Gość zoska1977

Warsztat nr 1

7 postów w tym temacie

W piatek mam zamiar spotkać się z nasza kochaną Aura. Jak wypadnie spotkanie?

Dagaz (o) raido jera(o)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zosiu proponuję ustalic od razu jakis sytsem bo nie akzdy odwraca nieodwracalne runy anwet w kartach. owszem na karcie widac czy jest prosto czy odwrocone ale karte nie znak, bo znak jest niezmienny.

Ja np nie odwracam tych 9 run i dla mnie to co wylosowalas wskazuje ze bedzie to swietne spotkanie, inna sosoba mzoe sie go obawiac.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hym... do spotkania dojdzie wg mnie, ale jakoś będzie na nim bez porywów, ale ja jestem początkująca w tej kwestii ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem początkująca w temacie run, ale jak zobaczyłam jakie runy są tematem tych warsztatów, to musiałam napisać :D

Wg mnie to będzie bardzo udane spotkanie, wszystkie trzy runy zaliczam do tych o ładunku ciepłym (ja też nei odwracam tych kilku run).

Dagaz mówi mi o spotkaniu w harmonii i równowadze, dwie różne osoby, ale dogadują się i uzupełniają swoją wiedzę, poglądy, energie.

Raido sugeruje mi jakiś postęp, spotkanie może ruszyć znajomość do przodu, albo pomóc coś zrozumieć, może zainspiruje, może "nakręci" ;)

Jera to jakby ugruntowanie Waszej znajomości, zapowiedź kontynuacji mimo wszystko, mimo zmiennych warunków dookoła.

ja bym się ucieszyła z takich run wylosowanych przed spotkaniem :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie odwracam run ale spróbuję zinterpretować

pomimo początkowych zmian, np. możecie zmienić miejsce spotkania, całe spotkanie przebiegnie dość szybko, będziecie miały mnóstwo tematów do obgadania, czas szybko zleci a na koniec obie odczujecie satysfakcję, poczujecie się bogatsze w wiedzę i doświadczenie

będziecie chciały dalej kontynuować tą znajomość:)

Edytowane przez mariko
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No kochani, Ja co prawda ni jak z runami.

Ale z tego co znam Zosię z rozmów na GG i jak nam się rozmawia, to nie mam wążtpliwoiści, że będzie fajnie. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i moi drodzy było zajefajnie!

Spędziłysmy ze sobą i nie tylko ;) cały dzień i pomimo iż Aura nie za dużo zobaczyła z Poznania to spotkanie uważam za bardzo udane.

Do ponownego zobaczenia Auro

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.