Cirqa

proszę o pomoc w interpretacji

9 postów w tym temacie

Proszę o interpretacje

Krół pik-------------------------------------------dama trefl

9kier-król kier-as kier odwrócony-dama kier-9pik

As karo-------------------------------------------as pik odwrócony

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Proszę o interpretacje

Krół pik-------------------------------------------dama trefl

9kier-król kier-as kier odwrócony-dama kier-9pik

As karo-------------------------------------------as pik odwrócony

czy mogę prosic o napisanie, kto prosi, kobieta czy mężczyzna, ponieważ ma to znaczenie dla tłumaczenia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czeka Cię rozmowa na bardzo poważne sprawy możliwe że dotyczące kwestii domowych . Widac u Ciebie romans ze starszym mężczyzną, najpierw będzie wiadomośc od niego dotycząca spotkania. Mężczyzna na którego stawiałaś karty bardzo Cię kocha, choc widac jakieś problemy w domu, nieporozumienia, rozstanie małżeństwa.

Natomiast u mężczyzny z tego rozkładu widac wyjazd za granicę, i problemy w trakcie tej podroży, podróż ma znaczenie rodzinne, spotkanie z kobietą(matka, siostra lub kuzynka). Widac również,chorobę i kompikacje w psrawach urzędowych, jeśli takowe prowadzi, ten mężczyzna.

podróż będzie miała miejsce w przeciągu 6 do 12 miesięcy, choroba może dotyczyc układu krwionośnego, serca.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie wszystko się zgadza,z mężczyzną na którego stawiałam karty rozstałam sie jakieś 1,5 miesiąca temu i od tej pory próbuje sie czegokolwiek o nim dowiedzieć czy karty nie pokazują nic więcej na jego temat w tym rozkładzie? Jeżęli nie ,to jaki układ kart może to pokazać

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,jestem laikiem czy ktoś mógłby pomóc zinterpretować mi ,mój rozkład? rozkład dla kobiety . Rozkład na konkretne pytanie

wygląda następująco

-----król karo-----dama trefl

----dama pik----walet trefl

-as karo-as trefl odwr.-walet pik

-walet karo-walet kier-9kier

-as pik-as kier odwr.-9trefl.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Właśnie wszystko się zgadza,z mężczyzną na którego stawiałam karty rozstałam sie jakieś 1,5 miesiąca temu i od tej pory próbuje sie czegokolwiek o nim dowiedzieć czy karty nie pokazują nic więcej na jego temat w tym rozkładzie? Jeżęli nie ,to jaki układ kart może to pokazać

skoro się z nim rozstałaś z nim, to czemu Cie to interesuje co u niego? nie powinno się stawiac kart na osoby drugie aby się dowiedziec co u niej, to już kwestia etyki....

jedyne co Ci mogę powiedziec, to to, że ten mężczyzna bardzo Cię kocha w dalszym ciągu, i jesteś dla niego ważna :oczko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam,jestem laikiem czy ktoś mógłby pomóc zinterpretować mi ,mój rozkład? rozkład dla kobiety . Rozkład na konkretne pytanie

wygląda następująco

-----król karo-----dama trefl

----dama pik----walet trefl

-as karo-as trefl odwr.-walet pik

-walet karo-walet kier-9kier

-as pik-as kier odwr.-9trefl.

ostatnio duże wsparcie dawały Ci dwie osoby męzczyzna- przyjaciel i twoja mama lub jakaś przyjaciółka, nie powinnaś podejmowac aktualnie żadnych planów na przyszłosc, ponieważ jest za dużo przeszkód, są one dośc niemiłe, jakieś intrygi potajemne. Najblizsza przyszłośc nie przedstawia sie kolorowo, widac kłopoty, nawet możliwe groźby, nieszczęścia, może dojśc do jakiegoś spotkania i będzie miało ono nie fajny przebieg (spotkanie mozliwe ze bedzie w celu pogodzenia sie) a ostateczna odpowiedzia na twoje pytanie jest to, że wszelkie sprawy będą zawiłe, i będą się komplikowac, możę chodzic o rozwód lub coś co jest związane z domem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.