Mistyk

Kundalini Joga - Medytacja Czakr .

7 postów w tym temacie

Polecam codzienną medytację gdzie komputerowo jest pokazane jak Energia Seksualna "Kundalini" lub Duchowa ,uśpiona dotąd u podstawy kręgosłupa wędruje wzwyż poprzez Rdzeń Kręgowy "Szuszumnę " przechodząc poprzerz każdą z Czakr (czyt. Energii Psychicznej czyli Naszych Emocji )ruchem wężowym ,aż do czakry 7 Koronnej (czyt. Królestwa Niebieskiego lub siedziby Boga),poprzez kanał subtelny "Pingala" wznosi się do góry ,i od góry opada kanałem subtelnym "Ida" ,i znowu Kundalini wznawia swój bieg ,będzie tak Przechodzić w górę i w dół każdej Czakry ruchem wężowym ,aż nie oczyści nas całkowicie z -pychy,zachłanności,egoizmu,pożądania,pragnień,gniewu,strachu,zazdrości ,obaw ,smutku itp.

Wystarczy nakierować kursor myszki w odpowiedni napis u dołu w prawym rogu ,np.nakierowanie kursora na napis "Kundalini Ascent" ożywia każdą Czakrę i dokładnie pokazuje uruchomienie każdej Czakry ,gdyż staje się ona wyraźniejsza /jaśniejsza .

A to ta Strona : http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.tantra-kundalini.com/nadis.htm&ei=EnhLTaaGNJK5hAfly936Dg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CB8Q7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dida%2Bszuszumna%2Bi%2Bpingali%26hl%3Dpl%26rls%3Dcom.microsoft:pl%26prmd%3Divns

Edytowane przez Mistyk
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strona ciekawa ale tłumaczenie tragiczne.Twoja rozumieć o czym moja rozmawianie? ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to wiedzieć Soku ,bo kto ma oczy do patrzenia niech czyta sensownie ,a kto nie być na odpowiednim poziom rozwoju ten zrozumieć i tak na swoja sposoba.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o ile dobrze pamiętam, to czakry się obracają w naprzemiennych kierunkach (1sza - korzenia w prawo, kolejna w lewo, itd.), ponadto odwrotnie u kobiety i mężczyzny (u kobiet 1sza w lewo) - to tak a propos fotek wyżej :)  

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Maga napisał:

o ile dobrze pamiętam, to czakry się obracają w naprzemiennych kierunkach (1sza - korzenia w prawo, kolejna w lewo, itd.), ponadto odwrotnie u kobiety i mężczyzny (u kobiet 1sza w lewo) - to tak a propos fotek wyżej :)  

To tyle z różnych forów ,a według mojego wieloletniego doświadczenia -ezoterycznego \ wewnętrznego ,parapsychicznego \ duchowego rozwoju i metafizycznego z dalekiego Wschodu i Zachodu ,czakry to energetyczne \ duchowe \ kwantowe wymiary świadomości Boskiej ,a materialnie -komórki organizmu ,lub meridiany według filozofii i nauki Chińskiej .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.