Winterstorm

Wrocławskie Spotkania Reiki

56 postów w tym temacie

Z "błogosławieństwem" Szepczącej przystępuję do mobilizacji reikowców z okolic Wrocławia w celu cyklicznego spotykania się na spotkaniach Reiki.

Miejsce spotkań: Nalanda na placu Kościuszki we Wrocławiu.

Termin i godzina: patrzeć niżej...

Cele: całkiem proste, co by popularyzować Reiki i ew. wymieniać się doświadczeniami. Jak popularyzować? Ano tak, iż spotkania (podobnie jak Open House'y) mają charakter otwarty. Oznacza to, że każdy może na nie wpaść. Zwłaszcza osoby zainteresowane praktyczną stroną reiki, a nie będące inicjowanymi, nikt bowiem raczej nie wyklucza "wersji demo", a będzie można za darmo zapoznać się z pewnymi rzeczami, jeśli ktoś chciałby choćby poszukać sobie nauczyciela do inicjacji.

Perwsze spotkanie ma na celu omówienie przyszłości spotkań - nie ukrywam, że częściowo mają na celu wymianę informacji pomiędzy reikowcami, a po części agresywnie-popularyzatorskie (by zwiększać ilość ludzi na zabiegi, a także samych inicjowanych). Na spotkaniu omówimy również metody promocji samych spotkań na kanałach innych, niż Ezodar czy Ezoforum.

Zapraszam więc Szepczące, Vanilie, Tomki, Radunie i inne osoby praktykujące albo zainteresowane Reiki.

To jaki termin wam pasuje? 12 lutego jest Open House, tydzień później pewnie większość osób uda się na targi ezoteryczne, proponowałbym sobotę 26 lutego na 12:00 do Nalandy. Co wy na to?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem za aczkowliek mnie juz 26 nie będzie w Polsce. Tak, wiec mam nadzieję, że uda nam sę rozszerzyć spotkanie o opcję laptopa ze skypem ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry pomysł szczególnie jesli więcej osób bedzie przychodzić na takie spotkania. Nie tylko znajomi Reikowcy ale sami zainteresowani tą ścieżka rozwoju:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fajny pomysł... nie mam zapędów misjonarskich (czyt. "popularyzatorskich"), ale zawsze to okazja do wymiany doświadczeń. No i bardzo lubię te spotkania z Wami, więc już rezerwuję termin i postaram się być :zalamka:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt się nie sprzeciwia, toteż ustalam termin: 26 lutego na 12:00 do Nalandy - pamiętny dzień to będzie :mysli:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie nie będzie :(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to nie był sprzeciw :mysli: Trzeba będzie o tym laptopie ze Skype pomyśleć.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chwilowo stwierdziłem, iż nie będę spotkań reklamował na Ezoforum, póki co to pierwsze zrobimy organizacyjnym i ustalimy co i jak, potem dopiero ruszymy z reklamą. Mniejsze zamieszanie będzie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wintestorm, a nie ustaliliśmy marcowego spotkania ezoterycznego ;) jak cos to dopisz datę w kalendarzu i ktos z moderacji zatwierdzi - najlepiej wyslij do mnie info ja sprawdze w kalendarzu. A jak jzu ustalimy nazwę to zrobimy w kafejce dział naszych spotkań i tam dodamy wszelkie info ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominam o sobotnim spotkaniu :).

@Radunia - dasz radę doczołgać tego laptopa z internetem i Skype czy jednak nie? Jeśli tak, to dogadaj się proszę z szepczącą, byś miała jej skypeID na sobotę :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Winter, a kto jeszcze będzie? może jakiś Wrocławiak przyniesie lapka a ja dostarczę internet? (byłoby mi łatwiej, bo w weekend z mojej wsi to jest cała wyprawa do Wrocławia). I jeszcze powiedz jaki jest plan spotkania? To będzie tylko organizacyjne czy coś jeszcze przewidujesz?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spotkanie organizacyjne :).

No to kto jest z wrocławia, co ma laptopa i chętnie przyniesie? Radunia dostarczy internet :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale w tych notebookach mzona zainstalowac skypa i gg, i podłączyc bezprzewodowy net. A caly widz polega na tym, ze nie wszyscy moga byc na tym spotkaniu a niektorzy chcą i wymyślilismy ze pzrez skypa to zrobimy

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na tym co ja mam nie potrafiłem zainstalować skype lub gg aby poprawnie działało..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchajcie, ja niestety jutro o 12 wychodze wiec i tak nie bede dostepna, to sobie jzu odpuścicie ale na ezo spotkania i na reiki w marcu to koniecznie.

Winter a mozeszjakos zgrac i podeslac mi to co bylo z dyktafonu? z ostatnich spotkan i mzoe z tych tez.

Ja z tych ostatnich chce zrobic spisaną relację i an forum damy co było, jak myslisz?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szepcząco, to problem z głowy - na kolejne spotkania muszę laptopa zorganizować - także Raduniu, nie kłopocz się ze swoją maszyną :).

Ah, i jeszcze odnośnie dyktafonu, Szepcząco - właśnie chciałem to zaproponować, bo sam nie mogę znaleźć czasu, by spisać z tego artykuł. Zaraz dopiszę wysyłkę do listy TODO.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli nie mam co się pchać do wrocka??

Edit:

tzn będę we wrocku.. jak by kto chciał to do wieczora możemy się umówić na kawe czy coś..

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WS masz sie pchac do Wrocka, mnie nie bedzie na spotkaniu ale Ty bądź

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miało mnie nie byc ale będę trochę po dwunastej- czeka mnie wazna sprawa do załatwienia.

Tam gdzie zwykle?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spotkanie będzie tylko mnie nei będzie a mial byc laptop na konferencję skypa dla nieobecnych

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wlasnie LAPTOP i SKYPE :_slonko:

a jak nie da rady to chociaz nagrajcie kamerą w telefonie :chytry: i potem powysyłacie;))

Edytowane przez tribalbellydancer
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyniosła bym swego lapka ale on jest uszkodzony- monitor sie połamał..:(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchajcie a ja mam prosbe moze nie mowcie co kto moglby przyniesc gdyby tylko co kto mzoe przyniesc.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jak zwyklę będę miał dyktafon - to jakiś materiał edukacyjny się zrobi :chytry:.

I tak - spotkanie jest na 200% :_slonko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.