ALICJA

Kabała perska - znaczenie kart i połączenia

30 postów w tym temacie

Chciałabym zauważyć ze również na ezoforum podane jest takie samo źródło. Skąd więc wiadomo czy Alicja nie ma tej samej gazety? ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podejrzewam ze Alicja skopiowała źródło pierwotne, które własnie Ty podałas.

Alicjo dlaczego skasowałas posty?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodziło mi tylko i wyłącznie o podanie linku do strony, z której to zostało skopiowane i tyle. Przez co szacunek okazuje się zarówno autorowi postów jak i administratorom i moderatorom forum ezodar.pl

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim chcę zauważyć, ze najważniejsze jest źródło pierwotne, a nie wtórne, które mozna znaleźć na milionie innych stron w sieci.

Po drugie, Kassandro, jeśli uważasz, ze Alicja w jakis sposób naruszyła zasady obowązujace na tym forum i regulamin, to powinnaś raportować post z podaniem uzasadnienia raportu, a nie pouczać Alicję i besztać ją publicznie żądając podania źródła wtórnego.

Alicjo, ty ząs nie usuwaj postów tylko dlatego, ze ktoś domaga sie podania innego źródła.

Proszę o uzupełnienie brakujacych postów i podanie pierwotnego źródła lub napisania wszystkiego włąsnymi słowami, w pzreciwnym razie usunę temat.

Nie chcemy na naszym forum niepotzrebnych kłótni ani siania fermentu. Jeśli ktoś uważa, ze coś zostało narusozne powinien zgłosić to do administracji lub rapoprtorwac post.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko, że tego nie można znaleźć na "milionie innych stron w sieci", gdyż sama własnoręcznie to przepisywałam, a jeśli już można, to zostało to skopiowane z :D

Regulamin się po prostu kłania, przy kopiowaniu z innych stron i tyle. Czasem watro doczytać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na podanym przez Ciebie wyżej forum, pod treścią, jak sama zauważasz przepisanych przez Ciebie słów, jest podane źródło pierwotne i ono jako takie winno widniec pod postem każdej osoby która to kopiuje, inaczej by było, gdyby pod postem nie było podanego źródła pierwotnego.

PO za tym w tej chwili nie ma o czym dyskutowac, ponieważ posty zostały wykasowane i ani Szept ani ja nie jesteśmy w stanie stwierdzic jaka była treśc postów, jedynie stwierdzamy i zgadzamy się w tym obie, że korzystając z jakichkolwiek informacji znalezionych w internecie, podaje się źródło pierwotne bądź autora tekstu, więc jeżeli na innym forum było napisane coś co było przepisaną kopią tekstu innegp autora, to jest to zgodnie z prawem autorskim podaje się źródło pierwotne, anie wtórne, gdyż osoba przepisująca nie jest autorem owego tekstu.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko że na tym forum nie było ani nazwiska autora ani tytułu książki ;p wiec link był konieczny. Jedyny autor jaki tam występuje, to autor posta.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

autor postu, nie jest autorem tekstu, a w powyższym wypadku, można to uznac za kradzież własnosci intelektualnej przez autora postu, gdyż źródło pierwotne nie jest podane dokładnie, a więc autor postu dopuścił się kradziezy własności intelektualnej i plagiatu, więc chyba lepiej nie pisac już nic, niż rozpowszechniac link do spalgaitowanego treksu. Dyskusje zresztą uważam za bezcelową, gdyż użytkowniczka Alicja posty usuneła, i nie jesteśmy w stanie sprawdzic jakie faktycznie podane było źródło, i czy nie jest to prowokacja mająca na celu rozpowszechnienie spamu?

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko pod warunkiem, że autor tekstu był podany w tym czasopiśmie ;p A nie był. Wiec mnie nie informuj i nie strasz, nie boje się. Poza tym, treść została napisana "swoimi słowami".

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny uspokujcie sie!

Kasandro rozumiem, że jesteś rozżalona ale swoimi powyższymi postami okazujesz brak tolerancji i zrozumienia dla użytkownika Alicji, która jest nowa na forum i mogła popełnić bład jak wiekszośc z Nas na początku. Tak więc popieram wypowiedzi Szepta, że trzeba było to albo zgłosić albo zwrócić uwagę delikatnie samej Alicji a nie "atakować" jej publicznie. Konsekwencją było wykasowanie przez nią postów;mniemam że ze strachu.

A szkoda...bo nie powinnismy zrażać do siebie ludzi a raczej ich przyciągać.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny uspokujcie sie!

Kasandro rozumiem, że jesteś rozżalona ale swoimi powyższymi postami okazujesz brak tolerancji i zrozumienia dla użytkownika Alicji, która jest nowa na forum i mogła popełnić bład jak wiekszośc z Nas na początku. Tak więc popieram wypowiedzi Szepta, że trzeba było to albo zgłosić albo zwrócić uwagę delikatnie samej Alicji a nie "atakować" jej publicznie. Konsekwencją było wykasowanie przez nią postów;mniemam że ze strachu.

A szkoda...bo nie powinnismy zrażać do siebie ludzi a raczej ich przyciągać.

To ja jestem atakowana prze załogę tego forum, więc odpowiadam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt tu nikogo nie atakuje,tylko chcielismy aby to forum było przyjazne, bez sprzeczek.Mysle ze kazdy powinien sam siebie pilnowac..

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak Ci się nie podoba to opuść forum, i tyle.

Co za problem, Masz inne forum na którym czujesz się jak ryba w wodzie to ok.

Ale trochę uprzejmości nie zaszkodzi wobec innych, kto Cię niby atakuje tutaj? Przewrażliwienie nie jest dobre, bo Ci ktoś parę słów powiedział to zaraz, że wszyscy atakują. A Ty co zrobiłaś z tym wątkiem? Ehh. Kuanan, Szept, Zośka, macie moje poparcie.

Niestety sprawę można było inaczej załatwić a nie jadem, cóż może nie każdy tak potrafi ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli masz jakiś problem i uwagi odnoszace się do mojej osoby, zapraszam na PW. Miłej nocki ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.