Szept

Prośba o Reiki, pomoc w uzdrowieniu - Ostry Dyżur

96 postów w tym temacie

Tak ,Trafiłaś MR. Bear :) ,Ponieważ Taki Dialog Wewnętrzny , To Jak Taka Rozmowa Ze Swoją Duchową Połową ,Jak Taka - Medytacja / Modlitwa / Kontemplacja ,Niektórzy Wierzą Że Modląc Się Do Siebie Samych/Swojego Ducha , Do Swojego Oddzielnego Alter - Ego ,Myślą I Wierzą , Będąc Pewnymi Że Rozmawiają Z Bogiem Stwórcą (Jest To Typowy Przykład Rozdwojenia Jaźni czy Też Osobowości - Schizofrenia Paranoidalna .

Zacytuję Słowa Mistrza :

Dlaczego i wy przekraczacie przykazanie Boże z powodu waszej tradycji? (…) I tak ze względu na waszą tradycję znieśliście przykazanie Boże. Obłudnicy, dobrze powiedział o was prorok Izajasz: „Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie. Ale czci Mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi”.

Opis: do faryzeuszy.

Źródło: Ewangelia św. Mateusza 15, 3–9.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co do Reiki - poprzez radosny i szczery śmiech ,szyszynka nasza - umieszczony mały gruczoł w mózgu ,za płatem czołowym tzw. " 3 oko - duchowe " a nad oczami materialnymi .

Wytwarza tzw. " Chormony Szczęścia " Chormony - Radości i Szczęścia , działając również UZDRAJĄCO NA CAŁY ORGANIZM ,co w efekcie wzmacnia nasze Serce Duchowe (Grasica zwane ,organ położony na środku klatki piersiowej )koło Serca Materialnego .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uzdrawiam Cię ,w imię oj ca , syna i ducha świętego  giphy.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepływ energii seksualnej (kundalini ) /psychicznej / duchowej =umysłowej ,Boskiej Energii Miłości Rei Ki
.


. Znalezione obrazy dla zapytania kundalini foto gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.