Szept

Anielscy Ludzie

13 postów w tym temacie

Znalazłam takie cos w necie :

A teraz przyznać się bez bicia, kto ma skrzydła? :)

Reka, albo skrzydełko w górę. :milczek:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj ja mam takiego swojego Aniołka.

To moja przyjaciołka.

Jestesmy zupełnie inne-we wszystkim.Znajomi dziwili sie zawsze ze my potrafilysmy znalezc wspolny jezyk i nawet jak ja od 4 lat nie mieszkam w PL caly czas mamy ze soba kontakt i to bardzo bliski.Wiele razy probowali popsuc nasze relacje , ale mimo tego i tak jestesmy blisko.Uzupełniamy sie idealnie.

Mimo tego, ze jestesmy rozne wiele nas łaczy.Usłyszalam kiedys , ze własnie ludzie przyciagaja sie nieswiadomnie , na zasadzie podobienstw.Dopiero poźniej sobie zdaja z tego sprawe ze jednak miały podobne np dziecinstwo, problemy,imiona, czy dzieci o tych samych imionach itp.

Na ziemii ona jest własnie moim takim aniołem.Jest moim rachunkiem sumienia,wiele razy ostrzegła mnie przed czyms, przewidziala cos.Ma takie wizje, przychodza do niej z nienacka.Widzi cos i to sie naprawde sie zdarza.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:) ja mam raczej rogi...

w realu - nie znam ;)

a troche na marginesie, to mam alergie na obejmowanie wszystkiego "Chrystusowa swiadomoscia" :milczek:

moze Zydzi by sobie nie zyczyli i paru innych...

milej jest pomyslec, ze istnieje cos bardziej uniwersalnego niz stricte-chrzescijanski Bog...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"So many religons, but only one god" :D

Czy do bozi modlą się chrześcijanie czy inne ludki - myślę, że to ciągle idzie w tym samym kierunku, nie ważne jak się go nazywa ;)

A co do skrzydlatych :D

Wiele ludzi zaczyna być bardziej "otwartych" na wiedzę i zaczyna się rozwijać albo przynajmniej tym interesować.

Może kolejna moda, a może jakiś większy plan.

Pożyjem, zobaczym :D

Chociaż wizja połączenia się w jedno, życia w "Jezusowej Świadomości" i agentów ze skrzydłami jakoś do mnie nie przemawia :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D ja mam raczej rogi...

w realu - nie znam ;)

a troche na marginesie, to mam alergie na obejmowanie wszystkiego "Chrystusowa swiadomoscia" :D

moze Zydzi by sobie nie zyczyli i paru innych...

milej jest pomyslec, ze istnieje cos bardziej uniwersalnego niz stricte-chrzescijanski Bog...

Ja też uważam, ze z tą chrystusową świadomoscią to albo niepdpowiedzilie albi wyskoczyli jak Filiop z Konopii. Ale na koncu jest tez o absolucie, wiec nie jest xle.

Ja rogi juz starłam, co do skrzydeł jeszcze w pełni nie rozwinłam :D

A całkiem powaznie

Kiedys czytałam o ucieleśnionych aniołach oraz innych istotach duchowych, które po prostu w ten sposób doswiadczają fizycznosci. Sporo osób o tym mói, a jeśli założyc, ze zgodnie z teorią Absolutu, nasza dusza to cząstka tego absolutu w nas i ona doswiadcza to kto wie, czy ludzie nie moga się odrodzić jako aniołki, aniołki jako ludzie a duchy natury jako... nno też ludzie ;)

Kiedyś się pewnie dowiemy, jak to jest naprawdę

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówisz o ucieleśnionych aniołach, czyli o tzw "upadłych aniołach" doświadczających fizyczności tu u nas na ziemi.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja wiem , czy aniolek ktory ma ochote posmakowac cielesnosci, fizycznosci, doznan tego swiata musi byc upadlym od razu... zakladajac teoretycznie ze poswieca sie az tak dla nas, ma w koncu ochote na odomiane.... a wtedy niemal napewno nam tu nie szkodzi...

Edytowane przez Lama_Abdel
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anioł doświadczający fizyczności w ludzkim wcieleniu, nie jest jednoznaczny z aniołem upadłym. Co więcej anioły upadłe oraz mroczne istoty duchowe podobno też się ucieleśniają, bo to dla nich ponoć szansa na podniesienie się z upadku. W sumie logiczne. Natomiast nie jest to jednoznaczne z tym, że anioł światła upada kiedy schodzi na Ziemię (lub gdzieś indziej). Zresztą i mroczne istoty duchowe ucieleśniają się po to by się zabawić i doświadczyć rozkoszy cielesności i fizyczności, a nie tylko by się z kolan podnieść.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 7.02.2011 o 16:45, Szept napisał:

Znalazłam takie cos w necie :

 

 

A teraz przyznać się bez bicia, kto ma skrzydła? :)

Reka, albo skrzydełko w górę. :milczek:

Z tymi skrzydłami ,to wymysły  chorej wyobraźni :) 

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 7.02.2011 o 19:16, Gość Muten napisał:

"So many religons, but only one god" :D

Czy do bozi modlą się chrześcijanie czy inne ludki - myślę, że to ciągle idzie w tym samym kierunku, nie ważne jak się go nazywa ;)

A co do skrzydlatych :D

Wiele ludzi zaczyna być bardziej "otwartych" na wiedzę i zaczyna się rozwijać albo przynajmniej tym interesować.

Może kolejna moda, a może jakiś większy plan.

Pożyjem, zobaczym :D

Chociaż wizja połączenia się w jedno, życia w "Jezusowej Świadomości" i agentów ze skrzydłami jakoś do mnie nie przemawia :D

Chodzi nie o Jezusową ,a o Kosmiczną /Chrystusową /Boską /Kwantową /Twórczą /Uniwersalną /Transcendentną  Świadomość ( nazw przez wieki i poszczególne pokolenia nazbierało się )  ,Lub Nad-świadomość /Samo-świadomość ,  no nieraz inteligencja społeczna to mnie przeraża ,istne średniowiecze .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 7.02.2011 o 17:36, Kasica napisał:

Oj ja mam takiego swojego Aniołka.

To moja przyjaciołka.

Jestesmy zupełnie inne-we wszystkim.Znajomi dziwili sie zawsze ze my potrafilysmy znalezc wspolny jezyk i nawet jak ja od 4 lat nie mieszkam w PL caly czas mamy ze soba kontakt i to bardzo bliski.Wiele razy probowali popsuc nasze relacje , ale mimo tego i tak jestesmy blisko.Uzupełniamy sie idealnie.

Mimo tego, ze jestesmy rozne wiele nas łaczy.Usłyszalam kiedys , ze własnie ludzie przyciagaja sie nieswiadomnie , na zasadzie podobienstw.Dopiero poźniej sobie zdaja z tego sprawe ze jednak miały podobne np dziecinstwo, problemy,imiona, czy dzieci o tych samych imionach itp.

Na ziemii ona jest własnie moim takim aniołem.Jest moim rachunkiem sumienia,wiele razy ostrzegła mnie przed czyms, przewidziala cos.Ma takie wizje, przychodza do niej z nienacka.Widzi cos i to sie naprawde sie zdarza.

Tylko pozazdrościć tak wiernej przyjaźni :) 

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się udało kilka razy unieść nad ziemią, a za pomocy kobiety latać niczym Martin luther, od czego to jest zależne niewiem ciągle szukam odpowiedzi, myślę że na tym forum względem magi znajdę odpowiedzi. Pozdrawiam 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cytuj

Miłość to największa magia  wszechświata .

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.