Gość greg639

Co wiesz o swoim poprzednim wcieleniu

15 postów w tym temacie

tutaj można sprawdzić kim było sie w poprzednim wcieleniu i kiedy to było ----->>>> WCIELENIA

mnie się zgadza: swoje poprzednie wcielenie miałem w pamięci snów gdy miałem 3-4 latka i wiem, że byłem kobietą - zginąłem uciekając przed jakimis rycerzami na koniach, którzy mnie gonili przez las

a według tej strony faktycznie byłem kobietą, żyjąca koło 900 roku na terenach Portugali

ciekawe czy komus też się zgadza

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dokładniej tutaj : http://ezodar.pl/index.php?/topic/710-kim-bylesbylas-w-poprzednim-wcieleniu/

No ale jak już w sumie jest temat, to bez offtopu :D

"

Nie wiem jak to przyjmiesz, ale zyles jako kobieta w swojej poprzedniej ziemskiej egzystencji.

Urodziles sie gdzies na terytorium obecnego panstwa Antarktyda prawdopodobnie ok. roku 1050.

Twoje wykonywane zajecie budowlaniec, ciesla, zdun.

Twoja psychologiczna charakterystyka w tamtym czasie:

Osoba z predyspozycjami szefa. Taka co jezeli jest zebrakiem - to szybko zostaje krolem zebrakow

"

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi wyszło :

Że byłam mężczyzną -co by się zgadzało z tym co zawsze czułam

Urodziłam się gdzieś na terytorium obecnego państwa Tybet prawdopodobnie ok. roku 1550.

Moje wykonywane zajęcia bankier, utracjusz, oszust, sędzia.

Moja psychologiczna charakterystyka w tamtym czasie:

Artystyczna dusza, mistyk, dobrze opłacany. Najchętniej w służbie ciemnych mocy.

Hmm i co dalej nie powiem :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie Internrtowe Quizy uwarzam za zabawę ,ponieważ naprawdę doświadczyłem przebłysku z poprzednich wcieleń ,poznałem je i człowiek nie mógł żyć tylko w jednym miejscu ,kontynencie,terytorium itd .Ja np. w poprzednich Wcieleniach byłem :

- Joginem W Tybecie ,siedzącym w pozycji lotosu na najwyższej górze Czomolungma .

- Szamanem doświadczającym pierwotnej pustki dla którego jedynym towarzystwem są rośliny .

- Mieszmańcem Syriusza ,i odwiedzającym po drodze planety ,latając czyli lewitując w kosmosie.

- Władcą Egiptu - Anubisem ,egzystującym przy balsamowaniu zwłok.

- Księciem Sidharthą Gautamą - Buddą -żyjącym w pałacu ,a potem medytującym w lesie .

- Jezusem zwykłym ,prostym cieślą ,który wyjechał na Daleki Wschód -Tybet ,Indie i od tamtejszych Mistrzów Duchowych uczę się technik Jogi I Medytacji ,i po latach osiągnąwszy Oświecenie lub Iluminację ( Świadomość Chrystusową) powracam na Zachód ,lecz dla prostego ludu Izraela ,wszystko co robiłem,mówiłem wydawało się cudem .

- Mieszkańcem Atlantydy gdzie beztrosko upływało mi wraz z moimi przyjaciółmi życie ,lecz z czasem znależli się zazdrośnicy ,którzy z żądzy zysku ,pychy i sławy doprowadzili do upadku naszej cywilizacji ,i musieliśmy inkarnować i zamieszkać na innych planetach , międzyinnymi osiedliliśmy się w Egipcie gdzie wznieśliśmy pomniki przyszłości Piramidy ,gdzie krztałt trójkąta miał przypominać ludziom w przyszłości - Potęgę Ludzkiego Ducha .

I tak Inkarnujemy od wieków , i żyjemy na innych planetach ,dopóki postęp wiedzy i technologii nie doprowadzi do upadku tejże cywilizacji .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moze by tak połaczyc watki?

