Szept

Prośba o Reiki, pomoc w uzdrowieniu - Ostry Dyżur

96 postów w tym temacie

Kochani, w tym miejscu każdy może poprosić o przekaz energii reiki dla siebie lub kogoś z rodziny, kto takiej pomocy potrzebuje. Na pewno osoby zajmujące się reiki czy inna forma uzdrawiania energetycznego wspomogą leczenie potrzebujących.

Napisz kto: najlepiej imię i nazwisko osoby i miejscowość w jakiej przebywa, oraz jakiej pomocy oczekuje, na co choruje. Jeśli jest taka możliwość to dobrze dołączyć fotkę osoby, dla której prosicie o pomoc.

Będzie też miło, jeśli potem podzielicie się z nami informacjami o stanie zdrowia, czy się poprawił czy nie. O odczuciach jakie towarzyszyły przekazowi itd itp.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To, może mi pierwszej przekażecie energie reiki, wyjątkowo zle przechodzę ost. przeziębienie to już 15 dzień, a ja nadal niedomagam po mimo antybiotyków, domowych sposobów i reiki, dopiero ciut mi lepiej.

Z góry dziękuję za Wasz czas, serce, pomoc.

Małgosia z Torunia.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sie zrobi Aura ;)

Wieczorkiem poślę ci reiki i swiatełko.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o pomoc i wsparcie dla osób w rodzinie:

Anna Dyksa- zamieszkała w Zgierzu, obecnie przebywajaca w Warszawie w klinice. Ur 18.02.1945.W chwili obecnej jest po operacji serca.Jej stan jest cięzki aczkolwiek stabilny.Brakuje jej sił.Czuje sie bardzo źle. post-187-0-86804100-1296199879_thumb.jpg[

Stanisława Łojek- zamieszkała w Ostrowiec Siętokrzyski, ur 19.02.1939.

Choruje na cukrzycę, a w ostatnim czasie zachorowała na depresję.post-187-0-05789800-1296200450_thumb.jpg

Wiesław Motyka- zamieszkały w Starachowicach, ur 6.01.1936 r.Tu to chyba na wszystko: nadciśnienie, prostata,przepuklina pępkowa,żylaki oraz miażdżyca i złe krażenie.post-187-0-29700300-1296200766_thumb.jpg

Osoby te wyraziły zgode i cheć na pzryjęcie reiki lub innej formy uzdrawiania.

Dziekuje za pomoc.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gosia maja dzis u mnie druga sesję ;) Po południu się tym zajmę ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie czy ja również mogę liczyć na pomoc?

Nieśmiało pytam,bo widzę,że są tu osoby znacznie bardziej potrzebujące

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motylku pewnie, ze mozesz a co ci potzrba? Jak coś psiz do mnie na gg nr podany pod awaterm albo tutaj by kazdy mógł pomóc

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tez bym chciała dla syna niepełnosprawnego Rafała,w celu wyciszenia ,pomocy Rafał ur.10 07 1982.Dziekuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tez bym chciała dla syna niepełnosprawnego Rafała,w celu wyciszenia ,pomocy Rafał ur.10 07 1982.Dziekuje

Dziś wieczorem zrobię Reiki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję Ci Szepciu dziś czuję się naprawdę wspaniale nawet moje gardełko w lepszym stanie.

Dziękuję za twoją serdeczność,rady i za Reiki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma za co.Na zdrowie, a to teraz juz w Twoich rękach ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bede dzisiaj wieczorem wysylać Reiki od godziny 21 - 22. Jesli ktoś ma ochotę, ukierunkuję tę energię w daną prośbę;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znajduję się dziś w okolicach Sandomierza, w miejscowości Słupcza.Mam spore problemy ginekologiczne... Gdybym mogła prosić o pomoc... Ostatnio bardzo mnie to stresuje, a bardzo chciałabym wyzdrowieć i móc urodzić zdrowe dziecko w przyszłości.

Edytowane przez Izabela
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znajduję się dziś w okolicach Sandomierza, w miejscowości Słupcza.Mam spore problemy ginekologiczne... Gdybym mogła prosić o pomoc... Ostatnio bardzo mnie to stresuje, a bardzo chciałabym wyzdrowieć i móc urodzić zdrowe dziecko w przyszłości.

Poslalam uczucie spokoju i wsparcie, fajniem ze masz swoje zdjęcie w profilu, pomogło przy skupieniu.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bardzo prosze o pomoc w usunięciu blokad na czakrze podstawy, serca i 3 oka :)

Będę Was wspierać :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze Zosiu, zrobi się

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja także bym prosił, o pomoc w skupieniu i właściwym dostrojeniu się do pozytywnych wibracji które teraz do mnie docierają.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, zajmę się tym ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

chciałabym prosić o trochę reiki dla mnie Katarzyna Cirocka 6.12.1990 Bydgoszcz problemy z kobiecymi sprawami,

no i dla przyjaciółki mojej rodziny,która ma bardzo duże problemy ze zdrowiem

Sandra Janczarska urodzona 08.04.1992 choruje na białaczkę,reumatyzm,przyjmuje sterydy o dawce wyzszej niz szpitalna ,rozwala jej to caly organizm głownie watrobe i nerki miala ostatnio pogorszone 3krotnie wyniki badan. Bardzo proszę o wsparcie dla tej dziewczyny

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.