet prawy kanal ma kolor czerwony, a lewy kolor bialy, u mezczyzn odwrotnie), ktore wedruja do gory, przechodza przez mozg, zakrecaja pod czaszka i lacza sie z nozdrzami. Kiedy wdychamy i wydychamy, czujemy jak kanaly boczne otwieraja sie.

uwaga: mozna zwyczajnie siedziec na krzesle, podlodze, itp. wazny jest prosty kregoslup

* Pierwsza seria 3 oddechow*

Unosimy reke znajdujaca sie postronie bialego kanalu bocznego i palcem serdecznym zamykamy nozdrze po tej samej stronie. Robimy delikatny i gleboki wdech, wyobrazajac sobie, ze wciagamy energie (esencje) czystego elementu w kolorze jasnozielonym. Rozchodzi sie ona po calym ciele, wnika szczegolnie w miejsca chore, oczyszcza je i uzdrawia . Nastepnie tym samym palcem zamykamy nozdrze po drugiej stronie i robimy silny wydech wyobrazajac sobie, ze wyrzucamy negatywna energie w kolorze jasnoniebieskim, zwiazana z potencjalem meskim i przeszloscia.

Caly cykl powtarzamy 3 razy.

* Druga seria 3 oddechow *

Wykonujemy w taki sam sposob jak powyzej trzykrotnie cykl wdechu i wydechu, uzywajac przy tym drugiej reki (po stronie kanalu czerwonego bocznego); w momencie wydechu wyrzucamy negatywna energie w kolorze rozowym, zwiazana z potencjalem zenskim i przyszloscia.

* Trzecia seria 3 oddechow *

Trzy ostatnie wdechy i wydechy robimy przez oba nozdrza. W momencie wydechu wyrzucamy z kanalu centralnego przez szczyt glowy negatywna energie w formie ciemnego dymu, zwiazana z nagami (duchami wody, ktore moga nas prowokowac) i terazniejszoscia.

Edytowane przez Bagheera
5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poćwiczę sobie dziś. Dzięki Baghee

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam to kiedyś napisałem ,tylko w zmienionej formie,przecież od lat uprawiam Jogę to wiem ,to złodziejstwo i kradzierz własności intelektualnej .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk...

to jest spisane z Tenzin Wangyal Rinpocze "Leczenie forma, energia i swiatlem"

pierwsze wydanie Dom Wydawniczy "Rebis" w 2003

uwazasz, ze on to od Ciebie spisal..?

ok. edytowalam nicka :D

Edytowane przez Bagheera
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja nie jestem żaden Pit,mylisz mnie z moim dawnym wcieleniem, z Tenzinem to my wiele razy dyskutowali ,na tematy filozoficzne .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak Bagheerciu, nieładnie z jego strony :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.