Gość alathea

Wierzycie, ze istieje Diabel albo tez Ciemna Strona Mocy ?

35 postów w tym temacie

Nie uważam się za lepszą. I nie chcę nikogo deprymować ani deprecjonować Może po prostu miałam pecha... ale coś za dużo tych zbiegów okoliczności i epatowania bezmyślnością...

Pamiętaj, że jestem psychologiem i pracuję z ludźmi, mam trochę doświadczenia...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, ze jemu chodziło raczej o fakt nazwania 90% ludzi idiotami, co w zasadzie jest ich ocenianiem i to dosć negatywnym.

Ja w zasadzie tez pracuję z ludzmi i nie nazwałabym ich idiotami. Teraz juz nie, kiedyś tak ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Guest_Bagheera_*

Cytuję :

nigdy nie doswiadczylam prawdziwie "zlego zła", choc pare ciezkich rzeczy w zyciu mnie/moich bliskich spotkalo

najblizsze zetkniecie z az prawie namacalnym zagrozeniem ze strony "zła" miaalm wlasciwie raz- we sie

i balam sie wtedy...

Ja doświadczyłem nieraz złego zła ,i obecnie z doświadczenia wiem, że = dobro /światło /miłość /życie /bóg /zdrowie /świadomość / mądrość

,nie istnieje bez

= zła / mroku /nienawiści / śmierci /diabła / choroby / nie-świadomości i pod-świadomości /głupoty . :yinyang:/>/>

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie uważam się za lepszą. I nie chcę nikogo deprymować ani deprecjonować Może po prostu miałam pecha... ale coś za dużo tych zbiegów okoliczności i epatowania bezmyślnością...

Pamiętaj, że jestem psychologiem i pracuję z ludźmi, mam trochę doświadczenia...

A ty Pamiętaj że jestem Para-psychologiem ,i mam ogromne doświadczenie w znajomości duszy -prawdziwego człowieka wewnętrznego .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.02.2011 o 18:28, ziraya napisał:

Nie uważam się za lepszą. I nie chcę nikogo deprymować ani deprecjonować Może po prostu miałam pecha... ale coś za dużo tych zbiegów okoliczności i epatowania bezmyślnością...

Pamiętaj, że jestem psychologiem i pracuję z ludźmi, mam trochę doświadczenia...

I tu jest problem ,.bo choć by było nie wiem jak wykrztałconym się ,to i tak człowiek będzie miał w sobie wiele stumionych kompleksów i nieświadomego zła że tak powiem (przechowywane i przenoszone w polu morfogenetycznym ,lub umysłowych /duchowych gednah -memach  ,na dnie nieświadomej psychiki  ludzi ,przenoszone z pokolenia na pokolenie ),znaczy że człowiek długo może nie  być świadomym ,ile negatywnych emocji w sobie posiada , będzie żył jedynie iluzjami umysłu i sztucznie stwożonym obrazem samego/samej siebie , emocje negatywne jak -gniew ,zazdrość ,lenistwo ,pożądanie ,strach ,lęk ,obawa ,chciwość ,ambicja ,duma ,pogarda , wielki egizm ,pycha itp. ujawnią się one w najmniej oczekiwanym momencie  , od siebie nie ucieknie się nigdzie ,

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.