Niestety jest problem,tamten wątek podany w linku wyżej nie istnieje.Został omyłkowo przez kogoś usunięty ,nie wiem niestety przez kogo był założony ani ile było odpowiedzi,dostałam jedzynie informacje .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie w tej zabawie wychodzi ze byłam wojownikiem lub myśliwym na terenie Białorusi :mysli:

Takie Internrtowe Quizy uwarzam za zabawę ,ponieważ naprawdę doświadczyłem przebłysku z poprzednich wcieleń ,poznałem je i człowiek nie mógł żyć tylko w jednym miejscu ,kontynencie,terytorium itd .Ja np. w poprzednich Wcieleniach byłem :

-

- Władcą Egiptu - Anubisem ,egzystującym przy balsamowaniu zwłok.

I tak Inkarnujemy od wieków , i żyjemy na innych planetach ,dopóki postęp wiedzy i technologii nie doprowadzi do upadku tejże cywilizacji .

Mistyk, wybacz ale tu zaneguję Twoje wcielenie (pozostałych nie będę komentować). Ale Egipt nigdy nie miał władcy, faraona ani nawet kapłana o imieniu Anubis, natomiast miał takie Bóstwo, ukazywane jako człowieka z głową szkala, nieślubny owoc romansu Neftydy i Ozyrysa, o co zresztą wsciekł się Seth, Bóg Chaosu, bo Neftyda była jego żoną.

Anubis został pzrewodnikiem dusz do świata zmarlych i tym, co mumifikował ich ciała.

Jeśli więc w swoich wizjach widziałeś siebie jako szakologlowe bóstwo to moze było to tylko wcielenie kapłańskie. Bo kapłani Anubisa zajmujacy się balsamowaniem zwłok, zwłaszcza władców i moznych Egipskich, odprawiali ptrzy tym rytuały przywołujace Anubisa. W praktyce wyglądało to tak, że kapłan zakłądał maskę szakala podczas rytuału otwierania ust zmarłego i wypuszczania jego ka.

Na marginesie w staroegispskim Anubis brzmiało jako Anepu lub Inpu, Anubis to nazwa nadana już przez Greków

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie tam się wydaje, że wcześniej byłam ( jeśli w ogóle byłam ! ) jakimś literatem ... :_slonko: Choć w tej zabawie wyszło, że niewolnicą :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja wiem o swoim poprzednim wcielenieu, że ... jakies było :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłam pewnie Niemką :lol: bo tak mnie do Niemiec ciągnie ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wiem że mam 6 wcielenie i w ostatnim wcieleniu byłam chłopcem który bardzo wcześnie zmarł , w każdym wcieleniu byłam człowiekiem ... Nie byłam zwierzęciem ani raz ..

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi wyszło cuś takiego: Nie wiem jak to przyjmiesz, ale zyles jako kobieta w swojej poprzedniej ziemskiej egzystencji.

Urodziles sie gdzies na terytorium obecnego panstwa Meksyk prawdopodobnie ok. roku 1725.

Twoje wykonywane zajecie tancerz, spiewak, aktor.

Twoja psychologiczna charakterystyka w tamtym czasie:

Zimny mozg naukowca. Nikt go nie rozumie ale wszyscy go szanuja

Nauka jaka zostala wyniesiona z tamej egzystencji:

Twoja lekcja -- Swiat to ty!. Nie znajdzie wiecej niz jest w tobie. Jezeli jestes dobry spotkasz dobro - jezeli zly, to sam rozumiesz.

Ciekawe, bo ostanimi czasy miałem takie jakieś przeczucia że poprzednie wcielenie to pewnie kobietą byłem, lekcja też pasuje mniej więcej do wniosków do jakich dochodzę w tym życiu, a charakterystyka to już w ogóle strzał w dziesiątkę :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.