Winterstorm

Wrocławskie Spotkania Reiki

56 postów w tym temacie

Czy ja sie doczekam jakiejś relacji ze spotkania? Kto był, jak było, o czym była mowa itd i kiedy nastepne spotkanie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to ja trochę się wygadam ;) chociaż znów musiałam wyjść wcześniej beczy.gif atmosfera weekendowo-spokojna, ale dużo rozmawialiśmy. Przede wszystkim o tym, jak dotrzeć do ludzi z zewnątrz, co może ludzi zachęcić do przyjścia na takie spotkanie, jak i gdzie możemy się zareklamować i jak miałyby wyglądać takie spotkania propagatorskie. Wnioski mam nadzieję Winter jakoś wydobędzie z tego swojego dyktafonu i upubliczni, żebyśmy mogli zacząć się organizować.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wnioski są takie :).

0. Arkadiusz po spotkaniu rzucił mi pomysł na nazwę spotkań: "Reikowisko" - i mnie się cholernie podoba.

1. Spotkania będą się odbywać co miesiąc tak jak i Open House'y i będą otwarte, czyli każdy będzie mógł wpaść.

2. Charakter spotkań będzie następujący: będziemy dysputować na temat Reiki, dzielić się doświadczeniami, zadawać pytania i udzielać odpowiedzi.

2a. Ustalamy, że na pół godziny do godziny przed właściwym spotkaniem będą się schodzić totalnie zielone osoby, którym Reikowcy będą tłumaczyć, z czym się je to Reiki. A potem będziemy przechodzić do spotkań głównych.

3. Głównymi celami spotkań będą: propagowanie Reiki na terenie i w okolicach Wrocławia, a także dzielenie się wiedzą pomiędzy samymi Reikowcami.

Et voila :zalamka:. To takie najważniejsze rzeczy, teraz tak:

4. Na łamach forum, jeśli Szepcząca znajdzie czas na stworzenie działu dla spotkań ustalimy treść ulotek i plakatów, które po późniejszym omówieniu wydrukujemy i zaczniemy rozprowadzać. W kwestii wywieszania plakatów na słupach itp. wyślemy kogoś do urzędu miasta celem uzyskania zgody na taką wywieszkę :).

5. Jeśli budżet pozwoli, będziemy wynajmować salę w Nalandzie i w sterylnym energetycznie środowisku oferować ludziom darmowe dema działania reiki, nawet w formie skróconych zabiegów na siedząco.

To tyle, na kolejnym spotkaniu omówimy jeszcze kwestie warsztatów dla reikowców.

Podeślę Ci Szepcząco nagrania ze spotkania, jak je zgram z dyktafonu. Na dzień dzisiejszy zaś proszę Cię o stworzenie odpowiedniego działu na łamach Ezodaru, w którym moglibyśmy się organizować :).

Ah, no i jeszcze to - znowu się spotkaliśmy, atmosfera była luźna, a dyskusje bardzo owocne :). Kolejne spotkanie o Reiki będzie miało dnia 25 marca, w Nalandzie od 16:00.

Edytowane przez Winterstorm
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Kalendraz termin wpisany oraz krótka notka.

Reikowisko jest supr, nazwa fajna proponuje wiec i na Open Hause na Ezowisko i będzie git ;)

Działy się zrobi tylko musze sobie to zobaczyc gdzie i jak :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz zrobiony jakbys nie zauwayzł :) w dziale Reiki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak w ogóle - może zamiast ustalać kolejne dni na spotkania, określmy z góry, iż Reikowiska będą się odbywać w każdy ostatni piątek miesiąca. Będzie prościej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wole nie, bo ja sie bym chciala wstrzelac z wyjazdami

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko wiesz Szepcząco, my nie robimy tych spotkań dla Ciebie tylko, ale dla wszystkich chętnych - a jeśli będziemy je promować przez plakaty, to wiesz, nie wszyscy chętni mają dostęp do neta, nie wszyscy chętni umieją z tego korzystać - toteż konkretna data typu "ostatni piątek każdego miesiąca" jest znacznie wygodniejsza dla takich osób, niż "datę sprawdź sobie na ezodar.pl"...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moze i tak, najwyzej sie pomysli o tym skypie zebym mogla byc tez i ci co nie mają sznas dotzrec a chcą byc

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominam, iż kolejne Reikowisko odbędzie się 29 kwietnia, w piątek w Nalandzie od 16:00.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejne Reikowisko już za tydzień, a ja się pytam - czy ktoś zamierza wpaść? Bo ostatnim razem to była porażka.

Dochodzę do wniosku, że takie super otwarte spotkania dla samej dyskusji są bez sensu - trzeba nam sobie postawić jakiś konkretny cel (włączając w to zrobienie Wrocławskiego Stowarzyszenia Reiki, ale tutaj trzeba aż 25 osób bodajże). Na dzień dzisiejszy dobrym pomysłem byłoby spotykać się i pracować w kierunku obmyślenia strategii promocji nie tyle spotkań, co samego Reiki i obmyślenia, jak tutaj pozbyć się tej negatywnej aury Reiki jako taniego i kiepskiego towaru na eksport :).

Koniec siedzenia, kto chce coś robić?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja od razu mówię, ze niestety nie bedę bo wyjeżdżam, ale jakbyście z laptopem byli czy cośto chętnie wezmę udział w spotkaniu

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No kochani, Reikowisko w ten piątek, proszę łapcie w górę, kto będzie :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety, mnie dziś nie będzie na Reikowisku, wczoraj dopadła mnie grypa. I tak oto inspirator spotkań sam wpaść nie może :(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tradycyjnie przypominam już, że Reikowisko odbędzie się w piątek a tydzień, to jest 24 czerwca, w stałym miejscu, czyli w Nalandzie we Wrocławiu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Treaz Reikowisko jest w piątek 24 czerwca, lipcowe nie wiem.

EzoChata 16 lipca w Nalandzie a Reikowisko nie wiem, ale warto na ezochate przyjsc

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ten piątek jest spotkanie od 16:00, w lipcu ostatni piątek przypada na 29 lipca. No chyba, że coś się zmieni i przesunę na sobotę 30 lipca. I tak jak Szepcząca pisze, Ezochata jest 16 lipca. Ale zapraszam na spotkanie w ten piątek :).

Pomiędzy rozmowami o Reiki, wspomnę co nieco o planach na rozwinięcie ideii Reikowiska w celu dalszego propagowania zagadnienia Reiki. Wiem, nudno brzmi, ale będzie ciekawie :).

Edytowane przez Winterstorm
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

29 lipca pamiętajcie o Reikowisku :). Kto może, niech wpadnie choć na chwilę. Porozmawiamy o stronie Reikowiska i o skromnej akcji przekazywania Wrocławskim bibliotekom książek o Reiki (a jak ktoś ma książki o Reiki, które może oddać za darmo, niech przynosi na spotkanie) :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.