Kasica

Nasi opiekunowie, kim mogą być?

71 postów w tym temacie

Według mnie nie, ingeruje na tyle, na ile go dopuścimy. Jka mu pozwolimy sobą manipulowac to juz robi co chce.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam inne doświadczenia w tym temacie ;) i inne obserwacje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jak znam zycie to obie mamy prawdziwe :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jka mu pozwolimy sobą manipulowac to juz robi co chce.

to sytuacja niemożliwa,

dla postaci Opiekunów które znam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sosna zanim się wypowiesz to doczytaj o czym była mowa, bo te słowa bynajmniej nie dotyczyły opiekunów.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam Dwoje Opiekunow Duchowych:) Dwie Kobiety:) Czasem przychodzi trzeci:) na chwile:) Jacy sa....Opiekuja sie, lecza, wrabiaja mnie co chwile hehe po co? taka terapia z lekow:)Kiedys napisze ksiazke, ja i Moje Anioly:) a moze nie:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 8.03.2012 o 23:21, Elle napisał:

Ja mam Dwoje Opiekunow Duchowych:) Dwie Kobiety:) Czasem przychodzi trzeci:) na chwile:) Jacy sa....Opiekuja sie, lecza, wrabiaja mnie co chwile hehe po co? taka terapia z lekow:)Kiedys napisze ksiazke, ja i Moje Anioly:) a moze nie:)

Ludzie to nie istoty wyższe - Anioły ,czy Archanioły  , Anioły są pełne miłości ,opiekuńczości ,dobra i bezinteresowności  ,są to istoty doskonałe ,świetliste i niewidzialne , one się tylko  przypatrują ludzkim poczynaniom na ziemi ,ucząc  , i ewentualnie skorygują błędy  ,kontaktując się ze swoim Zwierzchnikiem i Ojcem Duchowym  w Niebie-Bogiem Stwórcą ,czy wcielić się w jakąś istotę ludzką ,czy nie  ,są z wyższych wymiarów astralnych (tzw .duchowych światów,niebiańskich  ) ,nie zmuszają nikogo ,do niczego .

Działać ,oszukiwać , manipulować i podszywać się pod istoty wyższe jak Anioły ,Archanioły ,nawet najwyższą Istotę Boga Stwórcę ,mogą jedynie istoty z niższych wymiarów astralnych ( światów duchowych /piekielnych  ) -Szatan / Diabeł I Demony ,one również mogą się wcielić w duszę ludzką ,lub ją opętać .

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.